Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie było żadnych samolotów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
578 odpowiedzi w tym temacie

#76

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To ze FBI finansowało Osame w walce z Ruskimi to chyba wszyscy wiedzą, dawali kase na szkolenia i bron.

A co do Iranu to wiemy ze jest jednym z głownych producentów ropy, a prawie całą eksportuje do Chiny, Japoni gdzies tam. Amerykanie chcą byc mocarstwem wiec muszą powstrzymac rozwój technologiczny tych panstw, wiec chce przejąc kurek, to jest proste i zrozumiałe.
  • 0

#77

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To jest jak stoczenie głazu z ogromnej gory... Droga jest długa i ciężka ale nikt go nie zatrzyma...
  • 0

#78

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Amerykanie chcą byc mocarstwem

Amerykanie mocarstwem :D

wiec muszą powstrzymac rozwój technologiczny tych panstw, wiec chce przejąc kurek, to jest proste i zrozumiałe.


OMG... muszą powstrzymać rozwój... Chryste, zabrzmiało prawie tak jak zrzucanie stonek na Polskę :D :D :D

Pewnie, nie po to np każdy projektor Japoński jedzie na soczewkach z Texasu, nie po to jest cała wymiana technologiczna i pieniężna, żeby żyć dalej w takim stanie. Należy zgnębić innych żeby być mocarstwem :D

Hehe, ten tekst wprowadził mnie w dobry humor przynajmniej :lol :
  • 0



#79

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ty mnie wprowadzasz w jeszcze wiekszy humor....

Pewnie, nie po to np każdy projektor Japoński jedzie na soczewkach z Texasu,

Dlatego tez Japoni nikt nie zaatakuje bo mają rynek zbytu...
Do bliskiego wschodu sie dobrali bo ropa potrzebna a ze sie konczy ogolnoswiatowa lipa sie szykuje... A tak na marginesie prowadzenie wojny jest najwiekszym biznesem :)
  • 0

#80

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aquila Hehe, ten tekst wprowadził mnie w dobry humor przynajmniej

Co ci tak bawi prawda
  • 0

#81

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ci tak bawi prawda

naiwność niektórych poglądów, ale jeszcze mam nadzieję że z czasem przejdzie.
  • 0



#82

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aquila, daje sobie paznokcia uciąć, że nie przeczytałeś nawet tego co zapodałem.. A jak bedziesz brnął tylko na tych proBushowskich tekstach napewno prawdy szybko nie poznasz ;)
  • 0

#83

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a przecież Ty jedziesz tylko na antyBushowskich tekstach więc co, Ty poznasz prawdę?

PS. paznokcia straciłeś :P
  • 0



#84

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A skąd wiesz na czym ja jade?? :D
NIestety przyszło mi rola człeka ktory musi znać obie strony...Bo jak wiadomo kazdy zyje na codzien z opcją 9/11
Terrorist...
  • 0

#85

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie trafiłem na jakieś filmiki, które traktują o tej jakże "niesłychanej" teorii "braku samolotów". Oddzielając tutaj czy to głupota czy nie ... podzielę się tym na co przypadkowo trafiłem... nie oglądałem tego jeszcze w 100% (w czasie pisania postu jestem w trakcie oglądania filmiku nr. 2 także nawet nie wiem czego dotyczą kolejne dwie części...).

Jak zwykle możemy to potraktować jako kolejną ciekawostkę związaną z tą jakże absurdalną teorią...

Zapraszam do oglądania :

http://www.livevideo.com/socialservice

Filmiki mają nazwę "SEPTEMBER CLUES" part 1, 2 etc.

P.S. Żeby tylko potem nikt nie mówił, że moim celem jest "mydlenie ludziom oczu" tymi filmami (bo zapewne znaleźliby się i tacy) czy coś... znalazłem coś co tyczy się tej teorii ... to to przedstawiam... :)
  • 0



#86

Eagle947.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mnie zastanawia jedna rzecz:
dlaczego jeśli już to fałszują nie zrobią tego dobrze ?? zrobią to tak że bardzo wielu ludzi może ich "zdemaskować"
  • 0

#87

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wystarczy ustawić przysłone F8.0 którtki czas naświetlenia 1/2000 s jako punkt odniesienia wziąć kawałek białego nieba(wkońcu to był dzień,idealne warunki oświetleniowe) i zdjęcie zostaje dosłownie zamrożone także obraz jest ostry jak żyleta(na dodatek wątpie żeby zdjęcia były wykonywane jakimś tanim sprzętem z bazaru)

Tak samolot leci 850km/h a Ty wyciagasz aparat z pokrowca, usatwasz przesłone, pewnie jeszcze czekasz na dobre ujecie, bez stresu, bez adrenaliny- jak hitman.
Gratuluje takich umiejetnosci amatorski fotografie
  • 0

#88

zoltan.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.livevideo.com/socialservice

Filmiki mają nazwę "SEPTEMBER CLUES" part 1, 2 etc.

Filmiki polecam wszystkim. Dla mnie jest to kolejny dowód za teorią fałszywych samolotów. Sceptyków zapraszam do skomentowania pokazanych w filmach dowodów - jak to wszystko wyjaśnicie? Nadmienię, że rzeczowe argumenty mogą przekonać takich "niewiernych" jak ja ;)
  • 0

#89

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem, jak to falszywe samoloty ? sugerujecie ze to wszystko http://video.google....rch?q=wtc plane to spisek, fotomontaze i zmowa ? :D a to ?
  • 0

#90

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sceptyków zapraszam do skomentowania pokazanych w filmach dowodów - jak to wszystko wyjaśnicie? Nadmienię, że rzeczowe argumenty mogą przekonać takich "niewiernych" jak ja ;)

Chyba żadne rzeczowe argumenty nie są wystarczające by wytłumaczyć np. zbiorowe omamy jakim ulegli tego dnia mieszkańcy Nowego Jorku obserwujący niebo w okolicy WTC w godzinie zamachu. Przy tym obecność na zarejestrowanych zdjęciach urządzeń lotniczych to naprawdę mały pryszcz. Tutaj żadne racjonalne wywody na nic się nie zdają.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych