Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny film przedstawiający obcego. Tym razem prawdziwy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

#76

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kto powiedział ze to jest dowód?
Zauważ ze nie znamy struktury budowy oka obcego, co też ma znaczenie, kont padania światła na soczewkę oka ma znaczenie i odległość, odpowiedź dotycząca wiarygodności tego nagrania wcale nie jest taka prosta.

Nie mówię że ten filmik jest prawdziwy, ale chyba trochę przesadzacie z tym jacy to jesteście pewni że to fake. Zdrowy rozsądek tez mi tak podpowiada, ale kto wie.

Shortez wyraźnie zainteresował się tematem, angażuje się w forum tłumacząc różne materiały wiec o ile rozumiem co niektórych sceptycyzm to jednak wyśmiewanie naprawdę jest przesadną reakcją.
  • 2

#77

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tyle że z takim podejściem jakie macie, nawet nie trzeba przedstawiać Wam dowodów.
Są one zbędne ze względu na to, że i tak je zignorujecie i tak.
Ja aby stwierdzić czy coś jest prawdą czy nie, potrzebuję mocnych dowodów.
Jak mówiłem wcześniej, trudno ze względu na niektóre rzeczy stwierdzić czy filmik jest autentyczny czy też nie. Cały czas zamiast sobie jednak wmawiać że to co zostało przedstawione w tym temacie jest fałszerstwem, po prostu bardzo powoli analizuję poszczególne kadry z filmiku, później odpowiednio wyostrzam.

http://img600.images...?g=97721456.jpg
Dołączona grafika
Ostateczny wynik tego co udało mi się zrobić z klatki wyciętej przez Shorteza. Póki co nie jestem w stanie tego bardziej wyostrzyć i sprawić by "postać/kukła" była bardziej widoczna.
Jak już mówiłem wcześniej, do samego filmiku mam mieszane uczucia.
Albo jest to po prostu naprawdę świetny fake, zważając na to co zauważam podczas analizy poszczególnej klatki albo mamy do czynienia z autentycznym filmem z obcym.
Póki co utrzymuję się w pierwszym przekonaniu, ale im więcej klatek analizuję, tym ciekawsze wyniki uzyskuję.

Żeby nie było. Nie mówię że jest to obcy, ale nie mówię również że jest to fake. Biorę pod uwagę obie opcje, ale póki co brak twardych dowodów "ZA" i "PRZECIW".

Nie mówię że ten filmik jest prawdziwy, ale chyba trochę przesadzacie z tym jacy to jesteście pewni że to fake. Zdrowy rozsądek tez mi tak podpowiada, ale kto wie.

Dokładnie.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 14.12.2010 - 09:42

  • 1



#78

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja też potrzebuję mocnych dowodów żeby stwierdzić czy coś jest prawdziwe czy nie. nadal żadnych takich tutaj nie było.. Jeśli się dobrze przyjrzysz temu filmowi, zauważysz ze ten "kosmita" przez cały czas gdy widać większość jego ciała stoi w jednej i tej samej pozycji. Wyprostowanej, ręce wzdłuż tułowia, ręce lekko zaokrąglone pod pachami (zupełnie jak kukła pozbawiona stawów). Tej samej pozycji jaką widać na tym zdjęci powyżej, nawet kiedy świeci laserem w dzieciaka jego ręce ani drgną.

Nie mówię że ten filmik jest prawdziwy, ale chyba trochę przesadzacie z tym jacy to jesteście pewni że to fake. Zdrowy rozsądek tez mi tak podpowiada, ale kto wie.

To samo się tyczy tych którzy są pewni że to autentyczne, prawda?

Użytkownik BorysMR edytował ten post 13.12.2010 - 23:01

  • 0

#79

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Świetna robota shortez za tłumaczenie, zrzuty lepszej jakości i za tak dbre podejście do własnego tematu!

Jak dla mnie to na pewno jeden z najwiarygodniejszych nagrań przedstawiających spotkanie 3 stopnia.
Ogólnie dawno byłem tak ciekaw rozwoju jakiegoś tematu, ciekaw jestem co wyjdzie z rozmowy z autorem.

Swoją drogą jedyną rzeczą której można się przyczepić tutaj to dziwna reakcja autora nagrania kiedy zobaczył ową istotę w krzakach, chociaż z drugiej strony tłumaczyło by w miarę to że ma dosyć często do czynienia z tego typu zjawiskami, jednak zawsze istnieje możliwość że to niemal bezbłędnie wykonany hoax.

Najbardziej mnie irytują wypowiedzi niektórych sceptyków, może przytoczę przykład:
@wiemwszystko

Kiepska ściema. Jeden koleś stoi w krzakach a drugi z kamerą na werandzie i robią film o ufoku. Szkoda że nie mam maski albo stroju obcego bo bym mógł nakręcić taki sam filmik. na youtube jest sporo takich filmów. Nie warto tracić na nie czasu.


Taki argument który ma świadczyć o tym że nagranie to fake, ponieważ nie stać go na inne argumenty, jest równy z argumentami przeciwnymi typu "jo żem widzioł talesz latajoncy nad domem sołtysa"...

Bardzo mi się podoba podejście @Yoh92, który bardzo dogłębnie analizuje nagranie jak i śledzi cały temat, imo tak powinien wyglądać prawdziwy sceptyk, bo to co pokazuję @wiemwszystko to jakaś kpina.
  • 1

#80

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest dla ciebie wiarygodny film, potwierdzający istnienie kosmitów? A jak skomentujesz resztę filmów tego kolesia? Np. ten gdzie jedzie autem, wjeżdża do garażu i wtedy za szybą widać niby twarz kosmity. jak skomentujesz ten film gdzie koleś biega po swoim domu i napotyka na kosmitę stojęcego w ciemnym pokoju, który bawi się laserem. Mam uwierzyć że kosmici bawią się z tym kolesiem w ciuciubabkę. Chodzą tylko po jego posesji i bawią się laserem. Żałosna ściema. Gościu jest niewiarygodny. On musi mieć niezłą polewkę z ludzi dających się nabrać na ten kicz. Ten koleś ponoć mieszka w Australii. Tam też obchodzą Halloween i dlatego koleś wykorzystał maskę kupioną w sklepie.
Wy byście uwierzyli w tego kosmitę nawet wtedy gdyby na filmie było widać kolesia biegnącego po polu, który trzyma na patyku sztuczną głowę kosmity.

A widziałeś może film ,,sekcja zwłok kosmity"? To jest dopiero poważny dowód na istnienie obcych. Dokładnie jest pokazane jak kroją jakiegoś ufoka leżącego na stole. Ten film jest w porównaniu z tamtym to jest jak niebo i Ziemia.

Wydaje mi się że brakuje wam zwykłego zdrowego podejścia do rzeczywistości. Jesteście kolesiami, którzy daliby sobie wcisnąć pozłacany plastik za kilka stów od jakiegoś cygana.

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 14.12.2010 - 11:12

  • 0



#81

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak właśnie, chłopak powiedział mamie, chodź porobimy sobie jaja z ludzi i nakręcimy jakiś filmik... hmmm wiem, chodź zrobimy model ufoluda ale taki porządny żeby każdy mógł się nabrać na to a Ty będziesz nim machać. O super synku zaraz coś wykombinujemy.

No bez takich. Niewiem czy ktokolwiek ma taką mame która by powiedziała coś takiego, na pewno nie moja.

Porównaj sobie to jak wygląda to coś na tym filmie z kosmitą w "alien interveiw area 51". Bardzo dziwne, że jest niesamowicie podobny...

A teraz pomyśl sobie, czy na ziemi nie ma broni z laserami które ułatwiają celowanie ? Może jest tak, że jest przygotowaną broń na wypadek ataku człowieka ? Jest naprawdę wiele teorii.

Wy byście uwierzyli w tego kosmitę nawet wtedy gdyby na filmie było widać kolesia biegnącego po polu, który trzyma na patyku sztuczną głowę kosmity.


Nie przesadzaj już dobra ? bierz przykład z Yoh92 i jak masz taką wielką ochotę pośmiać się z filmu to pokaż mi DOWODY o które za każdym razem wrzeszczysz. Proszę bardzo. UDOWODNIJ, że jest to kukła.
Bo narazie siedzisz i zrzędzisz jak stary dziadek "jak to kiedyś dobrze było za PRL"

Na nic się nie wysilasz.
  • 0



#82

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale jak mam ci udowodnić że to jest kukła? Przecież na tym filmie słabo widać to coś, trzeba wyostrzać i powiększać żeby coś się dało zobaczyć. Na tym filmie przy zbliżaniu obraz się zamazuje. Ta postać jest widoczna tylko z daleka i to w dodatku w prawie całkowitej ciemności?

A teraz pomyśl sobie, czy na ziemi nie ma broni z laserami które ułatwiają celowanie ?


No są. Też są takie lasery do celowania, które można kupić w sklepie z zabawkami albo na odpuście.

Nie wiem czy jest jakiś sens rozmowy z tobą. Ty święcie wierzysz że koleś jest uczciwy, że nie mógł oszukać. W ogóle masz jakąś dziwną niechęć do wszystkich co krytykują ten film. Gdyby tylko ten film był na jego koncie w youtube to mógłbym jeszcze zrozumieć twoją naiwność. Ale wystarczy spojrzeć na pozostałe filmy i już człowiek się orientuje że ma do czynienia z fałszerstwem dla dzieci.

Czy naprawdę tak trudno ci zrozumieć że jedyne co trzeba zrobić to ubrać dzieciaka w srebrny kombinezon, razem z maską kosmity i wystawić go w pole. Wypchać mu brzuch szmatami. I to wszystko.
Chociaż prostsze jest chyba ustawienie kukły.

Żeby była jasność
Uważasz ten filmik z autem za fejk? Tylko ten pierwszy na polu uznajesz za prawdziwy?

Porównaj sobie to jak wygląda to coś na tym filmie z kosmitą w "alien interveiw area 51". Bardzo dziwne, że jest niesamowicie podobny...


tak to rzeczywiście bardzo dziwne że kolesiowi udało się stworzyć kopię tego ufoka. Tym bardziej że wizerunek ufoka jako małego człowieczka jest znany już chyba od 50 lat.

Weź zobacz sobie jeszcze raz ten filmik, około 57 sekundy i kilka sekund później. Teraz widzę czym naprawdę jest ten ufok. To jest wycięta postać z papieru. Widać jak kiwa się na boki. Ktoś tam siedzi na ziemi i trzyma to w ręce, kiwając tym na boki. Widać że to jest płaskie.

http://www.youtube.com/watch?v=t4UoPaLVEgA

w 1.29 widać jak to coś przewraca się do tyłu.

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 14.12.2010 - 11:51

  • 0



#83

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie najpoważniejszym dowodem na to że ten filmik to fejk to... inne filmiki tego samego gościa
Gościa chyba coś często kosmici odwiedzają x]
  • 0

#84

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


To jest właśnie ten moment o który mówisz ?

Czy ANALIZOWAŁEŚ ten moment ? Ja tak. Rozjaśniałem, używałem filtrów i widać dokładnie, że nie jest to tekturka

zresztą tłumaczyłem już, że ufok "podbiega" do krzaków a nie kołysze się.

Nagraj się jak piegniesz jakieś 3-4m przed kamerą.
  • 0



#85

whitet.
  • Postów: 52
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku chciałbym się z wszystkimi przywitać. Jestem tutaj nowym uzytkownikiem i staram się zagłebiać potroszkę w każdym z tematów. Jako iż pierwszy, który wpadł mi w oko filmik z rzekomym spotkaniem z obcym. Przychylam się do komentarza "bulik'a". Nie ma kozaka na ziemi, który widząc coś czającego się w krzakach na odludziu leciał jeszcze z kamerą by uchwycić to "coś ". Takie rzeczy to tylko w filmach. Jak dla mnie jak to nazwał bulik...fabuła bez sensu. Kto filmuje kota w nocy, który sobie biega po werandzie. Nic nie wynika z owego świecenia rzekomym laserem. taka zabawa w kotka i myszkę. Totalnie bez sensu. pozdrawiam wszystkich.

Użytkownik whitet edytował ten post 14.12.2010 - 13:46

  • 0

#86

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie przesadzaj już dobra ? bierz przykład z Yoh92 i jak masz taką wielką ochotę pośmiać się z filmu to pokaż mi DOWODY o które za każdym razem wrzeszczysz.

Dzięki. Wolę po prostu dokładniej zbadać filmik, zanim będę w 100% pewny że to prawda lub fałsz.
Aktualnie mam trochę mało czasu, ale co jakiś czas analizuję poszczególne klatki.

Dla mnie najpoważniejszym dowodem na to że ten filmik to fejk to... inne filmiki tego samego gościa
Gościa chyba coś często kosmici odwiedzają x]

Jak już pisałem wcześniej, jest to pewnego rodzaju dowód na to że to może być fake. Nie wykluczam takiej opcji, zważając na fakt że na kanale użytkownika który wstawił ten film na YT, są trzy inne, mało wiarygodne filmy.
Mógłbym stwierdzić już na początku że to fake, ale zamiast tak zrobić staram się przeanalizować dokładnie każdą klatkę filmu. To pozwoli stwierdzić mi dokładniej jak autentyczny jest film. Nie rozumiem dlaczego większość Użytkowników podających się za sceptyków nie przeanalizuje dokładniej danych dowodów, a wyciąga od razu pochopne wnioski nie dopuszczając do siebie w żadnym wypadku takich myśli jak - "A może w tym coś jednak jest?"

Niektórzy rzeczywiście podpierają się ciekawymi dowodami mówiącymi że to fake. Są jednak też Ci, którzy podważają tą teorię i przedstawiają równie wartościowe dowody, mówiące że to z kolei prawda. Nie mam zamiaru jak niektórzy sugerować się większością postów "za" czy "przeciw" więc analizuję film na własną rękę wyciągając z tego odpowiednie wnioski.

A widziałeś może film ,,sekcja zwłok kosmity"? To jest dopiero poważny dowód na istnienie obcych. Dokładnie jest pokazane jak kroją jakiegoś ufoka leżącego na stole. Ten film jest w porównaniu z tamtym to jest jak niebo i Ziemia.

Tutaj muszę się wtrącić, gdyż wybuchłem śmiechem kiedy to przeczytałem.
Czy Ty wymagasz od ludzi tego by złapali kosmitę i nakręcili sekcję jego zwłok? To byłby dla Ciebie prawdziwy dowód, reszta się nie liczy?
Nie rozumiem rozumowania niektórych z Was.
Kiedy kosmita jest za daleko, twierdzicie że to kukła.
Kiedy jest przed samą kamerą, stwierdzacie że to fake, kosmita by się tak nie zbliżył.
Teraz mówisz że prawdziwym dowodem byłby film przedstawiający sekcję zwłok kosmity? Nie mogę.. Po prostu już nie mogę. Niekiedy wybucham śmiechem czytając niektóre posty.
To prawda, autor jest mało wiarygodny. Ale zamiast stwierdzać że to fake lub autentyczny film, proponuję przeprowadzić dłuuugą jego analizę. Ciekawy jestem do jakich wniosków dojdziecie.

Zdjęcie które pokazałem wcześniej wyklucza teorię dzieciaka przebranego za to. Nie wyklucza jednak teorii kukły czy czegoś w tym stylu, zważając na to jak ograniczony jestem z wyostrzeniem obrazu :/ Nie jestem w stanie więc jednoznacznie stwierdzić co to.

Nie ma kozaka na ziemi, który widząc coś czającego się w krzakach na odludziu leciał jeszcze z kamerą by uchwycić to "coś ". Takie rzeczy to tylko w filmach. Jak dla mnie jak to nazwał bulik...fabuła bez sensu. Kto filmuje kota w nocy, który sobie biega po werandzie. Nic nie wynika z owego świecenia rzekomym laserem. taka zabawa w kotka i myszkę. Totalnie bez sensu. pozdrawiam wszystkich.

Witaj na forum.
Co do twojego posta.. Niekiedy się mylisz i wykluczasz całkowicie inne teorie, które de facto mogły mieć miejsce.
1. Człowiek jest istotą ciekawską. Jak pisałem wcześniej, niektóre osoby mogłyby uciec, niektóre podeszłyby z czystej ciekawości. Ludzkiej reakcji nigdy nie przewidzisz, a nie będąc w takiej sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć tego, jak byś się zachował lub jak zachowałaby się inna osoba.
2. To że chłopak filmuje w nocy kota, nie oznacza tego że nie mógł on usłyszeć jakiegoś szelestu w krzakach/wysokiej trawie i po prostu się odwrócił. Jak zresztą sam napisał w opisie filmu, testował nową kamerę. Jaką masz pewność że nic nie usłyszał lub że kłamie.
Przedstaw mi odpowiednie dowody, nie słowa.
3. No i najzabawniejsze na koniec.. Każdy uważa że jak "kosmici" mają laser, to ten jak na filmach zawsze coś musi człowiekowi zrobić. Skąd masz pewność że obcy w ten sposób nie skanują np. danego organizmu żywego? Albo nie ogłuszają? Jest wiele możliwości, nikt nie bierze ich oczywiście pod uwagę. Nie twierdzę że to co jest na filmie to prawda, ale prosicie o dowody w danej sprawie, a sami TYLKO słowami je podważacie. Dowód kontra dowód. Jeżeli Shortez przedstawi Wam zdjęcia z analizy danej klatki, Wy przedstawcie mu dowody na to że się myli i to co na niej jest to coś innego.
Jak to mówię.. Największą bronią sceptyków są niezbite dowody na to że czegoś rzeczywiście nie ma. Jeżeli niektórzy nazywają siebie sceptykami, a piszą w tym temacie posty, nie mając żadnych dowodów na to że to nie prawda, nie są nimi. Ja staram się zbadać film klatka po klatce by jako sceptyk dojść do odpowiednich wniosków. To że raz obejrzałem film lub widziałem kilka klatek przedstawionych w temacie, nie oznacza tego że jest to prawdą lub nie.

A ogółem..
Zatwardziałego sceptyka nie przekonasz do czegoś w co nie wierzy.
Wierzącego w daną teorię nie przekonasz do tego, że nie ma racji.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 14.12.2010 - 14:06

  • 2



#87

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Autentyczność tego filmu można zbadać tylko posiadając jego oryginał. Tak naprawdę wszelkie youtuby i inne serwisy, konwertują film do słabego bądź co bądź formatu flv, chociaż ostatnio można się natknąć na filmy 720p czy 1080p ale nie ten...ten to tylko 240p. Wszelkie uzyskiwane z tego filmu kadry, wyostrzenia to zbiór pikseli, które to nasz mózg lubi formować z znane nam kształty i czesto dorabiać utracone fragemnty, czego w rzeczywistości wcale na obrazku być nie musi. Warto się zainteresować psychofizjologią widzenia.

Na podstawie tego filmu, nie da się powiedzieć niczego o autentyczności. Jednak nie można jej też obalić używając argumentu że nagranie jest rozmyte i kamera nie łapie ostrości. Taki już urok budżetowych kompaktowych sprzętów, że w ciemnościach się gubią z ostrością jak dziecko we mgle. Włączeniu trybu nocnego wzmacniającego obraz też wcale nie jest w takich kamerach jakieś cudowne. Zresztą warto by wiedzieć czym to było nagrywane tak naprawdę. Wszelkiego typu małe kamerki cyfrowe nie zapewnią dobrej jakości w nocy, gdyż tryb nocny to tylko feature zachęcający do kupna a nie główna zaleta kamery.

Aby zająć się tym filmem tak serio i twierdzić że to nagrania to bujda na resorach czy też nie potrzeba przynajmniej posiadać orgyinalny plik a nie konwersję do flv w 240p. Powiększanie 240p spodowduje sztuczne dołożenie pikseli a głowa dorobi sobie do tego to chcemy zobaczyć.

Zdobądź oryginał to możemy prozmawiać o autentyczności tego filmu. Teraz możemy sobie porozmawiać o zachowaniu kamerzysty/kota/kolegi szarego w krzakach i conajwyżej prawdobieństwie.
  • 0

#88

whitet.
  • Postów: 52
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początek napiszę iż nie jestem zatwardziałym sceptykiem. Wierzę w istnienie obcej cywilizacji...a moze to my jestesmy obcy dla innych :) napisałem pierwsze moje odczucia co do filmu. Fakt iz reakcją ludzka jest ciekawość. ale spotkanie z nieznanym powoduje raczej ucieczkę niż bieg w kierunku owego nieznanego. Nie da się przewidzieć reakcji ludzi. Opisałem moje pierwsze wrażenia. Sam bardzo chciałbym zobaczyć kiedyś obcego, ale w takiej sytuacji (ciemno jak w d..., dookoła pustka itd.) Pierwsze co bym zrobił i pewnie większość z nas to ...w dłuuugą. Nawet nie miałbym odwagi obserwowac otoczenia przez "oko" kamery gdzie mamy bardzo ograniczone pole widzenia. Raczej rozglądałbym się bezpiecznie zamknięty w domu w lewo i w prawo. Nie widziałem jeszcze filmików tego autora...ale w wolnym czasie zagłębię się w temat. Nie podważam autentyczności filmiku bo nie znam się na technicznych aspektach sprzętów nagrywających ale interesuje się reakcjami ludzi, zachowaniami...stroną bardziej psychologiczną. Jak dla mnie całkiem nienaturalna reakcja. Jezeli cos się dzieje staramy się widzieć jak najwięcej, nie ma lepszej obserwacji jak własne oczy. Kamera w bardzo duzym stopniu ogranicza nam widzenie -tym bardziej w nocy.

Użytkownik whitet edytował ten post 14.12.2010 - 14:28

  • 0

#89

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aby zająć się tym filmem tak serio i twierdzić że to nagrania to bujda na resorach czy też nie potrzeba przynajmniej posiadać orgyinalny plik a nie konwersję do flv w 240p. Powiększanie 240p spodowduje sztuczne dołożenie pikseli a głowa dorobi sobie do tego to chcemy zobaczyć.


Film który analizowałem miał rozdzielczość 640x480, i nie był on powiększeniem z rozdzielczości 240p. Mogę poprosić o oryginalny plik od Alexa Playera.

Whitenet. W odpowiedziach na yotube autor napisał, że przez kamerę było widać wyraźniej obcego. Jak może zauważyłeś, a może nie, jest to kamera przystosowana do nagrywania w ciemnościach.

Yoh, jeśli ktoś podałbymi niezbity dowód na to, że to fake, poddałbym się i przyznał rację :) ale widząc posty typu plastikowe oczy i ktoś próbuję mi wmówić jak "świeci" plastik to mi ręce opadają. Jedyne co sam mógłbym się czepić w filmie to kilka komentarzy. Bo reakcje są dla mnie jak najbardziej prawdziwe. Nie udasz wystraszenia się bo organizm inaczej reaguje jak jest naprawdę czymś zaskoczony a inaczej jak ktoś próbuję sztucznie odskoczyć. Nie zepniesz tak mięsni sam tak jak byś to zrobił pod wpływem adrenaliny. Chłopak próbuję opisać co czuje i nie mówi o kilka metrow odemnie zauważyłem dziwną postac która wydaje się być czymś czego nie znam, być może jest to ko... Tak to kosmita, i właśnie we mnie celuje. Słychać krótkie komentarze, fu* its et, fu* he pointing at me, fu* fu* off go away. A to co mi się nie podoba to "woooo"... Ale swoją droga każdy ma jakaś odzywke, coś co każda osoba inaczej by coś opisala. On mówi woooo kto inny powiedziałby o kur a jeszcze inny jacie. Tak więc... Wierzę temu to co widzę i co słyszę
  • 0



#90 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Mogę poprosić o oryginalny plik od Alexa Playera

To my też poprosimy. Sam chętnie go „przemielę”, bo ta analiza nie ma najmniejszego sensu.
Zrobimy to obiektywnie, bez zaznaczania wyimaginowanych konturów kończyn, tułowia, itd.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych