Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnica Samolotu 101


2351 odpowiedzi w tym temacie

#766

gibon83.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

. Są "kwity" na Komorowskiego i to poważne, a dodatkowo w dużej ilości. Kwity na Lecha "Bolka" Wałęsę. Żydy i komuna będą starały się za wszelką cenę do "nie rozdrapywania" historii. Kaczyńscy od jakiegoś czasu mówią, że te kwity są, tylko nie można ich ujawnić. Kaczyńscy są na tyle mądrzy i rozsądni, że bez powodu, gdyby tych kwitów nie było, nie rozpowiadaliby o tym. Sami pomyślcie...


I już bym był gotów w to uwierzyć, ale sam napisałeś:

Sami pomyślcie...

;]

Rewelacje prosto z cyrku przy Wiejskiej to chyba nie ten temat. Przecież na wszystkich są kwity. Nie wiedziałeś?
  • 0

#767

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jedyne czym pis się posługuje to obłuda i kłamstwo. Kwity są też na kaczyńskiego tylko ten cham w swoim przypadku z dużym opóźnieniem o tym poinformował gdy już sąd lustracyjny uznał, że jest ofiarą. Natomiast w takim samym przypadku ale z wrogiem politycznym w roli głównej, od razu pokazał te dokumenty z IPN nie dając nawet szans na obronę i od razu osądzając, że to agent. Szczyt chamstwa i nie mów mi o żadnych kwitach bo widać dziecko, że nie masz pojęcia jak kiedyś było. Mnie to zawsze interesowało i wiem ile osób się skarży na te prześladowania, przesłuchania i rzekomą współpracę, a często esbeki same se pisały raporty, żeby kasę dostać.

Badboy
Czy wiesz co to jest szczyt głupoty? Dla mnie takim jest właśnie tekst z twojego postu. Jak możesz tak głupi tekst cytować. Ktoś musi mieć problem ze wzrokiem i słuchem skoro takie bzdury napisał. PO ma prawei dwukrotną przewagę na pisem a ty mi piszesz, że nie jest zbyt różowo? A ja myślałem że argumentacja w tym temacie wcześniej sięgneła dna.

Pozdrawiam

Edit
Niech ktoś uprzątnie ten temat albo powstrzyma przed dalszym OT. Ja już nic więcej o tym wątku nie napiszę w tym temacie.

edit AlienGrey
Może najpierw Ty powstrzymaj się od rozkręcania OT.

  • -8

#768

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Badboy
Czy wiesz co to jest szczyt głupoty? Dla mnie takim jest właśnie tekst z twojego postu. Jak możesz tak głupi tekst cytować. Ktoś musi mieć problem ze wzrokiem i słuchem skoro takie bzdury napisał. PO ma prawei dwukrotną przewagę na pisem a ty mi piszesz, że nie jest zbyt różowo? A ja myślałem że argumentacja w tym temacie wcześniej sięgneła dna.
Pozdrawiam


A wiesz co to szczyt chamstwa i prostactwa ? Jak nie wiesz to spójrz na swój post i zastanów się co wniosłeś do tematu oprócz pustych słów ignorancji..
Ktoś rzeczywiście musi mieć problem ze wzrokiem i słuchem jeśli nie widzi co się dzieje.. Ale cóż tak to jest jak się opieramy na sondażach i propagandzie TuskVisionNetwork oraz GazuWybuchowego. ;) Zapomniałem przecież, że leczą nas zadowoleni dobrze opłacani lekarze a nasze dzieci uczą zadowoleni i dobrze opłacani nauczyciele, że nie wspomnę już o tym, że o nasze bezpieczeństwo dbają zadowoleni i dobrze opłacani policjanci.. mamy drugą Irlandię.. By żyło się lepiej.. kolegom platformy.. ahoj ;)
  • 4



#769

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym się tak głupotą nie chwalił jak ty. Ja używam bardziej agresywnego języka tylko w stosunku do ludzi którzy nie kumają ile to jest 2+2.

Pytasz się co wniosłem swoich postem? Ano to że w brutalny sposób zaprzeczyłem twojemu kłamstwu. Ty nawet nie napisałeś komentarza do cytatu, a teraz jeszcze go tłumaczysz że sondaże są oszukane. To na jakiej podstawie ty wiesz że PO ma słabe poparcie? Skąd wiesz w jaki sposób ja pozyskuję takie informacje?

Szkoda że ty nie potrafisz nawet zrozumieć tekstu pisanego.

Pozdrawiam

edit AlienGrey
PaZi, ostatnie ostrzeżenie!
Szanuj zdanie innych.
Ah i pisze się sondaże, a nie sądaże.

  • -5

#770

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym się tak głupotą nie chwalił jak ty. Ja używam bardziej agresywnego języka tylko w stosunku do ludzi którzy nie kumają ile to jest 2+2.


Moja głupota to nic w porównaniu z Twoją a agresywnym językiem posługują się desperaci, którym brak argumentów. A wiesz ile to jest 2+2*2 ? .. :lol

Pytasz się co wniosłem swoich postem? Ano to że w brutalny sposób zaprzeczyłem twojemu kłamstwu. Ty nawet nie napisałeś komentarza do cytatu, a teraz jeszcze go tłumaczysz że sądaże są oszukane. To na jakiej podstawie ty wiesz że PO ma słabe poparcie? Skąd wiesz w jaki sposób ja pozyskuję takie informacje?


Żeby zaprzeczyć kłamstwu trzeba mieć na to jakieś podstawy i argumenty, których Tobie brak.. komentarza nie napisałem bo uważałem, że jest zbędny, nie przewidziałem, że będzie czytać to ktoś kto musi mieć wszystko rozrysowane na wykresie.. Nie trzeba sondaży aby się orientować w nastrojach społecznych..

Szkoda że ty nie potrafisz nawet zrozumieć tekstu pisanego.


Szkoda słów.. naucz się najpierw pisać..

Użytkownik BadBoy80 edytował ten post 28.04.2010 - 00:21

  • 3



#771

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A wiesz co to szczyt chamstwa i prostactwa ? Jak nie wiesz to spójrz na swój post i zastanów się co wniosłeś do tematu oprócz pustych słów ignorancji..
Ktoś rzeczywiście musi mieć problem ze wzrokiem i słuchem jeśli nie widzi co się dzieje.. Ale cóż tak to jest jak się opieramy na sondażach i propagandzie TuskVisionNetwork oraz GazuWybuchowego. ;) Zapomniałem przecież, że leczą nas zadowoleni dobrze opłacani lekarze a nasze dzieci uczą zadowoleni i dobrze opłacani nauczyciele, że nie wspomnę już o tym, że o nasze bezpieczeństwo dbają zadowoleni i dobrze opłacani policjanci.. mamy drugą Irlandię.. By żyło się lepiej.. kolegom platformy.. ahoj ;)



Bad masz moje poparcie też sądzę to samo, jeśli ktoś nie widzi takich dowodów ze sprawa jest coraz bardziej mataczona. To nie wiem co by się musiało jeszcze stać żeby ludzi otworzyli oczy i przejrzeli. PO cały czas oszukuje i obiecuje złote góry ,,ale swoim kolesiom nie nam" Wole mieć prezydenta i premiera który się stara i robi a nie obiecuje.
  • 2

#772

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam dowody manipulancie. Odsyłam cię do wszystkich większych firm zajmujących sie badaniem opini publicznej. Po nastrojach społecznych widzę, że ta afera to pic na wodę, fotomontaż i tak naprawdę jej nie ma. A ty jakie masz dowody?

Pozdrawiam

Użytkownik PaZi edytował ten post 26.04.2010 - 14:37

  • 0

#773

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam dowody manipulancie. Odsyłam cię do wszystkich większych firm zajmujących sie badaniem opini publicznej. Po nastrojach społecznych widzę, że ta afera to pic na wodę, fotomontaż i tak naprawdę jej nie ma. A ty jakie masz dowody?
Pozdrawiam


Takie dowody to sobie możesz.. wsadzić do.. kominka i spalić ;) Całe to śledztwo to pic na wodę, fotomontaż i tak naprawdę go nie ma.. tani dezinformatorze..
  • 3



#774

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z wykształcenie nie jestem Prawnikiem ale BHP to pokrewna dziedzina i analiza ocena ryzyka zawodowego a w tym wypadku analiza przyczyn po wypadkowych (katastrofy) są bliskie i takie dowody jakie pojawiły się w internecie po prze analizowaniu mi wystarczają. Starczy zobaczyć co się dzieje z rzetelnymi dowodami na stronach internetowych, są albo blokowane albo usuwane. Powiedz mi kto to robi? po co ? jeśli to są tylko głupie plotki i teorie spiskowe. Kto zadaje sobie tyle trudu żeby Polacy się o tym nie dowiedzieli ?

Użytkownik MatoIto edytował ten post 26.04.2010 - 14:56

  • 1

#775

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A więc przyznałeś się że jesteś tym kim cię określiłem. Nie ma sensu rozmawiać z takim prostym człowiekiem.

Pozdrawiam
  • 0

#776

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bogusław Wołoszański o katastrofie w Smoleńsku:

Na temat przyczyn tragedii pod Smoleńskiem pojawiło się jednak wiele teorii spiskowych. Jedną z nich jest to, że za zamachem stoi Rosja, która chciała pozbyć się niewygodnych Polaków, którzy upominali się o Katyń. Jak pan ocenia takie pogłoski?

- Staram się ich nie słuchać. Zawsze gdy dochodzi do tragedii na taką skalę pojawiają się bardziej, mniej lub całkowicie bezsensowne teorie. Aby dojść do prawdy musi upłynąć wiele czasu ale ludzie są niecierpliwi, dlatego wymyślają takie historie. Robią to również politycy, którzy płacząc nad trumnami, starają się równocześnie zebrać polityczne zyski.


Ale są również bardziej wiarygodnych hipotezy o tym, że mógł zawieść system naprowadzania, że były naciski na pilota, że warunki geograficzne i atmosferyczne się do tego przyczyniły. Czy kiedyś poznamy prawdziwe przyczyny katastrofy?

- Jesteśmy na tym etapie rozwoju techniki, że możemy liczyć na całkowite odtworzenie przebiegu tej tragedii. Rejestrowane są rozmowy między wieżą a samolotem, czarne skrzynki i rejestratory głosu nagrywają rozmowy pilotów i pasażerów (choć podobno nagrania w kabinie pasażerskiej prezydenckiego samolotu nie było), zapisują dokładne parametry lotu i informacje o działaniu głównych zespołów samolotu. To tam jest zarejestrowana prawda.
Nad poznaniem szczegółów pracują polscy i rosyjscy specjaliści, więc nie sądzę, abyśmy mieli do czynienia z próbami manipulacji zapisami.
Nad poznaniem szczegółów pracują polscy i rosyjscy specjaliści, więc nie sądzę, abyśmy mieli do czynienia z próbami manipulacji zapisami. Zaczekajmy więc na głos ekspertów.


Jak długo możemy na to czekać?

- Miesiącami a nawet latami, bo chodzi nie tylko o odsłuchanie nagrań z czarnych skrzynek, ale również szczegółowe badanie wraku. Trzeba będzie wykluczyć awarię mechanizmu, która np. mogła prowadzić do zablokowania sterów, a więc odnaleźć tysiące części, na jakie rozpadł się samolot i zbadać je szukając uszkodzeń. Nie ma innego wyjścia.


Jakie wnioski należałoby wyciągnąć z tej tragedii?

- Wnioski będziemy mogli wyciągnąć dopiero po poznaniu prawdy, bo na razie nie wiemy, czy pilot nie został skłoniony do lądowania, czy nie doszło do awarii któregoś z zespołów samolotu.

wp.pl

A cały wywiad jest dostępny pod linkiem:
http://ulinks.net/b7bd
  • 1

#777

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A więc przyznałeś się że jesteś tym kim cię określiłem. Nie ma sensu rozmawiać z takim prostym człowiekiem.
Pozdrawiam

Musisz się bardziej wysilić bo słabo ci wychodzi sianie zamętu, na nikim te twoja gadka poziomem z piaskownicy nie robi większego wrażenia..



A teraz ciekawostka, która wymaga weryfikacji ..

Zajrzyjcie do książki Alefa Sterna "Pola Laska - czyli upadek czwartej kości pospolitej rzeczy

Książka rok temu ukazała się w wydawnictwie didiamoss - (didimos - oznacza bliźniaka)
Zaczyna się od slow PIS-dło, gwizdło, sykło, para buch no i dopiero się zaczęło ruch.

Dołączona grafika


Następnie następuje opis katastrofy samolotu prezydenta - wyobrażonej jako kość ktora uderza w dwie bliźniacze wierzby (sic!)- sugerując wydarzenia w roku chopinowskim czyli 2010, co więcej padają słowa ze na to pole tupole spadają topole - czy chodzi o tu 154? str 9

Na stronie 17 książki można znaleźć informacje ze za upadek samolotu odpowiadają staruszkowie z KGB,

Na stronie 19 jest opis identyfikacji szczątek i pobierania próbek DNA.

Na stronie 24 i 25 jest napisane co dzieje się dalej - wszyscy szykują się do nowych wyborów ukazując prawdę o naszej politycznej elicie,

Na stronie 25 jest opis pogrzebu, a potem mitologizacji osób, które zginęły w katastrofie,

Str. 28 następuje opis historii co doprowadziło do tej tragicznej sytuacji.
Bohaterami książki jest dwóch braci zakochanych w Polsce - jeden jest wodzem a drugi jest autorem.
Na stronie 54 są wizje autora w których odwołuje się do ksiąg pielgrzymstwa polskiego, mówi o Winkelridzie narodów,
pełno tam jest odwołań do Słowackiego i Mont Blanc - narratorem powieści jest papuga a na okładce jest kobieta paw ubrana w kir.

Na stronie internetowej polalaska.pl były zdjęcia tej Polski złożonej do trumny - ale po katastrofie zostały usunięte.

Na stronie 58 znów jest o upadku kości - samolotu i manipulacjach związanych z ukrywaniem katastrofy i jej wyjaśnianiem.

Na stronie 63 w książce jest wizja 4 kół samolotu - znany widok z doniesień mediów jest wymieniony rok 2010 i liczba ofiar 88. Ta katastrofa jest wymieniona w rzędzie najważniejszych dla polskiej historii dat.

Na stronie 76 jest sprawozdanie że spotkanie ściśle tajnego w którym grupa trzymająca władzę organizuje spisek jak pozbyć się starego prezydenta. Chcą go zniszczyć w katastrofie lotniczej w Gruzji.

Na stronie 77 jest wzmianka o Katyniu.

Na stronie 86 mamy wszystkie wydarzenia przedstawiane przez media - nie zapomnę Moniki Olejnik , która wyglądała jak po kokainie w Tvn 24 komentując wydarzenia ze Smoleńska - mało kto wie a to jest tej w tej książce, że Monika Olejnik robiła reportaż z katastrofy samolotu Kościuszko w 1987 w lesie kabackim - i tu następuje połączenie lasów: lasu kabackiego i katyńskiego i smoleńskiego, co więcej Monika Olejnik występuje w książce jeszcze kilka razy chociażby w momencie, w którym zwraca się do niej wódz jej pseudonimem - stokrotka. To jest na stronie 239, kiedy wspomina swoje życie w rozdziale zatytułowanym "złowieszczo kirra walkiria".

Na stronie 88 mamy informacje, że film o katastrofie nakręcił reżyser co kraj wyrwał z kajdan - nie trudno się domyślić, że to Wajda - twórca Katynia.

Na stronie 90 znów mamy informacje o tym co się dzieje - czytając nie mogę oprzeć się wrażeniu, że wszystko to właśnie dzieje się w naszej polskiej rzeczywistości.

Na stronie 96 mamy informacje, że nie tylko zginie prezydent ale tez szefowie wojska.

Na stronie 98 informacje, że po katastrofie został tylko "kaczy puch".

Na stronie 104 opisana jest przyszłość Gruzji - mając na uwadze wczorajszy wywiad z Micheilem Sakaszwilim prezydentem Gruzji - jest to wizja realna.

Na stronie 108 mamy ewidentną wskazówke, że chodzi o Wajdę i jego Katyń jako twórcę filmu o upadku samolotu - paradoksalna zbieżność losu.

Na stronie 109 i 110 opisane jest co polski naród wycierpiał od wrogów, rozbiory i Katyń, które doprowadziły do polskiego rozdwojenia jaźni i braku jedności.

Na stronie 111 jest opis budowy pomnika a następnie parady równości, która ma się odbyć w Warszawie w czerwcu tego roku - tęczowej parady.

Na stronie 120 mamy pogrzeb wśród armatnich salw.

Na stronie 190 mamy opis zwycięstwa Jarosława Kaczyńskiego, który przewodzi polskiej jedności.

Od strony 204 są zapiski stylizowane na dokumenty z IPN i zeznania z teczki, w których jak się dokładnie wczyta wiele oznacza dowiedzieć się o tym, co się dzieje i dziać będzie.

Od strony 260 do stron 267 jest opis tego co działo się na pokładzie samolotu w momencie katastrofy.

Na stronie 271 jest wskazówka kto za to odpowiada.

Od strony 285 jest opis tego wszystkiego czego świadkami byliśmy przez ostatnie dwa tygodnie - całego spektaklu medialnego ze śmiercią prezydenta w tle.

Na stronie 288 - chyba nie przypadkowy numer strony jest list osób, które zginęły - zginęli wszyscy podobno prezydent i świta, posłowie, senatorowie - kto teraz będzie rządził?

Jeśli zakończenie się sprawdzi to blisko nam do końca świata.

Ksiązka była pisana przez wiele lat, a wydana rok temu - miała debiut 4 czerwca 2009 - a z dniem 10 kwietnia 2010 roku upadla idea IV RP.

Autor pisze wiele zdań dziwnym językiem malajalam - to tak jakby szyfrem - w tej sytuacji nie dziwi znikniecie rok temu wojskowego szyfranta z WSI.

Siedem miesięcy wcześniej ukazała się książka "Pola Laska"

Źródło : newworldorder.com.pl

edit AlienGrey
7.10 Zabronione jest hotlinkowanie czyli wykorzystywanie plików graficznych z innych serwisów bez wcześniejszego przeniesienia grafik na darmowy serwer hostujący lub na serwer własny.

  • 1



#778

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up

Ma ktoś tą książkę ? Trzeba zweryfikować czy to prawda czy tylko miejska legenda. Źródło newsa nie budzi mojego zaufania ale kto wie ...

Użytkownik balas edytował ten post 26.04.2010 - 15:24

  • 0

#779

Zagaroth.
  • Postów: 124
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

BadBoy80 - zamarłem po tym co napisałeś o tej książce. O by był to tylko zły sen, bo nie muszę wam chyba pisać, co taka informacja może spowodować... no i ta wzmianka o końcu świata :/ Te budowane na całym świcie bunkry i podziemne miasta... może coś jednak wisi w powietrzu
  • 0

#780

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdziwiłbyś się badboy. Ludzie sami sobie wyrobią zdanie. Narazie pretendujesz do zastepcy innego głosiciela zamętu i spisków.

Z ciekawości zajrzę do tej książki.

Pozdrawiam
  • 0


 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych