Skocz do zawartości


Twarz na Marsie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
212 odpowiedzi w tym temacie

#1

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Sondy Viking 1 i 2 sfotografowały dziwne obiekty na równinie Cydonii na Marsie. Obiekty te do złudzenie przypominają ludzką twarz. Do tej pory jednak nie udało się jednoznacznie wyjaśnić czy jest to jak uważa większość naukowców naturalne wypiętrzenie terenu, czy tylko optyczne złudzenie spowodowane specyficznym układem cieni, czy może jest to obiekt powstały w wyniku budowy przez obcą cywilizację. Pewne jest to iż obiekt ma wymiary: długość 2,5 kilometra, szerokość 2 kilometry, wysokość 400 metrów. Na dodatek dziwnym zbiegiem okoliczności niedaleko twarzy znajduje się kilka obiektów przypominających znane wszystkim piramidy.
Prośby naukowców do NASA o sfotografowanie tego obszaru są ignorowane!!!. NASA (oficjalnie) nie chce sfotografowac równiny Cydonii. Dlaczego ? Proste - bo boi się prawdy. Na Marsie są obiekty sztucznego pochodzenia, a podjęta polityka rządu USA po katastrofie w ROSWELL nakazuje całkowite wyciszanie wszystkich pogłosek o istnieniu życia pozaziemskiego.

Dołączona grafika Dołączona grafika

W odległości 15 km od tej rzeźby naukowcy odkryli 6 wielkich piramid. Linia biegnąca wzdłuż ich krawędzi jest równoległa do osi
planety. Jedna z tych piramid wygląda na zburzoną. Wspomniany R. Hoagland
widzi wiele geometrycznych i astronomicznych prawidłowości zachodzących między tymi obiektami. Są one dalekie od przypadkowości skoro podporządkowane są uniwersalnym, stałym liczbom jak liczba Pi i Fi. Badacz ten wskazuje na położenie tych obiektów na 30 stopniu szerokości geograficznej Marsa podobnie jak kompelks piramid w Gizie.
Dodajmy że w jednym z języków arabskich słowo Kair oznacza Mars.
Imponujące wrażenie sprawia piramida o podstawie kwadratowej , której bok podstawy wynosi ok. 1500 m. Dla porównania: bok podstawy Wielkiej Piramidy w Gizie zwanej Cheopsa ma ok.230 m.
Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to z tamtad technika piramid mogla przejsc do nas, moze piramidy to byly przejscia miedzyplanetarne ??
  • 0



#3

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

moze piramidy to byly przejscia miedzyplanetarne ??



Chyba nie :wink: Ale po coś je zbudowali
  • 0



#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sumer daje inne zastosowanie Piramid - miały być jednym z obiektów które naprowadzały statki Anunnaki na Ziemie (punkty orintacyjne) ...

W książkach Sitchina są szkice do tej tezy ...
Z lini pomiedzy Giza (Piramidy), Baalbek aż do góry Ararat, w centrum nastepnie przez Jerozolime itd. powstawał symbol trójkąta , który miał pełnić role "mapy" ...

Podobne znaczenie miały budowle w Sumerze - miasta :
- Eridu
- Larsa
- NIPPUR
- Badtibira
- Larak
- Sippar
- Szurupak
- Lagasz

wszystkie łączyły sie na mapie w trójkąt którego wieżchołkiem była 'kontrola lotów'.
  • 0



#5

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mit marsjańskiej twarzy już dawno obalono:
Dołączona grafika

Zresztą nie szukajmy tak daleko! Przecież półwysep Apeninski to but kopiący kamień!
  • 0

#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może i obalono , niewykluczam i tego ... ale ...

Kto ci potwierdzi, że NASA zrobiła fotke tego samego obiektu tylko po jakimś czasie ?

Jak widze co lata nam nad głowami w przestrzeni okołoziemskiej to niesmię wątpić że wiele rzeczy NASA tuszuje ...
  • 0



#7

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A powiedz mi czy Półwysep Apeninski kttóry wygląda jak but kopiący kamień jest dowodem na to ze na Ziemii istnieje życie?
  • 0

#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A powiedz mi czy Półwysep Apeninski kttóry wygląda jak but kopiący kamień jest dowodem na to ze na Ziemii istnieje życie?


Mi wystaczy spojrzeć z dalszej perspektywy a wiem że na Ziemi jest życie ...

WODA, ZIELEŃ itd.
  • 0



#9

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba mnie nie zroumiales. Na Ziemii w wyniku działań przyrody powstaje ogromny twór, który wygląda jak but! Wieć dlaczego na MArsie w ten sam sposób na Marsie nie moglo powstać coś co przy odpowiednim cieniu wygląda akurat jak ludzka twarz! Zresztą wszystko już wyjaśnione, zostało zrobione zdjęcie tego obiektu z innej stony i widać ze "twarz" to poprostu gra cieni
  • 0

#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba mnie nie zroumiales. Na Ziemii w wyniku działań przyrody powstaje ogromny twór, który wygląda jak but! Wieć dlaczego na MArsie w ten sam sposób na Marsie nie moglo powstać coś co przy odpowiednim cieniu wygląda akurat jak ludzka twarz! Zresztą wszystko już wyjaśnione, zostało zrobione zdjęcie tego obiektu z innej stony i widać ze "twarz" to poprostu gra cieni


Dobrze ja niewykluczam ...

A Piramidopodobne twory ?

Czym są ... troche dziwnie sie wybijają swoim wyglądem na tle innych szczytów na fotkach ... jesli by to było działanie natury to raczej każdy szczyt miałby podobny wygląd ...

Każda teoria jest mozliwa ... to nieznaczy, że ja chodze i głosze "To jest twarz - tam jest zycie " itd. - żebyś mnie tak nieodebrał czasem ...
  • 0



#11

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twarz twarzą, ale piramidy raczje nie są są tworem naturalnym, nie?
Napewno nikt z NASA nie powie nam co tam jest... bo się boją.
  • 0



#12

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Mit marsjańskiej twarzy już dawno obalono:
Obrazek

Zresztą nie szukajmy tak daleko! Przecież  półwysep Apeninski to but kopiący kamień!


te zdjecia jak czytalem z pewnych zrodel byly poddawane retuszom, natomiast zdjecia ktore ja przedstawilem pochodza z vikinga i sa o wiele starsze. Wg opinii badaczy w ten czas zdjecia te byly podawane do publikacji od razu po powrocie sondy i nie zdazono ich zretuszowac. Ale opinie pozostawiam wam.

Oficjalna informacja NASA potwierdzająca, że na planecie Mars są obiekty sztucznego pochodzenia spowodowałaby upadek rządu USA, który przez 50 lat okłamywał społeczeństwo i nadal to robi twierdząc, że UFO nie istnieje. Dlaczego NASA nie chce udowodnić, że obiekty na Równinie Cydoni są pochodzenia naturalnego ? bo wie, że tego nie udowodni.
Dołączona grafika

Faktem potwierdzającym to iz twarz na marsie i piramidy były wzniesione przez obce cywilizacje może być "Miasto Inków". To nieoficjalna nazwa nadana w 1972 roku przez naukowców Marinera 9 grupie przecinających się prostoliniowych grzbietów położonych pośród warstwowych materiałów południowego bieguna Marsa. Pochodzenie grzbietów nigdy nie zostało do końca wyjaśnione.
Dołączona grafika

a to kolejne zdjęcie twarzy
Dołączona grafika
  • 0

#13

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja takie fotki kiedyś znalazłem:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0



#14

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ja też zapodam fotkę :P

foto

Swoją droga, faktycznie twarz to może być gra cieni, ale z piramidami hmmm uważam, że są autentyczne, pytanie tylko przez kogo zbudowane i po co.
  • 0



#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ale zeby byly cienie to musza byc jakies wzniesienia ktore beda dawaly im taki ksztalt, wiec cienie sa malo prawdopodobne, bo skad ci sie wezma ??
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych