Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieco dziwne zjawiska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31

perun.
  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Yavi, ale w czym problem ?, to jest bardzo dobre pytanie. Pytanie o wiek ulatwia bardzo wiele, przeciez nikt Cie nie wysmieje, ze masz 16 lat. Oczywiscie jestes w wieku dojrzewania, wiec odbierasz wiele bodzcow z wiekszona sila. Skoro slyszysz z odleglosci 1m jak plynie prad, to pewnie wiekszosc odglosow jest bardzo odleglych. Poza tym wiekszosc rzeczy, ktore opisujesz mozna podpiac pod nerwice lekowa - sprawdz w necie i porownaj objawy. O dziwo najskuteczniejsza metoda leczenia nerwicy lekowej wydaje sie hipnoza. Wiec dodatkowo oprocz rozpoznania (chociaz pewnie sie myle) masz metode leczenia.


pod nerwice jej nie podpinaj bo jeszcze jej troche daleko do tego aby mozna ja bylo tam upchnac(mam znajoma ktora pewien typ nerwicy,doslownie zabija a drugi otepiajace w sumie jazn,tylko pogarszaja sprawe-nikomu nie radze wpasc w taka straszna chorobe)

nastolatka bawi sie z kolezanka w paraczary-smok,wywolywanie duchow,swieczki,noc...i zaczyna sie nasluchiwanie mimowolne szmerow,skrzypienia schodow itp(tez mam wyostrzony sluch i nieraz nawet przez gruby beton slysze to i owo u sasiadow-a w domu dwurodzinnym o takie odglosy nietrudno),strach przed lustrami itp ze niby ala krwawa mary :P

"Skoro nic nie widziałaś to po co zasłaniałaś te lustra i szklane powierzchnie? Przestałem już rozumieć o co tutaj chodzi."

"Po prostu przeczucie i tyle."



i ogolnie urzeczywistnienie czegos co gdzies tam uslyszala i przestraszony mozg,z automatu podpina pod konsekwencje wywolywania duchow z kolezankami...


przypomina mi sie pewien film tak swoja droga...

http://www.youtube.com/watch?v=CZu3QpcHcVE&feature=related




http://www.youtube.com/watch?v=VCog307YA6M&feature=related


a zwlaszcza ten 1:22 :P


to nie jest tak ze nie wierze w to ze nastolatki(ktore szczegolnie sa rozstrojone emocjonalnie w tym okresie) nie moga uczestniczyc w zjawiskach typu przesuwanie przedmiotow i lyzek jak neo w matriksie itp. lub doswiadczyc czegos dziwnego(smoka nie mialem ale zdarzylo mi sie dwa razy w zyciu,uslyszec wyraznie swoje imie,wymowione przez kogos tuz przy moim uchu-raz na kompletnym pustkowiu,drugi w domu,zdarzenia o tyle dziwne ze bylem czyms naprawde zajety a tu nagle puff) ale z doswiadczenia i z tego co napisalas wiem ze to na pewno ta pierwsza opcja...

wiec jak na ta chwile:

-nie wierz w to co sie z ta pania w tym filmie bedzie dzialo(bo to tylko bajka)
-nie wczytuj sie w objawy nerwicy itp(bo to tylko pogorszy sprawe)
-pomysl o tym z troche innej strony,zajmij sie czyms innym itp a skoro koniecznie chcesz wierzyc w to,ze jakas istota od czasu wywolywania duchow chodzi za toba i sprawdza co robisz po nocach w lazience hehe,wez pod uwage to ze poki sama tego nie chcesz,ten ktos nigdy nic cie nie zrobi...miej tego swiadomosc a samo przejdzie :)



to taki ogolny poradnik dla tych wszystkich uzytkownikow w roznym wieku,ktorzy panikuja niepotrzebnie i zamiast cos przemyslec, biora sie za ciezki stuff typu np. to forum...

Użytkownik perun edytował ten post 18.05.2011 - 21:00

  • 0

#32

Jeż Jerzy.
  • Postów: 42
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Już od dosyć dawna zdarza mi się przeglądać to forum, zazwyczaj z nudów, ale dopiero ten temat skłonił mnie do założenia konta. Nie powiem tutaj nic nowego, bo wszystkie rzeczy, które nasunęły mi się na myśl podczas przeglądania tego tematu zostały już powiedziane, jednak mam jedno pytanie.
Czy kiedykolwiek w historii forum miało miejsce takie wydarzenie, że ktoś opisał swój problem, a potem dzięki poradom użytkowników udało mu się w jakiś sposób nawiązać kontakt z nawiedzającą istotą, czy to przez EVP, czy Ouija czy jeszcze inny sposób i zamieścił na to dowód w temacie? Chodzi mi o to, czy kiedykolwiek dzięki temu forum czyjś problem został rozwiązany? Bo ja nie przypominam sobie, żebym spotkał się z takim tematem.
  • 0

#33

fainee.
  • Postów: 35
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Yavi: wykluczyłaś wszelkie logiczne wytłumaczenia, takie jak choroba, zbiegi okolicznośći itp.. w takim razie nie ma już co gadać. Dobrym posunięciem byłoby ściągnąć do swojego mieszkania egzorcystę, który może by jakoś pomógł.
Pozdrawiam ;)

Użytkownik fainee edytował ten post 28.05.2011 - 14:03

  • 0

#34

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wystarczy zwyczajnie poprosić o księdza, który poświęci mieszkanie i się pomodli. Ciekawe, co się wtedy stanie.
  • 0



#35

snajper414.
  • Postów: 50
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może być kilka rozwiązań.

Pierwsza możliwość to zwyczajne wyolbrzymianie lęku. Sama się nakręcasz i popadasz w coraz większą paranoje zasłaniając lustra i myśląc o tym non stop. Radziłbym przemóc wszystkie lęki i starać się o tym nie myśleć. Zgasić w nocy światło, poodsłaniać lustra, i położyć się spać jak gdyby nigdy nic. Jeżeli to tylko psychika, to takie zachowanie mogło by ci pomóc.

Kolejna możliwość to głupie zabawy w wywoływanie duchów. Możliwe że połączyłaś się z tamtym światem kiedyś i trafiła się taka dusza która zaatakowała twój słaby punkt. Jeżeli jest to zależne od ciebie to radziłbym odprawić egzorcyzmy nie tylko w domu ale i na tobie. Często się modlić i być oddanym Bogu. Jedna modlitwa wszystkiego nie załatwi, musi to być ciężka praca z nadzieją na uwolnienie.

Radziłbym porozmawiać z tą istotą w nocy i nagrać rozmowę na magnetofon. Można również spróbować skorzystać z kamery lub aparatu. Magia nic nie pomoże tylko pogorszy sprawę. W zamian za to radziłbym odprawić egzorcyzmy w domu. Zwykła woda święcona nie pomorze. Po prawidłowo odprawionych egzorcyzmach przez księdza do tego upoważnionego, w domu powinien unosić się zapach róż, który jest oznaką obecności Boga.
W chwili obecnej można oczyścić dom paląc szałwię i przechodząc od drzwi, wzdłuż wszystkich ścian, aż wrócisz do drzwi.
Pomóc może również spryskanie wszystkich kątów święconą wodą z solą, albo zwykły krąg z soli.

Poszukaj historii domu, popytaj się rodziny czy mieli jakieś doświadczenia paranormalne. Może zobacz jak zachowują się zwierzęta kiedy jesteś z tym czymś w pokoju.

Uderzenia gorąca nie wróżą nic dobrego, może to mieć tragiczne skutki kiedy duch zostawia ślady na ciele. Możliwe że jest związany z czymś co ty naruszyłaś. Musi być na ciebie wściekły jeżeli ciebie atakuje.

Życzę powodzenia i czekamy na nagrania video lub nagrania magnetofonowe.

Użytkownik snajper414 edytował ten post 31.05.2011 - 22:41

  • 0

#36

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Moim zdanie to choroba a zebys mial zagadke to napisze po łacinie carcinoma ani
  • -2

#37

Wawel.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lustra kłamią, nie warto im wierzyć. Takie zdanie od siebie.

Myślę że powinnaś poprosić księdza(Każdy ksiądz z powołania lub zamiłowania by to zrozumiał) o egzorcyzm. Jestem ministrantem i wiem co mówię :). Jeżeli by nie pomogło (w co wątpię), możesz sama wytworzyć takową regenerację ,,pewności" . Gdy słyszysz że ktoś jest za tobą zamknij oczy otwórz i widzisz nic się nie stało ;). Wiem że to trudne więc może próbuj tak w obecności ludzi. Najlepiej by było to grono +3 osoby. Tak mi się wydaję :D. Za bardzo się nie znam to tylko moje myśli więc proszę o uszanowanie, mam tylko 14 lat.

Użytkownik Wawel edytował ten post 09.06.2011 - 19:37

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych