Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy WHO i kartele farmaceutyczne planują ludobójstwo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
530 odpowiedzi w tym temacie

#496 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

W tym drugim kontekście zachowanie minister Kopaczowej w sprawie szczepionek na świńską grypę jest skandaliczne.
....
Każdy lek dopuszczony do obrotu jest wnikliwie i szczegółowo badany, także w kwestii biorównoważności z preparatem referencyjnym, każda szczepionka jest testowana klinicznie.


Skandaliczne to jest ogłaszanie przez skorumpowane do szpiku kości WHO ogólnoświatowej pandemii z powodu takiej błahostki jak ptasia grypa.

Gdybyś nie wiedział to informuję Cię że szczepionki nie zakupione przez Kopacz nie miały tak wnikliwych i szczegółowych badań jakie są wymagane aby dopuścić je do obrotu.

A wyciąganie kasy odbywa się najczęściej w przypadku preparatów homeopatycznych, ewentualnie suplementów diety i ziółek.


Co do homeopatii polecam ten artykuł:
link

Dowodzi on jednoznacznie że wygłaszanie takich ostrych logicznie stwierdzeń jak Twoje to conajmniej ignorancja, jeśli nie Ciemnogród.

Nie podoba mi się też naigrywanie z ziółek.
Po pierwsze dlatego że znam Rosjan, Chińczyków i Tybetańczyków którzy potrafią nimi wyciągnąć człeka z niemal każdej choroby.
Polecam też zapoznanie się z tematem mixów ziółek z Amazoni (sporządzanych przez tamtejszych szamanów podczas rozmów z duchami roślin) które stały się podwaliną tysięcy chemicznych zamienników produkowanych przez zbrodnicze koncerny farmaceutyczne.

pozdrawiam
  • 0

#497

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czekaj, nie możesz pisać jak schizofrenik


Tym razem to Ty zasłużyłeś na ostrzeżenie. Chyba, że doprecyzujesz w którym momencie jestem schizofrenikiem, bo to:


raz szczepionka jest towarem jak waciki - gdy masz ją podać bez przeprowadzenia badań o jej wpływie na organizm


nie są moje słowa, nigdzie czegoś takiego nie napisałem


Zdecyduj się, testy kliniczne są potrzebne czy też nie, i odpowiedzialność producenta (wyłączona przy TEJ szczepionce) ma być czy też nie ?


Oczywiście, że są potrzebne. I są wykonywane. Co do wyłączenia odpowiedzialności producenta to zbytnio zaufałeś telewizji (program Teraz My?) i Pani Kopaczowej. Odpowiedzialność producenta jest ściśle określona prawnie i w zakresie możliwości wystąpienia działań niepożądanych. Nie za wszystko jednak odpowiada producent. Nie może odpowiadać choćby np za sposób przechowywania itp.

:D sam się zapędziłeś w kozi róg :D:D:D


Ty usiłowałeś to zrobić wkładając mi w usta kwestie, o których nie mówiłem i wmawiając schizofrenię

Leki homeopatyczne - hmmm, sam wątpiłem w skuteczność, oscillococcinum na mnie zadziałało już 2 razy !!

sam byłem w szoku, ale to działa, przynajmniej na mnie - i to całkiem skutecznie


Nikt nie zabrania Ci tego brać, masz do tego pełne prawo. Problem pojawia się w momencie, gdy w skuteczność takich "leków" uwierzy osoba chora np na cukrzycę typu II

Nazywając coś "g...em" zarabiasz na ostrzeżenie - może sam byś się przebadał ? W końcu, sam wiesz jak nazwałeś coś co jest nieprzebadane ?


Wybacz, że nadwyręzyłem Twoją wrażliwość. Zaraz edytuję post i usunę z niego to wyrażenie:) Sam badam się regularnie, a Ty sugerując, że jest inaczej po raz kolejny namawiasz mnie do wysłania raportu.
  • 0



#498

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie są moje słowa, nigdzie czegoś takiego nie napisałem


hmmm

Zakładam, że to do mnie, więc odpowiadam

---to moje
Cytat
Człowieku jeśli nie rozumiesz czym różni się marketing nowej koszulki Levisa od sprzedaży leków i szczepionek
to może po prostu sięgnij do literatury medycznej, zapoznaj się, poczytaj, pomyśl, jeszcze raz poczytaj.
--- koniec mojego

Co mam poczytać i z czym się zapoznać? Podaj jakiś konkret.


Odniosłeś się, arogancją - Twoje "pytanie" było czystym aroganckim zepchnięciem, jeśli jesteś z branży to wiesz gdzie szukać danych, prawda ? ;)

Odpowiedzialność producenta jest ściśle określona prawnie i w zakresie możliwości wystąpienia działań niepożądanych.


Ta szczepionka była wyłączona z tej odpowiedzialności. Dobrze o tym wiedziałeś - a jeśli nie to już wiesz.

Dlatego mogłeś ją zakupić na ebay'u. Czy zrozumiałeś aluzję ?

Użytkownik sechmet edytował ten post 25.04.2011 - 12:26

  • 0

#499

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skandaliczne to jest ogłaszanie przez skorumpowane do szpiku kości WHO ogólnoświatowej pandemii z powodu takiej błahostki jak ptasia grypa.

Gdybyś nie wiedział to informuję Cię że szczepionki nie zakupione przez Kopacz nie miały tak wnikliwych i szczegółowych badań jakie są wymagane aby dopuścić je do obrotu.


Radku, jeżeli posiadasz dowody na korupcję WHO zgłoś to do prokuratury. W innym przypadku to pomówienie. Biorąc pod uwagę podatność rozmaitych instytucji na korupcję można przypuszczać, że dotyka ona także WHO. Co innego przypuszczenie, a co innego stwierdzenie.

Szczepionka musi być przebadana klinicznie, muszą być zakończone conajmniej II fazy badania, taka jest kolej prawna zatwierdzona przez WHO. Jeżeli takich badań nie miała i posiadasz na to dowody poraz kolejny namawiam do zgłoszenia tego w prokuraturze. Chyba, że wydaje Ci się, że tak było, a to już zmienia postać rzeczy.

Co do homeopatii polecam ten artykuł:
link

Dowodzi on jednoznacznie że wygłaszanie takich ostrych logicznie stwierdzeń jak Twoje to conajmniej ignorancja, jeśli nie Ciemnogród.


Fakt może trochę przejaskrawiłem. Faktem jest jednak, że ten artykuł to kolejny dowód na to, że środowisko medyczne jest bardzo podzielone w tej kwestii

Nie podoba mi się też naigrywanie z ziółek.
Po pierwsze dlatego że znam Rosjan, Chińczyków i Tybetańczyków którzy potrafią nimi wyciągnąć człeka z niemal każdej choroby.
Polecam też zapoznanie się z tematem mixów ziółek z Amazoni (sporządzanych przez tamtejszych szamanów podczas rozmów z duchami roślin) które stały się podwaliną tysięcy chemicznych zamienników produkowanych przez zbrodnicze koncerny farmaceutyczne.

pozdrawiam


Nie ma żadnych badań EBM potwierdzających skuteczność ziółek. Wytłumaczę Ci to na przykładzie. Jeżeli kiedykolwiek cierpiałbym np na chorobę niedokrwienną i niewydolność serca to chciałbym być leczony lekiem, który został przebadany klinicznie w randomizowanej, podwójnie zaślepionej próbie z twardym punktem końcowym. Bo mam pewność, że jest skuteczny. Jeżeli Ty w takim przypadku chciałbyś leczyć się mixem ziółek z Amazonii to Twoje prawo.

Te mixy ziółek podwaliną to są, ale leków homeopatycznych, w innych przypadkach są tylko substancją pomocniczą dodawaną to substancji czynnej leku.

hmmm


Zakładam, że to do mnie, więc odpowiadam

---to moje
Cytat
Człowieku jeśli nie rozumiesz czym różni się marketing nowej koszulki Levisa od sprzedaży leków i szczepionek
to może po prostu sięgnij do literatury medycznej, zapoznaj się, poczytaj, pomyśl, jeszcze raz poczytaj.
--- koniec mojego

Co mam poczytać i z czym się zapoznać? Podaj jakiś konkret.




Odniosłeś się, arogancją - Twoje "pytanie" było czystym aroganckim zepchnięciem, jeśli jesteś z branży to wiesz gdzie szukać danych, prawda ? ;)


Oczywiście, że się różni. Wybacz Sechmet, ale naprawdę nie wiem o co Ci chodzi. A z branżą medyczną związany nie jestem, traktuję to jako hobby.


Odpowiedzialność producenta jest ściśle określona prawnie i w zakresie możliwości wystąpienia działań niepożądanych.


Ta szczepionka była wyłączona z tej odpowiedzialności. Dobrze o tym wiedziałeś - a jeśli nie to już wiesz.

Dlatego mogłeś ją zakupić na ebay'u. Czy zrozumiałeś aluzję ?


Jeszcze raz pytam więc skąd ta informacja, że ta szczepionka wyłącza producenta z odpowiedzialności. Jeżeli tak twierdzisz to powiedz na jakiej podstawie. Co do kupna na e'bayu to nie żartuj sobie Sechmet. Czy masz pojęcie ile leków można kupić na internetowych aukcjach. Zdarza się, że sprzedawane są nawet benzodiazepiny. Mimo tego odpowiedzialność w zakresie działania leku zawsze ponosi producent.
  • 1



#500

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

o to właśnie poszło pani Kopacz, producent szczepionki nie dawał żadnej gwarancji a szczepionka była wyłączona z wszelkiej odpowiedzialności za skutki uboczne

polecam lepiej orientować się w rzeczywistości - łatwo się zgubić w gąszczu informacji

tym bardziej że jesteś z branży, odrobina nieufności wobec infomacji z MSM ++ własna dociekliwość nikomu nie zaszkodziły

--

co do ziółek, jedynie chińczycy mieli 20% zgonów na ptasią grypę bo stosowali Star Anise - reszta krajów używająca najbardziej zaawansowanych leków notowała 50% śmiertelność

nie lekceważ ziół, one czasami potrafią to czego medycyna tradycyjna zachodnioeuropejska nie potrafi
  • 0

#501

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

50% śmiertelności? Skąd ty masz takie dane? Przecież to jest zawyżone co najmniej kilkadziesiąt razy.
  • 2



#502

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tym bardziej że jesteś z branży, odrobina nieufności wobec infomacji z MSM ++ własna dociekliwość nikomu nie zaszkodziły


Nie czytasz uwaznie postów, do których się odnosisz, wyraźnie napisałem, że nie jestem z branży.

--

co do ziółek, jedynie chińczycy mieli 20% zgonów na ptasią grypę bo stosowali Star Anise - reszta krajów używająca najbardziej zaawansowanych leków notowała 50% śmiertelność

nie lekceważ ziół, one czasami potrafią to czego medycyna tradycyjna zachodnioeuropejska nie potrafi


Skąd Ty wziąłeś te liczby? A zioła przestanę lekceważyć, jeżeli wyjaśnisz mi co takiego potrafią czego nie potrafi tradycyjna medycyna i w oparciu o jakie badanie lub badania to stwierdzasz. Ty tak w ogóle wiesz co to jest medycyna oparta na faktach?

Według danych WHO od 2003 do 2009 roku zgłoszono 440 przypadków zachorowań (łącznie z CHinami jedzącymi anyż), z których zgonem zakończyło się 262 (ok. 60%).

o to właśnie poszło pani Kopacz, producent szczepionki nie dawał żadnej gwarancji a szczepionka była wyłączona z wszelkiej odpowiedzialności za skutki uboczne


Nie dawał gwarancji, bo dawać jej nie mógł. To w jakim stopniu szczepionka zadziała zależy w dużym stopniu od organizmu, który ją przyjmie. Szczepionka nie była wyłączona z odpowiedzialności, jak każda szczepionka pandemiczna zawiera informacje o możliwych interakcjach, przeciwwskazaniach i działaniach niepożądanych. Np Celvapan (wyprodukowany przy użyciu metody hodowli komórkowych) posiada całą listę możliwych działań niepożądanych z prawdopodobieństwem ich wystąpienia. Jest to jawne i powszechnie dostępne. Działania niepożądane zgłaszane są do producenta.

Zanadto zaufałeś Kopaczowej i nie dostrzegłeś, że ta bajeczka z przejęciem odpowiedzialności przez Państwo ( nie pierwsza zresztą) miała odwrócić uwagę opini publicznej od sedna sprawy i zjednać jej zwolenników.

Użytkownik mefistofeles edytował ten post 25.04.2011 - 21:01

  • 1



#503 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Kłócicie się o cyferki, a chyba nikt nie zwraca uwagi na inne statystyki, jak w przypadku ilości szczepień małych dzieci, które tylko przez 3 lata są kute aż 17 razy.
Proszę, sami spójrzcie:

Dołączona grafika

Poza tym według chociażby dr Mae-Wan Ho i prof. Joe Cummins szczepionki są groźniejsze niż przykładowo sama grypa.
Do tego proponuję tak na poważnie obejrzeć film poniżej. Daje dużo do myślenia.

http://www.youtube.com/watch?v=trfDpcSTIEQ

Można też zerknąć co do informacji o Szczepieniach i powikłaniach poszczepiennych u niemowląt i małych dzieci

Pozdrawiam.

Użytkownik Muhad edytował ten post 25.04.2011 - 21:52

  • 0

#504

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To w końcu producent ponosi jakąkolwiek odpowiedzialność czy nie ?

Piszesz raz że ponosi raz że nie ponosi bo pandemiczna innym razem że zawsze ponosi a innym że wcale nie ponosi.

Mnie zaraz poniesie ;)

idę spać - a Ty napisz coś co będzie napisane rzeczowo. Z faktami w szczegółach i detalach zgodnymi z zaistniałą rzeczywistością, która już miała miejsce i się wydarzyła.

Jeśli odpowiedzialność miała wyłączenia - napisz jakie ;) - co więcej, policz ile by nas to kosztowało gdyby powikłania dotknęły dajmy na to 50.000 osób, tak dla treningu.

Do faktów łatwo wrócić.
  • 0

#505 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To w końcu producent ponosi jakąkolwiek odpowiedzialność czy nie ?


Nigdy nie będzie ponosił odpowiedzialności, bo w momencie powikłań lub nawet śmierci lekarze zawsze powiedzą, że to choroba spowodowała a nie chemia w ciele.
  • 0

#506

sharpMarv.
  • Postów: 178
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@mefistofeles Ty chyba zartujesz! Nie widzisz oszustawa jakim bylo ogloszenie pandemii? Gdzie byla i jest ta pandemia? bo oprocz jakis licz w TV ktore niepokoily ludzi i mogly doprowadzic do paniki, ja nic nie zauwazylem. Powiedz mi czy warto straszyc ludzi choroba na ktora zmarlo "pare osob"? Jak Kopaczowa jest slabym ministrem zdrowia to w tym wypadku (nie wiem i nie obchodzi mnie czym sie kierwala - brak kasy czy dobro naszych obywateli) postapila slusznie. Zastanow sie czy konsekwencje szczepien nie byly by gorsze niz cala ta rozdmuchana pandemia.

A zioła przestanę lekceważyć, jeżeli wyjaśnisz mi co takiego potrafią czego nie potrafi tradycyjna medycyna i w oparciu o jakie badanie lub badania to stwierdzasz.


A to zdanie to juz swiadczy o Twojej zupelnej ignorancji w tym temacie. Niech zgadne - Twoja rodzina od pokolen mieszka w duzym miescie? Bo gdyby tak nie bylo to zauwazyl bys jak ludzie potrafia poradzic sobie bez medycyny konwencjonalnej. Bolal Cie kiedys brzuch? Piles miete? Uwierz mi pomaga na problemy zoladkowe. A mieta to .... ziolo! Tak! A przykladeles kiedys babke na rane? Tez pomaga. Moim zdaniem wiekszosc chorob da sie wyleczyc naturalnymi sposobami. Moze nie wszystkie ale to tylko dlatego ze medycyna odrzucila ziola i poszla w sztuczne tworzenie substancji. Moze i medycyna potrafi to samo co ziola ale osobiscie wolalbym sie leczyc naturalnie a nie chemia. To jest tak jak z witaminami. Witaminy z owocow beda lepiej wplywaly na organizm niz witaminy w 'tabletce' bo w takim owocu jest jeszcze wiele innych substancji ktore wspomaga dzialanie witamin.
  • 0

#507

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę nie lekcewarzyć ziól!!!!!
Wiekszość leków stosowanych w medycynie ma swoje pochodzenie od środków aktywnych zawartych w ziołach. To że stosujemy ich syntetyczne odpowiedniki podyktowane jest zazwyczaj tym ze nieraz ich steżenie w roślinach jest niskie wiec aby otrzymać np taka naturalna polopiryne w takim stężeniu jak w popularnych tabletkach trzeba było by systematycznie niszczyć spora ilość wierzb.Wbrew pozorom, kwas salicylowy( aspiryna) nie występuje w korze wierzby, na co mogłaby wskazywać jego nazwa (salix znaczy po łacinie "wierzba"). W surwcu tym występuje natomiast alkohol salicylowy – saligenina (w połączeniu z glukozą). Wykazuje ona podobne działanie, co stosowana obecnie aspiryna, z tym, że słabsze. Już w starożytności wywarem z kory wierzby leczono gorączkę, bóle głowy i zębów oraz reumatyzm. Warto tutaj zauważyć, że wywary z kory wierzby działają łagodnie na żołądek, czego nie da się powiedzieć o samej tabletce aspiryny.Poza tym lek ziołowy taki byłby chorendalnie drogi dla porównana kora brzozy jest obecnie sprzedawana*(pod nazwą White Willow ) około 70-100 zł za sto kapsułek o mniejszym stężeniu niż zwykłe tabletki . Ceny niektórych leków są podyktowane tym ze zawierają bardzo żadkie i drogie składniki roślinne . By wyobrazić sobie ceny niektórych surowców roślinnych podam ceny hurtowe popularnych składników.Np oryginalny szafran 1kg cena na dzisiaj ok 1400 zł. prawdziwy kakaowiec 1 kg = 6000 -10000 $ . Piszę prawdziwy bo to co jest zazwyczaj używane do produkcji czekolad , napojów.kosmetyków i leków to nasiona dzikego kakaowca. Prawdziwy , hodowlany(udomowiony) kakowiec uzywany przez Majów czy Tolteków jest wstanie rosnać tylko w cenotes (czyli starych ,zawalonych sinnikholach) Poza Yukatanem rośnie tylko w "kosmicznych", eksperymentalnych szklarniach na Hawajach. Stąd cena. Cena oleju z dzikiego (popularnego i taniego) kakaowca to na dzień dzisiejszy ok 150 -200zł za kg.W medycynie powszechnie stosuje się leki roślinne czy zwierzęce. Np współczesna transplantologia nie byłaby mozliwa bez jadu pijawek. Bez chininy ( otrzymawanej z kory chinowca) niemożliwe było by leczenie malarii ani innych chorób pasożytczych. Chinina przez kilkaset lat nie tylko była pierwszym lekiem na malarieę, była też jedynym lekiem na ta zabójczą chorobę.
Z leków ziołowych produkowanych przez farmakologiczne koncerny w Polsce mozna wymienić:
Nervosol (Herbapol) zawierający wyciągi z melisy, lawendy, kozłka, arcydzięgla i szyszek chmielu;
Raphacholin (Herbapol) zawierający m.in. miętę pieprzową;
Gastrogran (Herbapol) zawierający m.in. miętę pieprzową i kozieradkę pospolitą;
Cholegran (Herbapol) zawierający m.in. miętę pieprzową i kocankę piaskową;
Fitolizyna (Herbapol) zawierająca m.in. miętę pieprzową, brzozę brodawkowatą;
Cholagogum (Nattermann) zawierające wyciągi z 11 ziół, m.in. z mniszka pospolitego i lukrecji;
Normogran (Herbapol) zawierający morszczyn, ziele dziurawca, korzeń lukrecji i prawoślazu, kwiat krwawnika, liść mięty i wyciąg z kory kruszyny;
Neonormacol (Herbapol) zawierający m.in. korę kruszyny pospolitej;
Pectosol (Herbapol) zawierający wyciągi z mydlnicy, omanu, porostu islandzkiego, hyzopu i macierzanki;
Vagosan (Herbapol) i Azucalen (Herbapol) zawierające m.in. wyciąg z kwiatów nagietka;
Alax (Herbapol) zawierający wyciąg z pokrzyku i rzewienia, aloesu i korzeń lukrecji;
Astmosan (Herbapol) zawierający liść pokrzyku, bielunia i szałwii, ziele lobelii;
Capsiderm (Herbapol), Capsigel (Herbapol), Capsiplex (Herbapol), Histadermin (Polfa) zawierające pieprzowiec roczny, czyli paprykę;
Tussipect (Herbapol), Bronchicum (Nattermann) zawierające m.in. wyciąg z pierwiosnka lekarskiego i tymianku;
Azulan (Herbapol) zawierający wyciąg z kwiatów rumianku;
Rutina (Polfa), Rutinoscorbin (Polfa), Rutisol (Herbapol) zawierające rutę zwyczajną;
Reumogran (Herbapol) zawierający ziele skrzypu, rdestu ptasiego, liść brzozy, pokrzywy, kwiat wiązówki i korę wierzby;
Lipostabil (Nattermann) zawierający m. in. czynne związki słonecznika zwyczajnego;
Pinalbina (Herbapol) zawierająca białczan garbników kory sosnowej;
Depuraflux (Nattermann) zawierający wyciągi z 9 ziół, m.in. z szakłaka pospolitego;
Bronchiflux (Nattermann) zawierający wyciągi z 10 ziół, m.in. z tarczownicy islandzkiej;
Calmagina (Herbapol), Gastrin (Polfa) zawierające m.in. kłącze tataraku;
Prostagutt (Schwabe) zawierający wyciągi m.in. z kory i liści topoli;
Neospasmina (Herbapol) i Passispasmina (Herbapol), Crataegutt (Schwabe) zawierające m.in. głóg dwuszyjkowy;
Cholesol (Herbapol) zawierający jałowiec pospolity;
Biostymina (Herbapol) zawierająca wyciąg z liści aloesu;
Kelastmina (Herbapol) i Carduben (Madaus) zawierające aminek egipski;
Arnicorin (Hamburg) zawierający arnikę górską;
Rhelax (Herbapol) zawierający wyciąg z rośliny o nazwie biedrzeniec anyż;
Astmin (Herbapol) zawierający wyciąg z biedrzeńca mniejszego;
Prospan (Engelhard) i Monapax (Muller) zawierające wyciąg z bluszczu pospolitego;
Difrarel 100 (Chibret F) zawierający antocyjanozydy z borówki czernicy;
Betagran (Herbapol), Betasol (Herbapol) zawierające korzeń łopianu, strąki fasoli, korzeń wilżyny i rzewienia, ziele gryki i skrzypu, owoc bzu i liście brzozy brodawkowatej;
Seboren (Herbapol) zawierający wyciągi z korzenia łopianu i pokrzywy, kłącza tataraku i owoców pasternaku;
Urogran (Herbapol) zawierający brzozę brodawkowatą;
Calmagina (Herbapol) zawierająca wyciąg z centurii pospolitej inaczej zwanej tysiącznikiem pospolitym;
Alliofil (Herbapol) zawierający wyciąg z czosnku;
Hemostin (Herbapol) zawierający wyciąg m.in. z dębu szypułkowego;
Sanofil (Herbapol) zawierający wyciąg m.in. z dębu szypułkowego i krwawnika pospolitego;
Oddibil (Merckle) zawierający wyciąg z dymnicy pospolitej;
Fugitene (Labor. Millot) zawierający stabilizowany wyciąg z nasion dyni;
Herbogastrin (Herbapol) zawierający wyciąg z dziurawca zwyczajnego;
Chelidonina (Herbapol), Gastrochol (Herbapol) zawierające wyciąg z glistnika jaskółcze ziele;
Iscador (Weleda), Plenosol (Madaus) zawierające wyciąg z ziela jemioły pospolitej;
Hemorol (Herbapol) zawierający wyciąg z kaliny koralowej;
Cynarein (Herbapol) i Cynarex (Herbapol) zawierające wyciąg z ziela karczochów;
Reparil (Madaus) zawierający escynę z kasztanowca zwyczajnego;
Venescin (Herbapol) zawierający eskulinę, rutynę i wyciąg z kasztanowca;
Essaven (Nattermann) zawierający wyciąg z kasztanowca, glistnika i owoców głogu;
Cardiol (Herbapol) i Convafort (Herbapol) zawierające wyciąg z ziela konwalii majowej;
Azarina (Herbapol) zawierająca m.in.: ziele kopytnika i glistnika, korzeń lukrecji i żywokostu;
Linomag (Ziołolek) na bazie nasion lnu zwyczajnego;
Zen Sen Ginseng (KRKA) zawierający wyciąg korzenia żeń-szeń.

I sa to leki niezykle skuteczne przy prawidłowym stosowaniu.
  • 3



#508

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czekaj, nie możesz pisać jak schizofrenik

Obraza.. pkt jakiśtam (grafika się nie wkleja)

//Makbet


Bardzo proszę o dokładne zaprezentowanie mi - gdzie tu jest obraza ?

Ktoś pisze na forum że wszystko trzeba badać, dostaje dane że coś co mówi że jest bezpieczne (szczepionka) nie było dostatecznie przebadane, wykręca się mówiąc że złapano go nie za jego rękę i jeszcze ja dostaję upomnienie.

Schizofrenia to jak wiemy m.in. choroba która może powodować rozdwojenie jaźni, osoba nią dotknięta będzie pisała raz że widziała biały samochód a raz że widziała czarny, ba - będzie przekonana że ma rację.

Zwrotu że ktoś nie może pisać jak schizofrenik w jednym temacie podając argumenty sprzeczne nie można uznać za obrazę - to zwrócenie uwagi na jaskrawe sprzeczności w wyrażanych przez tą samą osobę postawach.

JASKRAWE SPRZECZNOŚCI z wielkich liter

Co ciekawe, natychmiast padło sprostowanie że nie wiedział nie doczytał - hmmm ale cukrzyca w grupie II nieobca ;) to wszystko jest bardzo ciekawe. Po czym że wcale się nie mylił bo pandemia wyklucza. Czarne jest białe a białe czarne.

A odpowiedzialność ? Pieniądze ! Jaka odpowiedzialność ?
  • 0

#509 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja dalej w kwestii szczepień.

Wiele szczepionek działa niekorzystnie i powodują różnego typu efekty uboczne. Przykładowo szczepienia na świńską grypę wywołują u licznej grupy osób narkolepsję.
Weźmy pod uwagę inny przypadek. Ta kobieta została niepełnosprawna po zaszczepieniu się na AH1N1 w 2009 rouku. Ma problemy z chodzeniem, z jedzeniem i piciem. Zrobili z niej kalekę.



A tu przesłuchanie w sprawie szczepionek.




Sprzeciwu jest więcej niż się Wam wydaje i trzeba być naiwnym człowiekiem, aby uważać że ludzie powinni się szczepić.
  • 1

#510

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kłócicie się o cyferki, a chyba nikt nie zwraca uwagi na inne statystyki, jak w przypadku ilości szczepień małych dzieci, które tylko przez 3 lata są kute aż 17 razy.


Nie wszystkie szczepienia są obowiązkowe, to rodzic decyduje ile razy ma być szczepione jego dziecko, do niego należy ostateczna decyzja.
Znaczenie ma dostępność i możliwość skorzystania dla tych, którzy chcą.

Poza tym według chociażby dr Mae-Wan Ho i prof. Joe Cummins szczepionki są groźniejsze niż przykładowo sama grypa.
Do tego proponuję tak na poważnie obejrzeć film poniżej. Daje dużo do myślenia.


Tak jak mówiłem środowisko medyczne jest bardzo podzielone w tej kwestii.

Piszesz raz że ponosi raz że nie ponosi bo pandemiczna innym razem że zawsze ponosi a innym że wcale nie ponosi.


W którym miejscu tak piszę zacytuj proszę.

@mefistofeles Ty chyba zartujesz! Nie widzisz oszustawa jakim bylo ogloszenie pandemii? Gdzie byla i jest ta pandemia? bo oprocz jakis licz w TV ktore niepokoily ludzi i mogly doprowadzic do paniki, ja nic nie zauwazylem. Powiedz mi czy warto straszyc ludzi choroba na ktora zmarlo "pare osob"? Jak Kopaczowa jest slabym ministrem zdrowia to w tym wypadku (nie wiem i nie obchodzi mnie czym sie kierwala - brak kasy czy dobro naszych obywateli) postapila slusznie. Zastanow sie czy konsekwencje szczepien nie byly by gorsze niz cala ta rozdmuchana pandemia.


Pandemię ogłasza się m.in w oparciu o liczbę zgłoszonych zachorowań i zjadliwość wirusa. Wybacz, ale to, że Ty nic nie zauważyłeś nei jest czynnikiem decydującym o występowaniu pandemii czy też nie. Co do straszenia ludzi to się z Tobą zgadzam, ale akurat w tym największy udział miały media.

A zioła przestanę lekceważyć, jeżeli wyjaśnisz mi co takiego potrafią czego nie potrafi tradycyjna medycyna i w oparciu o jakie badanie lub badania to stwierdzasz.


A to zdanie to juz swiadczy o Twojej zupelnej ignorancji w tym temacie. Niech zgadne - Twoja rodzina od pokolen mieszka w duzym miescie? Bo gdyby tak nie bylo to zauwazyl bys jak ludzie potrafia poradzic sobie bez medycyny konwencjonalnej. Bolal Cie kiedys brzuch? Piles miete? Uwierz mi pomaga na problemy zoladkowe. A mieta to .... ziolo! Tak! A przykladeles kiedys babke na rane? Tez pomaga. Moim zdaniem wiekszosc chorob da sie wyleczyc naturalnymi sposobami. Moze nie wszystkie ale to tylko dlatego ze medycyna odrzucila ziola i poszla w sztuczne tworzenie substancji. Moze i medycyna potrafi to samo co ziola ale osobiscie wolalbym sie leczyc naturalnie a nie chemia. To jest tak jak z witaminami. Witaminy z owocow beda lepiej wplywaly na organizm niz witaminy w 'tabletce' bo w takim owocu jest jeszcze wiele innych substancji ktore wspomaga dzialanie witamin.


Nie, świadczy jedynie o racjonalnym i pragmatycznym podejściu do tematu. Ty wierzysz w zioła, Twoje prawo, ja nie. Zastanowiłbym się nad tym, gdybyś przytoczył mi przynajmniej jedno badanie potwierdzające kliniczną skuteczność preparatów ziołowych, bo to, że od wypicia mięty przestał Cię boleć brzuszek to zakrawa w kontekście powagi tego tematu na jakiś żart. Ból brzucha nie jest chorobą mój drogi, jest objawem, ewentualnie zwykłą niedyspozycją. Choroby to : cukrzyca, miażdżyca, choroba niedokrwienna, niewydolność serca, rak itp itd.

Nikt Ci nie broni leczyć się naturalnie, ja wolę leczyć się lekiem, który jest sprawdzony klinicznie, oczywiście leczyć CHOROBY.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych