Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch czy nie? Problem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eupsychia.
  • Postów: 92
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra jak chcesz ale mnie chcieli wysłać do psychiatryka tylko dlatego, że opowiedziałam im co się dzieje w domu (miałam patologiczna rodzinę :().
Więc rób jak chcesz.

Tak się dzieje od kilku lat.
Biega panicznie po pokoju, uderza w szafki itp. podczas snu (tak mi się zdaje).


I nic z tym nie robicie? Przecież może sobie zrobić krzywdę.
Skoro od kilku lat to myślę, że to nie ma z tym związku.

Czyli tak jak mówiłam, najlepiej jest poczekać czy coś więcej się będzie działo.
  • 0

#17

narutomix.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I nic z tym nie robicie? Przecież może sobie zrobić krzywdę.


Już z nim rozmawiali rodzice na ten temat.
A z resztą sam powinien wiedzieć co ma zrobić skoro ma 23 lata ;].

Użytkownik narutomix edytował ten post 09.01.2011 - 11:07

  • 0

#18

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja osobiescie calkowicie wierze autorowi tematu, wiem że takie rzeczy maja miejsce na swiecie, sam opisalem swoje przezycia lecz temat zostal zablokowany :o , poniewaz nie miał scislosci, napisalem pw do moderatora czy rzeczy paranormalne musza byc logiczne i scisle lecz nie otrzymalem odpowiedzi.
wierze w duchy ktore w sposob posredni badz bezposredni pokazuja swoja obecnosc, sam doswiadczylem kilka nie wyjasnionych rzeczy lecz wydaje mi sie ze byly badz byl to dobry duch i nie panikuje.
Mojej siostrze i jej kolezance przy sniadaniu sam przesuna sie talerz z chebem oczywscie wyskoczyly z hukiem z mieszkania, co okazalo sie wtedy minela rocznica smierci dawnej wlascicielki mieszkania, historia jak z taniego horroru lecz miala miejsce pare lat temu na stancji w warszawie gdzie studiowala.
Nie wiem co zrobil bym na twoim miejscu rozwazyl bym poswiecenie domu na poczatek.
  • 0

#19

shadowsongishere.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.
Czasami dzieją się u mnie w domu dziwne rzeczy, a mianowicie.
1. Oglądam sobie telewizje a telewizor był taki że żeby go wł./wył. trzeba podejść i wcisnąć albo wycisnąć przycisk. No więc oglądam sobie i tak po prostu sam się wycisnął. Wystraszyłem się trochę wtedy.
2. Siedzę sobie w pokoju i było zapalone światło, a po chwili światło samo się wyłączyło. Coś nacisnęło przycisk do światła.
3. NAJDZIWNIEJSZE I NAJSTRASZNIEJSZE Z RZECZY JAKIE MI SIĘ PRZYTRAFIŁO. Siedzę sobie w domu. Cisza była bo nikogo oprócz mnie nie było. Siedzę sobie przy komputerze i nagle CHUK piętro niżej w domu. Szybko podbiegłem do drzwi od pokoju patrzę a drzwi do pokoju ale już mojego brata same się otwierają. Z CHUKIEM. Coś jakby walnęło w drzwi i tam weszło. Zeszedłem do pokoju mojego brata ale nikogo nie było. Strasznie się wystraszyłem z tego powodu i pobiegłem szybko do mojego pokoju. Bardzo dziwne bo nie mógł być to przeciąg gdyż wszystkie okna były pozamykane. W końcu zima.

Chce jeszcze napisać że mój dom jest nowo wybudowany więc nikt tutaj nie zginą ani nic takiego.
Nie wiem co o tym myśleć. Wrażliwy jestem na takie tematy. Trochę się boję że coś jest u mnie w domu. Wszyscy wiemy o co chodzi.
Ciekawy jestem jakie jest wasze zdanie.

Nie ''CHUK'' tylko HUK.Masz 15 lat i takie byki? wstyd

Ciekawy jestem jakie jest wasze zdanie.

Zmyślasz. Albo za dużo Horrorów po nocach

1. NIE !!! Zastanawiam się po co w ogóle jest taki dział żeby pisać o swoich doznaniach, jeśli wchodzi pewien użytkownik i podważa moje doświadczenia. Rozumiem że możecie uważać że kłamię ale wtedy poco wchodzicie na to forum gdyż większość spraw tu przedstawionych będziecie uważali za brednie

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.Jeżeli myślisz że każdy ci uwierzy i będzie przytakiwał to jesteś w błędzie.Zbyt dużo tu było takich ''Nawiedzonych'' dzieci.Idz lepiej nauką sie zajmij a nie szukasz rzeczy paranormalnych tam gdzie ich nie ma

Użytkownik shadowsongishere edytował ten post 09.01.2011 - 12:52

  • 0

#20

narutomix.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ''CHUK'' tylko HUK.Masz 15 lat i takie byki? wstyd.


To nie jest portal pt. język polski więc to co napisałeś było w ogóle nie związane z tematem.
Poza tym sam robisz błędy pisząc "sie', "Idz" zamiast się, idź. To też są błędy PROSZĘ PANA.

Zmyślasz. Albo za dużo Horrorów po nocach


Kolejny bezsensowny komentarz. Nie wierzysz nie komentuj. A wiesz dlaczego? Bo to w takim razie nie jest portal dla ciebie.

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.Jeżeli myślisz że każdy ci uwierzy i będzie przytakiwał to jesteś w błędzie.Zbyt dużo tu było takich ''Nawiedzonych'' dzieci. Idz lepiej nauką sie zajmij a nie szukasz rzeczy paranormalnych tam gdzie ich nie ma


Oczywiście że ma prawo. Rozumiem że masz 40 lat (bynajmniej tyle podałeś w opisie profilu), a ja mam 15 ale sobie nie życzę nazywania mnie nawiedzonym dzieckiem i to że w przeciwieństwie do ciebie jestem młody to nie znaczy że możesz mnie odsyłać do nauki. Gówno wiesz co widziałem więc jeśli nie wierzysz to ta dyskusja z tobą powinna zostać zakończona. POWTARZAM PANU ŻE TO NIE TEN PORTAL !!!

ja osobiescie calkowicie wierze autorowi tematu, wiem że takie rzeczy maja miejsce na swiecie, sam opisalem swoje przezycia lecz temat zostal zablokowany :o , poniewaz nie miał scislosci, napisalem pw do moderatora czy rzeczy paranormalne musza byc logiczne i scisle lecz nie otrzymalem odpowiedzi.
wierze w duchy ktore w sposob posredni badz bezposredni pokazuja swoja obecnosc, sam doswiadczylem kilka nie wyjasnionych rzeczy lecz wydaje mi sie ze byly badz byl to dobry duch i nie panikuje.
Mojej siostrze i jej kolezance przy sniadaniu sam przesuna sie talerz z chebem oczywscie wyskoczyly z hukiem z mieszkania, co okazalo sie wtedy minela rocznica smierci dawnej wlascicielki mieszkania, historia jak z taniego horroru lecz miala miejsce pare lat temu na stancji w warszawie gdzie studiowala.
Nie wiem co zrobil bym na twoim miejscu rozwazyl bym poswiecenie domu na poczatek.


Ciekawe to co napisałeś. Aż trudno uwierzyć że takie rzeczy dzieją się naprawdę.
Kilka dni temu miałem kolędę to ksiądz poświęcił mi dom. :D
  • 0

#21

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do TV to jestem na 100% przekonany, że to kwestia prądu i wiekowego telewizora. Wystarczy sekundowa zmiana napięcia i taki TV się wyłączy a wtedy wyskoczy przycisk. Wnioski poparte własnym doświadczeniem :) nic niesamowitego.

Co do światła - czy wyłączyło się światło tylko u Ciebie, czy wyłączyły się inne odbiorniki typu komp? Czy miałeś zamknięte drzwi, chodzi mi o sprawdzenie czy tylko u Ciebie światło padło oraz czy ktoś np. nie zrobił Ci joke'a i nie wyłączył go ;)? Czy za chwile się włączyło czy sam musiałeś ponownie je włączyć?

Co do "wariactw" Twojego brata, pogadaj z nim, może ma jakieś problemy, które przekładają się na sny i zachowanie?
A to walnięcie drzwi. Czegoś tu nie rozumiem - walnęło raz, poszedłeś zobaczyć i walnęło drugi raz? Napisałeś, że na Twoich oczach drzwi same się otworzyły z hukiem. Opisz to trochę dokładniej jeśli możesz.
  • 0



#22

narutomix.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do TV to jestem na 100% przekonany, że to kwestia prądu i wiekowego telewizora. Wystarczy sekundowa zmiana napięcia i taki TV się wyłączy a wtedy wyskoczy przycisk. Wnioski poparte własnym doświadczeniem :) nic niesamowitego.

Co do światła - czy wyłączyło się światło tylko u Ciebie, czy wyłączyły się inne odbiorniki typu komp? Czy miałeś zamknięte drzwi, chodzi mi o sprawdzenie czy tylko u Ciebie światło padło oraz czy ktoś np. nie zrobił Ci joke'a i nie wyłączył go ;)? Czy za chwile się włączyło czy sam musiałeś ponownie je włączyć?

Co do "wariactw" Twojego brata, pogadaj z nim, może ma jakieś problemy, które przekładają się na sny i zachowanie?
A to walnięcie drzwi. Czegoś tu nie rozumiem - walnęło raz, poszedłeś zobaczyć i walnęło drugi raz? Napisałeś, że na Twoich oczach drzwi same się otworzyły z hukiem. Opisz to trochę dokładniej jeśli możesz.


Siedzę sobie w pokoju i nagle usłyszałem chuk. A wtedy podszedłem do drzwi mojego pokoju i widziałem jak drzwi do pokoju ale już mojego brata się otwierają. Zeszedłem do jego pokoju ale nikogo tam nie było i spanikowałem (wystraszyłem się).

Co to telewizora to pisałem już wcześniej że guzik się sam nie wyciska po odłączeniu prądu. Trzeba go najpierw docisnąć na jakiś 1cm i dopiero wtedy wyskakuje. ;/

Nikt nie robił sobie żartu jeśli chodzi o światło bo po prostu nikt nie robił. Wiem to na pewno i już. Zgasło tylko światło w tym pokoju co byłem nigdzie więcej nic się nie wyłączyło w domu i w ogóle. Drzwi do tego pokoju były zamknięte. Oglądałem wtedy telewizor i nagle pstryknięcie przycisku do światła. Nie był to prąd tylko coś przydusiło przycisk. Musiałem podejść i ponownie nacisnąć żeby włączyć.
  • 0

#23

shadowsongishere.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest portal pt. język polski więc to co napisałeś było w ogóle nie związane z tematem.

Co nie znaczy że masz robić byki

Nie wierzysz nie komentuj. A wiesz dlaczego? Bo to w takim razie nie jest portal dla ciebie.

Powtórze jak zacięta płyta: Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie

Rozumiem że masz 40 lat (bynajmniej tyle podałeś w opisie profilu), a ja mam 15

Tak mam 40 więc raczej Pan :)

Gówno wiesz co widziałem

Gówno wiemy co widziałeś.Może to prawda, Może nie. Masz Dowody?
  • 0

#24

narutomix.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest portal pt. język polski więc to co napisałeś było w ogóle nie związane z tematem.

Co nie znaczy że masz robić byki

Nie wierzysz nie komentuj. A wiesz dlaczego? Bo to w takim razie nie jest portal dla ciebie.

Powtórze jak zacięta płyta: Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie

Rozumiem że masz 40 lat (bynajmniej tyle podałeś w opisie profilu), a ja mam 15

Tak mam 40 więc raczej Pan :)

Gówno wiesz co widziałem

Gówno wiemy co widziałeś.Może to prawda, Może nie. Masz Dowody?



Szczerze to mam Pana dość. Nie będę komentował Pana zachowania bo jest ono niedorzeczne.
  • 0

#25

shadowsongishere.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez dowodów nikt ci nie uwierzy
  • 0

#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wystarczy że napisze o piecu to mu uwierzysz.
  • 0



#27

narutomix.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra. Może zajmijmy się sprawą tematu, a nie kłótniami.
  • 0

#28

shadowsongishere.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wystarczy że napisze o piecu to mu uwierzysz.

Problem? zapraszam na PW...

Dobra. Może zajmijmy się sprawą tematu, a nie kłótniami.

Ok, koniec offtopa
  • 0

#29

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem to masz ty ze sam ze sobą. W jednym temacie udajesz sceptyka i żądasz dowodów na to że ktoś naprawdę widział ducha a w drugim temacie wierzysz w historię o duchu bez wahania. Żałosne i smutne.
  • 0



#30

shadowsongishere.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogarnij sie ty wszechwiedzacy sceptyku ktory zna nawet wyjasnienie na problemy z rozmnazaniem swistunek w kombodzy bo to ze w kazdym temacie wpychasz usilnie te swoje teorie jest bez sensu. Fakt przesadzilem, byc moze to co widzial Narotomix ma przyczyny paranormalne. Skoncz te gadki bo jestesmy poza tematem, i pojmij ze wierze w rzeczy ktore posrednio albo bezposrednio przezylem albo ktore sa poparte podstawowymi dowodami a nie we wszystko na forum. I nie jestem sceptykiem do bolu jak ty ale realista.I z takimi tekstami na PW prosze. Skoncz wasc, wstydu oszczedz

Użytkownik shadowsongishere edytował ten post 25.01.2011 - 19:10

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych