Skocz do zawartości


Awantura o Krzyż.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
311 odpowiedzi w tym temacie

#271 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Aidil, może i Lech Kaczyński nie jest marmurowy ale Komorowski wydaje mi się przy nim plastykowy.
Polly Jean, to co napisałaś jest zaprzeczeniem demokracji.
Chcieliśmy to mamy.
  • 0

#272

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Krzyż zniknął - bez wątpienia dobra to wiadomość. Zawsze to o krok bliżej do całkowitego rozdzielenia kościoła i państwa.

Zastanawia mnie w tym momencie jedna kwestia. Obrońcy krzyża twierdzili, że to wola "całego narodu", że po ich stronie stoją miliony etc. Pytanie zatem, gdzie teraz są te miliony? Dlaczego po usunięciu krzyża nie widzę na ulicach mojego miasta manifestacji, na których są tysiące obywateli? Dlaczego nie ma zamieszek? Czyżby "cały naród" jednak się rozmyślił? xP


Chciałbym żeby się ten temat w końcu skończył. Zadziwia mnie to, ile ludzie mogą poświęcić uwagi jednemu krzyżowi... Zrozumiałbym gdybyśmy żyli w nudnym, okropnie bogatym i doskonale zarządzanym kraju. Ale u nas jest tyle ważniejszych spraw.

Ten krzyż nie jest problemem samym w sobie.

Racja - problemem jest to, gdzie ten krzyż stał.

Tak jak w swoich poprzednich postach w tym temacie pisałem - krzyż pod pałacem prezydenckim (miejsce należące do świeckiego rządu) to pogwałcenie wolności wyznania w Polsce. Rząd powinien pozostać bezstronny w sprawach religii, traktując je wszystkie na równi, a walnięcie krzyża pod pałacem połączone z brakiem innych symboli religijnych jest niczym innym, jak stwierdzeniem "no, niby wszystkie religie są równe... ale chrześcijaństwo jest najlepsze."

Jak dla mnie - EoT.

Tu chodzi o obecną władzę i sposób komunikowania się z całym społeczeństwem.
A sposób jest raczej mało wyszukany.
Chyba komuniści mieli więcej szacunku dla swoich adwersarzy niż PO dla PiS-u oraz jego elektoratu.

Racja. Bo komuniści swoich przeciwników politycznych wsadzali do więzień, wywozili na Syberię i rozganiali armatkami wodnymi. Żeby mieć mniej szacunku dla przeciwników politycznych niż PRL, PO musiałoby strzelać do PiSowców ostrą amunicją. A jakoś tego nie robią.

PO - moim zdaniem - dąży do rozwścieczenia elektoratu PiS oraz polityków tego ugrupowania aby mieć pretekst do zdelegalizowania PiS-u oraz przejęcia pod skrzydła państwa "Solidarności"
Historia zatoczy koło i będziemy mieli monopolistyczną władzę na wzór PZPR oraz państwowe związki zawodowe jak to było w PRL-u.
Do kompletu brakuje nam tylko miłosnego wręcz związku z braterskim narodem radzieckim, gdzie już mało brakuje do tego.

Taaak, bo PO może sobie ot tak zawiesić konstytucję i przerobić demokrację na autorytaryzm. Pytanie zatem, dlaczego w żadnym z państw zachodnich do niczego takiego nie doszło? Przecież na przestrzeni ostatnich, powiedzmy, trzech dekad ugrupowania o wiele bardziej lewicowe nie raz i nie dwa dochodziły do władzy na zachodzie.


Sprawa pierwsza:
Platforma powiększa sobie elektorat.

Thank you captain obvious. Oczywiste jest, że każda partia chce mieć jak największy elektorat (jednocześnie trzymając się swojego programu/ideologii). PiS, PO, SLD, PSL, Samoobrona, whatever.

Wiadomo, że za krzyżem są "oszołomy, fanatycy i debile", nikt chyba nie chce być uznawany za debila, więc wszyscy są przeciwko krzyżowi (tak przynajmniej mówią sondaże xD). Błędnym jest tłumaczenie ze to PiS korzysta na aferze z krzyżem..na aferze z krzyżem najbardziej korzysta SLD.

Yup - SLD na tym korzysta, bo w przeciwieństwie do PO i PiSu jest za CAŁKOWITYM oddzieleniem państwa od kościoła. Ostatnie wydarzenia pokazały, że jest to stanowisko jak najbardziej słuszne.

Sprawa druga:
Przeszkadza Wam grupka ludzi modlących się, a nie przeszkadzają Wam pijani i naćpani ludzie którzy nocami spotykają się obok obrońców i dosłownie opluwają ludzi starszych, o obrażaniu nie wspominając...(Gdzie ta polityka miłości? No ale grunt to wolność wyznania, "nikt nie będzie mi naciskał wiary i symboli religijnych, ale ja już za to mogę to robić, oraz protestować")


Może sparafrazuję...

Przeszkadza ci grupka ludzi, którzy kradną samochody na twoim osiedlu, a nie przeszkadzają ci masowe mordy w jakimś Afrykańskim państewku czy fakt, że w Polsce każdego dnia ginie kilkadziesiąt osób w wypadkach drogowych? xP

To, że istnieją osoby bardziej szkodliwe nie znaczy, że obrońców krzyża należy zignorować. Szczególnie, że to właśnie tego typu fanatycy mogą być najbardziej szkodliwi. Gdyby ludzi pokroju tych, którzy koczowali pod krzyżem dopuszczono do władzy, po dziesięciu latach Polska zaczęłaby przypominać chrześcijańską wersję którejś z muzułmańskich teokracji. Bieda, chaos, ale ważne, że innowierców się w Polsce nie toleruje.

Co do wolności wyznania - WTF? Krzyż pod pałacem to jest narzucanie jakiegoś wyznania (patrz wyżej), usunięcie krzyża - zachowywanie neutralności. Szczególnie, że takiego symbol Flying Spaghetti Monster nie można sobie było pod krzyżem postawić - a przecież to religia taka sama jak chrześcijaństwo (bo ani istnienia FSM, ani istnienia katolickiego bóstwa nie udowodnisz).

W sumie jak w TV od trzech miesięcy powtarza się "krzyż to samowola budowlana", "nie można wykorzystywać krzyża do walki politycznej" to się nie dziwie, że niektórzy są oburzeni że te "dwa złączone patyczki" jeszcze tam stoją/stały.

Prawicowa skleroza atakuje.

Pragnąłbym przypomnieć, że sporo ludzi było przeciwnych krzyżowi pod pałacem tuż po tym, jak go postawiono. Nie wspomnę o tym, że mnie nie podobał się krzyż pod pałacem jeszcze zanim usłyszałem w mediach teksty o tym, że krzyża być nie powinno.

Zresztą nie takie rzeczy łykaliście jak ciepłe bułeczki, które serwowały Wam media więc się w sumie nie ma co dziwić.

Ach, te niedobre media. Dlaczego im przeszkadza brak równego traktowania wszystkich religii? Pewnie spisek jakiś...

Sprawa trzecia:
Wszystkim jest na rękę podzielenie nas i utworzenie tzw. modelu amerykańskiego (dwie liczące się partie) dzięki któremu to modelowi w tzw. demokracji nie masz żadnego wyboru, a partie wymieniają się co wybory z gadką na ustach "Ci już byli i g*** zrobili, teraz nasza kolej" i tak w kółko.
Podsumowanie: Robią nas bez mydła...

Model panujący w USA jest moim zdaniem jest dobrym rozwiązaniem. Raz, nie ma żadnej zabawy w koalicje etc. Dwa, jest zachowana jako taka równowaga - jest sens głosować zarówno na lewicę, jak i prawicę (obecnie takie SLD prawie w ogóle się nie liczy, a parlament okupowany jest przez prawicę, z PO i PiS na czele). Trzy - program partii może się zmienić. Decydują o tym jej członkowie, zaś ci są zwykłymi obywatelami wywodzącymi się ze społeczeństwa.

(...)
Podsumowanie: Robią nas bez mydła...

Aż chciałoby się walnąć jakiś dowcip o lubrykancie i smoczym... Nieważne. Aż tak bardzo poziomu tego forum zaniżać nie będę. xP

(...)
Do kompletu brakuje nam tylko miłosnego wręcz związku z braterskim narodem radzieckim, gdzie już mało brakuje do tego.

I ja myślałem, że Związek Radziecki upadł dwie dekady temu... ach, ja i ta moja nieznajomość historii.

@ D.B. Cooper

Nie chcę się wypowiadać za innych, ale mi przeszkadzają równo oszołomy z fekaliami po jednej stronie, z granatami po drugiej, pijaki na ulicy, dresiarze demolujący przystanki i parada Euro Pride, która jak przeszła to zostawiła po sobie taki syf na ulicy, że powinno ich się zagonić tą samą drogą spowrotem zbierać śmieci. Nie lubię w ogóle zakłócania porządku publicznego. Nie lubię ludzi, którzy odczuwają potrzebę tańczenia na ulicy, śpiewania pod krzyżem, paradowania na platformach i machania flagami po to żeby wciskać innym na siłę to w co wierzą, z kim śpią i inne tego typu sprawy, które poza nimi kompletnie nikogo nie powinny obchodzić. O.

Błąd. Wrzucasz wszystkich do jednego wora.

Walnięcie sobie krzyża pod pałacem jest zamachem na wolność wyznania w kraju - pałac należy do świeckiego rządu, więc nie powinien on propagować żadnej ideologii religijnej.

Kibole rozwalający przystanki również nie są OK - bo niszczą własność publiczną (albo szerzej - niszczą coś, co do nich/tylko do nich nie należy).

Jeśli zaś chodzi o wszelkiego rodzaju parady, machanie flagami (i nie mówię tutaj tylko o fladze LGBT, ale o jakiejkolwiek fladze) i inne formy ekspresji, to jestem jak najbardziej za - o ile oczywiście nie nawołują do agresji (czytaj: nie jest to banda idiotów, którzy przewalają się przez miasto wrzeszcząc "Żyd to buc, Żyd jest po to, by go tłuc! SPALIĆ ŻYDY!!11one).

Prawo do gromadzenia się i wywrzaskiwania swoich racji w miejscach publicznych (czyli głównie na ulicach i placach - bo takie centrum handlowe i parking przed nim na przykład jest już własnością prywatną) to nieodłączny element wolności słowa. Wolność słowa polega z kolei na tym, że każdy może wyrażać swoje poglądy etc. (tak długo, jak nie łamie to bezpośrednio prawa) niezależnie od tego, czy ci się one podobają, czy nie.

Jeśli ci się nie podoba, nie patrz i nie słuchaj - nie musisz. Mnie na przykład szlag trafia, jak widzę wszelkiego rodzaju radosne manifestacje prawicowców etc., ale cóż - wolność słowa. Jakby ktoś chciałby ich rozpędzić, bo mu się ich poglądy nie podobają, to stanąłbym po stronie manifestujących, chociaż ich szczerze nienawidzę. Bo jeśli dzisiaj zabiorą komuś wolność słowa, to ja mogę być następny.

Tak jak jednak napisałem, marsze, manifestacje i cała reszta to nie jest to samo, co zawłaszczanie sobie terenu pod pałacem.

Użytkownik Tekeeus edytował ten post 16.09.2010 - 19:15

  • 2

#273 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Taaak, bo PO może sobie ot tak zawiesić konstytucję i przerobić demokrację na autorytaryzm. Pytanie zatem, dlaczego w żadnym z państw zachodnich do niczego takiego nie doszło? Przecież na przestrzeni ostatnich, powiedzmy, trzech dekad ugrupowania o wiele bardziej lewicowe nie raz i nie dwa dochodziły do władzy na zachodzie.

Powoli zbliżamy się do modelu demokracji i kapitalizmu rodem z Rosji więc jeszcze mamy szanse dokładnie to zrobic o czym piszesz.
To primo a secundo podałeś cytaty których nie jestem autorem.
  • 0

#274

Bart76.
  • Postów: 69
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taaak, bo PO może sobie ot tak zawiesić konstytucję i przerobić demokrację na autorytaryzm. Pytanie zatem, dlaczego w żadnym z państw zachodnich do niczego takiego nie doszło? Przecież na przestrzeni ostatnich, powiedzmy, trzech dekad ugrupowania o wiele bardziej lewicowe nie raz i nie dwa dochodziły do władzy na zachodzie.

Powoli zbliżamy się do modelu demokracji i kapitalizmu rodem z Rosji więc jeszcze mamy szanse dokładnie to zrobic o czym piszesz.
To primo a secundo podałeś cytaty których nie jestem autorem.


Fajnie by było, w Rosji Kościół nie w..... się do polityki tylko cicho siedzi... ciekawe dlaczego w w/w sprawie Kościół siedział cicho.... zamiast wziąć Ten Krzyż na swoje barki jak... to zrobił Jezus. Chyba był za ciężki i niewygodny na plecach.
  • 2

#275

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil, może i Lech Kaczyński nie jest marmurowy ale Komorowski wydaje mi się przy nim plastykowy.
Polly Jean, to co napisałaś jest zaprzeczeniem demokracji.
Chcieliśmy to mamy.


Osiris -
dlaczego Wy Pisowcy nie nie umiecie bronić swoich faworytów w normalny polemiczny sposób. Jeśli ktoś mówi że Lech Kaczyński był kiepskim prezydentem to Wy zaraz stwierdzacie że Komorowski jest jeszcze gorszy (plastikowy).

Zmuście się do znalezienia pozytywnych cech swojego faworyta i o tym piszcie lub mówcie a nie zajmujcie się tylko obrażaniem i poniżaniem swoich przeciwników.
Czyżby Wasi faworyci pozytywnych cech nie posiadali ?

Użytkownik Aidil edytował ten post 16.09.2010 - 20:17

  • 1



#276

lha.
  • Postów: 85
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Czy TY masz własną rodzinę na utrzymaniu i zarabiasz na życie i utrzymanie tej rodziny czy też Ciebie utrzymują rodzice.Jak to ostatnie to nie zrozumiesz co to jest temat zastępczy.

Widzisz co chcieć widzieć i nie zauważasz, że sam to podkreśliłem. Krzyż jest tematem zastępczym. Mam tego tematu serdecznie dosyć. Radziłbym ci, abyś się zastanowił, kto podkręca całą sytuację. Zamiast iść na grób brata w dniu, gdy odsłaniana jest tablica pamiątkowa, Jarosław woli urządzić polityczna manifestację. On żywi się nienawiścią ludzi, którzy pod krzyżem skandują jego imię. Przeniesiono krzyż. teoretycznie temat powinien byc zamknięty, ale Jarosław znowu przyjechał. I będzie przyjeżdżał. Więc nawet nie waż się wciskać mi kitu, że to wszystko wina Platformy.

Przeszkadza Wam grupka ludzi modlących się, a nie przeszkadzają Wam pijani i naćpani ludzie którzy nocami spotykają się obok obrońców i dosłownie opluwają ludzi starszych, o obrażaniu nie wspominając...

Nie przeszkadza mi grupka modlących się, ale przeszkadza mi zgraja terrorystów roszczących sobie prawo do wypowiadania się między innymi w moim imieniu. Z drugiej strony - nie przeszkadza mi grupka wyznawców "Latającego Potwora Spaghetti" wyśmiewających absurdy, ale przeszkadza mi banda pijanych idiotów albo śmiesznych lewaków prowadzących walkę z Kościołem.

A obrońcy krzyża tacy święci nie są. Chociażby kobieta w średnim wieku, w której ustach niektóre słowa brzmią obrzydliwie:

Na tym kończę mój udział w tej dyskusji, bo naprawdę mam lepsze i przyjemniejsze rzeczy do roboty niż próba logicznej i merytorycznej dyskusji.

Użytkownik Wraith edytował ten post 16.09.2010 - 20:28

  • 2

#277

goska48.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale może nie będą do tego tak bezczelnie wykorzystywać symboli religijnych.

Zastanawiam się tylko po co Komorowskiemu ta kapliczka w Pałacu skoro PO także twierdzi że powinien być widoczny na wskroś rozdział Kościoła od instytucji państwa.


Tymczasem symbol został przeniesiony do kaplicy w Pałacu Prezydenckim. "Mam wrażenie, że to jakby umieszczenie go w magazynie na długie przechowanie" - krytykuje Szydło.

Biorąc pod uwagę to co wcześniej napisałem rzeczywiście ta kaplica jawi mi się bardziej jako magazyn na dewocjonalia a nie miejsce na modlitwę i odprawianie mszy.
Komorowski oraz reszta z PO traktuje Kościół instrumentalnie gdzie nawet na mszy poświęconej Komorowskiemu o mało Prezydent nie spadł z krzesła tak musiał ciężko walczyć ze snem oraz znudzeniem ową celebracją.
Poszedł na tą mszę bo tak wypadało a nie z potrzeby serca i wyznawanej wiary.


Ale może nie będą do tego tak bezczelnie wykorzystywać symboli religijnych.

Zastanawiam się tylko po co Komorowskiemu ta kapliczka w Pałacu skoro PO także twierdzi że powinien być widoczny na wskroś rozdział Kościoła od instytucji państwa.


Tymczasem symbol został przeniesiony do kaplicy w Pałacu Prezydenckim. "Mam wrażenie, że to jakby umieszczenie go w magazynie na długie przechowanie" - krytykuje Szydło.

Biorąc pod uwagę to co wcześniej napisałem rzeczywiście ta kaplica jawi mi się bardziej jako magazyn na dewocjonalia a nie miejsce na modlitwę i odprawianie mszy.
Komorowski oraz reszta z PO traktuje Kościół instrumentalnie gdzie nawet na mszy poświęconej Komorowskiemu o mało Prezydent nie spadł z krzesła tak musiał ciężko walczyć ze snem oraz znudzeniem ową celebracją.
Poszedł na tą mszę bo tak wypadało a nie z potrzeby serca i wyznawanej wiary.


Dlaczego uważasz, że Prezydent powinien być katolikiem? Jeśli nawet by był, to jego obowiązkiem jest szanować wszystkie religie. Może jest
babtystą i obrządek tzw. chrześcijański zwyczajnie go nudzi? Ludzie! Ja nie rozumiem o co chodzi! Krzyż niech sobie stoi - albo niech nie stoi.
Mam to w nosie. Prezydent powinien to olać. Samo by wygasło.
  • 0

#278

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Teraz też samo wygaśnie, tyle że szybciej, a w dodatku zostanie odblokowany pałac prezydencki i na wypadek przyjęcie obcej głowy państwa będzie to jakoś wyglądało. No może oprócz tych płyt chodnikowych uwalonych od świeczek.

Pozdrawiam
  • 0

#279 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

On żywi się nienawiścią ludzi,.............

To samo mogę napisać o TUSKU.
Właśnie na niechęci a dziś już nienawiści do Kościoła i moherów buduje swoją popularność.
Obie strony grają na najniższych emocjach a nie tylko Kaczyński.

Prezydent powinien to olać.


Właśnie to zrobił lecz:

Samo by wygasło.

Może nie wygasnąć.

a w dodatku zostanie odblokowany pałac prezydencki

Możliwe że już do końca jego kadencji pałac będzie ufortyfikowany, bo taka jest miłość ludu do "swego" prezydenta.


A teraz prawda o krzyżu!!!
Za TVN24:

Wbrew zapowiedziom Ahmed Zakajew, szef emigracyjnego rządu Czeczenii nie pojawił się w piątek o 8 rano w prokuraturze. W drodze do niej został bowiem zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze wiozą go do prokuratury.


TUSK w swej bezgranicznej "miłości" do Putina i zapewne za strachu wyskoczył przed chorągiewkę i jadącego do prokuratury Zakajewa ( który dobrowolnie chciał spotkać się z prokuraturą) kazał zatrzymać aby bardziej (nabić więcej punktów) przypodobać się swoim towarzyszom ze wschodu.
Niedawny przyjaciel narodu czeczeńskiego (czytaj dawna pisowska Polska) zamienił się w jego wroga po 10 kwietnia.
Serwilizm PO posunął się do potęgi entej.
I nie piszcie mi o uszanowaniu prawa bo Zakajew nie raz nie dwa odwiedzał Polskę tylko że jakoś PO wtedy nie chciało się zatrzymywać Zakajewa gdzie już dawno był na niego wystawiony międzynarodowy list gończy.
Przepisy prawa są stosowane przez PO wybiórczo tak w sprawie Zakajewa jak i krzyża gdzie albo się to prawo nie egzekwuje albo egzekwuje w zależności od zaistniałej sytuacji politycznej.

Użytkownik osiris edytował ten post 17.09.2010 - 06:57

  • 1

#280 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy Ty osiris zawsze musisz wietrzyć spiski na najwyższych szczeblach władzy? Nie przyszło Ci do głowy, że np. nadgorliwy komisarz pomyślał, że sobie zaplusuje u komendanta, jak w brawurowy sposób dokona zatrzymania?

Czy wreszcie znienawidzony przez Ciebie Tusk, nie powiedział wczoraj, że nie wydamy Zakajewa Rosjanom?

Ty to jak Jarek, pierdoliza mózgu i hejaa! Do ataku na nieistniejącego wroga!


edit:
Kolejny odważny - proszę tutaj albo na PW przedstawić powody, dla których poszedł minus - jestem bardzo ciekawy "co autor miał na myśli"

edycja cisz: To nie jest wątek o Zakajewie. Osiris, oczywiście musiałeś go rozpocząć. Lamentować może będziemy, jak go wydadzą Rosjanom. Proszę o niekontynuowanie wątku z wiadomych przyczyn.

Użytkownik cisz edytował ten post 17.09.2010 - 09:05

  • 1

#281 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja Tobie minusa nie dałem bo dopiero przed chwila tutaj wszedłem, choć za takie chamskie pisanie się należał.
Ale ad rem.

To uważam za wielki skandal. Dlaczego się tak dzieje, że umowy zawierane pomiędzy prokuraturą a obroną nie są dotrzymywane – oburzał się po zatrzymaniu Ahmeda Zakajewa konsul honorowy Republiki Czeczenii, Adam Borowski. Według jego słów adwokat szefa emigracyjnego rządu Czeczenii już wczoraj kontaktował się z prokuraturą i umówił się, że stawi się on w czwartek po południu lub w piątek rano w warszawskiej prokuraturze.



Naciski na TUSKA już się zaczęły:

- Polska ma wystarczające podstawy, by wydać Ahmeda Zakajewa władzom Rosji - oświadczył w piątek Konstantin Kosaczow przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej, niższej izby rosyjskiego parlamentu. Jak zaznaczył, Rosja na razie czuje zadowolenie z faktu, że "polskie władze, działając w ramach prawa, mimo wszystko zatrzymały Zakajewa".
Według Kosaczowa istnieją trzy scenariusze rozwoju wydarzeń: wydalenie Zakajewa do Wielkiej Brytanii, jego ekstradycja do Rosji lub zwolnienie z powodu nieudowodnienia wysuniętych wobec niego oskarżeń.

- Znam bazę dowodową. Jest wystarczająco poważna. Polska będzie miała wszelkie podstawy, aby wydać Zakajewa Rosji - powiedział rosyjski parlamentarzysta. Dodał, że w razie potrzeby strona rosyjska może przedstawić dodatkowe wyjaśnienia dotyczące wniosku o wydanie szefa emigracyjnego rządu Czeczenii.


Czyżby przysługa za przysługę?

edycja cisz: Przy całej sympatii dla Twej osoby, musiałam.

Dołączona grafika

edycja cisz: Przy całej sympatii dla Twej osoby, musiałam.

Wybacz ale próbuje wykazać powiązania między ostatnimi działaniami Prezydenta w sprawie krzyża a zatrzymaniem Zakajewa że czas usunięcia dokładnie pokrywa się ze sprawą Zakajewa.
Nie jest to żaden OT.

Użytkownik cisz edytował ten post 17.09.2010 - 09:07

  • 0

#282 Gość_Armstrong2009

Gość_Armstrong2009.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiecie jak bardzo się cieszę, że tej samowolki budowlanej niema już przed pałacem, lepiej późno niż w cale. Ja jestem zadowolony, że w końcu ta sprawa wygląda na załatwioną. :D
  • 0

#283

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najgorsze w tej historii jest to podjudzanie tych biednych ludzi przez Jara i wykorzystywanie całej sytuacji tylko w celu czysto politycznym przez niego. Według mnie każdy ma prawo wierzyć w co tylko chce ale wykorzystywanie tych ludzi do własnych celów na prawdę powinno być surowo karane....
  • 0

#284 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

No i usuneli .;) Na jutro zapowiadany jest protest , moim zdaniem oglądanie tego jest lepsze od oglądania komedii , więc kupie popcorn i pooglądam sobie zabawne sceny z protestu;)

Zakładam , że ta mniejsza i bez okularów to obrończyni krzyża.

Pomijając sprawy moralne , to mnie ich zachowanie poprostu śmieszy.

Mam ciekawą relację z warszawy : mianowicie pewna osoba była tam , i szła w kierunku placu , więc obrońcy krzyża niewiedzieli czy ona jest po ich stronie czy po tej przeciwnej , ona podeszła do tablicy więc dla nich jasne było to , że jest przeciwko im , wiec zaczeli pluć na komende , i przeklinać . To jest bardzo zabawne ,a jednocześnie smutne, ci fanatycy sami sobie przeczą. ..

Użytkownik Dolg edytował ten post 18.09.2010 - 21:59

  • 0

#285

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tekeeus:

osiris:
(...)
Do kompletu brakuje nam tylko miłosnego wręcz związku z braterskim narodem radzieckim, gdzie już mało brakuje do tego.
(...)

I ja myślałem, że Związek Radziecki upadł dwie dekady temu... ach, ja i ta moja nieznajomość historii.


@Tekeeus, myślę, że osiris chodziło nie tyle co o ZR, co o tą 'przyjaźń' polsko-rosyjską, po to by, brzydko mówiąc, Polskę udupić. Wypowiedzi Putina o upadku Związku Radzieckiego, nazistowskie pozdrowienia najwyższych władz w Rosji - zapraszam do obejrzenia filmu 'The Soviet Story'.

http://www.filmweb.p...The-2008-479740
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych