Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
370 odpowiedzi w tym temacie

#346

Yarm.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spróbuj z ołówkiem albo czymś ciężkim jeśli ruszysz to, to na pewno TK ;)
  • 0

#347

Sumel007.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Geller w latach siedemdziesiątych był gościem na antenie brytyjskiej stacji radiowej, program prowadził sceptycznie do jego umiejętności nastawiony prezenter. W pewnym momencie Geller zaprosił słuchaczy do wzięcia udziału w eksperymencie i kilkanaście minut później rozdzwoniły się telefony od osób, które twierdziły, że łyżki, sprężyny i inne metalowe cienkie przedmioty, a także - UWAGA UWAGA - paznokcie zaczęły się "spontanicznie skręcać", zaś niedziałające od lat zegary zaczęły z niewyjaśnionych powodów tykać.

Sam jestem nastawiony tak, że zwyklę wierzę w takie rzeczy, jednak wszystko co się dzieje w TV może być sfałszowane. To znaczy często w TV są teleturnieje w stylu: " zadzwoń, rozwiąż banalną zagadkę i wygraj 1000 zł". Myślicie, że kto w końcu tam dzwoni i wygrywa...zastanów się....tak dobrze jesteś na dobrej drodze...brawo! zgadłeś tam dzwoni ktoś ze studia, wcześniej ustalona osoba. Hmmm... czemu w radiu mieli by nie zrobić czegoś takiego?
  • 0

#348

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

telekineza jest rzeczą wykonalną i jak najbardziej możliwą do oponawania. Jednak jakoś niezbyt mnie do tego ciągnie :D widziałem na żywo (to znaczy widziałem to nie z telewizji tylko tam byłem) jak Derren Brown podczas swojego programu w Bristolu (świetny gość, byłem już na kilku jego występach - udało się nawet z nim pogadać) w jakiś sposób spowodował że stolik się sam zaczął obracać i unosić.
  • 0



#349

serafin099.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to z papierkiem pod miską mi sie udaje ale długopis sie nie chce ruszyć :mrgreen:
  • 0

#350

Camillo.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początek chcialem sie przywitac bo jestem nowy:)
Dzień dobry wszystkim.
forum bardzo mi sie spodobalo gdyz interesuje sie takimi sprawami.

mam pytanko co do telekinezy tej z papierkiem lub folia aluminiowa na szpilce. zaczalem kilka dni temu. przygotowalem wszystko i dla pewnosci przykrylem wszystko duza szklanka z piwa tak zeby nie bylo mozliwosci ze np. dmuchne w to przypadkiem. dmuchnalem dla sprawdzenia czy sie nie ruszy i jest ok. skupilem sie posiedzialem przy tym chwile i rusza sie tylko lekko w jedna i w druga strone. czy ja robie cos nie tak? wiem ze innym kreci sie nawet kilka razy.
pozdrawiam
  • 0

#351

snovvy.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam lepiej :D Chocbym niewiem jak sie staral, karteczka za chiny ludowe nie zrobi pelnego obrotu :-P dojdzie do 90% obrotu i zacznie sie krecic w druga strone znow w 90%... :/
Raz mialem bardzo fajna przygode ;-) Krecilem sobie karteczka, wszystko cacy i w miedzy czaasie pisalem przez komunikator... pisze tak sobie i pisze i nagle katem oka [no... w sumie to dolem oka] zauwazylem ze igla jest niesamowicie wykrzywiona a karteczka... lewituje[!!!] na skraju biurka... 'przestraszylem' sie i koncentracja prysla. Karteczka oczywiscie opadla na ziemie. Igla byla niesamowicie odbita od pionu :-D

Telekineza to fajna zabawa :-)... ide po igle ;-p
  • 0

#352

Camillo.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

teraz zacząlem krecic bez szklanki. idzie duzo lepiej kartka sie kreci dopoki nie odsune rąk. jak byl u mnie kumpel to powiedzial ze to niemozliwe zeby moznabylo poruszac papierek umyslem. stwierdzil ze to cieplo lub jakies 'prądy' idace z rak. ale to tylko zdanie kolegi. ja nieprzestaje sie bawic. bez nakrycia kreci sie jak glupia:)
  • 0

#353

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spróbuj bez rąk bo ciepło z rąk powoduje że między papierkiem i ręką postaje pole elektromagnetyczne i papierek się kręci umieć bez rąk to jest sztuka ;)
pozdrawiam
  • 0

#354

Camillo.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bez przyłożonych rak kreci sie tylko o niecale pół obrotu w jedna i w druga strone.(po 10 minutach patrzenia na wiatraczek)
  • 0

#355

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś ćwiczyłem telekineza- efekt to tylko kręcenie wiatraczkiem. Niby nic ale zawsze coś ;) . Jutro chcę pokazać to nauczycielowi fizyki i z nim pogadać o tym. Napewno będzie stress aby się zaczęło kręcić bo wcześniej pokazywałem koledze... i nic się nie stało, nie mówiąc, jak głupio mi później było. Ciekaw jestem co z tego wyjdzie.
A co myślicie o tym, że można nauczyć się grać w piłke grając w nią, czytać szybko czytając ale czy można się nauczyć telekinezy jak innych rzeczy, tych zwykłych i mniej zwykłych???
  • 0

#356

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sądzę że można się nauczyć telekinezy jak innych rzeczy, tych zwykłych i mniej zwykłych , ponieważ do tego wszystkiego potrzebna jest wiara,wiara w samego siebie,bo to ona jest największą siłą każdego człowieka.
  • 0

#357

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja trenujący PK (psychokineze) :
http://pl.youtube.co...h?v=E15AbayDZO8
P.S. : Sorry za jakość, ale pod ręką miałem tylko komórkę.

Koleś który udowadnia, że dmuchanie niedaje takiego samego efektu jak PK :
http://pl.youtube.co...h?v=7OJlVPOMvVs

Koleś który udowadnia, że ciepło niewpływa na PK :
http://pl.youtube.co...h?v=5UFGkGuyOcw

Co sądzicie o tych filmikach ? Pozdrawiam.

Użytkownik stachi edytował ten post 30.01.2008 - 21:01

  • 0

#358

Anusiak.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spoko filmiki ale ten ostatni mi się nie podobał :(
A pyzatym TK nie służ tylko do kręcenia wiatrakiem do TK są bardzo dożo bardzo przydatnych zastosowań :)
  • 0

#359

oczapek.
  • Postów: 12
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich.

Ćwicze z wiatraczkiem od paru dni i juz pierwszego dnia poruszałem nim bez problemu z tym ze robilem to bez osłony w postaci słoika czy szklanki zakrywałem usta chustką. Wszystko ładnie pięknie ale jak nałozylem szklanke na mój wiatraczej i próbuje sie na nim skupic ani drgnie.. niewiem co jest nie tak... ja myśle ze jest to bariera psychiczna czy coś w tym stylu i próbuje ją złamać czy myślicie ze cyrkulacje powietrza w pokoju mogą poruszac wiatraczkiem???

P.S. Scepteczne odpowiedi i zarty mi niepomogą więc proszę zachować drwiny dla siebie. POZDRAWIAM:)
  • 0

#360

Leniek.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taki w tym problem że to nie była telekineza tylko ruchy konwekcyjne powietrza nagrzewającego się przy twojej ręce które zablokowałeś przykrywając wiatraczek. Zabierz się za techniki PSI które są w większym stopniu dowiedzione anie za telekineze która nie została w żaden sposób przybliżona
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych