Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie było żadnych samolotów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
578 odpowiedzi w tym temacie

#46

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ale chodzi o amatorskie nagrania setek ludzi.


nie widze zwiazku, tak jak mozna sfilmowac obraz na telewizorze tak samo mozna sfilmowac holograficzny obiekt
  • 0



#47

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem za bardzo, sugerujesz ze drugi samolot to byla projekcja holograficzna ?
  • 0

#48

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem za bardzo, sugerujesz ze drugi samolot to byla projekcja holograficzna ?


Sa takie teorie
  • 0



#49

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co powoduje te 10% watpliwości?

Teorie są różne, od UFO i pił plazmowych po spisek rządu, ale są one niewiele warte.

Drugi samolot widziało i nagrało wielu ludzi, nie mamy jeszcze technologii zdolnej wytwarzać takie hologramy.
  • -2



#50

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po spisek rządu, ale są one niewiele warte.

Teoria o spisku rzadowym jest wiele warta :P

A samoloty byly, i to nie w formie holograficznej tylko realistycznej :-D
  • 0

#51

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak Euri przeanalizuje w pełni pewien materiał to wtedy wyda werdykt co do samolotu/hologramu - no chyba, że już przeanalizował w 100% ? ;)
  • 0



#52

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wybaczcie ale dla mnie taka teoria to juz czysta fantazja wymyslona przez dziecko ktore sie Matrixa itd. naogladalo.
  • 0

#53

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eurycide, jeśli rąbnął jeden samolot to po co drugi mieliby fałszować? Co za problem aby oba były prawdziwe?
  • 0

#54

majkello.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja myślę, że:

- w pierwszą wieżę nie uderzyło nic.
po prostu nastąpił tam wybuch (bomba, napalm dla zwiększenia efektu). jako, że było totalne zaskoczenie ludziom wmówiono uderzenie samolotu.

- w drugą wieżę uderzył rzeczywiście samolot.
ale bez pasażerów, wyładowany materiałem wybuchowym, sterowany z zewnątrz (Global Hawk?)

- pasażerowie którzy mieli lecieć tymi dwoma lotami (przecież były zaplanowane i istniały w rozkładzie lotów) zostali zapakowani do jednego samolotu który został zestrzelony przez myśliwce nad Pensylwanią. w ten spodób pozbyto się wszystkich świadków i cała układanka zaczęła pasować.
  • 0

#55

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

w pierwszą wieżę nie uderzyło nic.  
po prostu nastąpił tam wybuch (bomba, napalm dla zwiększenia efektu). jako, że było totalne zaskoczenie ludziom wmówiono uderzenie samolotu.

Nagranie samolotu i świadkowie mówi co innego.

w drugą wieżę uderzył rzeczywiście samolot.  
ale bez pasażerów, wyładowany materiałem wybuchowym, sterowany z zewnątrz (Global Hawk?)

taaaa, ludzie, co Wy macie z tym Global Hawkiem?

pasażerowie którzy mieli lecieć tymi dwoma lotami (przecież były zaplanowane i istniały w rozkładzie lotów) zostali zapakowani do jednego samolotu który został zestrzelony przez myśliwce nad Pensylwanią.

A ich szczątki przewieziono i potem porozrzucano nad WTC do identyfikacji.


Ja mam lepszą teorię:

Kosmici z Matplanety chcieli się pobawić, porwali telepatycznie 3 samoloty i zawlaili nimi w budynki, ale potem sięznudzili i ostatni strącili na pola.

I cała układanka pasuje, nie?
  • -2



#56

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

majkello, mam nadzieje ze to prowokacja, bo gdybys mial 14 lat to jeszcze bym uwierzyl, ale jesli w wieku 24 lat masz taka teorie to ... :-(
  • 0

#57

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wierzę w spisek USA w atakach 11.IX,wierzę,że nie było Boeinga w Pentagonie,ale brak samolotów w WTC to PARANOJA ! Bzdura jakich mało...Teoria o tym jest śmieszna...Zdjcia owszem,można fałszować,ale filmy?Sczególnie amatorskie?Samoloty tam były !


I ten przykład pokazuje cos ciekawego. Jak widać można napisać wiele o tym , że nie było samolotów w NY-można też to "udowodnic" na podstawie zdjęć. Natomiast ci , którzy wierza w spisek w Penatgonie (nie było samolotu) zapewne nawet przez chwilę nie zastanowili się nad tym , że tak wiele można napisać o czymś co jest kłasmatwem i jesczze to "udowodnic" na podstawie zdjęć -----teoria o ty, że nie było samolotu w Pentagonie
  • 0

#58

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

- w pierwszą wieżę nie uderzyło nic.


Uderzyło... istnieje jedyny film dwojga braci, którzy kręcili film o strażakach. Ale owy film uwidacznia kilka rewelacji :

Pierwsza -> samolotem uderzającym jako pierwszy nie był Boieng takich rozmiarów jak drugi, są przypuszczenia jakoby miała to być mniejsza maszyna [stosowna analiza wkrótce] - fotograficzna, świadkowie, nagrania rozmowy pracowników TV ze świadkami).

Druga -> niektórzy na milisekundy przed uderzeniem samolotu Nr. 1 widzą eksplozję w wieży. Widać to gdy przeanalizuje się cień maszyny i puści nagranie w obydwie strony (do przodu jak i do tyłu) lub w sekwencji poklatkowej. Przy stosownej analizie polecana jest wersja DVD owego nagrania.

sterowany z zewnątrz


W swoim czasie...

został zestrzelony przez myśliwce nad Pensylwanią


To jest maszyna Nr 4 - jest to odrębne wydarzenie... aczkolwiek także tajemnicze (czyt. zestrzelenie).
  • 0



#59

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Druga -> niektórzy na milisekundy przed uderzeniem samolotu Nr. 1 widzą eksplozję w wieży. Widać to gdy przeanalizuje się cień maszyny i puści nagranie w obydwie strony (do przodu jak i do tyłu) lub w sekwencji poklatkowej.

Czy to takie same błyski jak naciągane "eksplozje" u von Kleista?

=](czyt. zestrzelenie).

To w końcu zestrzelono go czy sam spadł, hmm?
  • -1



#60

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy to takie same błyski jak naciągane "eksplozje" u von Kleista?


Nie... widać to na nagraniu w jakości DVD stosując metody , które wypisałem wcześniej.

To w końcu zestrzelono go czy sam spadł, hmm?


Pytaj, każdego z osobna jakiego jest zdania...
Jak ktoś wierzy w heroicznego MARK'a BINGHAM'a, który dzwonił do mamy i na siłę starał sę jej wmawiać co się dzieję ("Mom...this is Mark Bingham..." , "You believe me don't you... mom?") to już jego sprawa - zobaczymy jak to pokażą w "Locie 93".
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych