Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny film przedstawiający obcego. Tym razem prawdziwy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

#46

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Vriff
witamy :) to pierwsze, drugie. W tekście który przetłumaczyłem jest napisane o tym, oraz w mojej analizie także odnotowałem to za argument za tym, że jest to prawdziwy film.
  • 0



#47

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

when using night vision camera the eyes of any animal light up, but a plastic mask wouldnt


Oczywiście że plastik też błyśnie w night vision 0o wystarczy że będzie odbijał światło. Za to oczy zwierząt i ludzi "świecą" się cały czas. Więc na odwrót. Raczej motyw ufo odpada...
  • 0

#48

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiepska ściema. Jeden koleś stoi w krzakach a drugi z kamerą na werandzie i robią film o ufoku. Szkoda że nie mam maski albo stroju obcego bo bym mógł nakręcić taki sam filmik. na youtube jest sporo takich filmów. Nie warto tracić na nie czasu.
  • 1



#49

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekam na rozwój wydarzeń. Filmiki są bardzo ciekawe i niestety (jak zwykle) pełne wszystkiego i trudno cokolwiek zinterpretować. Dziwi mnie jednak fakt, że ten gościu taki odważny jest by wyjechać w nocy i pisać o poradach dla hodowców rybek gdy wokół szaleją kosmici.
  • 0

#50

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na pewno będzie wiele pytań jakie zadam autorowi. Między innymi będzie i o tych filmach które pokazują się w międzyczasie. Ale jakbyś coś takiego zobaczył to byś się do końca życia odcią od świata ? Chłopak żyję dalej.

Wiem wszystko. No jakże by inaczej musisz każdy mój post wyśmiać. Ale to już dla mnie normalne jest, tak więc pomine to. Zresztą, czy Ty naprawdę zobaczyłeś wszystkie zrzuty z analizy ?. Siedziałem kilka godzin, przeglądając klatka po klatce ten film i niestety dla Ciebie nie zauważyłem nikogo oprócz chłopaka i kosmitów. Najlepszym dowodem, że jest to kosmita, kiedy pierwszy raz wychodzi zza krzaka po lewej stronie wyraźnie staje pomiędzy jednymi krzakami a drugimi, i nikogo nie ma ani po jedenej ani po drugiej stronie. Zresztą co będę Tobie tłumaczyć, jak i tak to wyśmiejesz

Użytkownik shortez edytował ten post 13.12.2010 - 17:56

  • 0



#51

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tracisz czas na tłumaczenie takich pierdołek. Ale to jest twoja sprawa. Przypomina mi się ten koleś co przetłumaczył artykuł o jednorożcu z filmem gdzie było widać że jest to kukła ciągnięta na płozach.
I ja nie wyśmiewam twojego postu, tylko wyśmiałem ten filmik.
Nie wiem w ogóle czemu tego tak bronisz skoro nie masz nawet grama dowodu że to nie jest oszustwo. Nie masz nic oprócz zapewnień że wszystko jest uczciwe.
  • 1



#52

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jakich ty chcesz dowodów ? Spodziewasz się, że przedstawione będzie jak chłopak podejdzie do obcego przywita się z nim a ten oprowadzi go po statku ? Jeszcze raz mówię. Film jest prawdziwy, nie wątpie co do jego autentyczności. Trzeba tylko udowodnić dla was, sceptyków, że to co widzicie to nie są kukiełki. Dla tego chcę porozmawiać z autorem i przedstawić wam moją rozmowę. Podchodze do tego poważnie, bo jest to pierwszy film który tak naprawdę uwizualnia "typowe" relacje w których mówi się o obcym który w stronę świadka "strzela laserem". Tak więc bronie tego tak jak Ty bronisz swoich teorii. Co w tym takiego dziwnego. Pozatym jeśli ktoś poważnie pyta to poważnie odpowiadam.

Borys . Przypuszczam, że te odblaski powstają dzięki ciałku szklistemu i siatkówce w oku...

I działa na zasadzie rozproszenia światła w tym ciale szklistym i widzimy coś takiego jak możemy zobaczyć świecąc na szklo, tam też światło rozprasza się po powierzchni

I gdyby był to plastik to byłoby widać tylko małypunkcik.
  • 2



#53

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niby dlaczego widać by było tylko mały punkcik? o.0


tak świecą prawdziwe oczy. To co jest na filmiku z tym niby 'kosmitą" to refleks światła na plastikowych oczach kukły.
  • 1

#54

Havoc.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jest możliwość, że jego "oczy" inaczej działają niż oczy na naszej planecie?
  • 0

#55

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i ponownie Borys. Jeśli byłby to plastik to te światło odbite było by jednolite pod różnymi kątami. Chodzi mi o to, że nie wyglądałoby to tak jak na tym filmie, że zależnie od tego jaka ilość światła dociera do oka (gdy ma pochyloną głowę czy obróconą) świeci jaśniej gdy patrzy centralnie w obiektyw lub słabiej kiedy patrzy obok. Jeśli byłoby płaskikowe pod każdym kątem odblask byłby tak samo jasny. Zrób sobie takie doświadczenie. Postaw kilka metrow dalej plastikową kulke i szklaną. Jako, że pewnie nie masz kamery noktowizyjnej (aktywnej a nie pasywnej o której w kółko mówiłeś) to jakąś skupioną wiązką światła (latarka z przesłonietą większą częścią szkiełka aby światło świeciło w jedno miejsce a nie dookoła) i poświeć raz na jedną kulke raz na drugą. I jakie efekty ? Kulka szklana "świeci" o wiele jaśniej niż ta plastikowa na której widać tylko punkt proporcjonalnie wielki tak podwojona odległość od obiektu (minus jeszcze efekt spowodowany przez kształt kulki).
  • 2



#56

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli byłby to plastik to te światło odbite było by jednolite pod różnymi kątami.


oksymoron

aktywnej a nie pasywnej o której w kółko mówiłeś


On nie ma kamery noktowizyjnej to po pierwsze, mówiłem w kółko o aktywnej.

to jakąś skupioną wiązką światła (latarka z przesłonietą większą częścią szkiełka aby światło świeciło w jedno miejsce a nie dookoła) i poświeć raz na jedną kulke raz na drugą


Na filmie jest światło rosproszone a nie skupione wiec ten "eksperyment" ma się jak piernik do wiatraka.

Użytkownik BorysMR edytował ten post 13.12.2010 - 19:51

  • 0

#57

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już prościej Ci tego nie wytłumacze... Mam chociaż nadzieję, że inni zrozumieli o co chodzi...

I nie ma się jak piernik do wiatraka bo w inny domowy sposób nie zasymulujesz tego
  • 1



#58

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wow, na początku mega zajarałam się filmikiem, aż ciary mnie przeszły! Wizyta obcego na własnym ganku, mocne.
Ale jakość jest słaba, dużo się trzęsie... no słabo widać naprawdę, sama nie wiem co o tym myśleć. Bardzo chcę wierzyć że jest to prawdziwe nagranie! Jednak procentowo wciąż bardziej składam się ze Scully niż z Muldera.
  • 0

#59

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I nie ma się jak piernik do wiatraka bo w inny domowy sposób nie zasymulujesz tego


Na filmie nikt nie świeci w ta kukłę latarką ani innym skupionym źródłem światła. Światło jest rozproszone, więc pada na całą powierzchnię oka, biorąc pod uwagę że plastik w oczach takich kukieł jest połyskliwy a nie matowy, da taki sam efekt jak szkło. Ale nie jak prawdziwe oko.
  • 0

#60

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy ja chociaż raz wspomnialem, że na filmie jest światło skupione ? Zawsze jest tak, że krzyczy nam się Pokaż Dowody ! Tak więc i ja teraz tak krzykne, pokaz dowód, że jest to plastik a nie żywy organ. Ok to teraz tak, oko (a dokładniej ciało szkliste w tym przypadku) skupia światło przy czym "rozświetla" wnetrze oka co powoduje na zdjęciach efekt czerwonych oczu, tak jak i na takich nagraniach (które są nagrane KAMERĄ NOKTOWIZYJNĄ taką jaka została użyta w tym filmie). Plastik rozproszyłby takie światło a nie skupił ! Odbiłby światło i dotarłoby do kamery jako lekko jasny punkt a nie białą kropkę jak na tym nagraniu.

Już ani razu więcej nie będę Ci tego tłumaczyć. Zrób kilka doświadczeń jeśli nie wierzysz
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych