Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Prezydenckie 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
694 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory Prezydenckie 2010 - II TURA (316 użytkowników oddało głos)

Na kogo będziesz głosował/a ?

  1. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Głosowano Jarosław Kaczyński (PiS) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#76

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znowu piszesz od rzeczy. Kto zabiera dziecko bo jest za grube ? Skąd walisz te przykłady ? Przykłady to można podawać takie jakie są, przemocy w rodzinie.


Od rzeczy jest twierdzenie że rodzic jest lepszy dla dziecka niż urzednik? To gratuluję, czyli ciebie wychowała pani przedszkolanka a od rodziców uciekałeś.

skąd biorę przykłady? z mediów. W tym roku w Anglii był przypadek zabrania dziecka rodzinie bo było za grube, tak za grube, nie było innego powodu. U nas nic nie lepiej, niedawny przykład ja chłopczyk został zgarnięty w drodze do domu ze szkoły bo ponoć jego rodzice są biedni.

Tak więc to ty się opamietaj bo roztaczasz wizję wspanialego panstwa troszczącego się o ludzi w każdym przejawie ich życie od urodzenia do śmierci. To ma swoją nazwę TOTALITARYZM

No właśnie tak to jest. Włącz logikę, bo to nie boli. Dzięki właśnie tej kontroli wiemy o tym co się dzieje.


To ty wyłącz myślenie totalitarne. Państwo nie jest ani od wychowywania dzieci, ani od prowadzenia firm, ani od leczenia ludzi itd. Państwo ma ludziom w tych czynnościach nie przeszkadzać. Chyba że uważasz że ludzie to stado kretynów i bydło którym należy kierować, wtedy twoje poglądy jak najbardziej mają rację bytu.

To przez Ciebie przemawia nieumiejętność współżycia z innymi ludźmi. Sam nie jesteś. Nie umiesz żyć w społeczeństwie to odbij od ludzi co potrafią.


Prze ze mnie? ależ to nie ja się wtrącam w życie innych i w dodatku żądam aby państwo to robiło, to ty zostaw innych w spokoju bo lepiej wiedzą jak kierować swoim życiem, nie potrzebują kontroli państwa i takich ludzi jak ty


Ta jasne :) Nowak sprzedający dużo taniej ma zarobić dużo więcej, właśnie by zarobić więcej musi mieć większą marżę a nie obniżać o tyle ile spadł podatek swój produkt. Widzę, że pieniądze biorą Ci się z nieba. Gubisz podstawową logikę, ale zauważyłem że jest Ci ona obca. Nie chce mi się tego rozpisywać na liczbach, kto rozumie to rozumie, reszta do nauki.



hehe jesteś po prostu śmieszny ze swoją logiką, proszę opisz mi to na liczbach :)

Podam tylko przykład, pod Sandomierzem na targu sprzedają (takie same ciuchy) Polacy i Rumunii. Polacy się buntowali bo Rumuni mają taniej więc pewnie działają nielegalnie. Przyszły wszelkie państwowe kontrole i okazało się, ze nie, że Rumuni też prowadzą firmy, płacą ZUS itd a jednak mają taniej, sprzedają więcej, i zarabiają więcej. Jak to się dzieje? Może oni wiedzą co to wolny rynek a tamci Polacy tak jak i ty nie mają pojęcia?

Tak Nowak sprzedający dużo taniej bo nie płaci podatku zarabia dużo więcej bo sprzedaje więcej a dalej może mieć taką samą marżę!


I pieniądze nie biorą się z nieba, biorą się z pracy, a jak do tego państwa nie zabiera 70% w podatkach, zusie z tego co się wypracuje to ma się większy kapitał który można pomnażać.

Chyba nie ma sensu z Tobą więcej dyskutować, komunistów należy ignorować.

witam ja zagłosuje na napieralskiego ponieważ musi byc równowaga polityczna ponieważ kaczyński i komorowski to kandydaci prawicowi



Zadam ci tylko jedno podstawowe tytanie, co to znaczy prawicowi a co znaczy lewicowi? Wiesz czym to się rożni czy czerpiesz wiedzę tylko z mediów gdzie tak się ich nazywa?

Zarówno Kaczyński jak i Komorowski są centrowi, w żadnym wypadku nie można ich nazwać prawicowymi przed wszystkim przez swoje poglądy gospodarcze
  • 1

#77

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Apropo tematu wychowania dzieci,

Antyrodzinna ustawa przyjęta

Sejm przyjął w czwartek – głosami posłów PO, Lewicy i PSL – skandaliczną, antyrodzinną nowelę ustawy o przemocy w rodzinie. Wprowadza ona m.in. całkowity zakaz kar cielesnych oraz daje prawo urzędnikowi do odebrania dziecka rodzicom. Przeciw ustawie zagłosowali posłowie PiS i ugrupowania Polska Plus(...)

niezależna.pl
  • -1



#78 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

No tak, skoro 3 na 4 partie ją przyjęły, to faktycznie jest antyrodzinna i godzi w interesy polskiego społeczeństwa (a może dzieci elektoratu pisu są... zagrożone?) :D
  • 0

#79

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od tej pory każdy post niezwiązany z tematem topicu będzie karany warnem oraz usuwany.


Cisz, miałem właśnie to samo napisać.
edit: Burnago
  • 0



#80

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No tak, skoro 3 na 4 partie ją przyjęły, to faktycznie jest antyrodzinna i godzi w interesy polskiego społeczeństwa (a może dzieci elektoratu pisu są... zagrożone?) :D

A gdyby 3 na 4 partie przyjęły ustawę, że np wprowadza się zakaz pisania prawa ręką to tez by byłą to wspaniała ustawa bo przyjęły ją 3 ma 4 partie czy są może jakieś inne kryteria?

Przy okazji serdecznie przepraszam za robienie offtopu, zwłaszcza koleżankę Cisz którą bardzo cenię oraz apeluję o uzasadnienie swoich wyborów przez innych forumowiczów ponieważ zdecydowana większość głosuje i nie uzasadnia swojego wyboru jak prosił założyciel tematu.

Aczkolwiek zaznaczył też iż temat może służyć luźnym dyskusją okołowyroczym:)

Użytkownik snemies edytował ten post 10.05.2010 - 18:03

  • 2

#81

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje, ze to nie bedzie Komorowski - człowiek, który nie posiada żadnych uczuć.
  • 2

#82

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje, ze to nie bedzie Komorowski - człowiek, który nie posiada żadnych uczuć.

Nie jestem zwolennikiem Koomorovskiego, ale na jakiej podstawie wnosisz, że nie posiada on żadnych uczuć? Zresztą, nawet gdyby tak było, to w moim odczuciu byłaby to zaleta.
  • 0



#83

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oceniłem jego zachowanie po śmierci Kaczyńskiego, wypowiadał się w taki sposób, jakby się nic nie stało. Być moze dla innych wyjde na kogoś, kto się czepia ale mnie tak naprawde razi i zniesmacza do takiej osoby, tak bardzo ,że aż musiałem to napisać.
  • 1

#84

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze raz powtórzę, że nie jestem zwolennikiem Komorowskiego, aczkolwiek opanowanie i podchodzenie do wielu (lub wszystkich) kwestii "na zimno" jest akurat bardzo dobrym rozwiązaniem. Co by pomogło, gdyby Bronisław Komorowski przez cały okres żałoby chodził zapłakany? Wydaje mi się, że nic, a tak wiem przynajmniej, że polska będzie miała opanowanego prezydenta... chociaż ten konserwatyzm mnie dobija.
  • 0



#85

Ciechan.
  • Postów: 104
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Najświeższy sondaż SMG/KRC dla tvn

http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html


Jak dla mnie sondaż przeprowadzony na 998 osobach jest mało reprezentacyjny...bardziej wskazuje on tendencje wyborcze...


Pana Leppera można już wykreślić z ankiety...

http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

Użytkownik Ciechan edytował ten post 10.05.2010 - 20:54

  • 0

#86

renton.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie mozna, bo cofneli ta decyzje.

Sercem z Korwinem, realistycznie za Komorowskim, jednak PO lepiej radzi sobie z gospodarka w czasach kryzysu niz PiS jak chcecie grecje to oddajcie wladze PiSowi spowrotem powodzenia.

Użytkownik renton edytował ten post 11.05.2010 - 19:22

  • -1

#87

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muszę przyznać, że bardzo mnie poruszyło poparcie udzielone towarzyszowi obywatelowi Bronkowi przez polskie elity .. w świetle tak druzgocącego poparcia polskich autorytetów zastanawiam się czy nie zagłosować na towarzysza obywatela Bronka. Martwi mnie tylko, że towarzysz obywatel Bronek dał się zrobić Dimitrowi jak dziecko w piaskownicy i przywiózł z Moskwy 67 tomów makulatury ale jak pomyślę, że przecież Dimitr i Vladi otoczą towarzysza obywatela Bronka opieką to kamień spada mi z serca..


Dołączona grafika

blogpress.pl/yarrok




Nie spodziewałem się również poparcia Wisławy Szymborskiej.. to całkowicie zmienia postać rzeczy.. Niech żyje towarzysz obywatel Bronek..


http://www.youtube.com/watch?v=LeuM7CTJCEc&feature=player_embedded

blogpress.pl/yarrok


  • 0



#88 Gość_Armstrong2009

Gość_Armstrong2009.
  • Tematów: 0

Napisano

Muszę przyznać, że bardzo mnie poruszyło poparcie udzielone towarzyszowi obywatelowi Bronkowi przez polskie elity .. w świetle tak druzgocącego poparcia polskich autorytetów zastanawiam się czy nie zagłosować na towarzysza obywatela Bronka. Martwi mnie tylko, że towarzysz obywatel Bronek dał się zrobić Dimitrowi jak dziecko w piaskownicy i przywiózł z Moskwy 67 tomów makulatury ale jak pomyślę, że przecież Dimitr i Vladi otoczą towarzysza obywatela Bronka opieką to kamień spada mi z serca..


Dołączona grafika

blogpress.pl/yarrok


A ja mam takie pytanie do ciebie, Czy ty się dobrze czujesz?? To, że tobie nie podobają się sympatie polityczne innych osób, nie znaczy, że te osoby są gorsze od ciebie i że można je bez pardonu wyzywać i prowokować. Moderatorzy konsekwentnie kasują twoje prowokacje i jak widać ciągle nie robi to na tobie, żadnego wrażenia. Nie wiem, może ty nie jesteś wstanie prowadzić polemiki na poziomie tylko umiesz robić syf na forum.

Nie rozumiem dlaczego porównujesz te znane osobistości do bezmózgich małp, przy okazji obrażając ludzi dla których te osobistości mogą być autorytetami? Dlaczego piszę tego posta, a bo akurat dla mnie Wałęsa jest wzorem do naśladowania. A konkretnie jego upór i niezłomność w dążeniu do celu.

I jak się do tego ustosunkujesz? Podeślesz mi linki do „moherowych” stron gdzie pisze, że Wałęsa to Bolek. Od razu ci powiem, że ja nie wierze w te bzdury.

Użytkownik Armstrong2009 edytował ten post 12.05.2010 - 06:53

  • 2

#89

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

A ja mam takie pytanie do ciebie, czy ty jesteś jebnięty czy tylko się zgrywasz?


Za młody jesteś, żeby pojąć przesłanie tej prowokacji.. kiedy Polska przechodziła transformację 89, ty robiłeś w pieluchy a ja uczyłem się obowiązkowego rosyjskiego w szkole.. Wybory zdecydują w jakim miejscu znajdzie się Polska na nowej mapie geopolitycznej, po stronie wschodniej czy też po stronie zachodniej.. Jeśli myślisz, że będę się biernie przyglądać jak czerwona pięcioramienna gwiazda tak znienawidzona przez Polaków znów zaczyna mieć wpływ na losy tego kraju to chyba sam jesteś jXXXXXy!

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Proszę o wzajemny szacunek i kulturalną dyskusję - cisz

  • 5



#90

Jakub.
  • Postów: 57
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybory prezydenckie o niczym nie decydują cała władza nadal będzie w rękach premiera a urząd prezydenta ma jedynie funkcje reprezentatywne .

W pierwszej turze chciałem głosować na przedstawiciela Antyklerykalnej Partii Postępu Racja Polskiej Lewicy ale niestety nie zdołała ona zebrać 100tyś podpisów . Na Grzegorza Napieralskiego nie będe głosował bo ma on poglądy prawicowe . Pierwszą ture odpuszczę a w drugiej zagłosuje na mniejsze zło , czyli na każdego byle tylko Jarosław nie został elektem .

Bardzo żałuje że Bartoszewski zniżył się do poziomu ordynarnej przepychanki politycznej , szkoda bo bardzo go ceniłem .

JK-M ma kilka ciekawych pomysłów ale jako prezydent raczej by ich nie wprowadził , aby to zrobić musiałby mieć "siłe" w sejmie

Bronisław Komorowski to dla mnie taki ciepły i miły wujek w stylu "o chodźcie dzieci dam wam cukierki"

Jarosław Kaczyński - jego poglądy są dla mnie niedopuszczalne a dodatkowo teraz przelał czare hipokryzji "głaskając" Rosje co jest totalnie sprzeczne z jego poglądami

Andrzej Lepper - no bez niego to już nie byłoby to samo :) Andrzej wraca w "wielkim" stylu

Marek Jurek - kandytat skrajnie radykalnych katolików , swoją drogą jego wynik będzie odzwierciedleniem tego jak silne są te najbardziej ekstremistyczne środowiska

Grzegorz Napieralski - kandydat prawicowy , w sumie od Jarosława różni się tylko tym , że on podaje ręke panu Jaruzelskiemu a Jarosław panu Rydzykowi .

Wszyscy inni mnie nie interesują , kampania wbrew pozorom będie bardzo chamska Platforme już szlag trafia że PiS zawłaszcza katastrofe tylko pod siebie...
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych