Skocz do zawartości


Zdjęcie

11 maja 2011r


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#16

independent1.
  • Postów: 33
  • Tematów: 12
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To już jutro!
  • 0

#17

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby nie przepowiednie o końcach świata to życie byłoby monotonne, a tak możemy się zawsze czegoś spodziewać ;)
Tak na poważnie ciężko mi uwierzyć w to, że człowiek z takim wyprzedzeniem potrafi przewidzieć np: trzęsienie ziemi-dla mnie na logikę jest to niemożliwe.
pzdr.

Użytkownik sebacyw edytował ten post 10.05.2011 - 22:58

  • 0



#18

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czytając ten temat ciśnie mi się "na klawiaturę" jedna sprawa - Projekt Cheops. Wiem, że większość z Was nie uznaje tego za prawdę, mało tego, często Projekt Cheops nazywany jest nawet sektą itp. Mimo to ja z całego serca wierzę w ich misję tym bardziej, że wielu wizjonerów z Nostradamusem na czele twierdziło, że Polska odegra bardzo ważną rolę podczas "przejścia" naszej cywilizacji w erę wodnika

E hehehehe, z antysemityzmem, rasizmem i ksenofobią na czele? To wesoło będzie w tej erze wodnika.
Tak swoją drogą - myślała, że już nie ma tak naiwnych ludzi, którzy dają się nabrać na PCH.

Co do tematu - macie idealny przykład jak akcja (patrz w tym sensie"przepowiednia") przeprowadzona w idealnym momencie może się rozejść i zebrać popleczników, nawet pomimo to, że jest irracjonalna.
  • 0



#19 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Livin, to jest forum od spraw irracjonalnych, dlatego się trafią tu tacy "naiwni" co wierzą w PCH a nawet w Maryję, Jezusa, Buddę i kosmitów, a jeszcze lepiej pewnie i w to, że dziś się coś wydarzy. to tylko tak żebyś się nie zaskoczyła znowu jak zobaczysz więcej takich postów jak ten od mdf
  • 0

#20

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

coś innego wyobraź sobie, że znam definicje określenia "paranormalne". Po prostu mnie dziwi, że ktoś jeszcze uznaje Projekt Cheops, bo zdarzyło mi się czasami śledzić ich forum i z tego co wywnioskowałam nawet zwolenmicy zaczeli się od PCH odwracać.

Użytkownik livin edytował ten post 11.05.2011 - 09:27

  • 0



#21

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odnośnie tego artykułu z Monitora, to odsyłam tu: http://www.4clubbers...tml#post4101935 (ludzie, czytajcie komentarze).

Druga rzecz, 14 stopni w skali Richtera? Albo ktoś upadł na głowę, albo nie ma pojęcia co mówi. Skala Richtera jest skalą logarytmiczną, czyli trzęsienie o sile 14 stopni powinno być jakieś 10000 razy silniejsze od tego niedawnego w Japonii. Ciekawe jakim cudem :P
Angielska Wikipedia podaje, że asteroida, która zmiotła dinozaury wywołała trzęsienie o sile 12,55 stopnia, do 14 jeszcze daleko. Chyba, że Księżyc spadnie nam na łeb.

Btw. ów nauczyciel Wang to nie przypadkiem jakaś samozwańcza inkarnacja babci Wangi? ;)
  • 3

#22

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

14 w skali Richtera? Przecież to by zmiotło Ziemię z powierzchni Ziemi. Nie widział bym przy takim trzęsieniu celu uciekania do jakiegokolwiek bunkra :D

samozwańcza inkarnacja


Dobre, dobry post. Plusuję :D

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 11.05.2011 - 12:32

  • 1

#23 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

E hehehehe, z antysemityzmem, rasizmem i ksenofobią na czele? To wesoło będzie w tej erze wodnika.


Polacy są bardzo otwartymi i przyjaznymi ludźmi. To, że nie da się lubić zboczków to nie nasza wina i problem nie leży w nas skoro nigdzie ich nie lubią poza partiami politycznymi i telewizją. Rasizmu też nie dostrzegam. Wiem, że w telewizji występuje tylu czarnych, że można mylnie sądzić, że przy każdym większym polskim mieście jest odpowiednik Brooklynu ale jest ich bardzo niewielu. To już prawie rok kiedy widziałem ostatni raz murzyna więc nawet nie miałbym dla kogo sobie ogolić głowę i założyć glany z białymi sznurówkami. Co do antysemityzmu no to rzeczywiście jest w Polakach obecny ale nie niesie nic za sobą i jest wynikiem obecnego porządku. Niech znikną Polakom z oczu Nałęcz, Borowski,profesor po szkole średniej Bartoszewski, Szczuka, Wajda, Szymborska, Michnik, Gross i inni, a razem z nimi zniknie antysemityzm.


Jestem światowej sławy ekspertem od wszystkiego. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało :)

 
Edycja: Kurczak
Dołączona grafika
Pisz na temat, albo nie pisz wcale.
  • 2

#24

*Romanaccia**.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:rotfl:Witam

az sie musialam zarejestrowac :rotfl: ,z gory przepraszam,nie mam polskich znakow.

Mieszkam w Rzymie od kilku lat,z ta panika mieszkancow Rzymu to gruba przesada,ale... :mrgreen:
Chinczycy dosc "gesto" zamieszkujacy miasto sa bardzo spanikowani,dzis wszystkie ich sklepy sa na klodki pozamykane,wyjezdzaja poza miasto ze strachu,doslownie WSZYSTCY chinczycy,a jest ich naprawde bardzo duzo ,nawet cala chinska dzielnica jest opustoszala :mrgreen:
Podobno nie da sie przewidziec trzesienia ziemi (gdyby to bylo mozliwe to chocby ostatnia tragedia w Japonii sie nie wydarzyla) wiec nie wiem skad ta panika tych ludzi,to dla mnie zupelnie niezrozumiale,tutaj to jest raczej z przymruzeniam oka traktowane.
  • 1

#25

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aton, jak Cię lubię, to mimo wszystko za Twoją wiedze światopoglądową podziękuje.

Tak swoją drogą stawianie Szymborskiej i Wajdy w jednej linii z Grossem to chyba przesada

 Edycja: Kurczak
Dołączona grafika
Pisz na temat, albo nie pisz wcale.
  • 0



#26

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trzęsienie ziemi o sile 5,3 stopnia w skali Richtera nawiedziło po południu prowincję Murcja w południowo-wschodniej Hiszpanii. Co najmniej 7 osób nie żyje, wiele osób jest rannych. Są zniszczenia materialne, zwłaszcza w miejscowości Lorca, gdzie zawaliło się kilka budynków.

Według informacji BBC epicentrum trzęsienia znajdowało się zaledwie 1 km pod ziemią, około 120 kilometrów od miasta Alicante. W odstępie kilkudziesięciu minut miały miejsce dwa wstrząsy, z których pierwszy miał siłę 4,4 stopnia w skali Richtera, a drugi 5,3 stopnia. Wstrząsy odczuwalne były także w Madrycie.

Ofiary to najprawdopodobniej osoby, które zostały zasypane gruzami z walących się budynków. Na razie potwierdzono śmierć 7 osób, jednak liczba ta najprawdopodobniej będzie wzrastać.

Zawaliło się kilka budynków, w tym wieża kościoła San Diego. Ewakuowano szpital Rafael Méndez.
Premier Jose Zapatero skierował wojsko do akcji ratunkowej.
Środowe trzęsienie ziemi jest znacznie bardziej poważne w skutkach, od ostatnich trzęsień w tym regionie, które miały miejsce w 1999 i 2005 roku.



http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html
  • 0

#27

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamiast we Włoszech to do Hiszpanii się wybrało, tak to już jest.
  • 0



#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaraz się zacznie wiązanie tego trzęsienia z przepowiednią. Ale prawda niestety jest prozaiczna.

Zobaczmy ile trzęsień ziemi wydarza się każdego roku:

Dołączona grafika
http://earthquake.us...ear/eqstats.php
Już w tym roku zdarzyło się 1118 trzęsień ziemi o sile 5.0 do 5.9 w skali Richtera.
  • 0



#29

independent1.
  • Postów: 33
  • Tematów: 12
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

@up

Ale chwileczkę, nie takich w których giną ludzie. Pewnie że w czasie kiedy piszę ten post mogły sie wydarzyć 3 trzęsienia ziemi o marnej skali i to jest oczywiste. To tak jakby powiedzieć, że rok ma 365 dni w roku i nie jest w tym nic specjalnego. Są jednak dni wyjatkowe, nawiasem mowiac uwazam 11 maja 2011 za taki właśnie dzień.
  • 0

#30

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ale mamy jeszcze 2,5h żeby się dowiedzieć czy przepowiednia się spełni, bo oczywiście do tej pory nie było w Rzymie nic :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych