Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnica Samolotu 101


2351 odpowiedzi w tym temacie

#781

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdziwiłbyś się badboy. Ludzie sami sobie wyrobią zdanie. Narazie pretendujesz do zastepcy innego głosiciela zamętu i spisków.

Z ciekawości zajrzę do tej książki.

Pozdrawiam


Mnie nie zdziwi na tym świecie już nic.. i zgadza się, ludzie sami sobie wyrobią zdanie, mają przecież mózgi tylko nie każdy potrafi samodzielnie myśleć i analizować fakty i dostarczane nam informacje a ci którym myślenie przychodzi z trudem są prowadzeni przez propagandę medialną jak dzieci za rączkę..
Dzisiaj słyszeliśmy, że pilot pomylił radiolatarnie a jutro być może się dowiemy, że ptak wpadł do silnika i to było powodem katastrofy..
  • 3



#782

Tropiciel.
  • Postów: 181
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bad Boy - robisz dobrą robotę!
Pamiętaj o potędze dezinformacji i o tym, że wiele wpisów tutaj jest jednoznacznie inspirowanych.
Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie walczył z... teorią spiskową! :)
To tak, jakbym się wbił na forum miłośników Andersena i wyzywał uczestników od kretynów, bo w naturze nie ma dziewczynek o rozmiarach Calineczki! :)
Więc jeśli ktoś jest poważnie zaangażowany w zamykanie ludziom ust, jeśli ktoś odmawia ludziom prawa do zadawania pytań i podnoszenia wątpliwości to zawsze pytaj: DLACZEGO? KTO NIMI STERUJE? JAKIE MAJĄ ROZKAZY? KOMU SŁUŻĄ?
I wszystko jasne... :)
Ver 2.0 wkrótce...
Pozdrawiam Cię i każdego kto ma odwagę pytać.
Keep up the good job!
  • 3

#783

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzisiaj słyszeliśmy, że pilot pomylił radiolatarnie a jutro być może się dowiemy, że ptak wpadł do silnika i to było powodem katastrofy..

Ależ nic takiego nie usłyszeliśmy. :roll: A tylko jeden z dziesiątki pomysłów/hipotez/przypuszczeń, które z natury rzeczy w sytuacjach tak świeżych pojawiają się i pojawiać się będą. Dostrzeganie w naturalności jej nienaturalności.
  • 1

#784

:::P:::i:::S:::.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Na TVP1 teraz (od 20:30) ciekawy dokument o tragedii
prawie 2-godzinny
  • 1

#785

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na TVP1 teraz (od 20:30) ciekawy dokument o tragedii
prawie 2-godzinny


Świetny program.. nic dodać nic ująć.. komentarz zbędny..

edit AlienGrey
Usunąłem 3 posty.
Bardzo proszę trzymać się tematu oraz szanować zdanie innych.
To się tyczy również Ciebie PaZi!

  • 0



#786

nosky.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@PaZi
Panie PaZi, nie znamy się więc nie jestem w stanie ocenić Pana osoby - co więcej, unikam wystawiania tego typu cenzurek znajomym czy nieznajomym (w taki sposób można wystawić cenzurkę wyłącznie sobie...). Jedno tylko muszę napisać - swoimi wypowiedziami zmusił mnie Pan do "nałożenia sobie na oczy filtrów" na Pańskie teksty. Mogę się z kimś nie zgadzać (od tych kilku lat kiedy głównie czytam portal, w wielu kwestiach kompletnie nie zgadzam się na przykład z Aquilą, ale jego teksty czytam nierzadko z przyjemnością bo zmuszają niejednokrotnie do myślenia!) i nie jest to dla mnie problem - uważam że należy poznać zdanie każdej ze stron, natomiast Pana komentarze są dla mnie kompletnie zbędne - niczego nie wnoszą do dyskusji, do tego często nie zachowują nawet podstawowych wymogów odnośnie zachowania minimalnego poziomu kultury w stosunku do swoich Adwersarzy. Nie odważę się napisać (to nie moja rola) by Pan przestał udzielać się w temacie który ewidentnie ma polegać na _fantazjowaniu_, a przez to fantazjowanie może i doprowadzić do ciekawych wniosków...? Niekoniecznie słusznych - ale na pewno ciekawych - przypominam, to temat o _teorii_spiskowej_ a teorie są po to by je potwierdzać bądź obalać. Uciszanie i ośmieszanie osób które stają na wysokości zadania - czyli _fantazjują_ jest IMO zdecydowanie nie zrozumiałe i nie na miejscu... Przykro mi, ale jestem zmuszony "założyć filtr" (żałuję że nie ma takiej fizycznej opcji na forum - Eury? :-) )
Na koniec pragnę przypomnieć mały cytat którego autorem na pewno jest ktoś inteligentny (a przynajmniej za takiego go uważa większość ludzi która o nim słyszała)

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."

Albert Einstein


@Tropiciel - czy możesz napisać kiedy będzie v2.0...? Czy mamy już tworzyć teorie spiskowe dotyczące "zamknięcia ust" Tropicielowi...? ;-)
BTW ostatnio wolnemedia.net miały mały problem - czeski provider wypowiedział im umowę na serwer bez podawania przyczyny.

EDIT: o LOL... właśnie przeczytałem na wolnemedia.net, cytat: "CZEKA NAS KOLEJNA PRZEPROWADZKA
Firma, która zaoferowała nam pomoc zmieniła nagle zdanie. W tym tygodniu przeprowadzamy się na nowy serwer."
Czy można już tworzyć teorię spiskową dotyczącą tego kto "sugeruje" kolejnym providerom "pozbywać" się serwisu którego najwyraźniej nie da się ocenzurować?

@BadBoy80 - świetna robota, dzięki :-)

Użytkownik nosky edytował ten post 26.04.2010 - 20:50

  • 2

#787

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ver 2.0 wkrótce...

A czy znajdzie się w niej miejsce na odważną tezę, iż Lech Kaczyński sfingował własną śmierć, żeby podnieść notowania partii swojego brata? Dokładne rozważenie kwestii "kto na tym korzysta" prowadzi do takiego właśnie wniosku, a niepodważalnego dowodu na to, że prezydent faktycznie był na pokładzie samolotu nie ma.
  • 4



#788

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A więc przyznałeś się że jesteś tym kim cię określiłem. Nie ma sensu rozmawiać z takim prostym człowiekiem.

Pozdrawiam


Jesteś skończonym chamem tylko prawdziwi zdrajca i komunista mówi tak jak ty. Moją wartością jest BÓG HONOR I OJCZYZNA , wiem i wierze ze WYGRA SPRAWIEDLIWOŚĆ I DOBRO. W tedy nie będzie miejsca dla takich jak ty. Ludzie mają dość zakłamania i oczerniania prawdy

A wiesz co cie boli najbardziej ze wybory wygra Jarosław Kaczyński.
  • 0

#789

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zaglądam sobie w temat bo widzę że coś się ruszyło a tu jakieś jazdy o komunistach i zdrajcach. Nie kłóćcie się już. To jest temat : Tajemnica Samolotu 101 a nie posiedzenie krzykaczy ;p


A kto wygra wybory to wygra i tyle.

Użytkownik Eury edytował ten post 26.04.2010 - 21:22

  • 0

#790 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Zaglądam sobie w temat bo widzę że coś się ruszyło a tu jakieś jazdy o komunistach i zdrajcach. Nie kłućcie się już. To jest temat : Tajemnica Samolotu 101 a nie posiedzenie krzykaczy ;p


A kto wygra wybory to wygra i tyle.


Pamiętaj, że nieoficjalnie kampania się zaczęła a katastrofa będzie jej podwaliną.
  • 0

#791

Picx.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiesz co cie boli najbardziej ze wybory wygra Jarosław Kaczyński.


Jeżeli powyższe zdanie okazałoby się prawdą, to będzie to chyba powód do założenia nowego tematu na paranormalne.pl :P
  • 0

#792

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A wiesz co cie boli najbardziej ze wybory wygra Jarosław Kaczyński.


Jeżeli powyższe zdanie okazałoby się prawdą, to będzie to chyba powód do założenia nowego tematu na paranormalne.pl :P


Dobra zakładamy temat Prawdy: koniec postkomuny i kolesi Donalda? Jarek Prezydentem Tusk Komorowski Sikorski SZNURA I NA DRZEWA
  • 0

#793

:::P:::i:::S:::.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Przed chwilą prawdziwy Naród Polski wypowiedział się w TVP1 co myśli o tym wszystkim.

I co TVN24 robi? Już o 22 program Szkło kontaktowe i te pożal się Boże redaktorzyny rozmawiają z widzami. I widzowie mówią że to co mówili w TVP1 to głupoty i że wyłączali ten kanał. A pewnie! Wyłączajcie! Nikt nie chce żebyście oglądali takie rzeczy sprzedawczyki!!! To co robi TVN24 to jest jeden wielki ŻAL.
  • 0

#794

MaciekGKS.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będzie można gdzieś obejrzeć ten dokument? Solidarni 2010.
  • 0

#795

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

TEORIE SPISKOWE


NWO nie jest teorią spiskową. Teorią spiskową jest dopiero to, że za NWO stoją Reptilianie! Usiłują nas zagonić do narożnika pojęciem teorii spiskowej. Nie chcę powtarzać tego, co już pisano wielokrotnie o tym jak podchodzi polski rząd i prokuratura do tematu zasadniczego – czyli z góry założonych przyczyn katastrofy smoleńskiej.

To, że w tragedii Smoleńskiej coraz więcej wskazuje na umyślne działanie sprawców, to staje się powszechną wiedzą. Ale ta wiedza nie ma prawa być oficjalnym podejrzeniem. Ta wiedza musi zostać ośmieszona. A najlepiej jest ośmieszyć kogoś narzucając jego podejrzeniom miano teorii spiskowej.

Dołączona grafika


Przesuwa się więc medialnie granicę „faktów” i teorii spiskowych w tragedii smoleńskiej do punktu w którym nasza wiedza jest na 100% udokumentowana, ale tylko wyselekcjonowanymi dokumentami.

Jak zakładam jakie to dokumenty dowiemy się od Donalda Tuska w środę. Ale już dziś możemy dojrzeć zwiastuny „faktów”, nie teorii. „Faktem” staje się dziś zapoczątkowane natychmiast po katastrofie (a następnie na kilka dni uśpione) przypuszczenie, że za tragedią stoi nieodpowiedzialny Prezydent. Od kilku dni ta linia propagandowa staje się dominującym przekazem. Gazeta, Wajda, TVN, Onet, Interia, Dziennik itp. budują właściwy grunt rozkręcając samolotowy incydent gruziński. Aktywnie uczestniczy w tym minister ON Bogdan Klich. Wcale się mu nie dziwię. Grozi mu odpowiedzialność!

Wyłamały się (a może świadomie walczą z tym przekazem) się wczorajsze Wiadomości TVP, które przedstawiły relację lecącego wtedy w prezydenckim samolocie red. Karnowskiego. Wyłamuje się z tej linii piórami swoich redaktorów coraz więcej innych przekaźników.

Stanowi to optymistyczny znak, że przestają się z nas śmiać – zaczynają z nami walczyć. Po naszej stronie staje coraz więcej ludzi – te tłumy liczone w „tysiącach” ale w realiach w setkach tysięcy, jeśli nie w milionach. A stanąć zawczasu w obozie prawdy, a zarazem w obozie zwycięzcy jest sztuką. Ten krok wielu cichych dotąd „opozycjonistów” świadczy o naszej sile.

Czas więc ogłosić nową „teorię spiskową”. Tragedia w Smoleńsku będzie początkiem zwycięstwa prawdy!

Najpierw Cię ignorują, potem się z Ciebie śmieją, potem z Tobą walczą – i wtedy wygrywasz… - Gandhi

Źródło : blogpress.pl
  • 2




 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych