Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnica Samolotu 101


2351 odpowiedzi w tym temacie

#586

sarthran8.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Nie rozumiem ludzi którzy zadają sobie pytania jak to możliwe że nikt nie przeżył. A no tak że ten samolot leciał grubo ponad 200 km/h, pacnął w ziemię jak szalony, mało tego przejechał się na plechach, tak że ze środkowej części samolotu tego gdzie siedzą pasażerowie nic nie zostało, wszystko było zmiażdżone, a elementy samolotu znajdowano nawet ponad metr pod ziemią"
Zwroc uwage, ze samoloty ma inna konstrukcje niz samochody. One juz w trakcie normalnego uzytkowanie przenosza duzo wieksze obciazenia...


"Najśmieszniejsze są teksty w stylu że ludzie na tym filmiku to pasażerowie."
Ja tak nie twierdze, stwierdzam tylko ze widac tam sylwetki ludzi. Dziwne sa tez twierdzenia, ze od razy zbiegly sie tam jakies tabuny zlodziei, ktorzy okradali ciala... na poligonie...

"Skąd tam się wzięli ludzi, jak zapewne widzieliście, niedaleko są bloki, komis, dogra. Ludzie zobaczyli wypadek i pobiegli na miejsce, sam bym pobiegł, samemu biegałem, czy to jak się paliło lub jak był jakiś wypadek na osiedlu."
Oczywiscie normalka, stac z boku i patrzec tak jak ten facet co zrobil te zdjecia, co innego lazic po szczatkach samolotu. Wiekszosc ludzi lubi sie gapic jednak niewielu ryzykuje. Jak sam mowiles jak cos sie pali czy jest wypadek to tlum gapiow otacza miejsce wypadku ale interweniuje niewielu...

Analiza full pro. Zwłaszcza te zaznaczone momenty gdzie widać... nic.

widac postac poruszajaca sie w sposob charakterystyczny dla ludzi i nie sa to galezie.

- ktos nie byl przygotowany do uzycia broni bo nie spodziawal sie, ze ktos przezyje katastrofe i bedzie stawial opor, dlatego musieli improwizowac.


To ten zamach robili Zenek i Włodek spod blachy czy profesjonaliści?

Nawet pofesjonalistom zdarzaja sie wtopy. W latch 70tych czy 80tych izraelski Kidon w Lillehammer polujac na palestynskiego terroryste utlukl jakiegos bogu ducha winnego fryzjera, ostanio tez im kiepsko poszlo...

- moze ktos jednak byl przygotowany i nasi sie bronili, ani BOR ani wojskowi nie mieli tlumikow...



Napewno po takim zderzeniu pierwsze co zrobili to wyjeli gnaty i strzelali do wroga.


No jak zobaczyli co sie dzieje... Ja tylko rozwazam mozliwe scenariusze.

Użytkownik sarthran8 edytował ten post 19.04.2010 - 23:02

  • 0

#587

:::P:::i:::S:::.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano



Jakby co to zamiennie można skorzystać z tego linku
http://www.mediafire.com/?iic0jmmldmo
i zapisać film na dysk

Filmik bardzo ciekawy...
  • 0

#588

MaciekGKS.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli do kogoś nie przemawia prędkość, polecam obejrzeć zdjęcia samochodów po wypadkach, np. to sportowy samochód który walnął w słup przy prędkości prawie 200 km/h http://img.interia.p...dek_2359003.jpg albo to wypadek przy prędkości 90-100 km/h http://m.onet.pl/_m/...7c5a58,14,1.jpg

Naprawdę nie dostrzegasz różnicy między uderzeniem czołowym, a takim "prześlizgnięciem się" po plecach bądź brzuchu? W mojej ocenie różnica jest ogromna i siła uderzenia jest absolutnie nie adekwatna do tego co powyżej prezentujesz.
  • 0

#589

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to ja dodam nastepną teorie do tej - większość krytyków teorii spiskowej (od razu mówię - nie wszyscy A WIĘKSZOŚĆ )
ma od 1 do 20 postów ... ew. zarejstrowani w ciągu ostaniego tygodnia ....


czyżby agentura ostro działała ale nie zdążyła nabić odpowiedniej ilości postów ?
nikogo nie oksarżam ale mnie to dziwi ...

Użytkownik rolpiek edytował ten post 19.04.2010 - 23:28

  • 1

#590

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zwroc uwage, ze samoloty ma inna konstrukcje niz samochody. One juz w trakcie normalnego uzytkowanie przenosza duzo wieksze obciazenia...


Nieee ja sie już poddaje. Jak można porównać samolot do samochodu i opierać na tym twierdzenie, że tam mogli być żywi ludzie. Jak już kolega napisał, szczątki znajdowano nawet metr pod ziemią, więc radzę szukać tam żywych ludzi. Powodzenia.

Ja widzę że wszyscy głosiciele nieskończenie głupiej teorii spiskowej są zarejstrowani 10-11 kwietnia. Masz rację dużo tych twoich agentów się tu zebrało. Może lepiej będzie jak zabierzesz ze sobą tą wesołą gromadkę do kraju z którego wyleźliście?

Pozdrawiam
  • 0

#591

Glanencjusz1488.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ja dodam nastepną teorie do tej - większość krytyków teorii spiskowej (od razu mówię - nie wszyscy A WIĘKSZOŚĆ )
ma od 1 do 20 postów ... ew. zarejstrowani w ciągu ostaniego tygodnia ....


czyżby agentura ostro działała ale nie zdążyła nabić odpowiedniej ilości postów ?
nikogo nie oksarżam ale mnie to dziwi ...


Bardzo trafnie to ująłeś, prawda jest taka, że większość komentarzy sceptycznych (zarówno tutaj, jak na innych stronach/serwisach) jest napisana przez osoby, które nie chcą aby ludzie domagali się wyjaśnienia tego co się stało.
Jednego jestem pewien, prawda wyjdzie na jaw i to bardzo niedługo. A skończy się to... wiadomo czym.
Pozdrawiam prawdziwych patriotów a nie motłoch wierzący TVN, Gazecie Wyborczej i Tuskowi.
  • 0

#592

Dezinformator.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do tej pory spokojnie obserwowałem sobie temat bez potrzeby interwencji, ale widzę, że się bez niej nie obędzie. Pragnę, więc zwrócić uwagę, że to forum i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie, bez względu na to jak absurdalne innym może się ono wydawać. Osoby sceptycznie nastawione mogą przecież odnosić się do przedstawionych argumentów czy wątpliwości bez ubliżania innym czy nazywania ich sposobu myślenia głupotą.

Zadziwiająco obserwuję jak niektóre osoby bronią wersji, że wypadek samolotu prezydenckiego był z pewnością wyłącznie tragiczną katastrofą mimo, iż nie mają na to dowodów prócz tzw. oficjalnej wersji wydarzeń. Myślę, że można spuścić z tonu i pozwolić na rozwój dyskusji bez niepotrzebnych naprężeń. Temat jest wart przedyskutowania dopóki nie będziemy w stanie z całą pewnością uznać, że był to ponad wszelką wątpliwość wyłącznie nieszczęśliwy wypadek.
  • 0

#593

Tropiciel.
  • Postów: 181
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tyle teorii....tyle spekulacji....a Tropiciel sam sobie obalił swoją teorie xD

Czyżby tropiciela dopadło ABW albo Rosjanie, i kazali mu zatuszować sprawę? :mrgreen:


A tak na serio ja się troche pogubiłem w tym temacie, możesz podac konkretnie argumenty, dlaczego teoria opisywana przez tak długi czas, została obalona?



Nieeeeeee... żyję i mam się dobrze, zapewniam że żaden agent Tomek ;) nie pisze w moim imieniu, Sasza zresztą też nie. :)
Nie dopadli mnie i nie dopadną, bo za głoszenie teorii spiskowych można co najwyżej zamknąć w psychiatryku, a komu się nie marzy darmowy wikt i opierunek, młode zgrabne pigułeczki plus kupa fajnych prochów za darmo? :D
Dobrowolnie i bez nacisków wycofuję się z teorii o winie Rosjan jako rządu, państwa. Przekonała mnie ostatecznie obfita i niezmiernie inspirująca korespondencja na privie z człowiekiem lepiej poinformowanym niż Fox William Mulder. On sam wciąż nie wyklucza że moja pierwsza teoria może być prawdziwa, ale ja uważam, że nie nadaje się już ona do obrony w świetle nowych faktów.
Nie wykluczam, że być może jacyś Rosjanie brali udział w całej historii i być może bardzo wysoko ustawieni ale decyzja nie została podjęta na szczeblu rządowym. Rząd Federacji Rosyjskiej faktycznie ma z tego same kłopoty. Nawet polakożerca Żyrinowski krzyczy w Dumie że to ich wina, bo po prostu winni byli zamknąć lotnisko przy jednej chmurce na niebie aby nie dopuścić do takiej sytuacji! :)
Przepraszam, że nie mogę ujawnić teraz szczegółów ale (tak ją roboczo nazwijmy) Teoria Smoleńska ver. 2.0 ;) nie jest jeszcze gotowa. Na razie siedzi w mojej głowie, ale muszę mieć chwilę by ją przelać na papier (a raczej ekran komputera). Teraz nie mogę bo jestem zajęty - klikam z roboty.
Uprzedzając Wasze pytania, co to za robota o tej porze, informuję że pracuję jako nocny stróż w Area 51 i pilnuję kosmitów, żeby się nie rozłazili.
Nie wyobrażacie sobie co się dzieje, gdy taki kosmita w szkodę polezie... ;)

Użytkownik Tropiciel edytował ten post 20.04.2010 - 02:23

  • 1

#594

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Do tej pory spokojnie obserwowałem sobie temat bez potrzeby interwencji, ale widzę, że się bez niej nie obędzie. Pragnę, więc zwrócić uwagę, że to forum i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie, bez względu na to jak absurdalne innym może się ono wydawać. Osoby sceptycznie nastawione mogą przecież odnosić się do przedstawionych argumentów czy wątpliwości bez ubliżania innym czy nazywania ich sposobu myślenia głupotą.


Przykro mi, ale do prawie wszystkich teorii idealnie pasuje słowo "głupota". Jeśli uważasz się za człowieka inteligentne to powinieneś zmieniać poglądy wraz z odkrywaniem nowych faktów, a nic takiego się nie dzieje.

Zadziwiająco obserwuję jak niektóre osoby bronią wersji, że wypadek samolotu prezydenckiego był z pewnością wyłącznie tragiczną katastrofą mimo, iż nie mają na to dowodów prócz tzw. oficjalnej wersji wydarzeń. Myślę, że można spuścić z tonu i pozwolić na rozwój dyskusji bez niepotrzebnych naprężeń. Temat jest wart przedyskutowania dopóki nie będziemy w stanie z całą pewnością uznać, że był to ponad wszelką wątpliwość wyłącznie nieszczęśliwy wypadek.


Przepraszam bardzo ale to wy nie macie absolutnie żadnych dowodów. Wszystkie wasze wątpliwości zostały rozwiane na bierząco, jednak jak to jest w przypadku nieskończenie genialnych twórców TS, nie potrafią oni prawie nigdy przyznać się do błędu (zmiana teorii spiskowej na inną się nie liczy). Trudno mieć również inny stosunek do was skoro cała wasza teoria opiera się na jednym jedynym filmiku, fakcie że w chaosie informacyjnym jest chaos i nic nikt nie wie (ale nie, oni wszyscy kręcą, nie istnieje chaos informacyjny), i jakimś tam artykule z gruzińskiej gazety chyba, w której przedystkutowali kwestię zamachu, a nie go udowodnili.

Siedze w temacie o spiskach już jakiś czas i teraz mam okazję przyjrzeć się jak wygląda powstawanie teorii spiskowych. Najbardziej co rzuca mi się w oczy to rzekomy poziom wiedzy spiskowców (bo co to oni nie osiągnęli odkrywająć rzekomą tajemnice, a raczej wymyślili sobie bajkę) i poziom głupoty w ocenie sytuacji. Wszyscy obejrzeliśmy filmik rzekomym dobijaniem rannych. Dziś wiemy, że nie ma tam żadnych widocznych ludzi tylko gałęzie drzew i szczątki samolotu, które co najwyżej przypominą czasami sylwetkę człowieka. Nie wiadomo jeszcze dokładnie z czego pochodzą te odgłosy przypominające strzał. Wiem że komórki ma kiepski mikrofon i dźwięk może być zniekształcony, a źródeł takiego dźwięku w samym samolocie naliczono conajmniej kilka + możliwość strzałów ostrzegawczych by odgonić gapiów.

Mówicie o braku karatek i szybkim ogłoszeniu, że wszyscy są martwi i nie możecie uwierzyć w śmierć wszystkich osób po katastrofie samolotu. Informacja ta została podana godzinę po katastrofie gdy na miejsce zdarzenia przybyło mnóstwo strażaków i bo wyglądzie tego miejsca można była na oko nawet ocenić. Tu zaznaczam, nie wierzycie ludziom którzy całe życie poświęcili swojej pracy i wiedzą co robią, a chwilę potem analizujecie super niewyraźne nagranie z telefony i wy już wiecie, co ludzie mówią po rosyjsku (a nikt z was go nie umie) i wiecie że strzały pochodziły z pistoletu makarov.

hmm jakie jeszcze bajki są....Aha Samolot został strącony przez EMP. No tak tylko że nikt jeszcze nie opracował tego typu broni, którą strzelałoby się do przodu. Poza tym nie stworzono nawet tak silnego urządzenia, aby mógł mieć wpływ na samolot kilkadziesiąt/-set metrów na nim. No i najważniejsze: jeśli impuls udzkodził elektronikę samolotu to jak przetrwały czarne skrzynki?

Ostatnia z tych ważnych kwestii to lądowanie we mgle. Mgła i silny wiatr boczny to 2 najważjniejsze czynniki uniemożliwiające lądowanie. Wy jednak upieracie się, że to żaden problem. Nie wyobrażam sobie że można coś takiego powiedzieć. Zapytajcie się jakiegokolwiek pilota co myśli o mgle bez ILS. A żeby podziałać wam na dobrze pracującą część mózgu to wyobraź sobie ( a wtym dobzi jesteście) że jedziesz samochodem 200 km/h we mgle ograniczające widoczność do 10 metrów. Ciekawe czy chociaż zahamujesz przed jakąkolwiek przeszkodą.

Nigdzie nie widziałem odpowiedzi na te wyjaśnienia. Obalają one podstawy waszej teorii co pozwala mi wnioskować, że nie chcecie myśleć o neiwygodnych faktach i uparcie twierdzić, że macie rację. Z początku wszystkie teorie są możliwe jednak bo odkryciu nowych faktów odrzuca się nie sprawdzone hipotezy. Tego wymaga logiczne wnioskowanie i merytoryczna dyskusja. W waszym przypadku jest tego brak i dlatego takie a nie inne nastawienie mają sceptycy w stosunku do zwolennikow teorii spiskowej.

Pozdrawiam
  • 2

#595

qqq.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ja dodam nastepną teorie do tej - większość krytyków teorii spiskowej (od razu mówię - nie wszyscy A WIĘKSZOŚĆ )
ma od 1 do 20 postów ... ew. zarejstrowani w ciągu ostaniego tygodnia ....


czyżby agentura ostro działała ale nie zdążyła nabić odpowiedniej ilości postów ?
nikogo nie oksarżam ale mnie to dziwi ...


Hahahaha jestem agentem:) Stary, przeglądam te strony od lat. Jednak nigdy nic nie pisałem, bo wchodziłem tu aby sobie poczytać ciekawości, a nie się wymądrzać.
Jednak twoja teoria pokazuje, że masz słabe rozeznanie jeśli chodzi o internet. Zawsze gdy coś się wydarzy, np. Pudzian walczy w MMA, na stronach z tą tematyką pojawia się wielu nowych "fanów" tego sportu. Albo jak Kubica dostał się do F1 to samo, nagle pojawili się nowi fani w internecie. Jest to normalna rzecz, uwierz pewnie takich osób jak ja, które przeglądają te strony a nic nie piszą jest dużo więcej. Jednak miarka bredni kiedyś się wypełnia i człowiek nie wytrzymuje.

Naprawdę nie dostrzegasz różnicy między uderzeniem czołowym, a takim "prześlizgnięciem się" po plecach bądź brzuchu? W mojej ocenie różnica jest ogromna i siła uderzenia jest absolutnie nie adekwatna do tego co powyżej prezentujesz.

\

Na prawdę, dostrzegasz różnicę pomiędzy wjechaniem samochodem przy prędkości 200km/h w drzewo a pacnięciem w ziemię samolotem przy prędkości ponad 200 km/h Wielkość pojazdu nie ma znaczenia, przy takiej prędkości, co widać na zdjęciach z katastrofy. Tym bardziej, jak jeden z pilotów mówił, że nawet samoloty prezydenckie, nie są specjalnie wzmacniane, jakimiś klatkami, dodatkową konstrukcją, gdyż liczy się przede wszystkim ciężar, Dlatego do budowy wykorzystuję się lekkie materiały, gdyż konstruktorzy nie zakładają tego że samolot mógł by się rozbić. Poza tym skąd wiesz że się prześlizgnął? Skoro z kokpitu i środkowej części nic nie zostało, znaczy że pacnął.

Mówicie o braku karatek i szybkim ogłoszeniu, że wszyscy są martwi i nie możecie uwierzyć w śmierć wszystkich osób po katastrofie samolotu. Informacja ta została podana godzinę po katastrofie gdy na miejsce zdarzenia przybyło mnóstwo strażaków i bo wyglądzie tego miejsca można była na oko nawet ocenić.


O jeszcze to, słuszna uwaga, wszyscy zastanawiają się skąd od razu wiedzieli że nikt nie żyje. Ale prawda jest taka że w TV podano informacje że nikt nie żyje około godziny po zdarzeniu.

Użytkownik qqq edytował ten post 20.04.2010 - 07:09

  • 2

#596

gibon83.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozdrawiam prawdziwych patriotów a nie motłoch wierzący TVN, Gazecie Wyborczej i Tuskowi.


Jakie są w takim razie te jedyne i słuszne media których trzeba słuchać?

PS Zapomniałeś o Superstacji.

PS2 Dziekuję za pozdrowienia.

EDIT

Aha, prawdziwymi patriotami są wszyscy którzy uważają, że to był zamach a pozostali to rosyjscy agenci.
Wawel już na was czeka.

Użytkownik gibon83 edytował ten post 20.04.2010 - 08:53

  • 0

#597

spiskowiec.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wykluczam, że być może jacyś Rosjanie brali udział w całej historii i być może bardzo wysoko ustawieni ale decyzja nie została podjęta na szczeblu rządowym.


Czyzby masoni ?
  • 0

#598

Tropiciel.
  • Postów: 181
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Spokojnie, bez nerwów... Wszyscy "sceptycy" po prostu pomylili adres.
O wersji z wypadkiem możecie sobie dyskutować w innym wątku w dziale chyba Aktualności... Ten wątek dotyczy teorii spiskowej i niczego więcej.
Wypadku w ogóle tu się nie bierze pod uwagę bo bez wypadku nie ma teorii spiskowej ex definitione.
Wprowadzanie podziału na Prawdziwych Polaków wietrzących spiski i agentów Sił Wiadomych, którzy sieją wątpliwości i dezinformują pod płaszczykiem zdrowego sceptycyzmu nie ma sensu.
Ja bym raczej podzielił tutejszych dyskutantów na tych którzy nie boją się myśleć, szukać i stawiać czasem kontrowersyjnych tez i pytań i na tych, którym wygodniej jest po prostu przyjąć na wiarę to co pokazują media.
A media kłamią i manipulują - zobaczcie zniekształconą wersję słynnego filmiku pokazywaną w rosyjskiej telewizji. Ten sam filmik na TVN idzie pocięty na max, pozbawiony strzałów. Żaden dziennikarz TVN24 nie podjął się analizy filmu. Czego się boją? Gałęzi??? Przecież TV ma technicznie możliwości by przeanalizować dźwięk i obraz. Czemu nikt tam nie mówi głośno o tym, czym teraz zajmuje się cała Polska??? Dlaczego ignorują ten film?
A czemu żaden dziennikarz nie udał się do szpitala w Smoleńsku i nie popytał personelu o rzekomych 3 ciężko rannych??? Przecież to jest tak niesamowity trop, że aż się prosi. Czy oni nie mają cojones? Czy może ktoś im zakazał?
Manipulację w TV widać jak na dłoni. Ani słowa o gazie łupkowym, gdy internet już się trzęsie... itd.
Dalej im wierzycie? Bo ja za grosz!
Zamiast zdementować ich zdaniem nieprawdziwe pogłoski oni chowają głowę w piasek.



Nie wykluczam, że być może jacyś Rosjanie brali udział w całej historii i być może bardzo wysoko ustawieni ale decyzja nie została podjęta na szczeblu rządowym.


Czyzby masoni ?



Wszystko wyjaśni ver. 2.0 teorii - a jak nie lubisz Conspiracy Theories to co w ogóle tutaj robisz?
Do opowiadania głodnych kawałków o błędzie pilota i złej pogodzie jest inny wątek.
Tu się opowiada głodne kawałki o teoriach spiskowych.

to ja dodam nastepną teorie do tej - większość krytyków teorii spiskowej (od razu mówię - nie wszyscy A WIĘKSZOŚĆ )
ma od 1 do 20 postów ... ew. zarejstrowani w ciągu ostaniego tygodnia ....


czyżby agentura ostro działała ale nie zdążyła nabić odpowiedniej ilości postów ?
nikogo nie oksarżam ale mnie to dziwi ...



Mnie dziwi co oni robią w dziale gdzie jak krowie na rowie pisze w nagłówku: TEORIE SPISKOWE. :)
Już wcześniej napisałem że to jest tak samo mądre zachowanie, jak wejście do pokoju z osobami grającymi w jakąś karcianą przygodówkę i oświadczenie, że są debilami bo smoków przecież nie ma! :D
  • -1

#599

gibon83.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie zamknięte grupy z prawdą objawioną mają swoją nazwę ;]

Już wcześniej napisałem że to jest tak samo mądre zachowanie, jak wejście do pokoju z osobami grającymi w jakąś karcianą przygodówkę i oświadczenie, że są debilami bo smoków przecież nie ma!


Wejście do pokoju oznacza możliwość weryfikacji faktów. Wy próbujecie otworzyć drzwi za którymi jest zamach. Niestety żaden klucz nie pasuje.
  • 0

#600

spiskowiec.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano




Nie wykluczam, że być może jacyś Rosjanie brali udział w całej historii i być może bardzo wysoko ustawieni ale decyzja nie została podjęta na szczeblu rządowym.


Czyzby masoni ?



Wszystko wyjaśni ver. 2.0 teorii - a jak nie lubisz Conspiracy Theories to co w ogóle tutaj robisz?


No wlasnie o to chodzi ze lubie , chyba mnie zle zrozumiales.....
  • 0


 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych