Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bojkotujmy TVN


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
96 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ponieważ tego typu tematy wyrzucane są z poważnych działów do HydeParku to można sobie tutaj pohasać.
A że młodzież jest otumaniona przez PO oraz media im przyjazne to próbuje prostować ich drogi.
Otumanienie polega na manipulowaniu rzeczywistością przez ciągły atak na PiS i Kaczyńskiego, gdzie w tym szczytnym dziele poniewierania JK dzierży palmę pierwszeństwa TVN24 oraz GW.
Młodzieży wydaje się iż patrzy na otaczającą ja rzeczywistość swoimi oczami a w rzeczywistości patrzą oczami wskazanych mediów.
Te manipulacje przypominają swoim prymitywizmem wysyłanie "bezpłatnych" sms-ów na samochód jako wygranej.
Jest to tak denna manipulacja że trzeba mieć umysł blondynki (i to amerykańskiej) żeby nabierać się na to.
I to wszystko w imię nienawiści do Kaczyńskiego wyłączamy rozum.
Parafrazując hasła pewne stacji "cała nienawiść , całą dobę" oraz "wstajesz i nienawidzisz JK"
To jest istota manipulacji.
"NIENAWIŚĆ" a racjonalne podłoża tej nienawiści nie mają tutaj żadnego znaczenia.
Wpierw zabij a potem pytaj wroga (denata) czy ma coś na swoją obronę.
Oto credo PO oraz TVN24.
Celem PO jest pozyskanie nieograniczonej władzy na zawsze a jedyną przeszkodą jest krytykancka opozycja która śmie zadawać wiele niewygodnych pytań i bezczelnie wytykać błędy.
Obecnie PO oraz przyjazne im media kreują JK na wroga ludu i zrobią wszystko aby zmieść tą partię z powierzchni ziemi.
Czy to zgodnie z prawem czy też jadąc po bandzie tegoż prawa.

Użytkownik osiris edytował ten post 06.11.2010 - 10:54


#47 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Co do postu 43 - poszukam czegoś na temat tego "konfliktu" i się dopiero ustosunkuję ;)



Z tego co wiem to określenie "lemingi" dotyczy fanów PO a nie PiS-u. To primo.


Doskonale to wiem, co nie zmienia faktu, że chyba mi nie zabronisz używania zwrotu w drugą stronę? A może fajniej by było, jakbym napisał "pisowe mohery"?



Secundo, nikt nie zabrania danej stacji sympatyzować nawet z lemurami czy pingwinami, ale nie trzeba się obrażać jeśli określa się iż TVN i TVN24 jest wręcz służalcza wobec PO.


A ND i TV Trwam i Radio Maryja to służalcza tuba PiSu i narodowców... Będziemy się licytować? Różnicę między obydwoma stronami walki wymieniłem wcześniej - TVN stara się być obiektywne, ND i reszta - nie pozostawia złudzeń. Już nie mówiąc o "political-fiction" które serwuje (chociażby "zaskakujący" news o telefonie BORowca do żony)...

To że deptanie chrześcijańskich wartości oraz patriotyzmu jest cool, trendy a odwrotnie jest wiochą, obciachem oraz ciemnogrodem to nie mój problem ani sympatyków PiS-u.
Ja jestem obciachowy i wcale się tego nie wstydzę.


Co innego patriotyzm, a co innego nacjonalistyczne hasła... TVN z tego co ogólnie wiadomo stara się trzymać zachodnich wzorców i innych stacji tego typu - nie jesteśmy w Iranie, żeby wyznanie narzucało ton temu, w jakim kierunku idzie państwo i obywatele...

Zresztą, aktualnie PiS jest na najlepszej drodze do destrukcji jako "przyszły rząd" - naprawdę nie sądzę, by po ostatnich akcjach po za twardym elektoratem przyciągnęły kogoś (już nie mówiąc, że jest mi szalenie żal tych którzy nabrali się na łagodnego Jarka)

#48 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

A ND i TV Trwam i Radio Maryja to służalcza tuba PiSu i narodowców... Będziemy się licytować?

I w czym problem?
Nie widzę problemu żeby nazywać sprawy po imieniu.
Jedna i druga strona ma swoje tuby tylko że siła rażenia jest tu o wiele większa a po przejęciu TVP przez PO będzie to jak 1:10.
A jak PO wraz z podległymi mu instytucjami zamkną RM, TVTrwam, GP, ND oraz inne przychylne PiS-owi media to będziemy mieli wolność słowa rodem z Rosji i Białorusi.
Oprócz tego PO tylko czeka na jakiś dogodny pretekst aby zdelegalizować PiS lub zamknąć JK do domu bez klamek.
na razie używają łagodnej perswazji na zasadzie sączenia do ucha iż JK musi iść na polityczną emeryturę, ale jak to się nie uda są inne wyjścia - przecież.

TVN stara się być obiektywne,

Jasne. Śmiech na sali.

Użytkownik osiris edytował ten post 06.11.2010 - 11:06


#49 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

TVN stara się być obiektywne,

Jasne. Śmiech na sali.

Przykłady podałem wcześniej - czekam na takie same przykłady z działki PiSu w ND albo TVT

#50

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

osiris

nie posądzam Ciebie o bycie jak to nazwałeś " blondynką i to amerykańską" ^^, ale bądż tak miły i rzuć paroma przykłądami.
Oprócz przykładów dotyczących tez za którymi tak dzielnie optujesz rzuć parę przykładów pod którymi podpiszesz się jako zwycięskie poczynania Jk.
Tylko proszę bez gołosłowia chociaż golizna świeci tu i ówdzie ;-)



#51

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Osiris, z całym szacunkiem, ale zaczynasz bredzić. :/

Jakie sranie, jaka nienawiść? Akurat czytając ten temat, widać kto jest otumaniony przez swoje NIEZALEŻNE media, bezstronne i patriotyczne. Ludzie próbują dyskutować, wpada nagle z buciorami Osiris i w klasycznie PISowskim stylu zaczyna prawić: jesteście otumanieni, sracie na Polskę i sączycie jad na katolików bla, bla, bla.

Jak na razie to ja widzę, że to elektorat PiS na pogrzebie niesie plakaty o "najemnych mediach" i rzuca gównem w tablice pamiątkową. To ludzie z PiSu proponują wieszać kogoś na gałęzi i dawać w mordę (wtedy jest wszystko dobrze i to nie jest kampania nienawiści), to Prezes sugeruje, że Polska jest kondominium niemiecko-ruskim.

No tak - oni są cudowni, a my stoimi tam gdzie ZOMO. Super!

Proszę mi wytłumaczyć, w jaki sposób przykładowo taki TVN24 mną manipuluje i gdzie nawołuje do nienawiści. Naprawdę proszę mi wyjaśnić. Nie pisząc bzdury, że już jestem zaślepiony, tylko KONKRETNIE - słucham.




Proponuję też bojkot RMF FM - pani Kluzik-Rostkowska powiedziała, że Prezes jest rozchwiany emocjonalnie i podejmuje złe decyzje. Radio sobie wymyśliło? I we WSZYSTKICH mediach teraz będą krytykować Jarka, OH! :o No i trzeba się zastanowić, czy to media są debilne, czy może jednak Jarek i PiS.

Ale dobrze, niech wyrzucają wszystkich po kolei. Zostawią sobie krzyżowców: Jarka, Ziobro i Macierewicza, to może w przyszłości nie dostaną 5% i będzie spokój...



#52 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

chociażby "zaskakujący" news o telefonie BORowca do żony

Nie znam sprawy więc się nie wypowiem.
Nie jestem aż tak nawiedzony żeby czytać wszystkie rewelacje.
A do TVN24 to w "Szkle kontaktowym" twierdzono iż Kaczyński kłamał o podcięciu gardła w Łodzi.
Takich perełek było tam wiele ale nie ma czasu żeby się licytować kto tu jest bardziej pokrętny i nierzetelny lecz pisanie iż TVN stara się być rzetelną możemy sugerować jedynie z naciskiem na słowo "STARA SIĘ" co jej raczej nie wychodzi.

Jarka, Ziobro i Macierewicza, to może w przyszłości nie dostaną 5% i będzie spokój...

Więc w czym problem?
Nie wiem czemu ja się tym nie przejmują a poplecznicy PO strasznie nad tym ubolewają.
Troska czy co?
Nie, to manipulacja.
Zamiast przeciwnicy PiS- cieszyć się z ostatnich sytuacji to płaczą.
Troska?
Nie, manipulacja.

Użytkownik osiris edytował ten post 06.11.2010 - 11:15


#53

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jasne. Śmiech na sali.


Niekoniecznie. Może nie podpiszę się pod "stara się", ale próbuje stworzyć pozory obiektywnej - to tak. Byle ciemny lud to kupił. I na tym polega sukces TVN. Na stwarzaniu pozorów. Kowalski raz na kilka miesięcy usłyszy w TVN "może jednak rząd przesadził z akcją dopalaczy" i stwierdzi, że to jest profesjonalna stacja, bo raz na kilka miesięcy poddał w wątpliwość działania swoich pupilków :D "nie to co w TV trwam" - pomyśli :D

KriSSnt, wbrew pozorom my sobie tu spokojnie dyskutowaliśmy, a to Ty pierwszy zabrzmiałeś jak prawdziwy fanatyk ;) Pozostawię większość Twojej wypowiedzi bez komentarza, bo jest bardzo stronnicza, jak choćby przykład z rzucaniem fekaliami w krzyż i ogólnym tonie wypowiedzi, jak to ująłeś "To ludzie z PiSu (...)". Jednocześnie pomijasz przyjście pod krzyż... z granatem, przez jakiegoś platformersa - po jednej i drugiej stronie jest fanatyzm, a jak tego nie dostrzegasz, to... masz problem. Nie wiem czy z tvn24, jak zasugerowałeś, ale masz problem.



#54 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Byle ciemny lud to kupił.

I kupują.
Dopiero po latach obudzą się z ręką w nocniku kiedy nie będzie żadnej realne opozycji oprócz - może - marionetkowej w postaci Partii Palikota.
A z mediów opozycyjnych zostanie RM nadające z zagranicy.

#55

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rm już dawno powinni zlikwidować, tak samo jak gazetę polską i inne głupawe media.



#56

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No dobrze, przyszedł z granatem! Przyszedł.

Dalej proszę o jakieś konkrety, po prostu źle mi się robi jak czytam takie pół-słówka.

Pss.. Pss.. zamach!...pss... pss.. Komorowski to człowiek Putina... pss.. pss..



#57 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

źle mi się robi

Polecam aviomarin, albo walerianę.

#58

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zrozum, że dla mnie Twoje wołanie o konkrety to to samo jakby nawiedzony moher prosił o dowody, że RM sprzyja PiSowi - nie chciałoby mi się takiemu otwierać oczu. Tobie zapewne też. Jak nie widzisz ile czasu antenowego TVN poświęca na przedstawianie PiSu w złym świetle, to nie mamy po prostu podstaw do rozmowy. A jeśli tego nie nazwiesz manipulacją, to tym bardziej nie mamy.

W tym temacie rozmawialiśmy spokojnie, bez tych PiSów i PO (ano dało się - nawet w takim temacie. Nawet zły osiris dał radę ;)), aż do postu #35 - Twojego KriSSnt i #36. To taka dygresja, może da do myślenia odnośnie tego kto tutaj wszedł z buciorami, jak to ująłeś i czy na pewno był to osiris.



#59

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przed "albo" nie dajemy przecinka. Będziemy sobie tak beznadziejnie skakać do gardła?

Dobrze, przepraszam, że tak naskoczyłem. Faktycznie.

Po prostu takie podejście jest irytujące, bo 90% wpisów jest na zasadzie: "o wy głupole... XXX wami manipuluje" bez podania żadnego konkretu.

Potem pojawia się zdanie w stylu: "no dobra. YYY, którą JA oglądam, też manipuluje ludźmi, ale XXX na większą skalę". No więc jednak każda strona sporu ma swoje media, przychylne danej opcji?

I co z tego, że wrzuciłem tu "swoje" PISy i PO? Przecież o to się rozchodzi - kolejny temat pozwalający się wyżyć jednym i drugim, a z braku przekonujących argumentów znów się sytuacja sprowadza do tego, kto komu bardziej współczuje.

Faktycznie - TVN poświęca dużo czasu antenowego na obsmarowywanie PIS - widzę to. Możemy rozmawiać? :)

To teraz inaczej - czy RM i ND nie sprzyja PISowi? Owszem, że sprzyja, tak samo "manipuluje". Ktoś napisze, czy już nawet napisał, że słabiej. Cóż widocznie partia niezaradna, nie umie sobie podporządkować w takim razie.

Może w ramach jakiegoś kompromisu ktoś zaproponuje media, które nie są stronnicze i wyrwę się w końcu spod tej koszmarnej manipulacji?



#60

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Faktycznie - TVN poświęca dużo czasu antenowego na obsmarowywanie PIS - widzę to. Możemy rozmawiać? :)


Tak :D Pójdźmy więc dalej, w kierunku kwintesencji tematu - jeśli od kilku lat najpopularniejsza stacja w PL obsmarowuje regularnie jedno ugrupowanie polityczne, to automatycznie co się dzieje z wyborcami tego ugrupowania ? Też są wyszydzani. I tworzą się dwie Polski - ta lepsza i ta gorsza, przy okazji spychając na zupełnie niezauważalny margines tych, którzy nie chcą należeć do żadnej ze stron.

Potem pojawia się zdanie w stylu: "no dobra. YYY, którą JA oglądam, też manipuluje ludźmi, ale XXX na większą skalę". No więc jednak każda strona sporu ma swoje media, przychylne danej opcji?


To też trochę naiwne myślenie. Zadajmy sobie pytanie kto słucha RM, czy czyta ND. Zwykły szary człowiek ? Nie sądzę. Śmiem twierdzić, że to już silnie ukierunkowani ludzie, którzy i bez tych mediów skreśliliby krzyżyk przy wyborach na PiS. Po prostu PiS kojarzą bardziej z Kościołem i patriotyzmem. Tymczasem kto ogląda TVN ? Kto ogląda telewizję ? Ano właśnie - szary obywatel. PiS nie ma elektoratu "anty-PO". PiS to pisowcy. Za to PO ma ogromny elektorat "anty-PiS" i duża część ich wyborców notabene nie sympatyzuje szczególnie z PO. Sukces telewizji - uczynić z PiSu zło dla świata i przedstawić PO, jako ratunek od tego zła.

A wszystko to prowadzi do jednego - nawet teraz gdy widać nieporadność i złe rządy PO i tak mają ogromne poparcie. Ze strachu przed PiS, jaki pielęgnuje głównie TVN. I mimo, że już czas, by coś zmienić to ci którzy mogą zmienić bujają się z 2% poparciem, bo jak to tak można na nich głosować ? Przecież PiS może wygrać, a wtedy koniec świata.

PS: z chęcią bym już skończył tą jałową dyskusję o polityce, z których to dyskusji się wycofałem kilka miesięcy temu, a teraz przez przypadek wróciłem. Jestem ostatnio tam, gdzie mowa o zachowaniu mediów, ale te tematy coś lubią wchodzić na politykę (nie ukrywam, że jest to niestety ze sobą powiązane).




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych