Skocz do zawartości


Zdjęcie

11 maja 2011r


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#1

independent1.
  • Postów: 33
  • Tematów: 12
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

"11 kwietnia 2011 nastąpi kolejne potężne trzęsienie w Azji połączone z wybuchem wulkanu Fujiyama. Kolejne wszechpotężne uderzy 24 maja 2011 w wybrzerze USA Kalifornie to już będzie początek końca. Przygotujcie się i módlcie"
komentarz na tvn24.pl

Na Tajwanie panika. Już 11 maja na wyspę mają spaść kataklizmy o niespotykanej sile. Policja poszukuje autora tej przepowiedni, samozwańczego Nauczyciela Wanga.
Pod wodę pójdzie niemal cała wyspa, a będące wizytówką Tajpej wieżowce Taipei 101 i prezydenckie biura zostaną zniszczone – zapowiedział Nauczyciel Wang na swoim internetowym blogu, a potem w telewizyjnym wywiadzie.

W górzystej centralnej części Tajwanu ukryto ponad 100 kontenerów – dla tych, którzy zdecydują się na ucieczkę będzie to idealne schronienie. Tak przynajmniej zasugerował Nauczyciel Wang. Kontenery odkryto w mieście Puli, gdzie wynajęto robotników, mających zamontować drzwi i okna, a także klimatyzację. Kontenery zostały też wyposażone w ujęcia wody oraz generatory prądu.

Po przygotowaniu do zamieszkania kontenery miały być sprzedawane poszukującym ocalenia za jedyne 5500 dolarów od sztuki.

Policja wszczęła śledztwo, czy samozwańczy prorok nie współpracował przypadkiem z właścicielem kontenerów, by oszukać spanikowanych ludzi. Jest to o tyle proste, że Tajwańczycy przywykli już do częstych – i silnych – trzęsień ziemi. W 1999 r. silne trzęsienie uszkodziło około 50 tysięcy budynków na całej wyspie. Zginęło wówczas 2400 ludzi.

Tym razem jednak naukowcy uspokajają – nie ma powodu do paniki, a o trzęsieniach ziemi o sile 14 stopni w skali Richtera nigdy nawet nie słyszano. Zdaniem urzędników i śledczych oszuści próbują wykorzystać nastroje po kataklizmie, który dotknął w poprzednich miesiącach Japonię.


źródło- tvn24.pl
  • 3

#2

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ciekawe. Wydaje się mało prawdopodobne, ale to tylko 5 dni, więc pożyjemy zobaczymy.
  • 0



#3

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziwne, że to słomiane proroctwo spotkało się z takim przyjęciem przez ludzi. Nie wiadomo kto przepowiedział sobie jakiś wielki kataklizm (przecież takich przykładów można zliczyć mnóstwo!), a ludzie od razu panikują. Całkiem prawdopodobny wydaje się scenariusz współpracy z właścicielem tych kontenerów. Ach, biznes is biznes...
  • 2

#4

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po przygotowaniu do zamieszkania kontenery miały być sprzedawane poszukującym ocalenia za jedyne 5500 dolarów od sztuki.

Skoro to początek końca to czemu sprzedają kontenery za pieniądze, i to nie małe ? :)

Panika się szerzy, a dla innych (czyt. Wanga) biznes sie kręci. W tym przypadku całkiem niezły i szybki biznes.

Nie jestem prorokiem ale 11 Maja nic takiego sie nie wydarzy :)

Użytkownik Android edytował ten post 07.05.2011 - 17:50

  • 1



#5

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem faktycznie kataklizmy wystąpią, jest jednak bardzo mało prawdopodobne, że będzie to w tych dniach, chociażby ze względu na moje przekonanie (które oczywiście może być błędne), że Bóg tak organizuje kataklizmy, aby żaden ludzki samozwańczy "prorok" nie mógł przewidzieć takich rzeczy (chociaż dzisiaj praktycznie jest tylu "proroków" że paradoksalnie któryś faktycznie może trafić, bo...Bogu już zabraknie miejsca w kalendarzu). Z drugiej strony, nawet gdyby to wydarzenie było tylko zwykłym naciąganiem ludzi, to to tylko pokazuje stan moralny naszej cywilizacji.

Tutaj na forum co chwila ktoś wkleja "kalendarze", gdzie są daty z przepowiedniami - praktycznie każdego dnia powinno się coś dziać, bo takie kalendarze są gęsto zapisane.
  • 1

#6

kudlaty88.
  • Postów: 195
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oj boże z tymi przepowiedniami.
Dzisiaj rano na stronie poleshift.ning.com było coś o tym że 11 maja ma być ogromne trzęsienie ziemi we Włoszech i ma zniszczyć Watykan.

Miałem wrzucić link ale info już zniknęło ze strony :/
Swoja drogą to oni tam mają zdrowo nawalone w głowach,zalatuje sektą na kilometr...

Użytkownik kudlaty88 edytował ten post 07.05.2011 - 18:06

  • 0



#7

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Bóg nie ma Boga, są tylko krzyże przy drogach" cytując fragment z piosenki jednego z moich ulubionych zespołów.
Wanga... To ta/ten Baba Wanga ? No no widzę, że idzie z czasem, teraz już przy okazji prorokowania oferuje kontenery. Mmmm chyba się skuszę... A może jednak nie i wydam te 20k np. na samochód... Sorry Wanga, better luck next time .
Bzdury łamane przez pieniądze, to jest naprawdę chamskie żeby tak postępować, oooo(modulowanym głosem) przepowiadam, że będzie okropny... okropny coś, cośiek okropny który... który jest niedobry... kupcie ten specjalny medalion a powstrzymacie jego złą moc*
*tylko 599.99$

jeśli to na takiej zasadzie działa to wchodzę w to, kto chcę założyć ze mną bizn... Znaczy się uratować ludzi ?
  • 0



#8 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Ktoś naczytał się o numerologii i rzuca 11-stkami jak cukierkami. Coś w tym jednak jest. Czy aby przypadkiem pierwsze trzęsienie Ziemi w Japoniii nie miało miejsca 11.03?

Ciekawy tekst:

(…) zajmuję studiowaniem starych ksiąg okultystycznych, i teozoficznych i wszystkim co jest w jakiś sposób nie znane opinii publicznej, ten artykuł jest tylko wierzchołkiem góry lodowej (…) Ten artykuł rozsyłam do różnych prywatnych blogów, żeby ludzie zrozumieli z kim mają do czynienia (…) illuminaci jako sataniści swoją wiedze mają zakodowaną w liczbach, chociażby wspomnę tutaj – o gwieździe Dawida – heksagram, która ma 6 wierzchołków, 6 trójkątów i 6 lini a każda linia odpowiada liczbie 111. i Hitler to wykorzystał, żeby splamić ich symbol.
Nie znajdzie pan tych informacji nigdzie w Internecie, bowiem, nikomu z motchołu społecznego niechce się przeglądnąć starych ksiąg illuminackich, wolą telewizję i inne bzdury. Wczoraj był 11.03.2011 – mój artykuł pisałem na parę godzin przed trzęsieniem w Japonii i wysłałem do innych portali przed trzęsieniem zupełnie niespodziewając się że wykorzystają dzień 11 marca, ale zrobiłem to celowo, żeby taki jeden właściciel portalu miał 11 jako datę nadesłania wiadomości, i podałem w nim liczbę 11 jako satanistyczną, i wytłumaczyłem dlaczego, sądzę, że tak jest.
Będzie to pierwszy taki artykuł w Internecie (…)
Zakodowane liczby satanistyczne

Wyjaśnienie liczby 666 według satanistycznej religii thelemicznej Crowleya- masona 33 stopnia rytu szkockiego.
666 = AUM HA (111×6), THERION (Bestia), ANKH-AF-NA-KHONSV(T), SVRTh (Duch Słońca) i ShMSh IHVH (Słońce Tetragrammatonu). 666 jest Najświętszą liczbą Słońca. Jest ona symbolizowana przez literę Szin uczynioną z trzech Vav (=666). Szin jest literą 31 ścieżki Drzewa Życia, a 31=AL (Wszystko; The ALL). 666 jest mistyczną liczbą wszystkich ścieżek Ukrytej Chwały, ponieważ faktycznie jest ich 36 na Drzewie Życia, 32 są znane, a cztery z nich są sekretne. 666 jest okultystyczną liczbą Heksagramu, symbolu Słońca, ponieważ pojedyncze linie Heksagramu zawierają trzy równe części, każda z nich może być przedstawiona przez liczbę 1, tak więc każda linia może być symbolizowana przez liczbę 111. Razem jest sześć linii, a więc 111×6=666, najbardziej Święta liczba Słońca. Każdy kąt Heksagramu ma 60 stopni. 60 jest liczbą hebrajskiej litery Samek, która jest literą Świętego Anioła Stróża lub Solarnej Jaźni w Człowieku. Sześć kątów po 60 stopni każdy, równa się 360 stopni, a 360 jest liczbą litery Szin wypowiedzianej w pełni. Szin jest literą Słońca i 666. Ponadto, 666 jest liczbą „Człowieka”, który żyje w Słońcu.

2/3 = 0.666
666 – 23 = 643 = 6+4+3 = nieszczęsliwa 13
666 + 23 = 689 = 6+8+9 = okultystyczna 23

a wiec odnośnie liczby 666, to był taki film z Jim Carreyem o tytule „number 23” z 2007 roku i to właśnie ten film kiedyś już dosyć dawno temu zainspirował mnie do „pobawienia się tą liczbą” , to co napiszę proszę nie brać aż tak do serca, niestety wydaje się że liczba 666 jest zakodowana w liczbie 23, podejrzewam, że wasza psychika nie pozwoli wam spokojnie usiedzieć i zaraz pójdą w ruch kalkulatory, ponieważ moje wyliczenia są dość bardzo sugestywne, ale ostrzegam to wciągająca zabawa.
A więc po kolei liczbę 23 możemy kojarzyć z prawem synchroniczności, ponieważ jest to liczba która jest zakodowana we wszystkich wydarzeniach w których palce maczał Szatan, a żeby to udowodnić pozwólcie ze zreferuję wam tą sprawę i inne spostrzeganie liczby 666
Nie uważacie że zbyt banalnym i szablonowym byłoby gdyby liczba 666 była zapisana co do konkretnej osoby lub zdarzenia w sposób bezpośredni?

dyskordiańskie „ prawo piątek”
(2 + 3 = 5) a głosi ono że:

„Wszystkie zjawiska zachodzą piątkami, lub są podzielne przez pięć, ewentualnie stanowią którąś potęgę piątki lub też w jakikolwiek inny sposób – wprost lub nie – łącza się z liczbą pięć. Prawo piątek zawsze się sprawdza”

Czemu nieraz wychodzi 32? Ponieważ św. Piotra ukrzyżowano do góry nogami i odwrócony krucyfiks jest symbolem satanistów tak wiec liczba 32 jest odwróceniem 23
Ale czy na pewno chodzi tutaj o prawo? Czy może jest w tym coś bardziej ezoterycznego?

[...]

Ciekawostka odnośnie liczby 11, według Aleistera Crowleya – Atlantyda zaginiony kontynent:

„Mieszkańcy Atlasu uważali 11 za wielki „ klucz magii”
Wyjaśnienie tej liczby na podstawie ideologii thelemicznej:

11 = Opus Magnum, Wielkie Dzieło. Jest to połączenie Pentagramu (5) i Heksagramu (6), lub Róży (5 płatkowej) i Krzyża (krzyża uformowanego z sześciu kwadratów). Jest to liczba AVD (Magijnej Siły). Jest to liczba Nuit, Hadita i Ra-Hoor-Khuita. W pierwszym rozdziale Liber Legis Nuit oświadcza: „Mą liczbą jest 11 tak, jak i wszystkich, którzy są z nas.” (AL I. 60). Hadita oświadcza to samo w drugim rozdziale, „Ja jestem Cesarzową i Hierofantem; zatem jedenastką tak, jak i moja oblubienica jest jedenastką.” (AL II. 16). Imiona HOOR-PA-KRAAT i RA-HOOR-KHUIT mają po 11 liter. Z 11 liter zbudowane jest również słowo ABRAHADABRA (Słowo Ra-Hoor-Khuita). Do what thou wilt, jest jedenastokrotną wibracją Prawa Thelemy.
a więc w ogonie orła mamy 11 brązowych piór i 9 dłuższych białych piór, hm brzmi znajomo? 9/11? Word Trade Center?

Również wiele jest symboliki w liczbie siedem, chociażby trzeba wspomnieć statuę wolności która ma 7 kolców na koronie. A symbolizuje ona gaję – matkę ziemie.
[...]


Tekst skróciłam, po resztę odsyłam tu: http://monitorpolski...-satanistyczne/

11 się zbliża i jest duże prawdopodobieństwo, że się coś wydarzy a "prorocy" to wykorzystują. Mamy jednak solidne podstawy, żeby się obawiać- czegoś

Użytkownik coś_innego edytował ten post 08.05.2011 - 08:30

  • 1

#9

mdf.
  • Postów: 66
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytając ten temat ciśnie mi się "na klawiaturę" jedna sprawa - Projekt Cheops. Wiem, że większość z Was nie uznaje tego za prawdę, mało tego, często Projekt Cheops nazywany jest nawet sektą itp. Mimo to ja z całego serca wierzę w ich misję tym bardziej, że wielu wizjonerów z Nostradamusem na czele twierdziło, że Polska odegra bardzo ważną rolę podczas "przejścia" naszej cywilizacji w erę wodnika.

Co do samych piramid, to nie tylko Egipt. Jest ich ogromna ilość na całym świecie, budowane przez niezależne, nie mające ze sobą kontaktu cywilizacje, a jednak pod wpływem jednego, zewnętrznego bodźca. Czyżby pozaziemskie cywilizacje? Wszystkie objawienia i zstąpienia to kontakty z pozaziemskimi cywilizacjami opisywane przez ludzi niemających pojęcia o tak rozwiniętej technice, dlatego często utożsamiane z religią i samą osobą Boga, czy Maryi, jak to miało miejsce podczas cudu w Fatimie.

A teraz wróćmy do Projektu Cheops i liczby 11, cytat z jednej ze sesji metodą indukcji hipnotycznej z Anną Dolińską:

SAMUEL:
Tak Andrzeju. Kryształowa piramidka zostanie wniesiona do Piramidy dwa kwadranse przed godziną 11:00, jedenastego listopada roku 2011. W samej komnacie będą znajdować się cztery ziemskie anioły. Poza tym jestem ja, jest mój brat i jest wiele innych istot i kapłanów w tej komnacie. Chciałbym, aby to wszystko było zarejestrowane na waszych kamerach, ale nie chcę wielkiego rozgłosu i szumu wokół pierwszej ceremonii. Ścianami piramidy mentalnej zostanie ściągnięta energia z góry. Poprzez czubek piramidy mentalnej przez pięć kwadransów, będzie przechodziła energia do sarkofagu. Po pięciu kwadransach zostaje Piramida pusta i jest ona, Andrzeju, zamknięta do ceremonii następnej, która ma się odbyć na zewnątrz Piramidy. Będzie wtedy tylu turystów, Danusia, że oni na tym nie zbiednieją, jeśli zamkną Piramidę w tym czasie. Następnie, po 12-tu godzinach, czyli o godznie 23:00, będzie odbywała się ceremonia na zewnątrz Piramidy. Będzie dużo ludzi, a cztery ziemskie anioły zostaną zmieszane z ludźmi. To również będzie trwało pięć kwadransów. Na każdym boku Piramidy w półkolu stoją osoby. Jeden bok Piramidy jest lustrem i to półkole stworzone przez ludzi, jest również w środku Piramidy. Widziecie to?


11.11.11 o godzinie 11.

Chyba nic więcej nie muszę dodawać? Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim, aby jak najszybciej otworzyli umysły...:)

Edit: Jeszcze jedno. Tak w skrócie "uruchomienie" piramid ma na celu zabezpieczenie ziemi przed zbliżającą się planetą, przez niektórych nazywaną Nibiru, Nubiru czy jak tam kto woli. Ogólnie martwy olbrzym się zbliża. Poza tym energia i wibracja piramid będą miały korzystny wpływ na rozwój duchowy ludzi "otwieranie umysłów" czyt. przyspieszy całą sprawę oraz ochroni nas przed "wariującym" w ostatnim czasie słońcem, które wysyłać zacznie coraz więcej naładowanych cząstek w kierunku ziemi.

Użytkownik mdf edytował ten post 08.05.2011 - 15:16

  • 0

#10

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pierwsze słysze. A w ogóle ktoś zobaczył ten niby proroczy post jak sie pojawił? Czy to jest kolejna "perełka" wyciągnięta nagle po fakcie? Bzdury.
  • 0

#11

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

zieeeew. Powiedzcie mi ile przepowiedni się sprawdziło? Bo ja nie znam żadnej.
  • 0



#12

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Hmmm o godzinie jedenastej czasu zimowego czy letniego? Która wtedy będzie u nas? I od kiedy to "duchy" posługują się kalendarzem chrześcijańskim? Swojego nie mają? Sorry za zdystansowanie, ale naprawdę jestem ciekaw logiki duchów.
  • -1

#13

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mdf: cenie kazda wiare (nie bede sie czepial). Jesli masz jakis kontakt z czlonkami PCH to zapytaj sie ich czym sie roznia ziemskie anioly, od nieziemskich?
Zastanow sie teraz - najlepiej usiadz w ciemnym pokoju, zapal swieczke, postaraj sie oczyscic umysl, policz do 10 (po co ? - dla klimatu :)) i odpowiedz sobie na pytanie, co sie stanie jak 11.11.11 nic sie nie wydarzy ? Co wtedy z soba poczniesz ? (Podpowiem tylko, ze Nubiru nigdzie nie widac, chyba, ze sie teleportuje :), a w rzeczywistosci, to oryginalna nazwa Nippur - jednego z 12 sumeryjskich miast).
  • 1

#14

Arczi1991.
  • Postów: 285
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mieszkańców stolicy Włoch ogarnęła psychoza, że 11 maja nawiedzi ją silne trzęsienie ziemi, którego epicentrum będzie w Watykanie.

Plotka narodziła się w internecie i miała pozory naukowej teorii, rozpowszechniający ją powołali się bowiem na zmarłego w 1979 roku sejsmologa samouka Raffaele Bendandiego, który miał przepowiedzieć silny wstrząs w Wiecznym Mieście na 11 maja 2011 roku. Choć nie ma na to żadnych dowodów w zapiskach naukowca amatora, uwierzyli w to przede wszystkim internauci.


Więcej http://wiadomosci.wp...1c47b&_ticrsn=3
  • 0

#15

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czyli zostało mi niecałe 24h? mocno się wkurzę jak nic się nie stanie, bo to już chyba 5 koniec świata w tym roku!
a jeszcze 3 przede mną! :/ rok 2011 jest bardziej obfity w końce świata niż chyba 2000 i wejście w 3tysiąclecie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych