Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 UFO lecą w kierunku Ziemi- czas przybycia XII 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
382 odpowiedzi w tym temacie

#376

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dowodów ? Takich błędów jest mnóstwo przeczytaj temat od początku, i co tyle czasu te statki były by w jednym miejscu? :/ Ja osobiście wierzę w to że istnieją pozaziemskie cywilizacje, ale ludzie to na zdjeciach niestety jest FAKE !
Jakieś dzieciaki dwa lata temu z nudów zlepiły filmik na youtube i gotowe, a najbardziej mnie śmieszy że akurat dolecą na końcókę 2012 :lol

Masz rację z tymi błędami. Zwracam honor. Sprostuje swój post. Temat zaczął się od artefaktów które można znaleźć w programie googlemaps. Wiadomo, że są to jakieś refleksy. Jednak z czasem pojawiły się zdjęcia z satelit obserwujących słońce i moja odpowiedź dotyczy właśnie tych materiałów. Ilość obiektów wokół słońca jest naprawdę niewiarygodna. Wiemy że większość z nich są to artefakty związane z pracą matrycy, filtrów i całej reszty. Ale niektóre z nich są absolutnie niewytłumaczalne. Nie komentuje tu filmików z YT tylko te, które można zobaczyć na stronie SOHO czy jak się ona zwie.
  • 1

#377

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

temat ten już dawno powstał więc współrzędne powinny się zmienić jakoś względem ruchu tych statków jak by były jakieś świeże zdjecia tego miejsca to te statki powinny się jakoś poruszyć zmienić kąt czy coś ;/ może się mylę ale tak łopatologicznie myśląc tak powinno być ;p


A może po prostu skończyło im się paliwo i czekają - a że paliwo po 5+ zł za litr, to nie chcą przepłacać i czekają na obniżkę...
  • 3



#378

SZpachel.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Andy-1970 Mógłbyś coś więcej napisać o tych obiektach wokół słońca lub dać jakiegoś linka, bo mnie to zainteresowało ;)

Użytkownik SZpachel edytował ten post 18.06.2012 - 18:41

  • 0

#379

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Andy-1970 Mógłbyś coś więcej napisać o tych obiektach wokół słońca lub dać jakiegoś linka, bo mnie to zainteresowało ;)

Przekieruję Cię do innego tematu:
http://www.paranorma...ny-obok-slonca/
Gdzieś mam coś jeszcze na ten temat gdy znajdę dołączę do tego postu. Na YT roi sie od filmików z próbami analizy że coś tam jest. 99% z nich to śmieci ale większa cześć z nich zawiera całkiem ciekawe filmiki zrobione z kolapsu zdjęć. Gdy ogląda je się bez zwaracania uwagi na komentarze to przychodzą do głowy różne myśli.
Przykład:
Nie ma sensu specjalnie analizować tego materiału.
Tu kolejny:

Podsumowując. I tak nie wiemy co jest grane - nie wszystko da się zwalić na aparaturę satelity. I nie wszystko co jest "niby statkami" w tym temacie jest błędem obróbki czy odbiciem czegoś w optyce teleskopu. Bardziej dziwi mnie, że wogóle takie śmieci można znaleźć na googlemaps. Po kilku godzinach szukania takich "krzaczków" znalazłem mnóstwo. Znalazłem też ocenzurowane miejsca. A jeśli te "rzekome niebieskie statki" są celowo naniesionymi błędami by schować coś przed niepowołanym wzrokiem?
  • 0

#380

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie uważacie, że takie zamazywanie na niebiesko wygląda dość dziecinnie? Zmiana koloru na czary byłaby nieco bardziej wskazana. Robicie ludzi z NASA kretynów przypisując im cenzurowanie w taki sposób zdjęć.
  • 0

#381

Hanzō.
  • Postów: 117
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ma ktoś jakieś informacje na temat tych tajemniczych obiektów czy też obecnie wyparowały? Jestem ciekaw czy są one (o ile w ogóle są) na tyle blisko aby można było zobaczyć znacznie więcej niż na początku.
  • 0

#382

Hurricane.
  • Postów: 49
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Okazało się, że to...rysa na teleskopie.
LINK, Niestety po angielsku
  • 0

#383

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Okazało się, że to...rysa na teleskopie.
LINK, Niestety po angielsku



Bardziej jednak przekonywujące jest to wyjaśnienie:
http://www.nautilus....artykul&id=2276
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych