Skocz do zawartości


Zdjęcie

Osama bin Laden


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
335 odpowiedzi w tym temacie

#76

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak troszkę na rozluźnienie sytuacji .....
Chyba ten dziennikarz może szukać już nowej pracy i to ze skutkiem natychmiastowym.

President Obama is DEAD!!

http://www.youtube.com/watch?v=mMP7Ys57ha4
  • 4



#77

Arczi1991.
  • Postów: 285
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Bomba eksplodowała w pobliżu meczetu w Pakistanie. W wybuchu zginęła kobieta i troje dzieci."

źródło: www.rmf24.pl
  • 0

#78

varq.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Bomba eksplodowała w pobliżu meczetu w Pakistanie. W wybuchu zginęła kobieta i troje dzieci."


Czyżby już się zaczynało?
  • 0

#79

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba ten dziennikarz może szukać już nowej pracy i to ze skutkiem natychmiastowym.

Hehe, mistrzostwo Jarecki.

Nie wiem - wygląda na to, że to jednak photoshop. Nie wiem też czy jest ono uważane za "oficjalne". Co ciekawe - nie zauważyłem tego zdjęcia na na przykład stronie BBC - co może świadczyć o tym, że to po prostu wpadka mniej profesjonalnych mediów które złapały to zdjęcie w internecie i szybko zamieściły, a reszta "zbyt szybkich" stacji/serwisów podchwyciła. Co do tego zdjęcia jeszcze - póki co sprawa jest zbyt gorąca, poczekajmy, zobaczymy.

Ogólnie to mnie przekonuje.

A co do tej rzekomej bomby w Europie, to baju baju. To był chyba ostatni akt desperacji więźnia, który to mówił. Liczył naiwnie na jakieś wystraszenie i zaniechanie poszukiwań Osamy. Kompletny bezsens - jakby mieli bombę, to dawno zaaplikowaliby ją innowiercom.

EDIT: Chyba mi się udzielił filmik Jareckiego. Poprawiona literówka z "Obamy", na "Osamy" ;)

@down
Bez wątpienia. Chodziło mi o to, czy ten fejk dyskredytuje cały news. Słowa Aquili mnie przekonały i uważam, że nie. Trzeba poczekać.
  • 0



#80

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co do zdjęcia to wydaje mi się, że zamieszczony przeze mnie link wyjaśnia sprawę jego autentyczności.
  • 0

#81

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do bomby atomowej jeszcze - USA i służby europejskie (w tym i my) współdziałają razem w wykrywaniu takich zagrożeń. Co więcej - mają odpowiedni sprzęt. Na przykład samochód, który jadąc sobie ulicą jest w stanie wykryć każdą ilość promieniotwórczych materiałów w budynkach znajdujących się obok - ich ilość i rodzaj. I nie ma szans aby się przed tym uchronić - wszelkie kołnierze, ołowiane obudowy itp - to nic nie daje. Niedawno nawet kraje NATO zorganizowały ćwiczenia (brał w nich udział także GROM, bo odbywały się i na terenie Polski) które polegały na śledzeniu materiału radioaktywnego przemycanego z RPA do Europy (także przez Polskę ;) ). Chociaż agenci odgrywający role terrorystów wymyślali najlepsze bajery to i tak byli stale monitorowani i żadne ich działanie nie uszło uwadze służb śledzących.

Dlatego ja śpię spokojnie. Owszem - jest bardzo mała szansa na to, że coś takiego może się kiedyś stać - ale szanse te są naprawde wręcz zerowe.


Jeszcze jedna rzecz mnie teraz zaciekawiła - co teraz myślą sobie byli sąsiedzi bin Ladena ;) Przecież raczej nie mieli pojęcia kto mieszkał za tym murem.
  • 0



#82

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Bomba eksplodowała w pobliżu meczetu w Pakistanie. W wybuchu zginęła kobieta i troje dzieci."

źródło: www.rmf24.pl


Z Pakistanu akty terroryzmu przeniosą się za pośrednictwem telewizji i prasy może do Egiptu albo do Arabii Saudyjskiej. Możliwe, że Al-Kaidy będą też szukać, W Emiratach Zjednoczonych, Kuwejcie, a może nawet i w Iranie, w krajach które należą do OPEC, których wydobywanie ropy to 44% z światowej całości.
  • 0

#83

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A po co - skoro Amerykanie kupują najwięcej ropy w Meksyku i Kanadzie a także sojuszniczej Arabii Saudyjskiej? ;) Oj, temat tej ropy to już naprawdę staje się nudny ;)
  • 0



#84

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A po co - skoro Amerykanie kupują najwięcej ropy w Meksyku i Kanadzie a także sojuszniczej Arabii Saudyjskiej? ;) Oj, temat tej ropy to już naprawdę staje się nudny ;)


A po co mają kupować, skoro sami mogą czerpać zyski, jak to robią w Iraku i za chwilę będą robili w Libii? ^^

Jacy Ci terroryści straszni : - )

http://www.youtube.com/watch?v=NOmiOsm3Hnk

Użytkownik Kozakiewicz edytował ten post 02.05.2011 - 14:03

  • 1

#85

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A kto Ci powiedział, że w Iraku czerpią zyski? Prawa do eksploatacji złóż wygrali Chińczycy. No i co teraz? ;)

Ale jeżeli chcesz kontynuować ten wątek - to proszę znaleźć odpowiedni temat i tam to robić. To nie jest temat o ropie, tylko o zasłużonej śmierci terrorysty.
  • 3



#86

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A kto Ci powiedział, że w Iraku czerpią zyski? Prawa do eksploatacji złóż wygrali Chińczycy. No i co teraz? ;)

Ale jeżeli chcesz kontynuować ten wątek - to proszę znaleźć odpowiedni temat i tam to robić. To nie jest temat o ropie, tylko o zasłużonej śmierci terrorysty.


Zasłużona , czy niezasłużona - każdy człowiek ma prawo do życia, a Ty Panie kolego ciesząc się z śmierci człowieka, o którym czerpiesz informacje z czwartej władzy, nie wnikasz w obręb ludzi przyzwoitych. Szkoda też, że pominąłeś jeden ważny element komu Irak sprzedał prawa do ropy. Chiny swoją drogą. Umowa obejmuje także Brytyjczyków, którzy właściwie z ameryki zrobili sobie kolonię. Chinom nie można było odmówić z tej racji, że jak psu kość zabierzesz, to Ci rękę odgryzie. To jest walka o wpływy, a USA mając kuzynów w Brytanii dużo na tym nie straciły i za chwilę wyjaśnię dlaczego. Włochom też się coś dostanie za inwestowanie w zwiększenie wydobycia tak kasowego złoża.
Co najważniejsze to Panie kolego pominąłeś niestety ^^ - Exxonmobil - Amerykańską firmę.
  • -1

#87

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Otóż nie każdy człowiek ma prawo do życia. Jeżeli ktoś planuje zamach terorystyczny w wyniku którego odbiera życie tysiącom niewinnych osób - ten traci to prawo. Kto chce poznać prawdę o nim - ten to wie. Kto zaś wierzy w teorie spiskowe które w istocie wybielają największego terrorystę naszych czasów ten po prostu nie jest w stanie właściwie ocenić tej całej sytuacji.


Co do zdjęcia - tak jak myślałem:


"There are photographs of the body with a gunshot wound to the side of the head that shows an individual who is not unrecognizable as bin Laden, the official said.

No decision has yet been made on whether to release the photographs and if so, when and how."

źródło

Więc wszelkie zdjęcia jakie do tej pory opublikowano są raczej fałszywe, bo nie ma jeszcze decyzji co do tego czy w ogóle rozstaną opublikowane prawdziwe zdjęcia zabitego bin Ladena.


Zdjęcia które rzekomo przedstawiają sypialnię bin Ladena:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

źródło


WIĘCEJ ZDJĘĆ:

TUTAJ

VIDEO:

TUTAJ
  • 0



#88

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem - wygląda na to, że to jednak photoshop.

Tak, już oficjalnie wiadomo, że te zdjęcia to fejk. Nawet TVN 24 już to powiedziało. info WP. Jednak to nie oznacza, że Osama nie zginął. Zdjęcie pokazała jako pierwsza jakaś pakistańska TV - widocznie się pomyliła (albo i specjalnie to zrobiła - nie ma to już teraz większego znaczenia), a zachodnie media to bezmyślnie skopiowały. Na szczęście już się opamiętały. Więc na razie PRAWDZIWEGO zdjęcie zabitego bin Ladena nie ma.

Już się zaczyna:

Pakistańscy talibowie zagrozili atakami na pakistańskich przywódców, wojsko oraz na USA, jeśli potwierdzą się wiadomości o zabiciu przez amerykańskie siły Osamy bin Ladena.

Talibowie grożą, że pierwszym ich celem będzie prezydent Asif Ali Zardari i pakistańska armia. "Drugim naszym celem będzie Ameryka" - oświadczyli.


Heh, jakiś koleś na żywo relacjonował atak na bin Ladena http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html
  • 0



#89

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Otóż nie każdy człowiek ma prawo do życia. Jeżeli ktoś planuje zamach terorystyczny w wyniku którego odbiera życie tysiącom niewinnych osób - ten traci to prawo.


Nie Ty Panie kolego decydujesz o tym, kto ma prawo żyć a kto nie. "Nie zabijaj", to tyczy się wszystkich istot rozumnych. Chyba, że się do nich Pan nie zaliczasz.

Kto chce poznać prawdę o nim - ten to wie. Kto zaś wierzy w teorie spiskowe które w istocie wybielają największego terrorystę naszych czasów ten po prostu nie jest w stanie właściwie ocenić tej całej sytuacji.


Z telewizji o żadnej prawdzie się nie dowiesz Panie kolego. Co najwyżej dzięki niej zepsujesz sobie wzrok.








  • 1

#90

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Al-Kaida to przykrywka grupy amerykańskiej, Brzeziński coś o tym wie.

Proponuje więcej myślenia
Pozdrawiam

Osama bin Laden nie zginął! Zdziwiłbym się w sumie, gdyby taka osoba w ogóle istniała.

Bo Osama bin laden to agent CIA i spiskuje z obamą w celu polepszenia jego wyników na wyborach. A tak w_ogóle to wina masonów (/ironia off)
Przepraszam , nie mogłem się powstrzymać :)

edycja cisz:

Dołączona grafika

Ponadto proszę pracować nad wartością merytoryczną postów.

Jest taki fajny punkt w naszym regulaminie, który każdy użytkownik zawsze powinien mieć w tyle głowy:


4.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

Użytkownik cisz edytował ten post 02.05.2011 - 16:04

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych