Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawa wypowiedź sceptyka nt. UFO + kompilacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

No i co z tego, że było "kręcone cyfrówką"? Przecież to nie miałoby wpływu na jakość... która jest ZBYT dobra jak na film sprzed pół wieku...
  • 0

#32

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

cytat z 18 posta

nad odgłosem kamery to też zastanawiałem się ale może to być tylko zabieg stylistyczny podkreślający starość nagrania lub, lub, lub było to nagrywane w ten sposób, że taśma puszczona była na rzutniku a nagrane dzięki kamerze cyfrowej z włączonym dźwiękiem. I można domyślać się, że te wycinki są z początku i końca ponieważ przy pierwszym obrazie słychać, że częstotliwość trzasków jest o około połowę mniejsza niż drugiego fragmentu. Trzeci z cieniem to nie wiem po co został dodany, chyba, że to nie cień a pokaz możliwości telepatycznych bo to chyba widać tam kółko które zaczyna się unosić (mówię z pamięci).


  • 0



#33 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

:lol2:

A cóż to za nowatorska metoda używana przez... no właśnie, przez kogo?
Kto miałby nagrać obraz z kliszy filmując wyświetlany film? Po co? Przecież są czytniki do których wsuwasz kliszę, a obraz pojawia się w postaci cyfrowej na kompie... Moim zdaniem dźwięk projektora to zabieg stylistyczny - pytanie po co? Pytanie, czy jest cokolwiek co potwierdza ŹRÓDŁO z którego pochodzi film?
  • 0

#34

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Razor, bo może to było robione na "nielegalu", tzn. przemycona mała kamerka (skoro już na komercyjnym rynku są małe kamerki fullhd, które się w małej damskiej torebce mieszczą to pomyślcie do czego mają dostęp ludki z S51)? Taką kamerkę łatwiej przemycić żeby nikt nie zauważył (tym bardziej, jeśli są takowe już na miejscu do celów naukowych). Potem przy wynoszeniu wystarczy przemycić samą kartę, co nie jest trudne - wkładasz kartę, czy nawet taśmę dosłownie w d..pie przed podejściem do budki strażnika, a w wypadku microSD pod językiem.

A samą taśmę ciężko wynieść tak aby nikt się nie zorientował - możliwe że zanim zdążysz wykonać kopię zorientują się, że podpietrzyłeś im film i zrobią z tobą co trzeba :P. I nawet jeśli takie czytniki są na miejscu, to pewnie dostęp do nich jest ściśle ewidencjonowany.
  • 0

#35 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

A co zrobisz szybciej? Wejdziesz do pomieszczenia, znajdziesz stary projektor, znajdziesz taśmę, wyjmiesz kamerkę, założysz kliszę, odpalisz stary projektor, odczekasz te minuty (godziny?) jakie trwa film, wyłączysz kamerkę, zdejmiesz kliszę, odłożysz kliszę, wyłączysz projektor, schowasz projektor


czy

Wchodzisz do pomieszczenia z notebookiem i tajemniczym czytnikiem, znajdujesz kliszę, wkładasz do czytnika, wyciągasz z czytnika, odkładasz kliszę i wychodzisz? :D
  • 0

#36

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko tak jak mówiłem - ze zrobieniem najmniejszy problem. Gorzej z wniesieniem/wyniesieniem. Notebooka i czytnik by już ci na wejściu zabrali, a kartę sd to można dosłownie w dupę wadzić i nie zorientują się. A jak taki ktoś pracuje w archiwach i co jakiś czas musi przeglądać różne materiały, to sprawa jest jeszcze łatwiejsza. Nie wiemy nic o tym kim była osoba która to nagrała i dla dobra tej osoby lepiej abyśmy się nie dowiedzieli.
  • 0

#37 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak naprawdę to my w ogóle nie wiemy KTO to wrzucił i jaka jest tego autentyczność :)
  • 0

#38

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obejrzyj w drugim temacie analize. Bo tutaj nie ma co się przekrzykiwać ;)
  • 0



#39

Balrog84.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ma ktos jakiegos mirrora?? bo "komus" filmik nie byl na reke i juz go nie ma :/
  • 0

#40

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A o który filmik chodzi ?
  • 0



#41

cedol22.
  • Postów: 69
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak odchodząc od aktualnego tematu i wracając do niespełna 13 minutowej kompilacji, audycja z 1997 r., Art Bell i zdesperowany były pracownik Area 51, pogrzebałem troszkę po angielskich forach, ta audycja to fake, oto dowód:

Audycja z 1998 r.

Co o tym myślicie ??

Użytkownik cedol22 edytował ten post 05.05.2011 - 21:10

  • 0

#42

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też czytałem fora i nie wiem co o tym myśleć. Bo było też tak, że najpierw zadzwonił, przerwało, później znowu zadzwonił i powiedział, że się wygłupiał a był jeszcze 3ci raz w którym powiedział, że został zmuszony do przyznania swojej niepoczytalności. I weź tu się połap :roll:

Plus jeszcze internauci zauważyli różnice w wymowie kilku słów które używał w pierwszym i w drugim. Tak jakby to były dwie różne osoby. Jak wiadomo nie trudno jest zmienić głos, sam bawiłem się w programach i udawało się tak ustawić, że mówiłem niemal jak moja siostra. A już nie trzeba sobie wyobrażać co można zrobić na profesjonalnych programach obsługiwanych przez specjaliste.

Poczytaj komentarze pod filmem.
  • 0



#43

Master..
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do komplikacji z pierwszego posta to bardzo mi się podobała. Niektórych obserwacji nie widziałem, a są niezwykłe! Szczególnie ta z Chin.
Co do filmików z szaraczkami.. Hmm. Wyglądają realistycznie, ale musimy czekać na dalsze części.. Mimo że wykonanie takiej animacji zajęłoby sporo czasu to i tak myślę, że ktoś kto ma go wiele, ma dobry sprzęt i zna się na rzeczy jest w stanie takie coś zrobić. Poczekamy zobaczymy.. :)
  • 0

#44

Mich4.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj macie coś na temat spirali nad Norwegią.



Podobne są one stworzone przez radary przy użyciu fal radiowych wysokiej mocy.
  • 1

#45 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Oni są bytami międzywmiarowymi, nie są tymi za których się podają, przenikli w struktury rządowe i militarne, mogliby przenieść nas w wiele bezpiecznych miejsc we wszechświecie ale tego nie robią bo chcą nami łatwo manipulować...
Naprawdę po tych słowach nie chcę się wierzyć w to wszystko. Bardzo... Ale prawda jest taka a nie inna i miejmy nadzieję, że za naszego życia to wszystko się nie zdarzy...


Czyli to co pisałem zaczyna się sprawdzać. Im bliżej transformacji tym częściej zaczną się manifestować. Będą doprowadzali do jeszcze gorszych kataklizmów na ziemi, by zdesperowanych i zastraszonych ludzi zacząć "ewakuować". Chcą uniknąć transformacji, ale niestety im się to nie uda w większości przypadków.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych