Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

fifthalice.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem ci tak na prawdę dziwną masz matkę...A gdybyś nie miała jednej ręki też by się ciebie wstydziła??? żal mi takich ludzi, wstydzę się czasami, że w ogóle jestem człowiekiem, jak takie rzeczy słyszę...


Niektórzy tego nie rozumieją. Nie jest jakąś złą matką, po prostu boi się odpowiedzialności, jaka mogłaby na nią spaść, gdyby zdiagnozowano u mnie chorobę psychiczną. Nie podoba mi się takie zachowanie, ale muszę je uszanować, bo nijak go nie zmienię.

Ano, rodzice często odsuwają od siebie możliwość, że ich dziecko może mieć problemy psychiczne. Lepiej zamieść to pod dywan, czyż tak nie wygodniej?
Jeśli chcesz czekać, aż samo się rozwiąże, czekaj, ale jeśli nie jest to dla Ciebie rzecz przyjemna, może warto zacząć działać? Albo w jedną, albo w drugą stronę :)


Nie chcę czekać, dlatego tutaj napisałam. Bo forum czytam od dawna, ogólnie w temacie zjawisk paranormalnych siedzę od kilku lat, więc dopuszczam do siebie możliwość, że to może być coś 'spoza' mojej wyobraźni. xP
  • 0

#17 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Bo forum czytam od dawna, ogólnie w temacie zjawisk paranormalnych siedzę od kilku lat, więc dopuszczam do siebie możliwość, że to może być coś 'spoza' mojej wyobraźni. xP


co przez to rozumiesz ??? może za dużo właśnie czytasz i oglądasz, a potem to się odbija na twojej psychice

Użytkownik mroova edytował ten post 05.02.2011 - 12:58

  • 0

#18

fifthalice.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co przez to rozumiesz ??? może za dużo właśnie czytasz i oglądasz, a potem to się odbija na twojej psychice


Ale zjawiskami paranormalnymi interesuję się mniej więcej od ósmego roku życia, a to zaczęło się dużo, dużo później, i to w okresie, gdy za bardzo nie miałam czasu o tym czytać.
  • 0

#19 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

w wieku ośmiu lat to jeszcze dobrze nie czytałaś hehehehe
  • 0

#20

fifthalice.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w wieku ośmiu lat to jeszcze dobrze nie czytałaś hehehehe


Niestety należę do tego odsetka ludności, który czytał od trzeciego roku życia.
  • 0

#21 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

co mi nasuwa myśl, że to i tak za wcześnie... nie wyobrażam sobie, żeby mój syn się interesował duchami, porwaniami ufo itd.
w wieku 8 lat,takie zainteresowania moim zdaniem na pewno wywołały by w nim efekty uboczne...
spójrzmy prawdzie woczy -rzeczy paranormalne do zbyt przyjemnych dla dziecka nie należą...
  • 0

#22

fifthalice.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co mi nasuwa myśl, że to i tak za wcześnie... nie wyobrażam sobie, żeby mój syn się interesował duchami, porwaniami ufo itd.
w wieku 8 lat,takie zainteresowania moim zdaniem na pewno wywołały by w nim efekty uboczne...
spójrzmy prawdzie woczy -rzeczy paranormalne do zbyt przyjemnych dla dziecka nie należą...


Być może. Może to wszystko jest po prostu urazem psychicznym, spowodowanym przedwcześnie rozbudzonymi zainteresowaniami w dziedzinie zjawisk paranormalnych oraz dziecięcą, wybujałą wyobraźnią. W sumie chyba lepsze byłoby to, ale jak już było wspomniane, osoby chore psychicznie wypierają się ze swojej choroby, więc... No właśnie nie wiem, co 'więc'.
  • 0

#23 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Niestety należę do tego odsetka ludności, który czytał od trzeciego roku życia.


to powinnaś się cieszyć, że jesteś genialnym dzieckiem...
  • 0

#24

fifthalice.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety należę do tego odsetka ludności, który czytał od trzeciego roku życia.


to powinnaś się cieszyć, że jesteś genialnym dzieckiem...


Nie jestem genialnym dzieckiem. Po prostu różne czynniki zewnętrzne spowodowały moje stopniowe zamykanie się w sobie już w latach wczesnego dzieciństwa. Często jedyne, co robiłam całymi dniami, to czytałam. Najpierw książeczki dla dzieci, potem grubsze książki z bajkami, a potem już normalne książki. Ale to nie jest powód do radości, ponieważ mam duży problem z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich.
  • 0

#25

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego odnoszę wraźenie ze to ściema ^^,
  • 1



#26

fifthalice.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego odnoszę wraźenie ze to ściema ^^,


Każdy ma prawo mieć własne zdanie.
  • 0

#27

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Dlaczego odnoszę wraźenie ze to ściema ^^,


Każdy ma prawo mieć własne zdanie.



Tak, na poziomie werbalnym i niewerbalnym. Identycznie ;-)
  • 0



#28

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Niektórzy tego nie rozumieją. Nie jest jakąś złą matką, po prostu boi się odpowiedzialności, jaka mogłaby na nią spaść, gdyby zdiagnozowano u mnie chorobę psychiczną. Nie podoba mi się takie zachowanie, ale muszę je uszanować, bo nijak go nie zmienię.


O odpowiedzialności mogła pomyśleć troszkę wcześniej jak miała cię dopiero w "planach"
  • 0

#29

fifthalice.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektórzy tego nie rozumieją. Nie jest jakąś złą matką, po prostu boi się odpowiedzialności, jaka mogłaby na nią spaść, gdyby zdiagnozowano u mnie chorobę psychiczną. Nie podoba mi się takie zachowanie, ale muszę je uszanować, bo nijak go nie zmienię.


O odpowiedzialności mogła pomyśleć troszkę wcześniej jak miała cię dopiero w "planach"


'Mądry Polak po szkodzie'. c:
  • 0

#30

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W Twoim mieście powinna funkcjonować instytucja zwana Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie o dziwo nie chodzi tam tylko o sprawy związane ze szkołą. Możesz zgłosić się tam ( zupełnie za darmo, powiedzieć że masz problem i chciała byś się komuś zwierzyć . możesz poprosić o rozmowę z psychologiem. Psycholog nie będzie miał prawa z nikim pomówić o tym jeśli się nie zgodzisz. To jest najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, taka rozmowa potrwa tyle ile chcesz ale nie dłużej niż godzinę na pewno, więc mama ( zresztą bardzo nie odpowiedzialna ) nic nie będzie musiała wiedzieć .



A co do nauki czytania od 3 lat to ściema :P Niby skąd o tym wiesz z opowiadań mamy ?? może jeszcze pamiętasz jak się rodziłeś ? ;p

Umiejąc czytać od momentu gdy miałeś 3 lata powinieneś mieć tak elokwentne słownictwo a zarazem tak rozwiniętą inteligencje ( czytanie rozwija ;p ) iż nie powinieneś wdawać się w głupawe dyskusje zażarcie broniąc swojego geniuszu ;p przykro mi że to stwierdzę ale może i interesujesz się zjawiskami paranormalnymi od dawna ale jeszcze nie nauczyłeś się interpretować prawdziwości niektórych z nich ;) najlepiej skasować NFZ i w jego miejsce powołać szamanów i wróżbitów :P

Użytkownik unwanted edytował ten post 10.02.2011 - 18:00

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych