Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7231

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ostatnio namiętnie oglądam sobie materiały Eter TV, są naprawdę dobre... Między innymi o chemtrails

 

 

 

A tutaj dlaczego niby antysystemowcy w ogóle albo tylko delkiatniutkoo nagłaśniają tę zbrodnię


  • -3

#7232

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Zacznę od końca, bo pierwsze dwa filmiki z założenia są bzdurą.

Ostatni film nie ma nic wspólnego z tematem, więc tak czy inaczej nie powinien się tutaj znaleźć. Skoro już jest, to spróbuję Ci Quintusie wytłumaczyć gdzie tkwi bajka i jak jesteś kręcony na sucho.

Mnie wystarczyła ósma sekunda filmu i wiedziałem, że jest to stek bzdur, a stało się to dzięki temu, że wiem, czym jest język migowy używany przez osoby niedosłyszące i głuche. Co więcej (a tego Ty jako "adwokat" nie wiesz?), język migowy dla każdego języka jest inny i często ten sam gest (ang.sign) co innego znaczy. Znam język migowy angielski, bo mam niesłyszące dziecko, a w UK uczyłem się tego języka od podstaw razem z moim synem.

To co jest zaprezentowane w filmie, to po pierwsze wyjęte z kontekstu znaki amerykańskiego języka migowego i tyle. Błąd interpretacji polega na złym użyciu znaku. Przykład: znak 6 w takiej pozycji, to nie "rogi", ale litera "Y". Ten znak "rogami" w ASL (American Sign language) nigdy nie był. "Rogi" z użyciem tego znaku, ale przyłożona zewnętrzna strona nadgarstka do czoła, występują w BSL (British Sign language). 

Czyli klasyka... ktoś coś gdzieś, ale gdzie i po co, to już nieistotne.

Po drugie, od dawna istnieje coś takiego jak język gestów używany przez polityków sugerujący ich postawę wobec osób do których przemawiają. Po trzecie interpretacja tego co widzimy zależy od nas samych, czego przykładem jest gest rozłożonych rąk. Może znaczyć:

- witam Cię Przyjacielu!

- poddaję się!

- ukrzyżujcie mnie!

- no i co mi teraz zrobicie?!

Jak na jeden gest sporo, prawda?

To, że taki film zrobił dziurę w mózgu Tobie, to nie dziwi... ale nie licz, że zrobi nam.





#7233

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Coooooo? Hahahahahaha :D :D ANGIELSKI ZNAK MIGOWY Hahahaha, you made my day!

Kult Szatana-Saturna, Illuminaci, Masoni, czy jak to tam leci, posługują się angielskim językiem migowym :D (tutaj dużo jest tego języka migowego, i tutaj, i tutaj, i tutaj). Co wspólnego z angielkim językiem migowym mają: wszędobylskie piramidy, trójkąty, jedno oko, kolor pomarańczowy, znak rogacza, liczba 33? . Bardzo ciekawy ten język migowy taki międzynarodowy. Oni mają jakąś szkołę, gdzie się uczą stosować i prezentować te znaki, czy co?  Staniqu myślałem że po bronieniu kłamstw o 911, nie można się już bardziej skompromitować. A tu proszę ;)

 

Dlaczego w mediach nie ma praktycznie żadnych informacji na temat zbrodni aka chemtrails? Bo rządzący i opozycja, i niby antysystemowcy, i "gwiazdy", celebryci, prominentni dziennikarze, i nawet Ci niby najbardziej dziwaczni głosiciele prawdy, to wszystko podstawieni ludzie, aktorzy, którzy mają odgrywać nam scenki, teatrzyk, którzy mają nas usypiać i działać na rzecz swoich mocodawców, swoich panów, mieszać prawdę z kłamstwami, tak by się nikt jak najdłużej w tym wszystkim nie połapał. Do tego dochodzi wszechpotężny nasz okupant Watykan i jego słudzy, dzieło Szatana. Urabiają nas z każdej możliwej strony, poubierali każde możliwe szaty. Są wszędzie i wysyłają swoim mocodawcom i panom znaki, których zwykły człowiek nie jest w stanie zrozumieć, mimo, iż je widzi wyraźnie na każdym kroku. Co z tego że taki Zięba, czy Zagórski powiedzieli o chemtrails skoro potem idą jeden do Gozdyry, drugi do Prokopa i ANI SŁOWEM się o tej zbrodni nie zająknął, mimo iż mieli mnóstwo czasu by zrobić to na antenach wielkich stacji i w końcu dotrzeć z tym do szerszego grona ludzi. Dlaczego taki Międlar o tym nie krzyczy na wiecach? Bo działa dla ludzi, którym pokazuje trzy szósteczki i rogi Szatana. Ludzie są robieni w konia profesjonalnie przez dokładnie i pomysłowo dobranych aktorów, którzy zdobywają ich zaufanie, by potem usypiać ich czujność, myślenie i odruchy obronne. Proste? Proste!


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 09.03.2019 - 15:47

  • -1

#7234

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie słyszałeś nigdy o geście O.K.? :>


  • 0



#7235

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

taaaaa tutaj pokazane jak ludzie ze świecznika pokazują jeden z drugim znak ok ;)

 

 

 

ok.jpg

 

Czy Wy naprawdę myślicie, że ludzie są aż tak głupi? Dopiero niedawno zauważyłem, że ludzie, którym gdzieś tam zaufałem, i którzy dali mi nadzieję, że zbrodnia chemtrails w końcu ujrzy światło dzienne, jak Zięba, Zagórski, Międlar, też pokazują ten znak wciąż i wciąż. Wtedy zrozumiałem, że to podstawieni ludzie, którzy powiedzieli nam trochę prawdy, którzy zdobyli nasze zaufanie, by potem robić wszystko by kłamstwo nadal mogło trwać :( Nie docenialiśmy ciemnej strony mocy, oj nie! Oni są zawsze kilka kroków przed nami, wszystko mają doskonale zaplanowane, a wierząc, że mają do czynienia z bezmógim motłochem są strasznie pewni i zuchwali w swoich poczynaniach, 


  • -1

#7236

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ty na prawdę myślisz, że znany na całym świecie od lat gest jest tajnym symbolem, który robią tylko umoczone sławy, a Staszek z Koziej Wólki nie?


  • 1



#7237

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jeżeli ktoś mówi ok i pokazuje ten znak, jestem w stanie to przyjąć. Jeżeli ktoś mówi przez kilkadziesiąt minut i kilkaset razy pokazuje ten znak, w totalnie oderwanym od ok kontekście, to jest jasne że wysyła sygnał: "patrzcie jestem z Wami, i działam na Waszą rzecz, pozdrawiam" itp. Do tego w połączeniu z wszędobylskimi piramidy, czaszkami, symboliką, trójkątami, jednym okiem, wszędobylskim kolorem pomarańczowy, znakami rogacza, liczbą 33, nie jest to już zwykły znak ok! Nie bądź taki naiwny, błagam. 


  • 0

#7238

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak mają jakichś mocodawców, powinni też być przez nich kontrolowani. Tak jak było w czasach komuny. Kiedy ktoś zostawał tw, miał przydzielonego oficera prowadzącego. Z nim się spotykał, przekazywał informacje, dostawał za to jakieś pieniądze. W dzisiejszych czasach taki oficer mógłby obserwować działalność publiczną takiego zięby, oglądać wywiady, czytać co powiedział. Wtedy będzie wiedział czy jego TW dobrze wypowiada się, zgodnie z ustalonym przekazem, mówi co trzeba. Dawanie jakichś znaków jest bezsensowne i dziecinne. Przypomina to zabawy dzieci, które tworzą osobne grupy i mówią do siebie "a ja coś wiem, ale nie powiem ci co, bo nie mogę".
  • 0



#7239

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dla Ciebie może być to zabawa, ale jak widać dla aktorów i sług systemu ma to wielkie znaczenie. Kiedyś wstawiłem tu nagranie jak Zięba zdawkowo, ale jednak, potwierdził zbrodnię chemtrails. I tak się zastanawiałem "Dlaczego chłopie, skoro już masz tak wielkie cohones, by iść na wojnę z Big Pharma, by pluć na Żydów i nawoływać do zrobienia z nimi porządku, ,nagle, wiedząc o tak wielkiej zbrodni, będąc tyle razy zapraszanym do Polsatów, TVNów, tyle razy występując na scenie, nie powiesz o tym GŁOŚNO i wyraźnie? No dlaczego?" Jak ja sie długo sam siebie oszukiwałem, że Ci ludzie naprawdę są spoza systemu! Zięba krytykował chemioterapię, leczenie onkologiczne, zalecał wlewy z Wit c itd. aż tu nagle idzie do tefałenu i bredzi Prokopowi i Wellmanowej ZUPEŁNIE CO INNEGO!! Nagle jest za chemioterapią etc.!!! Zobaczcie jak działają agenci, wynajęci aktorzy do ogłupiania społeczeństwa!

 

 

Może w końcu zrozumiecie dlaczego o tej zbrodni jest cały czas tak cicho! Bo kto ma o niej mówić w mediach. Podstawieni agenci, sprzedajni aktorzy? 


  • -1

#7240

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coooooo? Hahahahahaha :D :D ANGIELSKI ZNAK MIGOWY Hahahaha, you made my day!

Kult Szatana-Saturna, Illuminaci, Masoni, czy jak to tam leci, posługują się angielskim językiem migowym 

Nawet nie pofatygowałeś się przeczytać dokładnie co napisałem. Skoro dla Ciebie amerykański znak migowy = angielski znak migowy, to nie widzę płaszczyzny do dyskusji. Zresztą, zwykłe machanie dłonią, tzw. pa pa pa  :papapa: to też pewnie jakiś tajny znak Iluminati... :facepalm:

 

taaaaa tutaj pokazane jak ludzie ze świecznika pokazują jeden z drugim znak ok 

No a co pokazują? Może znaki lemingów?...





#7241

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq nie kompromituj się chłopie więcej. Idź szukać tekstów do przekopiowania tu na forum, bo nic innego Ci nie wychodzi. I jeszcze te brednie, że Ty znasz język migowy angielski haha. Czego Ty nie znasz, i czego nie umiesz? Prawdziwy człowiek renesansu, który dla ogłupienia ludzi napisze wszystko byleby tylko uchodzić za autorytet. Pewnie chodzisz w pomarańczowej koszulce, masz wytatuowaną liczbę 33, trójkąt oko, a jak mówisz komuś ok to zawsze tak by wyszło 666 haha. I po co ta rzesza znanych osób przykłada znak ok do oka?? No po co? Tak tez mówisz ok do ludzi? Przykładasz grabę z 666 do oka? :D


  • 0

#7242

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U takich ludzi to typowe, mają dwa przekazy.
-Nie idźcie do lekarza, ja was wyleczę. To przekaz do wyznawców.
- ależ ja nikogo nie zniechęcam, żeby poszedł do lekarza, broń boże.To jest przekaz do szerokiej publiczności wygłoszony w tv albo radio.
  • 0



#7243

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[...] Do tego w połączeniu z wszędobylskimi piramidy, czaszkami, symboliką, trójkątami, jednym okiem, wszędobylskim kolorem pomarańczowy, znakami rogacza, liczbą 33, nie jest to już zwykły znak ok! Nie bądź taki naiwny, błagam. 

 

 

Uniwersum Doctora Who. Na dachu Clary - kolejnej towarzyszki Doctora -  rozbija się Święty Mikołaj z elfami. Bywa. Wszędzie walają się rozsypane prezenty, a elfy łapią latające nad dachem renifery. Clara się budzi i idzie na górę. Jest zaskoczona tym, co widzi. Trudno nie. Zaczyna rozmowę ze Świętym...

 

- No dobra, tak, to ja. Przyznaję się!

 

- Co? Serio, ty... Jesteś Świętym Mikołajem? Ty istniejesz?


- Oczywiście, że istnieję! Jakże by inaczej? Jak twoim zdaniem wszystkie te prezenty trafiają co roku pod choinkę? Magicznie?

- Myślałam, że to moi rodzice...

- Rodzice?!? No tak, oczywiście! To byłoby naprawdę sensowne! Mamusia i tatuś raz w roku, tak totalnie bez powodu, nagle decydują się dać ci wielki stos prezentów? To dlatego, że "oni cię tak bardzo kochają!”. To urocza historyjka, kochaniutka, tak... Ale czas zmierzyć się z realnym światem!

 

Tak, Staniku. Chyba czas zmierzyć się z realnym światem...


  • 2



#7244

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jeszcze te brednie, że Ty znasz język migowy angielski haha. Czego Ty nie znasz, i czego nie umiesz?

Kilka rzeczy by się znalazło tak na szybko.

Cóż, fakt, że jesteś ciężko pojmujący nie oznacza, że wszyscy mają tak samo. Pokazałbym Ci moje zdane egzaminy, ale świat internetu jest bezlitosny i takiego dokumentu Ci nie udostępnię. Nie mam wysokiego poziomu, bo tylko Level 1, ale moja żona może już pochwalić się Level'em 3. Zresztą, z Twoją znajomością angielskiego (czego dowiodłeś wielokrotnie) i tak nie dowiedziałbyś się z dokumentów niczego, dodatkowo, twierdziłbyś, że to podróbki.

Język migowy muszę znać, aby się dogadać z własnym dzieckiem, nawet, gdybym był zmuszony nauczyć się chińskiego aby móc się z synem porozumieć, to bym to uczynił.

 

Twój ciasny rozumek nie pojmuje takich rzeczy, co potwierdza m.in. powyższe. A tak nawiasem, wychowywałem się w czasach, gdzie warto było umieć więcej i wiedzieć więcej aby móc opierać się na własnych opiniach i wiedzy, a nie na idiotyzmach wtłoczonych do głowy przez filmiki z żółtymi napisami.

Przynajmniej "adwokata" bez prawniczej wiedzy nie udaję, co Tobie przychodzi z łatwością. Gdybyś takową wiedzę posiadał, nie pośliznąłbyś się na metodyce zdobywania dowodów i procesie dowodowym.

O czytaniu i pisaniu ze zrozumieniem nie wspomnę.





#7245

PoznacPrawde.
  • Postów: 67
  • Tematów: 8
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

A ja moze zadam pytanie. Czy uwazacie ze po tym jak zrzucono bomby nuklearne na ludzi i po kolejnych  2000 testów  tej broni zyjemy w normalnym swiecie? Czy ktos z przeciwnikow cheamtrails moze sie wypowiedziec? 

Uwazam ze kazdy ma prawo do swojego zdania. Zyjemy w swiecie gdzie ktos daje pozwolenie na wojny, tworzenie tajnych baz wojskowych w ktorych nie mamy bladego pojecia co sie wyprawia, jakie tajne programy czy bron jest  opracowywana. Zyjemy tam gdzie zyjemy  ale zobaczcie  ludzie jakie dramaty dzieja sie w innych krajach, miastach. Uwazam ze jestesmy na tyle rozwinieta zywilizacja ze powinniśmy  myslec jak przetrwac a nie wykanczac innych na rozne sposoby. Syf w zywnosci, wodzie, masa chorob, wedrowki imigrantow, rzady ponad prawem itd. Wystarczy obserwowac niebo kazdego dnia zeby zobaczyc co sie dzieje po przelotach niektórych  samolotow. Jak niebo jest niebieskie  a za chwile przykryte mgłą  ktora odcina nas od slonca. Nie wierze w to ze skorumpowane rzady przy wladzy mysla o tym jak pomoc ludzkości. Tu jest chec wladzy, dominacji wrecz zniewolenia czlowieka zeby robil i czul sie tak jak ktos tego zapragnie. Da sie ludziom nowego ajfona i juz nic poza nim nie widza. Technologia przewrocila ludziom w glowie a tym którzy  sa prawem lub ponad nim mozliwosc robienia tego co chca. Przykladowo jezeli w jakims produkcie bedzie syf od ktorego dostane raka i umre lub bede musial sie leczyc to kto sie tym przejmie, kto bedzie cierpial, kto za to zaplaci. Jak to udowodnic. Jest tyle tematow ktore mozna poruszyc i rozwijac je bez konca. Osobiscie uwazam ze chemteails jest prawda. Syf jest rozpylany codziennie i czlowiek zawladnal juz pogoda.

PPjs7b9.jpg

OgQUmia.jpg


  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych