Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawa wypowiedź sceptyka nt. UFO + kompilacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Oto i film, niestety w języku angielskim ale Pan mówi wyraźnie (może nieco szybko) ale każdy kto nie najlepiej zna angielski ale zna, powinien zrozumieć o czym mowa.



oraz link załączony do tego filmu
http://www.lapatilla...el-mundo-video/


NAWET zagorzały sceptyk mówi, że było to zdarzenie które rzeczywiście możnaby wiązać z prawdziwą obserwacją pozaziemskiego ufo i za plusy do tego stwierdzenia podaje, że sprawa momentalnie ucichła, jest zero wiadomości od strony rządów (USA i Chin), zamknięto przez to ogromne lotnisko...

Naprawde polecam obejrzeć film z linku który podałem wyżej bo jest to najlepsza kompilacja nagrań jaką kiedykolwiek widziałem i naprawdę wielu filmów nie widziałem a które są w tej składance.

Użytkownik Wszechwiedzący edytował ten post 01.05.2011 - 18:47

  • 12



#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobre,dobre.Masz plooooosa.Podobało mi się.Faktycznie najlepsza kompilacja z oglądanych ostatnio.



#3

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wielki plus, tego nie widzialem, tak jak opowiadalem rok temu widzialem ciemny trojkat z blyskami i czarna dziurą, tutaj tylko sobie to lepiej uswiadomilem.
  • 0

#4

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Największe wrażenie zrobiły na mnie 3 momenty. Pierwszy i największy to nagranie z Rosji przed 8 minutą kiedy widać coś wchodzącego w naszą atmosfere co najpierw pozostawia po sobie pomarańczowy ogon po czym staje się na chwile bardzo słaby żeby sekundy po tym przemienił się w niesamowity biały obłok ciągnący się za czymś który powoli przemienia się w forme krzyża, widać także dziwne 3 światła tworzące trójkąt. Także na pierwszym miejscu jest obserwacja(e) z Chin w których widać było wyraźnie podłużny statek z jakiegoś rodzaju reflektorami na spodniej części. Drugie miejsce to oczywiście nagranie z radia, które chyba jest najpoważniejszym dowodem na istnienie jakiegoś "sojuszu" między kosmitami a rządem USA a może dokładniej jakiejś tajnej komórki. A 3 miejsce to obiekt który wchodzi w atmosferę ciągnąc za sobą ognisty warkocz po chwili "rozpada" się na 3 części które zatrzymują się w powietrzu dalej płonąc.

Te trzy(cztery) momenty są moim top dowodów na istnienie ET przebywających i przybywających na Ziemie.
  • 0



#5

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Drugi przypadek z Chin jest bliźniaczo podobny do tego z Japonii, który pojawił się niedawno na forum.

PS:Ostatnia rozmowa telefoniczna była kiedyś przerabiana na forum, ale nie miałem okazji jej usłyszeć, radze nie słuchać tego samemu.

Użytkownik Templariusz edytował ten post 01.05.2011 - 20:08

  • 0



#6

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oni są bytami międzywmiarowymi, nie są tymi za których się podają, przenikli w struktury rządowe i militarne, mogliby przenieść nas w wiele bezpiecznych miejsc we wszechświecie ale tego nie robią bo chcą nami łatwo manipulować...
Naprawdę po tych słowach nie chcę się wierzyć w to wszystko. Bardzo... Ale prawda jest taka a nie inna i miejmy nadzieję, że za naszego życia to wszystko się nie zdarzy...
  • 0



#7

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ta kompilacja jest fascynująca. Niektóre nagrania są wręcz ciężkie do ogarnięcia. Jeżeli to nie fake to jestem pod wielkim wrażeniem, szczególnie nagrania z Jerusalem.
  • 0

#8

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat nagranie z Jerozolimy jest fejkiem prawie na pewno. Na forum była nawet dość szczegółowa analiza tych filmów (bo były chyba cztery).
Druga rzecz to dziurawe chmury, na to też jest całkiem dobre wytłumaczenie, mianowicie lądujące/startujące duże samoloty.
Co do reszty, to rzeczywiście są niezwykłe. Niektóre, szczególnie te znad Rosji i Tajwanu widziałem pierwszy raz.
  • 0

#9

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A mi się podobały te spirale na niebie - coś jak otwieranie tunelu podprzestrzennego :) Może tak do nas przylatują.
  • 0

#10

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli tak do nas przylatują, to może być dowód, że PRAWDZIWE ufo odwiedza nas dopiero od kilku ostatnich lat. Bo takich obserwacji kiedyś to chyba z świecą szukać :)
  • 0



#11

Balrog84.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kilka razy już oglądałem filmiki z rozmową tego gościa z A51 a patrząc na to co "władza" teraz robi wszystko zaczyna się składać w całość
  • 0

#12

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

kilka razy już oglądałem filmiki z rozmową tego gościa z A51 a patrząc na to co "władza" teraz robi wszystko zaczyna się składać w całość

Uwielbiam takie posty, których autorzy najchętniej tworzyliby różne teorie spiskowe.

Jeżeli chodzi o sam temat.. Nie powiem, całość jest naprawdę ciekawa. Z autentycznością niektórych tych UFO pokazanych na filmiku, mógłbym się spierać. Ale większość jest bardzo ciekawa..
  • 0



#13

Balrog84.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Yoh92 no to dawaj: możesz z tego filmiku brać fragmenty w jakiejkolwiek kolejności i "udowadniać" nam że mamy wszyscy omamy i że to nie prawda bo na TVP/TVN tego nie było.

NWO już jest w trakcie i już tego się nie zatrzyma





  • 0

#14

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzisiaj miał miejsce "piękny" wyciek. Jutro zamieszcze film z wycieku. Narazie obserwuje co mówią o nim internauci, bo jeśli to fake to zawsze w pierwsze dni jest obalany. Także narazie klatkę z tego filmu macie w moim awatarze ;)
  • 0



#15

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy piękny to się okaże :P
Dwa minutowej długości kawałki to nieco mało, jak na materiał o łącznej długości podobno 21 godzin...

Użytkownik Ill edytował ten post 02.05.2011 - 20:10

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych