Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dr Reed / Rutter Alien Encounter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#1

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Widział to ktoś ?






  • 5

#2

Husarz.
  • Postów: 88
  • Tematów: 17
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest 2 godzinna wypowiedz dr Reeda na youtubie o tym zdarzeniu. Postaram się więcej poczytać na ten temat, znaleźć szersze opinie ekspertów na temat ciała i artefaktu. No cóż to chyba najbardziej kontrowersyjna historia jaką przyszło nam poznać. Czytając opinie innych ludzi, jeszcze bardziej uwiarygadnia to zdarzenie. Jeśli to prawda, to wyczyn którego podjął się ten człowiek, jest czymś jeszcze bardziej niesamowitym niż obecność obcego przybysza, a ja jestem w szoku...



Od tego momentu zaczyna się z nim rozmowa:


  • 0

#3

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Może ktoś mi powiedzieć co ten gościu takiego zrobił bo zagłusza mi wszystko lektor hiszpański...to, że go walnął kijem w łeb w ciemny punk na karku to zrozumiałem, chodzi mi mianowicie co mówi wcześniej? coś o psie rozerwanym na części dobrze słyszałem?

Użytkownik wujek1985 edytował ten post 19.02.2011 - 14:39

  • 0

#4

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

W ogóle jestem ciekawe co zrobił z tymi zwłokami? pokazał je komuś? Ogólnie na filmie widać, że mimo obrażeń on jeszcze żył, bo widać jak mruga oczami. Dziwne w ciul
  • 0

#5

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No dobra zobaczył jak rozjuszony obcy rozdziera mu psa na pól. Zrobił mu kuku i nagrał go z dziurą w głowie, ale co z psem? Czemu nie nagrał tego rozerwanego psa? Jak dokumentować miejsce zdarzenia to raczej całość prawda. Troszkę to podejrzane.

Oczywiście "+" za ciekawy temat

Użytkownik pawlitto edytował ten post 19.02.2011 - 17:04

  • 0

#6

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak i teraz będą 2 strony "no właśnie ! Czemu nie nagrał psa tylko tą kukłe ? Hoax ! Fake, fake, fake, takie coś to sam potrafie zrobić"

edit
nareszcie mogę pisać... 2 dni było coś z forum popsute i jak chciałem tu wysłać post który pisałem przez kilkanaście minut poszedł się... Tego...

Czytałem różne fora i w każdych widzę tylko tyle, że sceptycy piszą "hoax" dodają kilka słów od siebie typu "dumb dr. and his ufowatchdog" i tyle. Zero argumentów tylko puste słowa... Jak widać nie mają się czego przyczepić a to, że są sceptykami to nie mogą przecież stracić twarzy więc muszą dalej pisać, że całe ufo to jeden wielki "trolololol".

Użytkownik shortez edytował ten post 19.02.2011 - 17:08

  • 0



#7

Husarz.
  • Postów: 88
  • Tematów: 17
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z tego co mówi dr Reed to po tym jak rozerwał psa, jego ciało uległo w pewnym stopniu "sproszkowaniu". Gdzieś na którymś filmiku były pokazane i nawet zaznaczone resztki psa.
  • 0

#8

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie do końca potrafie się przedrzeć przez hiszpańską lektorkę, on mówi coś takiego że miał kamere w plecaku , i tu są moje wątpliwości on tammówi że uciekł z tamtąd , a potem wrócił ?? czy że chciał uciec ? ale przypomniał sobei że ma kamere i zaczął kręcic ?



Poza tym co to za czarne trójkątne obiekty które on kręci przez większość filmiku ? mówi coś o tym gdzieś ?

Użytkownik unwanted edytował ten post 20.02.2011 - 01:00

  • 0

#9

Havoc.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie do końca potrafie się przedrzeć przez hiszpańską lektorkę, on mówi coś takiego że miał kamere w plecaku , i tu są moje wątpliwości on tammówi że uciekł z tamtąd , a potem wrócił ?? czy że chciał uciec ? ale przypomniał sobei że ma kamere i zaczął kręcic ?



Poza tym co to za czarne trójkątne obiekty które on kręci przez większość filmiku ? mówi coś o tym gdzieś ?



Z tego co zrozumiałem (nie oglądałem początku wywiadu):
- Jego pies uciekł i zaczął gryźć kosmitę
- Kosmita rozerwał psa na pół
- Uderzył kosmitę kijem i naglę poczuł się bardzo źle
- Zobaczył, że to co uderzył nie było człowiekiem i poszedł w stronę dźwięku który słyszał i wpadł na obelisk
- Postanowił wrócić po wodę, bo chciał się uspokoić, ale mało to mu dało
- Miał kamery i aparaty w torbie
Dalej chyba wiadomo.

Co do tego czarnego obelisku, to sądzę, że to był pojazd kosmity. Taki lewitacyjny co pozwalał mu wrócić na statek.
  • 0

#10

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

rozjasniles mi to trochę :)

Co do tych czarnych obelisków wydaje mi się że jest ich tam przynajmniej 2 sztuki widać to na całym nie pojętym filmie.

dziwię się trochę temu panu ...naprawdę zachował zimna krew ja a z reszta wielu innych uciekało by z tamtąd szybciej niż zawodowy biegacz:p chociaż z drogiej strony widać że nie pamięta szczegolow, takich jak te mrugajace oczy szaraka . jak dla mnie ten film może być autentyczny,ale z drogiej strony kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawda.

Do sceptyków gdyby pokazał ciało ,to pewnie sprawa nie ujrzała by światła dziwnego,została by wchłonięta przez rząd...

dla mnie najbardziej autentyczny film ever:)

(sorki za ort. pisze z fona)
  • 0

#11

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jestem ciekawy dalszego przebiegu tej sprawy, choć mam przeczucie, że to kolejny fake
  • 0

#12

Kitajec.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poszperałem wczoraj trochę i dowiedziałem się że: jeden z zagranicznych serwisów UFO o nazwie ufowchdog.com przeprowadził prywatne śledztwo odnośnie tego "doktora" poświecili masę czasu (kilka lat) i pieniędzy aby dowiedzieć się czy jest to hoax czy prawda. Dowiedzieli się wielu rzeczy min. tego że ten doktor wcale nie jest lekarzem nie skończył studiów medycznych jak twierdził wcześniej, nie jest też psychologiem, wogóle nie skończył żadnych studiów. Kiedy mówił że po opublikowaniu w internecie tych materiałów musiał ukrywać się przez 2 lata w "podziemiu" tak na prawdę żył sobie najnormalniej w świecie w Waszyngtonie albo w jakimś miasteczku w tym stanie nie pamiętam dokładnie. Ciało obcego zabrał i zamroził następnego dnia nakręcił filmik z oględzinami zwłok, zwłoki i tu ciekawe w magiczny sposób ożyły i zostały zabrane przez ludzi z rządu (MiB). Kolejną rzeczą która była trochu naciągana to czarny obelisk unoszący się nad ziemią. Chodzi o to ze po zabici kosmity po upływie kilku godzin usłyszał dziwne basowe buczenie wziął kamerę poszedł w las i zobaczył unoszący się w powietrzu obelisk. Ludzi z tego serwisu zaciekawiło to czemu ten obelisk stał w kompletnym bezruchu nie poruszył się nawet o milimetr nie drgał wyglądał jak b był ustawiony na jakichś linach lub statywie większość ujęć była robiona z góry nigdy nie nakręcił tego obelisku od dołu by pokazać że faktycznie się on unosi. kolejną sprawą był rzekomy artefakt obcych który znalazł podczas oględzin kosmity, dawał on możliwość podróżowania miedzy wymiarami i szybkiego przemieszczania się z miejsca na miejsce, o artefakt miał być zaprezentowany publicznie lecz za każdym razem było to odwoływane z jakichś przyczyn (najdziwniejsza przyczyną było to ze wyrósł na nim jakiś grzyb). Artefakt miał być badany przez wiele instytutów min. jakichś naukowców z Japonii chodzi o to ze niema żądnych dokumentów na tego potwierdzenie. Może zostały zniszczone może zatajone może po prostu to jedna wielka ściema. Jest to tylko kilka przykładów. Serwis ufowachdog.com umieścił tego pana na 1wszym miejscu w hall of shame wśród ludzi którzy zamiast poszukiwać prawdy starają się na niej wzbogacić i narobić sztucznego szumu. Sam uważam że historia jest naprawdę ciekawa jak oglądałem wywiady z tym panem osobiście byłbym w stanie mu uwierzyć, po prostu to wszystko jest za dobre by było prawdziwe, może jest tak dobre dlatego że jest to prawdziwe, trudno stwierdzić. Ogólnie chciałbym żeby to okazało się prawda ale wszystkie dowody temu przeczą.
  • 1

#13

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeden z najlepszych video o obcych. Wygląda bardzo, bardzo realistycznie i chciałabym aby to nie był fake.




Na filmie widać jak ta istota mruga oczami co jeszcze bardziej dodaje mu autentyczności.
Bardzo ciekawa sprawa.

Choć z drugiej strony jak coś takiego wyszło poza rząd i nie zostało zatajone to tez trochę dziwne.
  • 0



#14

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomyśl co by było jakbyś Ty to nagrał ? Czy od razu rząd by o tym wiedział ? Wiadomo, że poszedłbyś prosto do wszystkich telewizji tak jak w filmie podano,że zostało to nagranie odtworzone w 21 stacjach telewizyjnych.
  • 0



#15

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomijając fakt, że na taki widok sama padłabym trupem, a gdzie żeby jeszcze to coś ciągnąc do domu :P
W sumie nie zastanawiałam się co bym zrobiła po nagraniu takiego czegoś. Chyba wpadłabym w panikę i zadzwoniła na policję bo nie specjalnie wiem do kogo bym mogła zadzwonić.

Użytkownik PIKuS edytował ten post 20.02.2011 - 15:36

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych