Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 UFO lecą w kierunku Ziemi- czas przybycia XII 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
382 odpowiedzi w tym temacie

#136

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hanzō mam nadzieję,że to co zacytowałeś jest prawdą i że naprawdę do nas przylecą.Już nie mogę się doczekać tych kolosalnych cudów techniki,przecież jeden taki okręt zakryje całe niebo :< Będzie się działo oj będzie...

cóż wychodzi że będzie ich 36 milionów i jeżeli będą chcieli nas zniewolić to łatwo im się uda przy takiej liczebności i przewadze technologicznej ale cóż ciekawe to będzie pierwszy kontakt z obcą cywilizacją o ile do takiego dojdzie i od razu do niewoli hehe
  • 0

#137

Gwynbleidd.

    May the dark side of the Force be with you

  • Postów: 69
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No cóż ,ja na twoim miejscu bym się nie cieszył. O ile pamiętam to jest cytat z przekazów Plejadan/Kasjopejan i pomijając to czy są prawdziwe czy nie.To Nephalim byli związani ze "Złymi Jaszczurami z Oriona o których spisku wie każdy 5 latek" Mam chyba jeszcze 650 stron przekazów w Wordzie jak ktoś jest zainteresowany niech napisze na PW - to co się tyczy wypowiedzi Hanzō

Co do tych obiektów to najbardziej niezwykłe jest to "Cygaro" ale dyskusja nt odległości i czasu przybycia jest jałowa bo tego nie da się wyczytać z jednego zdjęcia.Można co najwyżej zerkać na sky-map co 2 tygodnie/miesiąc i obserwować czy rośnie albo jest jakieś wyraźne przemieszczenie.
  • 0

#138 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

Nephalim


O: Ostatnia wizyta. Byli tu pięciokrotnie. Jeszcze powrócą.
P: (L) Nephalim mają powrócić? Gdzie obecnie mieszkają?
O: Orion.
P: (L) Mieszkają w konstelacji Oriona? Na której planecie?
O: Nie mają żadnej. W drodze.
P: (L) Cała cholerna paczka jest w drodze?
O: Trzy statki.
P: (L) Ilu Nephalim przewozi jeden statek?
O: Około 12 milionów.

Już cytowałem nowsze sesje - zupełnie inna interpretacja. Wystarczy poczytać, lenistwo będzie karane niewiedzą - każdy wybiera swój los :)
  • 0

#139

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Każda cywilizacja posiada słaby punkt, który można wykorzystać przeciwko nim. Tylko zastanawia mnie jedno - nawet jeżeli jest to prawda a w stronę naszej zielonej planety leci horda Jaszczurowatych, dlaczego Ludzie na Ziemi o tym nas nie informują? Aby przygotować się na potencjalny atak? Jestem przekonany, żebyśmy do czasu Ich przybycia, zrobili z naszej planety istną fortecę nie do zdobycia, nawet z ich przewagę technologiczną. Pamiętajcie jak oni istnieją, to też mogą umrzeć. Nie skazujcie naszej rasy z pozycji przegranej, Historia nas nauczyła wojować lepiej, niż nam się wydaję.
  • 0

#140

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem przekonany, żebyśmy do czasu Ich przybycia, zrobili z naszej planety istną fortecę nie do zdobycia, nawet z ich przewagę technologiczną. Pamiętajcie jak oni istnieją, to też mogą umrzeć. Nie skazujcie naszej rasy z pozycji przegranej, Historia nas nauczyła wojować lepiej, niż nam się wydaję.

Wiesz.. Tu nie chcę się doszukiwać teorii spiskowych, ale światowa elita może o tym wiedzieć i mają zamiar się przed tym uchronić. A po co chronić ludzkość, skoro można uratować własny tyłek?
Oczywiście, że gdybyśmy się o tym dowiedzieli, świat zamieniłby się w fortecę nie do zdobycia, jest to całkiem możliwe. Ale może ktoś nie chce żebyśmy się dowiedzieli?
A może USA chce wziąć znowu odpowiedzialność za cały świat? Naprawdę nie wiem jakby to miało wyglądać.

Dalej utrzymuję się przy teorii że są to kosmiczne skały z nieznanej człowiekowi materii. Jeżeli czegoś nie znamy, możemy to interpretować na różne sposoby.

cóż wychodzi że będzie ich 36 milionów i jeżeli będą chcieli nas zniewolić to łatwo im się uda przy takiej liczebności i przewadze technologicznej ale cóż ciekawe to będzie pierwszy kontakt z obcą cywilizacją o ile do takiego dojdzie i od razu do niewoli hehe

Ludzi na świecie jest więcej.. O wiele, wiele więcej.. Technologia jeszcze może pójść w górę, tego nie wiemy..
Samą Japonię zamieszkuje 128mln ludzi. A jest zaledwie 10 w rankingu.. Niewielka flota przeciwko całej planecie? No nie wiem czy mieliby duże szanse, o ile rzeczywiście byliby to kosmici :| Jak już mówiłem, ja mam inną teorię i dopóki nie pojawią się nowsze informacje na ten temat, będę się jej trzymał.
  • 0



#141

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludzi na świecie jest więcej.. O wiele, wiele więcej.. Technologia jeszcze może pójść w górę, tego nie wiemy..
Samą Japonię zamieszkuje 128mln ludzi. A jest zaledwie 10 w rankingu.. Niewielka flota przeciwko całej planecie?


128 mln ludzi, a nie żołnierzy, czyli w tym połowa kobiety, sporo dzieci, dziadków, trochę inwalidów, chorych umysłowo, pacyfistów, tchórzy i księży którzy zawalczą słowami "niech Bóg ma was w opiece" i zasiądą do stołu przy kosmitach wmawiając im że są im potrzebni..
Liczebność armii to po około 1 mln w USA, Rosji, Chinach.. razem z Izraelem, Koreami, Europą i innymi (na Islamskie kraje bym z początku nie liczył) może te 25-30 mln byś nazbierał..
więc,
36 mln zawodowa armia olbrzymów, z nowoczesną bronią to naprawdę sporo i moim zdaniem wystarczająco do podbicia planety..
mogliby nawet podzielić się na 3 grupy po 12 mln i zaatakować 1. Am. pół + południowa 2. Europa + Afryka 3. Azja
Nie wiem komu przypisać Australię.. grupie 3 chyba.. zobaczymy :o ;]

zanim ludzie zjednoczyliby się przeciw to każdy kraj walczyłby na własną rękę i przegrał..
  • 0

#142

Hanzō.
  • Postów: 117
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A do tego trzeba dodać, że Nephailim będą działać na 4 gęstości, czyli w miejscu w którym za dużo ludzi nie będzie. A ci którzy tam będą mogą jescze nie potrafić w pełni używać swego potencjału tak jak niektórzy ludzie z 3 gęstości.
  • 0

#143

Gwynbleidd.

    May the dark side of the Force be with you

  • Postów: 69
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pomijając fakt czy to źli kosmici czy nie to jak niby mielibyśmy się obronić? F-16?"Ruskim T-T"? Jakby nie patrzeć skoro są w stanie bez jakichś większych przeszkód latać w kosmosie to są dobre setki lat przed nami w technologii...Jeśli przyjąć ,że przekazy Plejadan/Kasjopejan są prawdziwe to ratunkiem jest przejście na ich,wyższą,4 gęstość. Zresztą to pewnie jakieś kosmiczne skały które dostały się w zasięg teleskopów z Ziemi...Jednakże nie wiem kto jest takim geniuszem ,że obliczył z jednego zdjęcia odległość od Ziemi ,kierunek lotu i czas przybycia tych obiektów,to już nadinterpretacja pod siebie

@down
Wiem Hanzō,o to mi chodziło ale już daaawno czytałem Przekazy...dobrze ,że to sprecyzowałeś

Użytkownik Grywnbleidd edytował ten post 21.12.2010 - 16:20

  • 1

#144

Hanzō.
  • Postów: 117
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli przyjąć ,że przekazy Plejadan/Kasjopejan są prawdziwe to ratunkiem jest przejście na ich,wyższą,4 gęstość.



Nephailim pochodzą z 3 gęstości ale mogą przebywać na 4. A kasjopejanie/plejadianie pochodzą z 6 gęstości.
  • 0

#145

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proponuję zgasić światło i udawać że nikogo nie ma w domu. Popatrzą i .............odlecą.
  • 4



#146

Serowy Rix.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skąd wiadomo, że to UFO? Zostało to potwierdzone przez kogoś wiarygodnego?
  • 0

#147

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważasz, że ktoś wiarygodny to Ci potwierdzi ? Nikt nie potwierdza, że w ogóle istnieją. Trochę to głupio by było jakby było orędzie: dla waszego bezpieczeństwa nie mówiliśmy, że obcy istnieją ale musimy powiedzieć, że niedługo przylecą ich stratki matki. Proszę nie panikować, może nas nie zabija.

Hahaha dainkin :) dobre
  • 0



#148

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Prezydent ostatnio w orędziu mówił :)
  • 0

#149

Gwynbleidd.

    May the dark side of the Force be with you

  • Postów: 69
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja słyszałem ,że Papież mówił o tym "z okna".... a tak na poważnie,tego nikt Ci nie potwierdzi bo:
-To nic pewnego a nikomu np. z NASA nie będzie się chciało tego sprawdzać
-Nawet jakby wiedzieli ,że to statki to i tak to by nie doszło do opinii publicznej bo zaraz zajął by się tym rząd USA,zasłaniając się ewentualnym wybuchem paniki
-Nikt nie powiedział ,że to rzeczywiście leci w naszą stronę a ten temat musiał nazwać drugi Einstein skoro to sprawdził na podstawie jednego zdjęcie

I tak dalej,jest za dużo niewiadomych w tej sprawie żeby rząd czy coś na wzór NASA się tym zainteresowało
  • 0

#150

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta sprawa to taka nowsza wersja czajniczka Russela- żadnych dowodów, a wszyscy się zastanawiają czy to może być prawda i kiedy powinniśmy poznać prawdę. Równie dobrze można założyć temat o zbliżającym się ufo i dać dowolny link do filmu z youtube przedstawiającym przelot jakiś nolowych obiektów.
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych