Skocz do zawartości


Twarz na Marsie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
212 odpowiedzi w tym temacie

#31

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie nie naukowcy ... zauważ co jest napsiane "WIEŚC NIESIE". Chłopcze poczerwień wykorzystywana w teledetekcji nie ma magicznych zdolności , nie przenika przez żadna materie. Zdjecia wykonane w podczerwieni to nic innego jak zarejestrowanie przez czujniki odbicia promieniowania podczerwonego przez dany obszar (różne rodzaje pwoierzchni) żadnych podziemnych komór dzięki temu wykryć nie można. UWAGA zwracam uwagę na twoje słowa :Sugerujesz, że wiesz na temat takiej techniki więcej niż naukowcy, którzy wysłali sonde?Czyli rozumiem że w tym momencie naukowcy są dla ciebie wiarygodni......
  • 0

#32

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem? Tracą na wiarygodności po tym, jak się okazało, ze nie pokazali wszystkich zdjęć...
  • 0



#33

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie nigdy nie byli wiarygodni.
  • 0



#34

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale ty wciąż nie rozumiesz sedna sprawy. Ktoś kto nie widział tych zdjeć mówi że wiesć niesie ze na zdjeciach z podczerwieni widać podziemne komory! To jest absurd. Przy odrobinie braku wiedzy na pewne tamaty można swtorzyć taką nietrafną teorię ktorą jednoczesnie podwaza cały kilku stronnicowy wywód. A z drugiej strony mówice że naukowcy są niewiarygodni, ap rzed chwila pytałes sie czy ja jestem madzrejszy od naukowców....
  • 0

#35

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proponuje przejść do kwestii Piramid , bo z tą twarza niczego niezdziałacie ...
  • 0



#36

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No cóż... nikt nie podważy tego że mają kształt piramid, ale zaraz Ktosiuf walnie że to naturalne ułożenie terenu i gra cieni :)
  • 0



#37

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale oczywiscie do kwesti używania fałszywywch informacji sie nie odniesiecie...
  • 0

#38

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każdą informacje mozna uznać za fałszywą, ale to polega na tym żeby szukać tych prawdziwych, takich, które są prawdopodobne
  • 0



#39

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ALe kręcisz, kręcisz. Widzisz niby porządny i wiarygodny artykuł, a taki mały szczegół zdrazdza że jest chyba raczej mało profesjonalny. Ja stawiam konkretny zarzut, i posiadajac podstwaową widzę z tego zakresu wiem że to jedno zdanie podważa wiarygodność cąłego artykułu

[ Dodano: 2006-02-18, 16:22 ]
Widzisz tak samo jakbym ci powiedział ze , otrorektyfikacja przeprowadzona na podstawie punktów GCP zdjec z Fobosa wykazała istnienie podziemnych pomieszczen, to dla laika brzmi to naukowo i wiarygodnie.....
  • 0

#40

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No faktycznie troche nie zgrabnie mi to wyszło :) Ale chodziło mi o to, że jeśli chcesz znaleść coś, co by podważało jakąż teorie to zawsze coś bradziej lub mniej trafnego znajdziesz. O wiele trudniej jest znaleźć dowód potwierdzający, który by nie budził NICZYICH wątpliwości...
  • 0



#41

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie, ale naprawdę czytam arykułu z Nautilusa i w wiekszosci sa naprawde niepodważalne dodowdy, ale to nawet nie był dowód tylko wspomnienie o pewnej sprawie które w moich oczach naprawde podważa całye drugie wywody Zresztą często w takich artykułach stsosuje się pseudonaukowe pojęcia ktore maja na celu zrobić na czytelniku wrażenie ....

[ Dodano: 2006-02-18, 18:02 ]
NIe potraficie sie takze i w tym temacie ustosunkowac do konkretnych zarzutów...
  • 0

#42

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

[quote name='ktosiuf]ALe kręcisz' date=' kręcisz. Widzisz niby porządny i wiarygodny artykuł, a taki mały szczegół zdrazdza że jest chyba raczej mało profesjonalny. Ja stawiam konkretny zarzut,i posiadajac podstwaową widzę z tego zakresu wiem że to jedno zdanie podważa wiarygodność cąłego artykułu

zauwaz ze ludzie nie posiadaja podstawowej wiedzy, jestesmy glabami, myslimy ze potrafimy wszystko, ale patrzac na to co mamy teraz bardzo w to watpie
  • 0



#43

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chba mnie nie zrozumiales, przypadkiem sie zlozylo ze mam podstawowa wiedze z zakresu teledetekcji. A właśnie takiej pseudowiedzy użył autor artykułu, i w ten sposób nie zdjać sobie z tego sprawy skopał cały artykuł który jest niewiarygodny
  • 0

#44

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.msss.com/...proc_50perc.gif
duże zdjęcie twarzy na marsie,i w ten oto sposób mit twarzy (sam kiedyś wierzyłem że to sztuczny twór)marsjańskiej rozwiał się.Natomiast te piramidy są o wiele bardziej interesujące poniewać w skutek naturalnych procesów obiekt o takim kształcie nie może powstać.

[ Dodano: 2006-02-20, 00:40 ]
http://www.metaresea...tml/slide15.jpg
Zbliżenie na piramide.

[ Dodano: 2006-02-20, 00:42 ]
http://fenomeno.matr...eno-smiley1.jpg trochę małe ale przynajmniej widać że ze marsjanie są przyjaźni :lol :

Użytkownik +..... edytował ten post 28.04.2008 - 20:04

  • 0

#45

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a skad wiesz ze to co wiesz to podstawy ??

dla ludzi to co wiedza wydaje sie podstawa, i mysla ze przy naszej wiedzy mozemy odkryc wszystko

ludzie mysla ze szkola uczy podstaw zycia, nie prawda wtedy wlasnie uczymy sie calego zycia tylko ze nikt tego nie zauwaza
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych