Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch czy nie? Problem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#31

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Zwykły "odskok" guzika. Zdarza się.
2. To zmyśliłeś.
3. Pisze się "hukiem". Też zmyśliłeś. Huk może gdzieś tam na dole był, ale w to, że ktoś otworzył drzwi z partyzanta nie uwierzę.

Użytkownik Fisher edytował ten post 25.01.2011 - 19:16

  • 0



#32

narutomix.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PROSZĘ WAS LUDZIE.
OGARNIJCIE SIĘ !!!
FISHER NIE CZYTAŁEŚ WSZYSTKICH POSTÓW ALBO JESTEŚ NA TYLE "INNY" ŻE MUSIAŁEŚ !!!
PRZECZYTAJ WSZYSTKIE POSTY TO BĘDZIESZ WIEDZIAŁ O CO CHODZI.
1. JAKI JEST SENS PISANIA BEZ PRZERWY TEGO SAMEGO
2. PO CO WCHODZISZ NA TO FORUM JAK NIE WIERZYSZ
A I JESZCZE shadowsongishere --------> NA RAZIE JEDEN PORZĄDNY UŻYTKOWNIK NA JAKIEGO SIĘ NAPOTKAŁEM NA TYM FORUM

Użytkownik narutomix edytował ten post 26.01.2011 - 14:30

  • 0

#33

ANTI HUMAN ANTI GOD.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Tak to był duch zadowolony?
  • 0

#34

narutomix.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak to był duch zadowolony?


Kolejny troll ;/
ehh
Do admina.
Zróbcie porządek albo najlepiej zamknijcie ten temat.
  • 0

#35

ANTI HUMAN ANTI GOD.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jaki troll , to ty tylko doszukujesz się na siłę rzeczy paranormalnych , podzieliłeś się swoimi doświadczeniami i ludzie odpisali ci co o tym myślą ,a czego się spodziewałeś?
  • 0

#36

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

PROSZĘ WAS LUDZIE.
OGARNIJCIE SIĘ !!!
FISHER NIE CZYTAŁEŚ WSZYSTKICH POSTÓW ALBO JESTEŚ NA TYLE "INNY" ŻE MUSIAŁEŚ !!!
PRZECZYTAJ WSZYSTKIE POSTY TO BĘDZIESZ WIEDZIAŁ O CO CHODZI.
1. JAKI JEST SENS PISANIA BEZ PRZERWY TEGO SAMEGO
2. PO CO WCHODZISZ NA TO FORUM JAK NIE WIERZYSZ
A I JESZCZE shadowsongishere --------> NA RAZIE JEDEN PORZĄDNY UŻYTKOWNIK NA JAKIEGO SIĘ NAPOTKAŁEM NA TYM FORUM

Caps Lock wyłącz jak do mnie piszesz.

Przeczytałem posty i jednak pomimo tego chciałem się wypowiedzieć, abyś znał moje zdanie.
1. Duży sens. Pokazuje ile ludzi popiera daną wersję wydarzeń.
2. To do mnie? Uważasz, że te forum jest tylko dla ludzi wierzących? Wierzę w duchy.
  • 0



#37

Kropa.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezu ludzie! To, że jakiś...nie napiszę brzydko, bo nie można, zmyśla swoją historyjkę, żeby się ponabijać z "nawiedzonych" to nie oznacza, każdy, który opisuje tu, na tym forum (które przecież od tego jest) swoje przeżycia kłamie! Dajcie na wstrzymanie i nie zarzucajcie wszystkim pokolei kłamstw! I durne jest takie poprawianie pisowni...

ANTI HUMAN ANTI GOD ... też bym szukała desperacko ratunku, jeśliby u mnie w domu działy się takie rzeczy.
  • 0

#38

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja na Twoim miejscu, Narutomix, skoro jesteś przekonany, że tego wszystkiego nie zrobił człowiek - zainwestowałbym w kamerki i zrobił w domu małe "paranormal activity". Kto wie, może nagrasz dowody na istnienie duchów? :) a co do brata - jeśli to w ogóle prawda co piszesz - zabrałbym go na rozmowę z psychologiem. To dorosły facet i muszą być jakieś przesłanki co do takiego zachowania.
  • 0



#39

narutomix.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawno nie pisałem nic w tym temacie i chciałbym teraz napisać że:
1. Dzięki za wszystkie porady, których mi użyczyliście.
2. Dzięki że chociaż ktoś mi uwierzył.
3. Ten pomysł na zamontowanie kamerki to baaardzo dobry pomysł, który na pewno zrealizuję.
4. Dzięki też tym którzy weszli w ten temat aby mnie zdenerwować. Rozumiem że możecie mi nie wierzyć (już mam dość pisania tego ale muszę) ale nie rozumiem jaki jest sens wchodzenia w ten temat. Żeby napisać "kłamiesz" ? ...
5. Fajnie że są chociaż tacy mili użytkownicy jak KamilRX, restek, shadowsongishere czy Kropa na prawdę to są jak dla mnie prawdziwi użytkownicy.
6. Jeśli uda mi się uwiecznić jakieś dowody dla niedowiarków to od razu je tu umieszczę.

Dalej czekam na inne opowieści których słyszeliście lub opisania przeżyć których doświadczyliście.
Bardzo chętnie bym poczytał.

P.S
Zapomniałem jeszcze napisać że jak widzę nową wypowiedź w temacie to szczerze boję się jej czytać bo wielu użytkowników pisze obraźliwe lub złośliwe posty. Tak więc proszę was o łaskę i nie bluźnienia na mnie lub skreślania bezpodstawnie moich przeżyć.

Użytkownik narutomix edytował ten post 24.02.2011 - 16:22

  • 0

#40

PIAST.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie. Mam w domu problem z duchem po zmarłej osobie. Kontaktowałem się już z panią Wandą Prątnicką oraz z księdzem egzorcystą ale niestety nie przyniosło to efektu. Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś podał mi namiary do jakieś osoby która zajmuje się takimi rzeczami.

Mój adres e mailowy to [email protected]
  • 0

#41

narutomix.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dom był święcony ?
  • 0

#42

PIAST.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, był święcony.
  • 0

#43

wredna_ksiezniczka.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

narutomix,
Chciałabym się odnieść do twojego wpisu przedostatniego w tym temacie i z góry zaznaczam, że nie mam na celu zdenerwowania Cię lub wykłócania się, czy to co napisałeś jest prawdą czy nie.
W temacie napisałeś "Duch czy nie? Problem.", jednak czytając Twoje wypowiedzi wydaje mi się, że jesteś święcie przekonany o tym, że jest to coś paranormalnego i nie dopuszczasz do siebie innych myśli. Dlatego więc nasuwa mi się pytanie, po co właściwie tutaj napisałeś? Żeby naprawdę usłyszeć opinie innych użytkowników czy po prostu po to, by przeczytać kilka przychylnych Twojemu toku myślenia komentarzy?
I nie jest to atak z mojej strony.
Osobiście uważam że sytuacje które opisałeś nie mają nic wspólnego z żadnym duchem i na Twoim miejscu bardziej zainteresowała bym się zachowaniem Twojego brata, które jest co najmniej dziwne. Może dręczy go jakiś problem?
Pozdrawiam.
  • 0

#44

narutomix.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc właściwie to masz racje że jestem bardziej przychylny osobą które sądzą że to jest coś paranormalnego. Ale w końcu o to chodzi na tym forum. To że mój brat zachowuje się czasami jak zachowuje to pewnie lunatykowanie choć szeptanie dziwnych słów jest DZIWNE. Ten temat złożyłem po to żeby otrzymać jakieś porady dotyczące tego co się stało. Cały czas trzymam się wersji że to jest duch gdyż nic innego nie mogło to być. Nie mam psa ani kota który mógłby wybiec czy coś takiego. Nikogo nie było w domu tylko ja. W każdym bądź razie nie chcę żeby to się znowu stało bo to jest straszne uczucie. ;/

Edytował Pit:
Nie ma potrzeby, aby cytować cały post znajdujący się tuż ponad Twoim

  • 0

#45

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie cytujcie postu pod którym odpowiadacie ...

Do autora tematu:

[...]osobą które sądzą że to jest coś paranormalnego. Ale w końcu o to chodzi na tym forum[...]

Powtarzasz to chyba w każdym poście i się mylisz. W tym forum nie chodzi o to, żeby zebrać ogromną liczbę ludzi, która uwierzy we wszystkie niesamowite historie, naprawdę. Uważasz, że jak forum nosi nazwę paranormalne to każda osoba jest tutaj jakimś głosicielem teorii spiskowych, szamanem, mistykiem i nie wiadomo kim jeszcze, ale tak nie jest. Duża część użytkowników to sceptycy.

A co do tematu, to wszystkie rzeczy można racjonalnie wytłumaczyć (bo wierzę, że Ci się przytrafiły). Zachowanie Twojego brata jest co najmniej dziwne i polecam mu specjalistę.
Pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych