Skocz do zawartości


Jak się popełnia zbrodnie wobec ludzkości w imię "globalnego bezpieczeństwa"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzę, że bronisz się jak tylko możesz, byle nie odpowiedzieć na niewygodne pytania... sprytne, choć atak personalny skierowany we mnie to jest dopiero niegodny...

edit:
Po prostu szkoda mi czasu na czytanie o NWO czy innych żydach - tekst jest do bólu przewidywalny (co potwierdza przelot po całości). Spokojnie, może jutro dam radę - dzisiaj się już nasłuchałem na ulicy od pewnej pani, że "ten rosjanin, no - Stalin! to przecież żyd był. Ten z niemiec zresztą też i widzisz pan, to żydzi chcą zniszczyć świat".

edit Yawgmoth
A więc:
4.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 07.04.2011 - 13:05

  • 0

#17 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wybacz, ale nie ma żadnego ataku personalnego w tym, że zwróciłem uwagę Tobie na to, że kpisz sobie ze mnie oczekując dyskusji w momencie kiedy jak to określiłeś "nie przeczytałem - nie dałem rady dotrwać do końca", więc mi nie wmawiaj nieprawdziwych rzeczy. Jesteś teraz niepoważny.
Dziękuję za brak dyskusji i za zmarnowany mój czas.

edit Yawgmoth
4.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

  • 3

#18 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Ustosunkuj się do moich wątpliwości w takim razie - jeśli już w pierwszym tekście znalazłem tyle niepoważnych twierdzeń, to z góry skreślam resztę - proste?
  • 1

#19

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Panie kolego, własny subiektywizm nie usprawiedliwia aroganckiego i lekceważącego stosunku do adwersarza. Oświata nie nauczyła? W taki sposób postępują osoby leniwe, które nie szanują ludzi. Muhad dobrego przykładu użył. Ze szkoły wyniosłeś taki nawyk? Pani zadała lekturę a ty myk do księgarni po opracowanko?
Niestety tylko tak można interpretować taki system zachowań.

edit Yawgmoth
4.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.
Dodatkowo ostrzeżenie, za podjudzanie.

  • 0

#20

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Razor

Facet się szarpie i wyrywa - policjant krzyknął parę razy, że strzeli. W czym problem?

Widziałeś kiedyś, aby w Polsce 5 policjantów nie dałoby sobie rady z 1 studentem i musiało używać tasera?
Pamiętacie sytuację z Robertem Dziekańskim, którego zabito paralizatorem elektrycznym na lotnisku w Vancouver? Moim zdaniem używanie tasera jest w 90% przypadków kompletnie niepotrzebne, a z tego co pisał Muhad w pierwszym poście zmodyfikowali to urządzenie tak, aby że szansa na przeżycie jest dużo najmniejsza. W Polsce wprowadzono tasery, jako broń, która nie rani i nie zabija i gdyby tak było nie miałbym nic przeciwko tej zabawce. Jednak z postu Muhada wynika, że robią te zabaweczki coraz bardziej niebezpieczne.

http://www.wiadomosc...icji_18671.html

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 07.04.2011 - 13:29

  • 0

#21 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Tylko czekałem na ten przykład:

Pamiętacie sytuację z Robertem Dziekańskim, którego zabito paralizatorem elektrycznym na lotnisku w Vancouver?


Policjanci w Vancouver używali starego, wojskowego modelu M18 - obecnie używane X26 są znacznie bardziej bezpieczne dla tego co oberwie, bo nie są ekhm ekhm przystosowane do działań wojskowych. Dwa - gościa porazili kilkukrotnie, po czym na nim prawie siedli - wcale się nie dziwie, że pikawka mu siadła. Jeśli miałby coś nie tak z sercem, to samo to przywalenie przez 5 osób spowodowało by śmierć - taser byłby zbędny.


Panie kolego, własny subiektywizm nie usprawiedliwia aroganckiego i lekceważącego stosunku do adwersarza. Oświata nie nauczyła? W taki sposób postępują osoby leniwe, które nie szanują ludzi. Muhad dobrego przykładu użył. Ze szkoły wyniosłeś taki nawyk? Pani zadała lekturę a ty myk do księgarni po opracowanko?


Chciałem zauważyć, że to Muhad od mojego pierwszego postu w tym temacie, zgrabnie ucieka od meritum moich pytań - to ja jestem arogancki?

4.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.


Przecież piszę - taser w tekście przedstawiono jako narzędzie do masowego mordu. To też chciałem dopytać skąd takie wnioski. Jeśli to nie jest na temat, to ja już nie wiem co będzie na temat - jak napiszę, że to wszystko wina NWO, będzie dobrze? A może po prostu wydzielić fragmenty o taserze i dać Muhadowi w końcu możliwość odpowiedzi na pytania?

edit Yawgmoth
To przeczytaj jeszcze raz swój post, do którego się odniosłem.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 07.04.2011 - 14:07

  • 1

#22 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzę Muhad, że jesteś aktywny w innych tematach, więc wierzę, że znajdziesz jednak chwilkę czasu i powiesz nam wszystkim:

- ile w latach 2001-2008 było przypadków użycia tasera i jaki ich procent stanowi te 300 zmarłych osób?

- twoim zdaniem policjanci w USA są szkoleni do "tortur" na przypadkowych ludziach taserem? Czy znasz przypadek (najlepiej jakoś udokumentowany) gdzie policjant ot tak strzelił taserem bez ostrzeżeń i bez powodu? (filmik z postu 11 to oczywista żenada - dlaczego nie jest to żaden dowód wyjaśniłem w poście 14)

- od kiedy sekcja zwłok jest w stanie wykazać czy ktoś był uzbrojony, albo stwarzał zagrożenie?

- "Wiele z tych ofiar poddano kilkukrotnym lub wydłużonym wstrząsom – zdecydowanie dłuższym niż “standardowe” pięciosekundowe rażenia – albo zostały trafione przez więcej niż jednego policjanta. Zdarzało się także, że osoby już obezwładnione pierwszym trafieniem poddano kolejnym wstrząsom za nie dostosowanie się do poleceń policjanta." - to wina tasera, czy policjantów?

- dlaczego nie dąży się i nie żąda się zdelegalizowania samochodów, które również powodują ból, cierpienie i śmierć?

Systemy polityczne, które głoszą hasła praw człowieka a jednocześnie stosują tortury, muszą posuwać się do oszustwa, aby ujść z tego na sucho. W godnym pożałowania incydencie z 2007 roku, niemiecka policja zatrzymała w pewnym miasteczku trzech młodych muzułmanów będących w posiadaniu 730 kg nadtlenku wodoru, z którego mieli otrzymać 550 kg materiałów wybuchowych. Oficjalnie podano, że trójka tych ‘terrorystów’ – plus jeden złapany rok później w Turcji – zamierzała dokonać zamachu na amerykańskie bazy i inne placówki w Niemczech pod szyldem ‘Unii Islamskiego Dżihadu’, rzekomej grupy terrorystycznej z siedzibą w Uzbekistanie. Ale wiecie co?

Ci rzekomo niebezpieczni członkowie grupy okazali się zwykłymi fajtłapami. Nie mieli żadnych powiązań z jakąkolwiek islamską organizacją terrorystyczną.


- Czy to, że dali się złapać i nie należeli do islamskiej organizacji terrorystycznej umniejsza powagę tego co zamierzali zrobić i likwiduje zagrożenie związane z posiadaniem 730kg nadtlenku wodoru (czyli jak sugerujesz 550 kg MW)?

Dowodem tego jest rosnąca liczba użytych przez służby porządkowe taserów.


- Czy twoim zdaniem lepszym wyjście jest użycie broni palnej?

Najwyraźniej podstawowy model tasera nie był wystarczająco zabójczy, bowiem jego nowa wersja umożliwia wystrzelenie trzech igieł na raz, bez przeładowania.


- Masz w ogóle pojęcie DLACZEGO powstał model posiadający (nie trzy igły jak sugerujesz tylko 6) 3 kartridże?

- Pepperball też uważasz za wytwór szatana przeznaczony do tortur?
  • 4

#23

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja sie tam pochopności użycia taserów wcale nie dziwie .
Policjant też człowiek , boi sie bo nie wie czy ten kogo próbuje uspokoić to krewki student czy naćpany czymś psychol który zaraz wyciagnie gnata a taser robi na nim takie wrażenie jak pomidor rzucony w Tira .

Ale Razor dobrze kombinuje , tu są potrzebne statystyki : ile było interwencji z użyciem tasera, ile zakończyło sie zgonem, ile z tych zgonów było winą tasera a nie np niewykrytej wady serca u podejrzanego i tak dalej .

- dlaczego nie dąży się i nie żąda się zdelegalizowania samochodów, które również powodują ból, cierpienie i śmierć?

Jak tak głebiej pomyśleć to zdelegalizować powinno sie wszystko od wody po powietrze bo wszystkim da rade zabić . :)

Dowodem tego jest rosnąca liczba użytych przez służby porządkowe taserów.

Chyba lepsze to niż użycie broni palnej nie ??

Najwyraźniej podstawowy model tasera nie był wystarczająco zabójczy, bowiem jego nowa wersja umożliwia wystrzelenie trzech igieł na raz, bez przeładowania.

Podstawowy model tasera można było o kant tyłka stłuc jak stawało sie przeciwko kolesiowi naćpanemu PCP albo innym badziewiem . Nawet nieraz ćpać nie trzeba było tylko wystarczyło być porzadnym bykiem z dużą masą .

Moim zdaniem używanie tasera jest w 90% przypadków kompletnie niepotrzebne,

Czyli co policjant ma zrobić w stosunku do agresywnego przestępcy ?? Zastrzelić ?? Też bedzie źle .

zmodyfikowali to urządzenie tak, aby że szansa na przeżycie jest dużo najmniejsza.

Dowody .
  • 1



#24 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Podstawowy model tasera można było o kant tyłka stłuc jak stawało sie przeciwko kolesiowi naćpanemu PCP albo innym badziewiem . Nawet nieraz ćpać nie trzeba było tylko wystarczyło być porzadnym bykiem z dużą masą .


Właśnie, co masz na myśli pisząc "byk z dużą masą"? ;) Im więcej mięśni, tym lepiej dla osoby uzbrojonej w taser ;)

Generalnie, widzisz Muhad, tak to się kończy, gdy pisze się na tematy o których się nie ma pojęcia...

Użytkownik Razor edytował ten post 07.04.2011 - 17:52

  • 0

#25

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podstawowy model tasera można było o kant tyłka stłuc jak stawało sie przeciwko kolesiowi naćpanemu PCP albo innym badziewiem . Nawet nieraz ćpać nie trzeba było tylko wystarczyło być porzadnym bykiem z dużą masą .


Właśnie, co masz na myśli pisząc "byk z dużą masą"? ;) Im więcej mięśni, tym lepiej dla osoby uzbrojonej w taser ;)

Widziałem filmiki na któych byczek dostawał taserem i nawet nie zwalniał a nie wyglądał na naćpanego niczym . Może sie myle :)
  • -1



#26 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Taser działa na mięśnie - więc analogicznie, im ich więcej tym lepiej dla strzelca :)


0:37 - Taser X26 kontra wielki murzyn :)

Niemiecki SEK kontra nożownik:

Użytkownik Razor edytował ten post 07.04.2011 - 17:57

  • 1

#27

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taser działa na mięśnie - więc analogicznie, im ich więcej tym lepiej dla strzelca :)
http://www.youtube.com/watch?v=_wdabfHZ0vU

0:37 - Taser X26 kontra wielki murzyn :)

A no to może byli czymś naćpani :) . Na jedno wychodzi :)

edit Yawgmoth
4.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

  • -1



#28 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

A no to może byli czymś naćpani :) . Na jedno wychodzi :)


Narkotyki nie mają nic do rzeczy - to samo alkohol. Taser działa bezpośrednio na mięśnie i używki nie mają na to wpływu. Mam inną teorię - albo nie trafili dwoma elektrodami (co się zdarza, vide filmik z SEKiem i nożownikiem), albo trafili w grubszą warstwę ubrania i impuls nie dotarł do ciała :)

Ale Razor dobrze kombinuje , tu są potrzebne statystyki : ile było interwencji z użyciem tasera, ile zakończyło sie zgonem, ile z tych zgonów było winą tasera a nie np niewykrytej wady serca u podejrzanego i tak dalej .


To tak jak ze statystykami dotyczącymi wypadków - najwięcej powodują młodzi mężczyźni, najmniej zdaje się kobiety - ale nikt nie patrzy na to, że młodych mężczyzn jest znaaaaaaacznie więcej niż kobiet za kółkiem ;) (to przykład, nie wiem czy teraz jest aktualny, parę lat temu był)

Użytkownik Razor edytował ten post 07.04.2011 - 18:03

  • 0

#29

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


A no to może byli czymś naćpani :) . Na jedno wychodzi :)


Narkotyki nie mają nic do rzeczy - to samo alkohol. Taser działa bezpośrednio na mięśnie i używki nie mają na to wpływu. Mam inną teorię - albo nie trafili dwoma elektrodami (co się zdarza, vide filmik z SEKiem i nożownikiem), albo trafili w grubszą warstwę ubrania i impuls nie dotarł do ciała :)

Nawet widać jaka to "śmiercionośna broń" ;p Słabiutki zasięg, skutecznośc też leży :P Iluminaci/reptilianie/NWO kochają sobie utrudniać zycie skoro wybierają taką broń na swoje narzędzie zagłady xD

Użytkownik Canaris edytował ten post 07.04.2011 - 18:05

  • 0



#30 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Och, och - chyba dwa klakiery Muhada się nadymały i mi zminusowały posty. Pokory chłopcy, to, że on nie potrafi przyznać się do błędu to rozumiem - ale, że wy też brniecie w jego głupotę?

Muhad, czekam na ripostę - od rana byłeś na forum, a do własnego tematu nie raczyłeś wkroczyć.

edit Yawgmoth
Offtopic + obraza użytkownika.
Upominałem słownie, teraz z czystym sumieniem przyznaję ostrzeżenie.


Z chęcią się dowiem gdzie tu kogoś obraziłem. I gdzie tu OT, skoro pytania dotyczą wypocin Muhada, a on sam je ignoruje?

Użytkownik Razor edytował ten post 08.04.2011 - 18:08

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych