Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy scenograficzne część III


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx, a skąd Ty wiesz napewno ,że czegoś nie ukrywają??

aph, owszem była na czasie co nie zmienia faktu ,że gdyby oba narody były świadkami czegoś co przekracza ludzkie pojęcie to szczerze wątpie by wyjawili prawdę.

Nie mam zamiaru wgłebiać się w ten temat.

Pozdrawiam.
  • 0

#32

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam zamiaru wgłebiać się w ten temat.

to widac po poziomie Twojej wiedzy.
  • 0

#33 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

aph, poziom wiedzy jest umowny. Nie wiesz jaką mam wiedzę więc sobie daruj takie zagryweczki, natomiast poziom kultury osobistej w Twoim przypadku jest poniżej normy.
  • 0

#34

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lynx, a skąd Ty wiesz napewno ,że czegoś nie ukrywają??

Ja nie wiem czy czegoś nie ukrywają i nadal jestem ciekaw, skąd Ty masz pewność, że coś ukrywają.
  • 0



#35 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx, jesteś ciekaw ale nie robisz nic w tym kierunku. Przynajmniej takie sprawiasz wrażenie. Ja nie jesten pewien ale staram się kojarzyć kwestie , które Ty pomijasz.
  • 0

#36

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad, nie wiem co mógłbym zrobić więcej ponad to, co zrobiłem. Byłem ciekaw skąd masz tą pewność, więc Cię spytałem. Teraz odwracasz kota ogonem i twierdzisz, że nie masz pewności. Na szczęście zdążyłem się już do tego przyzwyczaić.
Piszesz o jakichś kwestiach (jak zwykle bez konkretów ;-> ), więc spytam, co wspólnego mają te kwestie (sprecyzujesz je? ;-> ) z fałszowanymi dowodami na fałszowanie zdjęć przez NASA.
  • 0



#37 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx, niby zdążyłeś się przyzwyczaić ale sam konkretów nie podajesz. Czym Ty się podpierasz?? Linkiem z WIKIPEDII?? Kiedykolwiek podałeś coś konkretnego? Ja sobie nie przypominam.Jak do tej pory tylko strzelasz uśmieszki i piszesz ironiczne tekściki.

"Byłem ciekaw skąd masz tą pewność, więc Cię spytałem."

Pytałeś więc w taki sposób odpowiedziałem, że nie mam pewności ale oczywiście Ty musisz dolewać oliwy do ognia.
  • 0

#38

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poziom wiedzy jest umowny. Nie wiesz jaką mam wiedzę więc sobie daruj takie zagryweczki

umowny czyli zalezy od tego co sobie wymyslisz? w istocie niewiem jaka masz wiedzie, ale w tym temacie jak dotad sie nie popisales, co daje pewnien obraz sytuacji (chyba, ze bezpodstawne domysly rowniez nazywasz wiedza, wtedy jestes najmadrzejszy z nas wszystkich razem wzietych)

natomiast poziom kultury osobistej w Twoim przypadku jest poniżej normy.

bywa i tak

Linkiem z WIKIPEDII??

jesli sadzisz, ze w wiki sa zle informacje to je popraw. jestem pewnien, ze z Twoim poziomem wiedzy uda Ci sie przekonac spolecznosc do swoich racji.

(do Lynxa) Kiedykolwiek podałeś coś konkretnego?

kpisz, prawda? powiedz, ze zartujesz...
  • 0

#39

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad, mógłbyś sprecyzować o jakich kwestiach wspominałeś i jaki mają one związek z nieistniejącymi problemami scenograficznymi na zdjęciach z misji Apollo?
  • 0



#40 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

aph, personalne wycieczki sobie daruj. Nie znasz mnie więc impertynencje skieruj sobie w lustro jeśli Ci się podoba. Zamiast czepiać się mnie to lepiej zainteresuj się czymś pożytecznym. Co jest??? Jesteś kolejnym w kolejce co ma jakieś ale w moim kierunku?

Tak na marginesie: Według Ciebie zawsze to co piszę to są domysły , niech i tak będzie. Mało mnie to interesuje ale następnym razem daruj sobie tego typu wycieczki..

Lynx, Ty sam wiesz najlepiej. Nie mam zamiaru się tutaj przepychać bo nie warto to raz, dwa to nie jest miejce na tego typu dyskusje.
  • 0

#41

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad, nadal nie wyjaśniłeś jakie kwestie miałeś na myśli. Uciekasz od wątku, który sam poruszyłeś.
  • 0



#42 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx, napewno nie poruszyłem wątku apollo, to Ci mogę zagwarantować.Nie drąż tematu bo ja nie mam zamiaru wdawać się w kolejne przepychanki a mało nie brakowało a doszłoby do kolejnej.Ktoś ustąpić musi.
  • 0

#43

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad, no właśnie. Zamiast w wątku o Apollo pisać o Apollo, wyskoczyłeś ni w pięć ni w dziewięć z teorią spisku i umowy między USA i ZSRR. A teraz nagle obwieszczasz, że nie chcesz się wdawać w dyskusję. Po co w takim razie w ogóle zabierałeś głos?
  • 0



#44 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx,

nie pochlebiaj sobie.

Odniosłem się do pytania aph:"jesli amerykanie znalezli cos dziwnego na ksiezycu to czemu rosjanie tego nie znalezli?"

natomiast Ty oczywiście musiałeś się wtrącić. Czasem spojrz dokładniej. Nie ja Cię tu zaczepiłem a raczej było odwrotnie.Z tejże racji nie miałem przymusu prowadzić z Tobą dyskusji i przepychać się bo Ty akurat miałeś takie widzimisie.
  • 0

#45

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad. zawsze wtedy, gdy się okazuje że nie masz racji, uciekasz od tematu i nagle oburzasz się za rzekome ataki na Twoją nietykalną i zawsze nieomylną osobę?

Kiedy pytają Cię o rzeczy, na które odpowiedź tak na zdrowy rozsądek może być tylko jedna i kiedy jest ona niezgodna z Twoimi wyobrażeniami to odwracasz kota ogonem i warczysz na wszystkich.
I jeszcze dziwisz się czemu kilka osób ma do Ciebie jakieś pretensje. Może czas przestać się dziwić i zauważyć choć trochę swoją winę?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych