Skocz do zawartości


Zdjęcie

Osama bin Laden


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
335 odpowiedzi w tym temacie

#106

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taka ciekawostka dla wszystkich :]




powiem to co wszyscy zawsze piszą pod filmami z ufo :
FAKE AND GAY!

A z tym oświadczeniem Al-Kaidy o tym, że pochowane są bomby a tu nagle mamy taką bombe medialną to nie jest przypadkowe.

Całe wikileaky to jeden wielki BS !
  • 0



#107

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wrzucono go do morza po to żeby pochować go zgodnie z tradycją - czyli zrezygnowano z udostępnienia niezależnym laboratoriom ciała do badań , tak aby definitywnie potwierdzić że to on , zrezygnowano z triumfalnego wystawienia ciała wroga na widok publiczny tylko po to żeby pochować WROGA NR 1 zgodnie z tradycją WROGÓW ????


Masz prawo do swoich poglądów. Ja tam uważam, że dobrze postąpili. Wożenie jego ciała po USA i wystawianie go na widok publiczny byłoby haniebne. A przez taki pochówek Amerykanie z pewnością zachowali się bardziej fair - dzięki czemu mogli nawet zaplusować u niektórych muzułmanów.

Przecież Bin Ladena prawdopodonie albo nigdy nie było , albo istniał ale był totalnie przypadkowym człowiekiem wybranym do robienia za usprawiedliwienie wojen w Iraku i Afganistanie.


Ten cytat doskonale potwierdza, że nie masz wiedzy na temat bin Ladena. A jak się nie ma wiedzy, to niestety nietrudno o wpadkę. Dlatego ja na przykład nie dyskutuję na temat fizyki kwantowej, aby się przypadkiem nie ośmieszyć.

Cała ta bajka z bin Laden dla mnie już od kilku lat jest dla mnie farsą jakiej nie było!!


Ale rzecz jasna żadnych solidnych argumentów nam nie przedstawisz, prawda? Nie zdziwi nas to, ponieważ nie jesteś pierwszym i nie ostatnim który tak rzuca pustymi hasłami.
  • 0



#108

Frank Drebin.
  • Postów: 106
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

To teraz nie pozostaje nic innego jak bombka nuklearna w USA, zwalenie winy na Iran (bo już na Ladena nie zwalą) i dawaj kolejną krwawą wojnę o ropę :(
  • 1

#109

prometeusz.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale rzecz jasna żadnych solidnych argumentów nam nie przedstawisz, prawda? Nie zdziwi nas to, ponieważ nie jesteś pierwszym i nie ostatnim który tak rzuca pustymi hasłami.

Nie chce mi się przytaczać po raz kolejny tego że :
1. Osama bin Laden ( lub ktoś kogo wylgąd wykorzystano ) był w latach 80 szkolony przez CIA do walki z Ruskimi
2. po ataku nie przesłuchano ani nawet nie zatrzymano / przeszukano rodziny bin Ladena - są materiały w filmowe z wypowiedzi amerykańskich służb w filmie o 911 (chyba Loose Change) . Ale podstawiono im jeszcze samolot by mogli sobie spokojnie wylecieć z USA.
.3 Najsilniejsze mocarstwo które z satelity fotografuje szczegóły wielkości mrówki , ma system Echeleon ,nie potrafi wytropić faceta w turbanie ukrywającego się gdzieś w górach ,w kraju w którym USA +(sojusznicy) ma 60 tys wojska albo sąsiednim kraju (Pakistanie gdzie niby był 700 m od Akademii Wojskowej ) sojuszniczym USA , w którym też USA ma swoje siły lotnicze ( masę Predatorów ) - przez 10 lat ?!!!!!!! WTF Dajecie się nabierać na te bajki ?

A co do ciała to nie chodziło mi o obworzenie jak w średniowieczu , ale solidne obfotografowanie ciała i rzeczy bin Ladena , tak żeby nie było wątpliwości . No i zrobienie jakiś niezależnych badań
Ja nie piszę tego żeby kogoś obrazić .. ale hhhm obudzić ludzi do myślenia ... może mi się uda .
  • 2

#110

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Osama bin Laden ( lub ktoś kogo wylgąd wykorzystano ) był w latach 80 szkolony przez CIA do walki z Ruskimi


Bzdura. Dowód proszę.

2. po ataku nie przesłuchano ani nawet nie zatrzymano / przeszukano rodziny bin Ladena - są materiały w filmowe z wypowiedzi amerykańskich służb w filmie o 911 (chyba Loose Change) . Ale podstawiono im jeszcze samolot by mogli sobie spokojnie wylecieć z USA.


Loose Change jest pełen bzdur. Gdybyś zainteresował się sprawą bin Ladena to wiedziałbyś, że rodzina od lat nie utrzymywała z nim żadnych kontaktów (wyrzekła się go), więc nie było powodu do interesowania się jego rodziną (zakładając, że faktycznie miało miejsce to o czym piszesz, bo i z tym różnie bywa w "pseudodokumentach spiskowych".

.3 Najsilniejsze mocarstwo które z satelity fotografuje szczegóły wielkości mrówki , ma system Echeleon ,nie potrafi wytropić faceta w turbanie ukrywającego się gdzieś w górach ,w kraju w którym USA +(sojusznicy) ma 60 tys wojska albo sąsiednim kraju (Pakistanie gdzie niby był 700 m od Akademii Wojskowej ) sojuszniczym USA , w którym też USA ma swoje siły lotnicze ( masę Predatorów ) - przez 10 lat ?!!!!!!! WTF Dajecie się nabierać na te bajki ?


Rozumiem że wiesz lepiej na co stać Amerykę a na co nie. Wyobraź sobie, że opróćz bin Ladena FBI poszukuje całą masę innych przestępców i ich też nie może odnaleźć. Inside job, prawda?

Jak się domyślałem - nie chce Ci się poszukać wiedzy w rzetelnych źródłach, tylko liznąłeś odrobinę spiskowych bajek i już wydaje Ci się, że nas zagniesz swoją argumentacją. Odezwij się na PW jeśli poszukujesz rzetelnych odpowiedzi na swoje pytania - służę swoją skromną osobą.
  • -3



#111

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja dziś wielce się zdziwiłem, kiedy zaprosili w TVN24 jakiegoś eksperta od polityki i terroryzmu, który to stanowczo obstawiał przy tym, że Al Kaida jako taka nie istnieje. Dalej, nie ma ściśle zorganizowanej i zhierarchizowanej siatki przestępczej, a te powiązania są luźnego charakteru. Al Kaida stała się pewną marką, pod którą mogą podszywać się grupy terrorystyczne. Sam Bin Laden w świecie islamu był uważany za mało poważnego fanatyka nawet przez radykałów. Jak na TVN, to wykręcił im doktor psikusa. :)


No, to akurat prawda ;)

Mnie zastanawia jeszcze jedno. Najgroźniejszy terrorysta świata (ponoć), poszukiwany od ponad 10 lat, a Stany chwilę po jego zabiciu wrzucają go do morza? Ot tak? Żadnych zdjęć, żadnego badania ciała?
  • 1

#112

prometeusz.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ad Aquila
Masz pretensje do mnie że nie podaję dowodów i źródeł .A sam ich nie podajesz
A jak podałem (film Loose Change) to stwierdziłeś że niewiarygodne..
Hmm to jaka może być dyskusją z Tobą ?? .. Jak podasz mi te swoje dowody i źródła wiedzy to chętnie je przeczytam (na serio) i Cie potraktuje poważnie .

Co do rodziny to czy jak żona gansgstera mówi że nie utrzymuje kontaktów z mężem to Policja mówi "Aha oczywiście. To dziękujemy , moze Pani iśc wolno" ???
Raczej nie , przesłuchuje, przeszukuje i dopiero potem ewentualnie ją wypuszcza.
Co do możliwości USA - logiczne myslenie mi wystarcza...

Użytkownik prometeusz edytował ten post 02.05.2011 - 16:45

  • 2

#113

Dejan Bellić.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie osobiście zabicie Bin Ladena i okoliczności pochówku wydają się dość dziwne. Żadnych dowodów nie pokazano światu, mamy wierzyć na słowo Obamie i tyle. Zabicie, zbadanie DNA, pochówek, zdecydowanie za szybko to się działo. No i fakt że Bin Laden "ukrywał" się w rezydencji wcale nie odizolowanej od cywilizacji tez jest dla mnie lekko zadziwiający. Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem teorii spiskowych ale wydaje mi się że Stany coś ukrywają przed resztą świata. Obamie zależało na zdobyciu pozytywnego rozgłosu po publikacji sfałszowanego aktu urodzenia dlatego nagle obwieszcza śmierć najbardziej poszukiwanego człowieka świata. Poczekałbym na publikację jakichkolwiek materiałów dowodowych przemawiających za tym że Bin Laden na prawdę nie żyje

A tak do Aquili. Jakby byle jaki człowiek przyznał się przed kamerami do zamachu z września 2001 to też byś tak łatwo łyknął? Bin Ladenowi nic nie udowodniono poza tym, że (były informacje że to nie on) w filmiku potwierdził przypuszczenia w sprawie jego bezpośredniej odpowiedzialności za ataki w USA.
  • 1

#114

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żadnych zdjęć, żadnego badania ciała?

A po co badania? Co tu badać? Zresztą pojawiła się informacja, że badania DNA potwierdziły, że to on. Nie wiem, co jeszcze chciałbyś zbadać.
A zdjęcia pewnie porobili, ale "na własny użytek", a nie po to, żeby pokazać w telewizji.

Tymczasem BBC donosi:

The US has put its embassies around the world on alert, warning Americans of the possibility of al-Qaeda reprisal attacks for Bin Laden's killing.

CIA director Leon Panetta said al-Qaeda would "almost certainly" try to avenge the death of Bin Laden.

Nie ma wątpliwości, że Al Kaida będzie chciała się zemścić.

Fajne zdjęcie pojawiło się na PAP. http://www.pap.pl/pa...ckSum=220449100 :D



EDIT: Amerykańscy żołnierze mieli rozkaz ZABIĆ bin Ladena, a nie go pojmać!!


Rozkaz był jasny: zabić

Oddział sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej (SEALs) otrzymał rozkaz zabicia Osamy bin Ladena, a nie jedynie schwytania go - poinformował przedstawiciel sił specjalnych USA. Również telewizja CNN, powołując się na anonimowego informatora w rządzie USA, podała, że celem operacji sił specjalnych marynarki wojennej USA w Pakistanie było zabicie Osamy bin Ladena, a nie ujęcie go żywego.

Użytkownik domino edytował ten post 02.05.2011 - 17:09

  • 0



#115

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przecież to jakiś obłęd, to jest wyreżyserowane, 6 dni temu na Wikileaks pojawiły się informacje o tym, że jeden z głównych dowodzących al-qaeda terrorystów będący więźniem amerykańskim informuję o tym, że jeżeli pojmą lub zabija Osame to oni rozpoczną "nuclear hellstorm" oto link. Świadomi tych słów amerykanie nie zważając na te groźby nagle oświadczają że, właśnie zabili Bin Ladena, ale nikt tego nie widział mamy tylko ich słowo, cały dzień trwa szopka, powtarza się tysiąc razy jedno i to samo "Bin Laden kaput" pomimo że nie ma jakichkolwiek dowodów! A kłamstwo powtarzane tysiąc razy staję się prawdą i jeszcze tego samego dnia OFICJALNIE szef CIA oświadcza, że odwet ze strony terrorystów jest prawie pewny! Teraz pozostaje tylko czekać gdzie to się wydarzy i jakie pociągnie za sobą konsekwencję.
  • 4

#116

Jurigag.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co by udowadniało, że WikiLeaks, Al-Kaida i wszystko inne to opłacane przez amrykańców instytucje czy jak to by inaczej nazwać ugrupowania. Nie zdziwiłbym się jakby w tym tygodniu na jakimś mało istotnym terenie dla ameryki wybuchła bomba i byłby to pretekst dla amerykańców aby rozpocząć prawdziwą wojnę wysyłając wszystko co mają i przejmując jakieś państewko z ropą.....

Poza tym ameryka powinna juz zakonczyc chyba swoja akcje w afganistanie i iraku i w innych krajach ? W koncu dorawali bin ladena wiec o co dalej kaman ?

Użytkownik Jurigag edytował ten post 02.05.2011 - 17:39

  • 0

#117

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To, że Osama zginął w taki sposób nie uważam za wielki sukces USA. Bin Ladena powinni schwytać żywego za wszelką cenę i postawić go przed amerykańskim sądem. Byłoby to coś w rodzaju Norymbergi dla terrorystów. I jak by to efektownie wyglądało. Proces transmitowany na cały świat z Osamą w roli głównej, który przyznaje się do winy, a może i nawet żałując tego co zrobił (a jeszcze lepiej błagający o litość), byłby potężnym atutem propagandowym dla USA. Świat by widział, że nawet taki człowiek jak Bin Laden, może liczyć na uczciwy osąd. To wówczas byłby sukces godny supermocarstwa.


Wg mnie lepiej, że stało się jak stało. Skończyłby tak samo, a tak oszczędzono nam farsy w postaci pokazowego procesu. Bin Laden był zbyt dumny żeby paść na kolana przed amerykańskimi imperialistami i błagać o litość.

Użytkownik Cahir edytował ten post 02.05.2011 - 17:40

  • 0



#118

kuki.
  • Postów: 198
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak się domyślałem - nie chce Ci się poszukać wiedzy w rzetelnych źródłach, tylko liznąłeś odrobinę spiskowych bajek i już wydaje Ci się, że nas zagniesz swoją argumentacją. Odezwij się na PW jeśli poszukujesz rzetelnych odpowiedzi na swoje pytania - służę swoją skromną osobą.


Heh a jakież to ty masz te rzetelne źródła co ? Informacje z TV i gazet ? Sorry kolo ale jeśli nie jesteś szefem CIA , Interpolu lub inną osobą, która może mieć największe pojęcie o Bin Ladenie to te twoje "rzetelne" informacje to jakaś popierdółka. Dlatego nie rób z siebie specjalisty od terroryzmu i znawcy od Bin Ladena. Co napisał ci swoje CV albo piłeś z nim herbatkę i powiedział Ci ze szczegółami o swoim życiu i działalności no chyba że tak to wtedy te twoje "rzetelne" źródła będą naprawdę rzetelne.

Jak jest z teoriami spiskowymi kiedyś się dowiemy bo każda prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw jak nie za 10 to za 50 lat. A wtedy którejś ze stron zejdzie uśmiech z twarzy albo zwolennikom albo przeciwnikom owych teorii.

Skończyłem

Użytkownik kuki edytował ten post 02.05.2011 - 17:45

  • 2

#119

Decepticon.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołożę swoje "trzy grosze"
Wielu z was wspominało o krwawym odwecie AL-Qaidy i to możliwe że za pomocą bomby atomowej która ma niby rozpętać piekło .
Znam tylko jeden sposób że by mogli tak zrobić. wiadomo że centra miast i elektrownie atomowe są pilnowane i monitorowane . Ale są dwa miejsca w Europie gdzie podłożenie ładunku nuklearnego mogło by mieć katastrofalne skutki dla całego kontynentu : Caldery superwulkanów , Camp Flegrei we Włoszech i Lacheer See w Niemczech.
A jeżeli będą się chcieli zemścić na Stanach to Caldera Yellowstone . Z wszystkich materiałów i filmów dostępnych na temat superwulkanów wynika że nawet odwiert mógłby spowodować super erupcje, a co dopiero wybuch nuklearny, miejmy nadzieje że do tego nie dojdzie .
  • 0

#120 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Litości, ludzie. Nie widzicie ,że znów amerykanie używają argumentu: powód-reakcja-rozwiązanie? I to z jaką pewnością: Na pewno dojdzie do ataku tylko nie wiadomo gdzie i kiedy. To jakaś farsa. Czy ktokolwiek zwrócił uwagę, że te państwa bliskiego wschodu, które poszły na ugodę i zapraszają amerykańskie firmy do swoich państw mają spokój? Natomiast kraje, które chciały spokoju, ale od tej całej "współpracy" z zachodem dostają po dupie i tracą swoje bogactwa w ropę. Nie ma to jak przed wyborami dać powód ludziom do iluzorycznej euforii. CIA ZABIŁA BIN LADENA (a sami go szkolili).
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych