Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie było żadnych samolotów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
578 odpowiedzi w tym temacie

#496 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No nie wiem, czy tego Cię akurat nauczyli. Na pewno umiesz bezmyślnie wklejać tu wypowiedzi vkalego, które on zamieszcza na swoim jednoosobowym forum "V-tao". Bo są nimi jak i powyższa "Twoja" wypowiedź, tak i ta wcześniejsza, krytykująca analizę wykonaną przez Aquilę.

Aż się dziwię, że od razu nie zwróciłem uwagi na ten charakterystyczny styl.
Zastanawia mnie też, dlaczego przytaczając cudze wypowiedzi nie używasz tagów cytowania?


Powiedzmy, że posłużyłem jako za pośrednika.


To jest typowe zachowanie zwolenników ts. My im pokazujemy dowody dla naszej teorii i wtedy kiedy są dla nich niewygodne jedyną obroną jaką się posługują jest krytyka. Krytykują wszystko co my piszemy często nie zwracając uwagi na informacje zamieszczone w naszych postach. No ale co zrobić.


Ci "zwolennicy" to zwykli fanatycy, tzn. istoty ślepe. Mam na myśli tu konkretne osoby, które nie krytykują oficjalnej wersji wydarzeń, bo nie mają argumentów. Zamiast tego powtarzają swoje banialuki zwane przez nich "ukrytą prawdą", szukając potwierdzenia w źródłach tak pewnych jak ploteczki pani spod "dziesiątki". Niestety, dyskusji ze strony owych osób nie można nazwać krytyką analizy przeciwników TS, ponieważ w ich wypowiedziach ("zwolenników) padają jedynie klepane i uprzednio obalone bezsensowne stwierdzenia, brak jest jakiejkolwiek argumentacji z ich strony a jedyną formą "krytyki" z ich strony jest obelga. Rzecz się nie dotyczy wszystkich użytkowników forum, którzy nadal wierzą w ukartowany przez rząd amerykański scenariusz z 9/11 (czy innych Żydomasonów), a konkretnych użyszkodników jak Muhad (który chociaż się stara jak może by przekonać innych o swoich "racjach", wręcz wydaje się, że próbuje sam siebie przekonać na siłę do teorii ludzi o naiwnej naturze i lekko wybujałej wyobraźni na skraju strachu o wolność rozumu) czy krzykacz Quintus (którego poczucie bezradności i złość jest zrozumiała, ale ukierunkowana w niewłaściwy sposób moim zdaniem). Muhadzie, Twoje starania z pewnością zostaną docenione przez owieczki, które codziennie z uporem barana czy innego osła szukają jakichkolwiek dowodów na to, że tysiące mediów (media to nie tylko telewizja, prasa, radio, ale także ludzie) pod wpływem innych baranów tuszują tak istotne wydarzenia. Nie wiem jednak czy ktokolwiek będzie w stanie dać Ci do zrozumienia, iż większość z Twoich "dyskusyjnych" postów, które mają swoją drogą ambicję wymieniać się z postem każdego innego użytkownika w temacie, serwują czytelnikom porcje tzw. shitu (zangielszczyłem by tak nieodpowiednio nie brzmiało).

Oczywiście to Forum nie miało by racji bytu gdyby zabraniano wolnej wypowiedzi bądź podejmowania trudnych i z góry skazanych na porażkę tematów, jednakże każda dyskusja powinna odbywać się w ramach racjonalnego myślenia popartego jakimikolwiek sensownymi argumentami. Serwowanie bzdur w masowej ilości jest oznaką braku poczucia dobrego smaku. Upór osła nie robi z człowieka mądrego ni otwartego, raczej prostaka, z którym nie warto próbować dojść do kompromisu :)

O ile dyskusja na temat tego kto naprawdę stał za zamachami z 9/11 (które bądź co bądź powinny być traktowane jako zbrodnie przeciwko ludzkości), to już wymyślanie takich rzeczy jak brak samolotów, czy też mnóstwo ładunków wybuchowych, które w jakiś sposób miałyby być podłożone tajemnie w budynkach odwiedzanych i użytkowanych przez tysiące osób dziennie jest dla mnie niczym więcej niż... wymyślaniem.

Żeby nie było offtopu w pierwszym poście na forum, które odwiedzam od lat (z ciekawości), to odniosę się do początku wątku - ja tam na tych zdjęciach wyraźnie widzę samoloty ;)




Nowicjusz - wszystko jasne.



I jeśli już ktoś próbuje ośmieszać, to robią to zwolennicy oficjalnych teorii. Ja właściwie jestem tu sam a nade mną wisi z 10 osób, które na różne sposoby usiłują zniżyć mnie do poziomu nierozumnej istoty, która nic nie wie i która najlepiej jakby opuściła forum.

Wybacz kolego, ale Twoje "psychologiczne" wywody nie są trafne i nie wiem czemu ma służyć, ten zabawny post. Celujesz we mnie? Uważasz, że to tylko kwestia wiary? Mylisz się.

Użytkownik Muhad edytował ten post 25.02.2010 - 12:59

  • -1

#497

Beorg.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma powodu by Cię ośmieszać Muhadzie, robisz to samodzielnie wysuwając się przed szereg do rangi guru i szerząc stek bzdur, w którym jedno, czy dwa zdania są warte uwagi. Tak zachowują się ludzie nie szanujący siebie i swojego zdania, problem widzę w tym przypadku taki, że choć głupi nie jesteś, to na takiego pretendujesz.

Gdybyś Ty opuścił to Forum (nie powiem żeby mi Cię brakowało), to znalazłby się inny napalony zwolennik prawdy przemilczanej.

Mógłbym z Tobą dyskutować, zadajesz mi pytania, ja odpowiadam, oczekuję tego samego od Ciebie. W jaki sposób ośmieszają się ludzie twierdzący, że w WTC uderzyły samoloty (wracając do tematu)? Moim zdaniem twierdzenie, że było inaczej jest objawem ślepej wiary niepopartej racjonalnym myśleniem. Objaw szaleństwa, fanatyzmu?

I tak, jestem nowicjuszem w pisaniu na tym Forum. I nic poza tym. Podejrzewam, że odwiedzam to Forum od tak dawna jak i Ty, więc uwaga skądinąd niepotrzebna.

@QQriver

Ja go nie obrażam tylko oceniam. On ma tendencję do robienia tego pod każdym postem osoby, która nie podziela jego zdania i w konstruktywny sposób je krytykuje . Nie będę już offtopował, ale odnieść się do bezpośredniej uwagi musiałem, inaczej nici z dyskusji.

Użytkownik Beorg edytował ten post 25.02.2010 - 15:04

  • 2

#498

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Beorg nie obrażaj Muhada! Nie wolno, tych którzy to robili spotkały bardzo niemiłe konsekwencje, zresztą nie powinieneś tu offtopować, bo to temat o samolotach nie o Muhadzie.

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 25.02.2010 - 14:59

  • 0

#499 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie ma powodu by Cię ośmieszać Muhadzie, robisz to samodzielnie wysuwając się przed szereg do rangi guru i szerząc stek bzdur, w którym jedno, czy dwa zdania są warte uwagi. Tak zachowują się ludzie nie szanujący siebie i swojego zdania, problem widzę w tym przypadku taki, że choć głupi nie jesteś, to na takiego pretendujesz.

Gdybyś Ty opuścił to Forum (nie powiem żeby mi Cię brakowało), to znalazłby się inny napalony zwolennik prawdy przemilczanej.

Mógłbym z Tobą dyskutować, zadajesz mi pytania, ja odpowiadam, oczekuję tego samego od Ciebie. W jaki sposób ośmieszają się ludzie twierdzący, że w WTC uderzyły samoloty (wracając do tematu)? Moim zdaniem twierdzenie, że było inaczej jest objawem ślepej wiary niepopartej racjonalnym myśleniem. Objaw szaleństwa, fanatyzmu?

I tak, jestem nowicjuszem w pisaniu na tym Forum. I nic poza tym. Podejrzewam, że odwiedzam to Forum od tak dawna jak i Ty, więc uwaga skądinąd niepotrzebna.

@QQriver

Ja go nie obrażam tylko oceniam. On ma tendencję do robienia tego pod każdym postem osoby, która nie podziela jego zdania i w konstruktywny sposób je krytykuje . Nie będę już offtopował, ale odnieść się do bezpośredniej uwagi musiałem, inaczej nici z dyskusji.



Poczytaj trochę o zależnościach lotu przy prędkości przelotowej a otwieraniem klap i slotów i do czego one służą a potem pisz, że szerze bzdury.
Widzę, że ciągłe wylogowywanie się na anonimach i logowanie się na innym koncie piszesz jako nowicjusz chociaż nowicjuszem nie jesteś stary użytkowniku.
Nikt tu z siebie guru nie robi. To Wy wszelkimi sposobami chcecie udowodnić innym, że jestem fanatykiem, świrem itd, można wyliczać.

Zapomniałeś jeszcze mnie oskarżyć o terroryzm.

śmieszni jesteście :)

Beorg nie obrażaj Muhada! Nie wolno, tych którzy to robili spotkały bardzo niemiłe konsekwencje, zresztą nie powinieneś tu offtopować, bo to temat o samolotach nie o Muhadzie.


Skończ te kabarety i nie prowokuj mnie :)
  • 0

#500

Beorg.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podzielam pasję Arkadiusza i również jestem wirtualnym pilotem amatorem (FSX, FS2004). Śmiem twierdzić, że trochę dłużej niż trwało Twoje studium nad tematyką lotów. Nie mam na ten temat żadnej profesjonalnej wiedzy, ale zapewniam Cię, że swoją lekcję odrobiłem :)

Swoją drogą, w temacie o braku samolotu serwujesz mi informacje o samolotach. Na pewno nie fiksujesz, nie mylą Ci się wątki? Na poparcie swojej teorii o niemożności wykonania pewnych manewrów serwujesz nam oficjalne informacje z czarnej skrzynki - czy aby na pewno rakiety takowe posiadają?

edit AlienGrey
Tytuł tematu: "Nie było żadnych samolotów", jeśli ktoś ma wątpliwości o czy pisać, zapraszam do pierwszego postu.
Koniec OT, uczciwie ostrzegam, że następne posty odbiegające od tematu będą kasowane i prawdopodobnie nagradzane - żeby później znowu płaczu nie było, jaki to Alien zły i niedobry.

  • 0

#501

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawy dzień dla forum. Quintus Manipulus sięgnął dna, a Mariush wypunktował błędy vkaliego i zganił Go jak uczniaka.


…czy nasz na myśli te..
http://www.paranorma...ndpost&p=338506
lub być może te
http://www.paranorma...ndpost&p=338847

..i może, ty go wyręczysz, i wykażesz, że to nie były błedy …bo on nie może, ani obronić choć w twoich oczach taki mądry z niego nauczyciel akademicki, … ani potrafi się przyznać do błędu, choć robi tutaj za wielce zasłużonego,…ani potrafi powiedzieć ,że robi z głupców wała, swoimi kercimi liczankami „dla idiootów”

Yawgmoth

manipulacja dzisiaj poniosła ogromną klęskę (z szacunku do znajomych - zwolenników spisku, nie będę już używał określenia "spiskowcy, a "manipulanci").


..łudzisz się, …że prawdę można odwrócić ogonem oraz że przytomni i rozsądni tę odwróconą [przez ciebie] wezmą za prawde …prawda odwrócona ogonem, nie tylko przez ciebie,to zwykłe kłamstwo, ..choć prawda jest, że głupcy i nieprzytomni tę ogonem odwróconą często będą brać za prawdę

Yawgmoth

Jakbym miał coś jeszcze dodać to tylko cytat Tiamata jest adekwatny: http://www.paranorma...41 . Nie wiem czym kierują się ludzie rozpowszechniający takie ewidentne manipulacje, jak Quintus i vkali. To przecież nie jest niedbałość, tylko jakieś chore pragnienie, by zmanipulować niezorientowanych userów.


...ten tia gostek to totalnie wątpliwy autorytet, …zaświadcza o tym każdy jego post na forum,… łatwo sprawdzić …a jeszcze nie tak dawno robił tutaj za niby bezstronnego moderatora, niby to usilnie dbałego o forumową moralność i forumową uczciwość oraz co już było totalnie dziwnym czuwającego nad mądrością tego forum,.. bo dano mu, o zgroza, moderować dział naukowy,…

..dziwnym jest , że stracił te posadę, bo nic na forum w tych wyżej wymienionych względach się nie zmieniło,..nadal mało moralne, nadal mało uczciwe, i nadal nie wyróżnia się mądrością, …w tym ostatnim wyróżnia się wręcz przeciwnie,..tylko teraz po tej wywalce z moderatorki,..ten gostek stracił zupełnie kontrolę nad sobą i jawnie kompromituje forumowe kadry i ich dobór,..czyżby się mścił? ..jeżeli tak, to za co i na kim ta zemsta?

..a swoją drogą dlaczego mu jeszcze uchodzi jawne chamstwo oraz obrażanie innych dyskutantów mimo, że obrażani dyskutanci zgłaszali oraz wskazywał te obrazy inny moderator o za krótkich rączkach 9tak to przemo wygląda, nie obraź się, bo ciebie mam na myśli)..czyżby ten wątpliwy tia autorytet nadal tutaj pracował na etacie i robił to samo, co robił tutaj jako moderator, …tylko teraz ta jego praca serwowana jest w dywersanckich formach i dywersanckich metodach by robił jako „głos forum”,..jeżeli tak, to nie za bardzo mu się udaje , bo za bardzo mu wywala.
  • 0

#502

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli tak bardzo cię to interesuje, dlaczego nie jestem moderatorem, to odpowiadam, nie było mnie ponad 2 lata na forum i zwyczajnie mi ten status zdjęto, co mnie ani trochę nie dziwi i do nikogo pretensji nie mam. A co do reszty zarzutów, tylko jedno mi przychodzi do głowy - przyganiał kocioł garnkowi, bo co jak co, ale o chamstwie to akurat ty wypowiadać się nie powinieneś. Z Quintusem nawet się przeprosiłem na priv, na co ciebie nigdy nie było by z kimkolwiek stać.No ale przyznaje, że to była tylko taktyczna cia'owska zagrywka dla zmyłki, bo nadal jestem tutaj na etacie :lol3:
  • 0

#503

Engined.
  • Postów: 43
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Proponowałbym utworzenie jednego tematu "FAQ 9/11" w którym będą zawarte pytania i odpowiedzi zarówno fanów TS jak i zwolenników oficjalnej wersji. Oczywiście temat powinien być aktualizowany na bieżąco, o nowe pytania i udoskonalone odpowiedzi.

Bo naprawdę tych wszystkich tematów i postów jest tak dużo, że nie idzie się w tym wszystkim połapać.

Teraz chciałbym zadać pytanie, które zapewne pojawi się w FAQ-u.
Dlaczego samoloty na nagraniach LIVE są koloru czarnego? Był pogodny dzień, i samoloty powinny być białe.
Czekam na odpowiedzi zwolenników zarówno TS jak również wersji oficjalnej.
Pozdrawiam :)

Użytkownik Engined edytował ten post 05.05.2010 - 13:17

  • 0

#504

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Teraz chciałbym zadać pytanie, które zapewne pojawi się w FAQ-u.
Dlaczego samoloty na nagraniach LIVE są koloru czarnego? Był pogodny dzień, i samoloty powinny być białe.
Czekam na odpowiedzi zwolenników zarówno TS jak również wersji oficjalnej.
Pozdrawiam :)


Hmm a dlaczego ten poniższy samolot powinien być biały w pogodny dzień ? Czy był pomalowany jakimś specjalnym lakierem typu kameleon ? :D Nie słyszałem o tym.


Dołączona grafika

Użytkownik balas edytował ten post 05.05.2010 - 13:23

  • 2

#505

tekk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o matko, przewertowałam 30 stron tego tematu i powiem wam - nie było łatwo :D w postach jest więcej agresji niż jakiś namacalnych dowodów ;]

powiem tak. temat 11 września interesuje mnie już od dłuższego czasu (ponad 5 lat). wszelkie filmy na temat nieścisłości w wersji oficjalniej traktuję jako możliwości i sama staram się jakoś na nie odpowiadać. nie można od razu po obejrzeniu takiego filmu wierzyć we wszystko co jest tam powiedziane.
z teorią no plane zetknęłam się niedawno. na początku bardzo mnie to rozśmieszyło - przecież każdy widział w telewizji samoloty wbijające się wieże byli też świadkowie. później gdy obejrzałam film na którym pokazane było "znikające" skrzydło zaczęłam się trochę zastanawiać... zaczęłam oglądać wiele różnych filmów, różnej jakości na youtube i nie tylko. w tej chwili uważam, że nie można analizować filmu na którym widać same piksele i wysuwać z niego wnioski! przecież to normalne, że gdy przybliżymy maksymalnie samolot, to wszystko się zleje a co za tym idzie skrzydło może zniknąć.
nie rozumiem dlaczego ktokolwiek miałby bawić się w doklejanie samolotu graficznie jak można by po prostu wlecieć samolotem (nie koniecznie pasażerskim - nawet jakimś który go przypomina) wyładowanym ładunkami wybuchowymi w wieże! dlaczego ktoś miałby ryzykować, że ktoś nagra film w którym nie było samolotu albo byłaby rakieta i wrzuci go do sieci. przecież nie można każdemu zagwarantować, że każdy oddał swoje nagranie wideo.

ważne jest to aby zrozumieć, że jeżeli Bush można nas okłamać to tak samo może nas okłamać ktoś kto ukazuje, że na nagraniu nie widać samolotu. trzeba wziąć to pod uwagę! trzeba myśleć! z resztą było widać, że przy pokazywaniu wielu nagrań, które miały pokazywać, że nie było samolotu autor po prostu nie pokazywał nam wszystkiego aby dopasować film do teorii.

jest bardzo wiele teorii spiskowych. są te bardziej i mniej wiarygodne. są też takie, które wg mnie mogą być prawdziwe: wtc 7 - kontrolowane wyburzenie (np. oraz ) , pentagon - nie wiem co w niego uderzyło ale jakoś nie mogę uwierzyć, że wielki boeing zmieścił się w tą dziurę; nawet to że wtc1i2 zostały wyburzone a to co w nie udeżyło to nie były samoloty pasażerskie a wojskowe... ale teoria no plane nie trzyma się kupy.

zamieszczam jeszcze jeden film do analizy z tego co pamiętam osoba wspomina że widziała coś co przypominało wielki militarny samolot. co o tym myślicie?


i proszę was... to jest forum DYSKUSYJNE. każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale prezentujmy je w sposób kulturalny i nie wyzywajmy siebie na wzajem (nie ważne czy to od agentów :o czy to od debili wierzących w TS).
  • 3

#506

tekk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a widzieliście te filmy: i ?? te też są fake wg was?;]

Użytkownik tekk edytował ten post 13.09.2011 - 17:18

  • 1

#507

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano




Może nie odnosi się to bezpośrednio do braku samolotów, ale pokazuje, że łatwo jest takie coś wykonać..

Użytkownik Mortalis edytował ten post 14.09.2011 - 11:42

  • 1

#508

tekk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.com/watch?v=YFjjmvu5ei8&feature=related


Może nie odnosi się to bezpośrednio do braku samolotów, ale pokazuje, że łatwo jest takie coś wykonać..


było już tu takich filmów pełno.
pewnie, że łatwo wykonać. a co w tej chwili nie jest do wykonania? tylko, że co innego jak jest tysiące świadków którzy potwierdzają, że widzieli samolot.
nawet tutaj na FB (remembernig 9/11) można poczytać gdzie kto był 11 września i doskonale widać, że ludzie piszą, że byli koło wtc i widzieli samolot (wystarczy zobaczyć na mapię gdzie jest WTC i zobaczyć wypowiedzi ludzi, którzy byli w pobliżu).
  • 0

#509

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano



Nie wiem czy były te filmiki tu bo przeglądałem ten temat i jakoś ich nie zauważyłem ale jeżeli się pomyliłem to przepraszam
  • 0

#510

Łukasz333.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli dobrze się przyjrzycie na prawie każdym filmie na którym widać uderzenie samolotów w wieżę spójrzcie na zachowanie gapiów... Gdy samoloty lecą ludzie zachowują się tak jak by ich nie widzieli. Nie patrzą na nie jak lecą. Dopiero gdy jest bum zaczyna się oh my god, oh my god i patrzą na wybuch... Druga sprawa lot 93... Widzieliście zdjęcia z miejsca katastrofy?? Jeden czarny dół, sterta papierów. ŻADNYCH części wraku samolotu, żadnych ciał!!! Nawet w filmie 11 września niewiarygodne fakty jest o tym mowa... Nie wiem jak wy, ale ja jestem bardziej za tym że to była kontrolowana demolka. Za dużo dowodów jest na ten temat... Przejrzyjcie na oczy i nie dajcie się oszukać
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych