Skocz do zawartości


Twarz na Marsie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
212 odpowiedzi w tym temacie

#16

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może na Marsie była kiedyś cywilizacja mająco coś wspólnego z cywilizacją Egipską(przejścia międzyplanetarne).
  • 0

#17

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No o to chodzi są wyniesienia ktore te cienie tworzą......

UWAGA: Czy dziełem kosmitów jest Giewont? Przecież wygląda jak leżacy mężczyzna.......
  • 0

#18

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Można z twojej wypowiedzi wyczytać kilka rzeczy, np. to że nie uznajesz istnienienia innych inteligentnych form życia we wszechświecie :D
A po drugie to usilnie próbujesz obronić swoje zdanie. Giewont znamy z każdej strony prawie, a Mars jest odległy i nie możemy mieć pewności co do tego co tam jest...
  • 0



#19

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Juz pisałem...wierzę w istnienie innych cywilizacji ale nie upatrywałbym wszędzie ich ingerencji. twarz na Marsie to fikcja tym razem to ty nie potrafisz przyjąć prawdy opartej na dowodach....
  • 0

#20

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

co uznajesz za dowody? zdjęcia? tak się składa, ze inni też się na nich opierają.
Zresztą nie twierdzę ze wszędzie była ingerencja obcych, akurat na Marsie mogłoby to być możliwe, ale nie ma takiej pewności... W końcu nie znamy możliwości żadnej innej razy.
  • 0



#21

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie dlaczego opierasz się na zdjęciach NASA budując teorię "twarzy" a nie opierasz sie na tych zdjęciach NASA, ktore prezentują obiekt w innym świetle (brak cienia) to chyba jednak pewna niekonsekwencja
  • 0

#22

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak napisałem, nie upieram się, ze to jest dzieło obcych, ale snuje takie przypuszczenia.
Dobra, twarz twarzą, ale co powiesz o tych górach - piramidach? to też wina złego oświetlenia i cieni? pewnie zaraz napiszesz że odwracam kota ogonem, ale to się ze sobą wiąże.
  • 0



#23

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz trochę jednak odwracasz, skoro już jest twarz to dlaczegoby góry nie mogły być piramidami a na poprzedniej stronie jest juz nawet jakies wzgórze określone jako coś tam dla niewolników....
  • 0

#24

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[ Dodano: 2006-02-17, 17:53 ]

W takim razie dlaczego opierasz się na zdjęciach NASA budując teorię "twarzy" a nie opierasz sie na tych zdjęciach NASA, ktore prezentują obiekt w innym świetle (brak cienia) to chyba jednak pewna niekonsekwencja


to chyba normalne za kazda figura geometryczna ma cienie albo ich nie ma zalezy jak sie spojzy...
  • 0

#25

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba że w Słońce jest w zenicie - cienia brak
  • 0

#26

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ale tak czy inaczej, zeby tak cienie padaly to te figury musza naprawde tak wygladac, a co do piramid to nie sadze ze "marsjanie" uzywaliby tych samych materialow co na ziemi, wiec altomatycznie moga kolorem wygladac jak po prostu ziemia wokol nich
  • 0



#27

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zapędzaj się, "gra cieni" to czysty przypadek, zbieg okolicznosci, ja nie wiem zrestzą czy to wygląda jak twarz ? widac jedno nibyoko i polowe nibyust, to dla mnie juz bardziej wiarygodny jest Półwysep Apeninski czy Giewont jako coś niezwykłego. Aha oczywiście rozumiem ze tysiące zacieków wyglądających jak twarz Jezusa to ściema ale "kiepska geba" z Marsa jest dziełem kosmitów ......( oczywiscie w te zacieki nie wierze)

[ Dodano: 2006-02-17, 22:50 ]
Aha przycztałem ostatnio artykuł na Nautilusie który pochodził z innego serwisu oto jego fragment:

Jednym z zadań 'Fobosa 2' było zrobienie zdjęć Marsa i Fobosa używając podczerwieni. Tych zdjęć nikt nigdy nie ujrzał na oczy. Wieść niesie, że zdjęcia w podczerwieni ukazują potężne pomieszczenia pod powierzchnią satelity.

Widzicie problem w tym ze przypadkowo miałem na studiach przedmiot "Teledetekcja",i moim skromnym zdaniem to co zostało napisane jest totalną bzdurą....jeśli chcecie zebym wam wytłumaczył to proszę bardzo to
  • 0

#28

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ojejku a nie pomyslales ze ta twarz lezy tam juz tak dlugo ze mogla ulec zniszczeniu ?????
burze piaskowe, meteoryty, jest wiele rzeczy ktore moga ja zniszczyc
  • 0



#29

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie interesuje was kłamstwo jakie zostało zawarte w artykule o Fobosie?
  • 0

#30

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sugerujesz, że wiesz na temat takiej techniki więcej niż naukowcy, którzy wysłali sonde?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych