Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza


  • Please log in to reply
370 replies to this topic

#316

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

próbowałem i nic , ale jestem dobrej myśli jutro na lekcjach sobie poćwiczę .
  • 0

#317

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh.. ja to wszkole spróbuje wyrzucić nauczycielke przez okno;p
  • 0

#318

Kierku.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mozecie sie okreslic co do skupienia sie.. mam myslec tylko to danej rzeczy i "ucinac wszysktie mysli" czy wrecz przeciwnie. strzerzcie sie nauczyciele.... :)
  • 0

#319

Kierku.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"telekineza nie istnieje przynajmniej jej nie udowodniono, sa tylko zjawiska ja imitujace" hmm... moze to i racja?
  • 0

#320

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To są bzdury! TELEKINEZA ISTNIEJE!!! tylko trzeba umieć wykorzystywać do tego mózg i wyzwalać enrgię. Człowiek wykorzystuje 5-6 procent swojego mózgu wybitne jednostki 12% a co z resztą? Własnie ta niewykorzystywane część mózgu się tym zajmuje, a żeby ją :mlotek: uruchomić trzeba ćwiczyć np. medytację, jogę itp.

Także trzeba uwierzyć w to że się uda, bo bez wiary nic nie wyjdzie. ;)
  • 0

#321

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Człowiek wykorzystuje 5-6 procent swojego mózgu wybitne jednostki 12% a co z resztą?

Ludzie ciagle powielaja ten zle zrozumiany sens zdania. Czlowiek wykorzystuje te 5-6 % na abstrakcyjne myslenie, a reszta odpowiada za zmysly, ruch itd. i nie prawda jest ze reszta nie jest wykorzystana. Czlowiek wykorzystuje 100 % mozgu. Sugerujesz ze czlowiek ma jakies nieuzywane zapasy tkanki mozgowej ?
  • 0

#322

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=FCP2FZeHmN8"][/url] co myślicie o tym filmiku?
  • 0

#323

Kierku.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bzdury
  • 0

#324

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest kilka takich filmików gdzie na początku mężczyzna porusza chusteczką w powietrzu a potem przez szklanke. A jak wyjaśnisz to przez szklanke?
  • 0

#325

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na tym polega iluzja, zebys nie wiedzial jak to zrobic. kazdy filmik, ktorego nie jestes w stanie wyjasnic bierzesz za sily nadprzyrodzone ?
  • 0

#326

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no nie ale takich filmików jest dużo, a tak poza tym spytałem co o nim sądzicie i tyle.
  • 0

#327

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no nie ale takich filmików jest dużo, a tak poza tym spytałem co o nim sądzicie i tyle.


Nic nie sądzę, nie ma na nich nic ciekawego ani nadzwyczajnego. Widzimy jakiś bliżej nieokreślony trik. Takie coś łatwo zrobić znając metodę i nagrywając filmik. Niestety, nie znam metody, pewnie jest do kupienia za ileś tam. Zresztą w pierwszym komentarzu masz napisane że za 25 zł możesz kupić "trik". Myślisz że tam jest napisane "medytuj 50 lat i może się uda"? Jest pokazane zapewne prosto jak zrobić taką "lewitacje". Inną kwestią jest nauka tak żeby wyglądało płynnie i żeby widzowie nie zauważyli linek i tym podobnych.
  • 0

#328

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ludzie to mi naprawdę wyszło. zrobiłem taki wiatraczek z folii aluminiowej na szpilce wbitej w gumkę, wszystko przykryłem szklanką i naprawdę kręciłem nim... Coś niesamowitego polecam wszystkim.
  • 0

#329

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez uwazam ze z folia nie jest trudno ja w wakacje sie bawilem z papierem i mi nie wychodzilo a z folia od razu tylko jezeli sie to robi z folia to nie mozna uzywac rak do tego najlepiej miec je z tylu bo jezeli przysuniesz do folii rece to cieplo rak bedzie ja poruszalo :D
  • 0

#330

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie wiem ja nałożyłem na to wszystko szklankę więc ciężko jest żeby ciepło ciała oddziałowywało przez szkło i jeszcze 2-3 cm. do wiatraczka. Oczywiście gdy zdejmuję szklankę to nie ma najmniejszych problemów z tym że wiatraczek szaleje. Udało mi się wtedy zrobić nawet trick z przesuwanie jednego końca za palcem (raz w jedną stronę, raz w drugą)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych