Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dr Reed / Rutter Alien Encounter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#31

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To jasne :) on nawet sam o tym mówi i szczerze powiedziawszy dla mnie jest to kolejny dowód na prawdziwość nagrania . Hiperwentylacja jest stanem którego nie da się naśladować a u niego ewidentnie słychać jak stara się z tym walczyć. Jeszcze te wymioty, hmm kolejna rzecz która sugeruję iż przeżył olbrzymi szok.
Działał w olbrzymim stresie,i po chwili stres (tutaj adrenalina akurat) przestawała działać on mówił o tym, że nogi mu zaczęły mięknąć , klatka z trudem się poruszała i nie mógł złapać oddechu. Chociaż w jego położeniu zaczął sobie zdawać sprawę dopiero w domu jak przeniósł te zwłoki , albo i jeszcze później .

Jestem Ciekaw co o jego zachowaniu powiedzieli by biegli psychologowie.

Ale założę się że nie ocenili by go pozytywnie ;p ponieważ osoba która zabiera zwłoki osoby ( bo mówimy tutaj o humanoidzie ) do domu w celu zbadania ich , albo z czystej ciekawości , a do tego potem je zamraża i trzyma w chłodni , nie jest normalna. wyobraźcie sobie osobę która potrąciła wiewiórkę i zabiera ją do domu i do zamrażalnika . Niestety ale to już jest zaburzenie psychiczne ...
  • 0

#32

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem w tym, że wszystko potrafi się wytłumaczyć obróbką graficzną i montarzem. Wiem, że teraz są czasy kiedy każdy na komputerze może przerobić film i to jest teraz dowodem dla wszystkich sceptoli (sceptyk podaje prawdziwe dowody, sceptol gada od rzeczy oby tylko coś wyśmiać i powiedzieć, że sam może coś takiego zrobić), że coś jest fejkiem
  • 0



#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ty naprawdę wierzysz że w tej niby teleportacji jest coś więcej niż zwykła ściema? Jeśli tak, to musisz chyba pogadać z kimś dorosłym, kto ci wytłumaczy że to jest trik. Rozumiem że można nabrać się na triki copperfielda, no ale żeby doszukiwać się niewytłumaczalnego w czymś tak prymitywnym, no to trzeba mieć słabe rozeznanie.
Masz kamerę netową? To weź ją ustaw tak żebyś był widoczny, weź w ręce koc, zakryj się nim, a potem upuść i schowaj się na podłogę. Będzie to wyglądało jakbyś zniknął.
To też jest pewnie niemożliwe?




Jeśli ja mam coś wykonawać to ty też coś wykonaj. Weź mi udowodnij że latanie tak jak superman jest możliwe, bo ja nie wierzę że można to zrobić dzięki efektom specjalnym ( to oczywiście żart). Ale taką zasadą wy się tutaj kierujecie.
  • 0



#34

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiem wszystko , chciałem zauważyć iż każdy może zrobić taki filmik :) ale nie każdy potrafi zrobić taki który wstrząśnie tak wielkim gronem ludzi , Tego już niestety nie potrafi każdy ;)

Wiem wszystko , chciałem zauważyć iż każdy może zrobić taki filmik :) ale nie każdy potrafi zrobić taki który wstrząśnie tak wielkim gronem ludzi , Tego już niestety nie potrafi każdy ;) prawda Wiem wszystko ?


  • 0

#35

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko trzeba mieć na uwadze, że to miało miejsce w latach 90 kiedy jeszcze nie każdy mógł sobie sam na komputerze coś zmajstrować. Zresztą, to jest polska. I to, że tutaj nic o tym nie mówili nawet słowem nigdzie nie pisneli to nie znaczy, że w innych krajach tak też było.
Jak ktoś poda mi niezbite dowody na to, że jest to kukła, teleportacja była tylko obrobiona komputerowo a cała ta sprawa to jeden wielki pic na wodę nawet przed taką osoba się pokłonie... W jednym filmie autor zaoferował 750dolarów jeśli ktoś zrobi taką kukłe i zrobi taki filmik... Do dziela wiem wszystko !
  • 0



#36

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ty naprawdę wierzysz że w tej niby teleportacji jest coś więcej niż zwykła ściema? Jeśli tak, to musisz chyba pogadać z kimś dorosłym, kto ci wytłumaczy że to jest trik. Rozumiem że można nabrać się na triki copperfielda, no ale żeby doszukiwać się niewytłumaczalnego w czymś tak prymitywnym, no to trzeba mieć słabe rozeznanie.
Masz kamerę netową? To weź ją ustaw tak żebyś był widoczny, weź w ręce koc, zakryj się nim, a potem upuść i schowaj się na podłogę. Będzie to wyglądało jakbyś zniknął.
To też jest pewnie niemożliwe?




Jeśli ja mam coś wykonawać to ty też coś wykonaj. Weź mi udowodnij że latanie tak jak superman jest możliwe, bo ja nie wierzę że można to zrobić dzięki efektom specjalnym ( to oczywiście żart). Ale taką zasadą wy się tutaj kierujecie.



Nie oceniaj mnie jako dziecko, ponieważ nie masz pewności iż nim jestem, a raczej z wypowiedzi nie będziesz potrafił tego określić , a ja nie mówię że filmik z teleportacją jest autentykiem , ale nie każdy film autentyczny musi mieć super efekty prawda ??

Tylko trzeba mieć na uwadze, że to miało miejsce w latach 90 kiedy jeszcze nie każdy mógł sobie sam na komputerze coś zmajstrować. Zresztą, to jest polska. I to, że tutaj nic o tym nie mówili nawet słowem nigdzie nie pisneli to nie znaczy, że w innych krajach tak też było.
Jak ktoś poda mi niezbite dowody na to, że jest to kukła, teleportacja była tylko obrobiona komputerowo a cała ta sprawa to jeden wielki pic na wodę nawet przed taką osoba się pokłonie... W jednym filmie autor zaoferował 750dolarów jeśli ktoś zrobi taką kukłe i zrobi taki filmik... Do dziela wiem wszystko !


hahaha zróbmy zrzutkę na forum dla osoby która podrobi dość autentycznie któryś z filmików :)
  • 0

#37

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak narazie to nie podałeś żadnego argumentu. Nawet jednego. Bo to są tylko puste słowa. Sam jestem grafikiem i wiem co i jak można zrobić a co nie można zrobić (narazie). "...Jeśli naprawdę myślisz, że..." teleportacja wygląda inaczej czy wogóle wiesz jak wygląda to czemu nigdy o tym nam nie powiedziałeś ? Tłumaczysz, że to jest tandetny fejk bo sam możesz zrobić lepszy i każdy grafik przyzna ci racje... Wiesz... Nawet na twoje posty nie mam co marnować swojego czasu. Bo rozmowa z tobą sprowadza się zawsze do jednego- twojego przekonywania że wszystko jest g warte i wogóle same fejki na całym świecie powstają.
  • 0



#38

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Shortez Ale o kim mówisz ??
  • 0

#39

Husarz.
  • Postów: 88
  • Tematów: 17
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To jasne :) on nawet sam o tym mówi i szczerze powiedziawszy dla mnie jest to kolejny dowód na prawdziwość nagrania . Hiperwentylacja jest stanem którego nie da się naśladować a u niego ewidentnie słychać jak stara się z tym walczyć. Jeszcze te wymioty, hmm kolejna rzecz która sugeruję iż przeżył olbrzymi szok.
Działał w olbrzymim stresie,i po chwili stres (tutaj adrenalina akurat) przestawała działać on mówił o tym, że nogi mu zaczęły mięknąć , klatka z trudem się poruszała i nie mógł złapać oddechu. Chociaż w jego położeniu zaczął sobie zdawać sprawę dopiero w domu jak przeniósł te zwłoki , albo i jeszcze później .

Jestem Ciekaw co o jego zachowaniu powiedzieli by biegli psychologowie.

Ale założę się że nie ocenili by go pozytywnie ;p ponieważ osoba która zabiera zwłoki osoby ( bo mówimy tutaj o humanoidzie ) do domu w celu zbadania ich , albo z czystej ciekawości , a do tego potem je zamraża i trzyma w chłodni , nie jest normalna. wyobraźcie sobie osobę która potrąciła wiewiórkę i zabiera ją do domu i do zamrażalnika . Niestety ale to już jest zaburzenie psychiczne ...


Prawda normalne nie jest. Zawsze się zastawiałem co ja bym zrobił gdybym znalazł się w takiej sytuacji. No cóż Reed tłumaczy to tym, że chciał sobie udowodnić, tymi nagraniami i zawleczeniem zwłok do domu, nieprawdziwości zdarzenia. Zastanówmy się... Jakiś czas temu oglądałem film o oparty na nagraniu z sekcji zwłok obcego, który kiedyś wywołał spore poruszenie w mediach. Potem dwóch kolesi się przyznało do spreparowania tego. Puentą był fakt, który mówił o tym, że owe nagranie opierało się na zaginionym, prawdziwym zdarzeniu. Na koniec filmu dostają od kogoś ten autentyk. Do czego zmierzam. Gościom zależało na pieniądzach i dorobili się ich. Natomiast nie widzę tego w Reedzie. Gdyby chciał zrobić pieniążki na pewno dzisiaj komentujący obwołaliby go fałszerzem. Może ma wyższe cele? Zależy mu jedynie na rozgłosie, tylko w jakim celu? Z nożem na gardle? Z jak wielkim oporem człowiek spotkać się musi, aby przedstawić takie zdarzenia. Dlatego widzę dwa wyjścia: facet jest walnięty, albo przytrafiło mu się to naprawdę. Z jego wypowiedzi osobiście wnioskuję, że nie jest wariatem. Copperfield robi kasę na swoim przedstawieniu, jak ktoś wyżej przytoczył, a jak jest z tym panem?

Powoływanie się na inne grupy ufologiczne, które obaliły Reeda też nie jest dla mnie przekonywujące. Równie dobrze mogą działać na jego niekorzyść. Spójrzcie np. na działania dawnego, fuszerkowatego projektu Blue Book. Jak zwykle, najlepiej prowadzić dochodzenie we własnym zakresie.
Wiele opisywanych jest dziwnych spotkań na świecie z obcymi, dlatego uznaję, że do takich okoliczności jak najbardziej mogło dojść.

Użytkownik Husarz edytował ten post 20.02.2011 - 21:51

  • 0

#40

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak ktoś poda mi niezbite dowody na to, że jest to kukła, teleportacja była tylko obrobiona komputerowo

bez komentarza. :o



Wstrząsnąć ludźmi można opowiadając byle jaką historię nawet zmysloną, to nie dowodzi niczego, kubica rozbił się na barierce i to tez wieloma wstrząsnęło, i co z tego wynika?
I powiedz mi co takiego niezwykłego jest w tych wymiotach i oddychaniu? Człowieku, zrób sobie taki eksperyment z oddychaniem, po np. godzinie zwolnij tempo oddychania do normalnego, to gwarantuję ci że pewnie się porzygasz.
Jeśli ci się nie chce, to po prostu wepchnij sobie palce w gardło i puść pawia

Facet ma kosmiczne urządzenie do teleportacji i te urządzenie jest takie super że pozwala mu na nagranie filmiku w wąskiej ramie i do tego jeszcze musi się wspomagać światłami? LOL to niech to zwróci albo wymieni na nowszy model.
  • 0



#41

Husarz.
  • Postów: 88
  • Tematów: 17
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Faktycznie to nagranie z teleportacją wygląda nieciekawie. To niestety na niekorzyść tego pana. Nawet jeśli naprawdę się zdematerializował, to powinni ukazać to z dalszej perspektywy, w lepszej jakości...

Jeszcze jedynym rozsądnym wytłumaczeniem co do zwłok obcego i obelisku, byliby faceci od efektów specjalnych. Zauważcie co zrobili w filmie Obcy. Wszystko ładnie, z góry upozorowane.

Tak, czy inaczej obstaję przy tym, że to zdarzenie jest prawdziwe. Bo to tak jak z z tym ostatnim nagraniem w Jerozolimie. W końcu po kilku dniach rozpracowali to. Tutaj minęło 15 lat i no cóż na razie widzę więcej za niż przeciw.

Użytkownik Husarz edytował ten post 20.02.2011 - 22:03

  • 0

#42

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko można zrobić, wszystko. Kukłe, nagranie, dosłownie wszystko. Ale do tego potrzebne są po pierwsze kupa pieniędzy po drugie fachowcy, bo byle kto nie zrobi bardzo dobrej kukły. Zauważcie jak wygląda kosmita w lesie a jak w domu. W lesie jest szarawy, nie jest tak pomarszczony w domu jest czerwono brązowy i pełno jest można to nazwać naczyń krwionośnych.
  • 0



#43

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby chciał zrobić pieniążki na pewno dzisiaj komentujący obwołaliby go fałszerzem. Może ma wyższe cele? Zależy mu jedynie na rozgłosie, tylko w jakim celu? Z nożem na gardle? Z jak wielkim oporem człowiek spotkać się musi, aby przedstawić takie zdarzenia. Dlatego widzę dwa wyjścia: facet jest walnięty, albo przytrafiło mu się to naprawdę.


Za wywiady pewnie jakąś kasę dostał, nie wierzę że za nic tak o tym opowiadał

Ta kukła wygląda prymitywnie, nie wiem ile zrobienie takiego czegoś by kosztowało, ale nie przesadzajmy że to są jakieś wielkie sumy.
  • 0



#44

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś by mi zapłacił potrafiłbym zrobić taką kukłe (bo nie chwaląc się mam troszkę umiejętności w łapkach) ale to zabrałoby bardzo dużo czasu i materiałów. A nie wiem czy efekt byłyby podobny do tego co tutaj widzimy na filmach
  • 0



#45

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Sam nie wiem, ten obcy kompletnie mnie nie przekonuje. Skóra jest pomarszczona byle gdzie i byle jak, zupełnie jakby była to kukła, a otwór gębowy to już w ogóle jak wycięty nożykiem.
Wydaje mi się że to fake ale nie dał bym sobie ręki uciąć, chociażby ze względu na oddech filmującego który zdaje się być faktycznie przekonywujący.

Jeśli ktoś by mi zapłacił potrafiłbym zrobić taką kukłe (bo nie chwaląc się mam troszkę umiejętności w łapkach) ale to zabrałoby bardzo dużo czasu i materiałów.

Ludzie mają czas i materiały, tym bardziej kiedy można na czymś zarobić (rozgłos itd.).

Użytkownik Ladd edytował ten post 20.02.2011 - 22:25

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych