Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie było żadnych samolotów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
578 odpowiedzi w tym temacie

#91

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

NMN--> Nie zapomnij, że teoria o braku samolotów zakłada użycie technologii holograficznej.
  • 0

#92

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

... co jednak kłóci się z tym tematem: Nagrania LIVE są fałszywe Skoro zastosowano technikę holograficzną, która umożliwiała wywołanie zbiorowej "halucynacji" to po kiego grzyba tworzono takie, nieudolne animacje? ;)
To oczywiście pytanie retoryczne. :P
  • 0

#93

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na tych filmach co niedawno znalazłem chodzi raczej nie o "technikę holograficzną", ale o rzekome "nałożenie" samolotu na materiał filmowy... :P A jak to się ma (te filmowe zarzuty) do np. kształtu "dziury wejściowej" to już wolę nie pytać :D
  • 0



#94

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NMN--> Nie zapomnij, że teoria o braku samolotów zakłada użycie technologii holograficznej.

I zapewne cały zamach był zrealizowany w tej technologii... a wieże tak naprawdę stoją do dzisiaj. ;)
  • 0



#95

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I zapewne cały zamach był zrealizowany w tej technologii... a wieże tak naprawdę stoją do dzisiaj.

glupia moim zdaniem ironia, jest przeciez kilka teorii ktore pokazuja, jak zburzono wieze :)
  • 0

#96

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

glupia moim zdaniem ironia, jest przeciez kilka teorii ktore pokazuja, jak zburzono wieze

I tu dotykasz sedna problemu.
Jaktak się przyjrzeć tym różnym spiskowym hipotezom, to okazuje się, że wyjątkowo często wzajemnie sie wykluczają. :)
  • 0



#97

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I tu dotykasz sedna problemu.
Jaktak się przyjrzeć tym różnym spiskowym hipotezom, to okazuje się, że wyjątkowo często wzajemnie sie wykluczają. :)


..akurat rozwałka budynków wtc od dołu ze wspomaganiem się termitem,..nie wyklucza manipulacji obrazem tv stosowanymi przez różne stacje,..nie wyklucza to nie znaczy że twierdzę, że je stosowano,..ale jeżeli amerykańskie jastrzębie przygotowały tak widowiskowy scenariusz rozwałki wtc, to zapewne również medialnie go pod siebie podrasowały,...tyle,
...a od ciebie mariush nadal oczekuję tych energetycznych dyssypacji mających uzasadnić oficjalny scenariusz z wyjaśnieniem uzyskania zarejestrowanych temperatur powierzchni rumowisk,... a ty widzę miast uczciwie liczyć i wykazać prawdziwość officjala zabawiasz się jakimiś michałkami w michałki
  • 0

#98

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...a od ciebie mariush nadal oczekuję tych energetycznych dyssypacji mających uzasadnić oficjalny scenariusz z wyjaśnieniem uzyskania zarejestrowanych temperatur powierzchni rumowisk,... a ty widzę miast uczciwie liczyć i wykazać prawdziwość officjala zabawiasz się jakimiś michałkami w michałki

Mam teraz trochę mało czasu, żeby bardzo konkretnie zając się zagadnieniem (choć sporo mam już wykonane). Mam nadzieję, że na dniach uda mi się zaprezentować wstęp do tematu.

Tak swoją drogą, skoro jesteś tak niecierpliwy, to może pokusisz się o zaprezentowanie jakichś konkretnych wyliczeń dotyczących TWOJEGO scenariusza. Bo jak na razie, Twoja wersja wydarzeń, to tylko dość mglisty opis. :) Mniemam, że takowe wyliczenia już posiadasz, w końcu już od co najmniej 2 lat lansujesz swoją wizję wydarzeń 9/11.

dj_cinex : Tak ... tak , ale prosimy o wszelkie "wyliczenia" w odpowiednim temacie... :)

EDIT: Ależ oczywiście, dj_cinex :)
  • -1



#99

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam teraz trochę mało czasu, żeby bardzo konkretnie zając się zagadnieniem (choć sporo mam już wykonane). Mam nadzieję, że na dniach uda mi się zaprezentować wstęp do tematu.



..cieszę się,..i myślę, że poddasz szczególnej superwizji przyjete przez ciebie założenia by nie wyszło, że to liczenie to jedynie takie sobie liczenie w celach zamydlenia tej zbrodni.,...jak to było z liczeniem nadświetlności u sokołowskiego,...o czym trochę tutaj

Tak swoją drogą, skoro jesteś tak niecierpliwy, to może pokusisz się o zaprezentowanie jakichś konkretnych wyliczeń dotyczących TWOJEGO scenariusza. Bo jak na razie, Twoja wersja wydarzeń, to tylko dość mglisty opis. :)




.dla ciebie mglisty, nie dla mnie,... a może nie mglisty i dla ciebie?
..ja nie muszę wyliczać by wiedzieć, co wiem,...ani też nie muszę wyliczać, by jakimś bezzasadnym wyliczeniem wypierać się [z] tego co wiem,..
..z tego co zauważam to wspólcześnie częściej wyliczeniowa matematykaoraz fizyka nie służą by cokolwiek wyprostować, rozjaśnić czy wyjaśnić, ale by skrzywić, zacienić i zaciemnić, to co jest prostym, jasnym i wiadomym

Mniemam, że takowe wyliczenia już posiadasz, w końcu już od co najmniej 2 lat lansujesz swoją wizję wydarzeń 9/11.


..dziękuje, ze czytasz mnie od dwóch lat,...a mógłbyś mi jeszcze powiedzieć pod jakim nickiem mnie czytasz? czy równiez dyskutowałeś? ..oraz mariush tak dla jasności niczego nie lansuję, tylko przedstawiam jak ja widzę 9/11 odpierając zarzuty o bzdurność takiego scenariusza,..nie muszę ci tłumaczyć, że oficjalny scenariusz uważam za wyjatkowo bzdurny,..dlatego z utęsknieniem czekam na to, jak? i czym? ...będziesz próbował tę jego bzdurność [mi] zaliczyć
  • 0

#100

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przyjmijmy prędkość samolotu wynoszącą 850 km/h, co odpowiada prędkości 236,11 m/s. Skoro scena była filmowana z prędkością 30 kl/s oznacza to, że w czasie naświetlania każdej klatki samolot przemieszczał się o 7,87 metra.

Nieprawda! Na podstawie ilości klatek na sekundę nie można określić czasu naświetlania. To wyznacza tylko granicę maksymalnego czasu naświetlania, co może się zdarzyć w słabych warunkach oświetleniowych (np. ciemne pomieszczenie, noc), ale nie za dnia i to w dodatku filmując jasne niebo. Zajmuję się trochę fotografią i ze swojego doświadczenia wiem, że czas naświetlania w takich warunkach oświetleniowych może wynosić około 1/500s (parę ciekawych słów o czasie ekspozycji). A to już robi różnicę. Wykonując proste obliczenia wychodzi, że w czasie naświetlania każdej klatki samolot przemieszczał się o: 1/500s * 236,11m/s = 0,47m...

Wiedząc, że długość Boeinga 767 wynosi 48,5 metra oraz że przy założonej prędkości samolot przemieszczałby się w czasie naświetlania każdej klatki o 0,47 metra możemy obliczyć pozorne zwiększenie jego długości wywołane rozmyciem jego sylwetki. Na każdej klatce samolot powinien być dłuższy o około 0,97%... czyli całkiem niewiele... I trudno, żeby to było widoczne na tym filmie. :)

Ogólnie sądzę, że to przesadne szukanie dziury w całym... ;)
  • 0

#101

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

..ja nie muszę wyliczać by wiedzieć, co wiem,...ani też nie muszę wyliczać, by jakimś bezzasadnym wyliczeniem wypierać się [z] tego co wiem,...

Mam nadzieję, że Twoje kontrargumenty nie będą utrzymane w stylu: "Ja wiem swoje, ja znam prawdę, a te Twoje wyliczenia to sobie możesz ..." ;) Bo wtedy cała dyskusja nie będzie miała raczej sensu.

z tego co zauważam to wspólcześnie częściej wyliczeniowa matematykaoraz fizyka nie służą by cokolwiek wyprostować, rozjaśnić czy wyjaśnić, ale by skrzywić, zacienić i zaciemnić, to co jest prostym, jasnym i wiadomym

To Twoje zdanie.
W kwestii zagadnień 9/11 sporo można wyjaśnić tylko w oparciu o podstawy wiedzy technicznej z zakresu inżynierii budownictwa. Ciężko tu cokolwiek ściemnić i zamieszać.

I pamiętaj, nie wszystko jest takie oczywiste, jakby na pierwszy rzut oka mogło to czasami wyglądać. Starczy sobie przypomnieć to Twoje zdjęcie przedstawiające robotników przyglądających się "stopionej stali" w otworze gruzowiska. Ale cóż się dziwić - TS jest pełna takich "kwiatków".

..dziękuje, ze czytasz mnie od dwóch lat,...a mógłbyś mi jeszcze powiedzieć pod jakim nickiem mnie czytasz? czy równiez dyskutowałeś?

Gdzie ja napisalem, że czytam Cię od dwóch lat??? Proszę, nie meandruj za szeroko w nadinterpretacji moich wypowiedzi.. ;)
Twoje posty z "niewyjasnione.pl", opisujące Twoją teorię, a wklejane na forum z taką pasją, pochodzą sprzed ok. 2 lat. Ot, cała tajemnica ...

dj_cinex : Wracamy do tematu... !

OK. koniec OT.

A więc wracając do tematu. :]
Absolutnie zgadzam się z ostatnia wypowiedzią Luke'a.
To, że liczba klatek na sekundę wynosi 30 nie znaczy wcale, że naświetlanie pojedynczej klatki trwa 1/30 sekundy.
W sumie byłoby to bezsensowne...
  • -1



#102

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Luke - milo, ze widze tu gracza lfsa :)

Jaktak się przyjrzeć tym różnym spiskowym hipotezom, to okazuje się, że wyjątkowo często wzajemnie sie wykluczają.

nom, ale niektore sie uzupelniaja :)
  • 0

#103

Ryba{_}Słońca.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Autorowi tej analizy radżę nie dawać wiary bo preparował "dowody" jakoby człowiek nie poleciał nie księżyc.
  • 0

#104

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A kogo uważasz za autora? Bo chyba nie Eury'ego.
  • 0

#105

Ryba{_}Słońca.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za autora uważam właściciela http://www.rzeszow.m...911/usa911.html tej strony.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych