Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7261

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Dowodów zostało w tym temacie przedstawionych SETKI!

Przypomnij nam jeden. Bo jakoś nie kojarzę abyś przedstawił choć jeden, który by nie okazał się zwykłym kłamstwem, lub brakiem elementarnej wiedzy, albo po prostu błędnym tłumaczeniem. 

 

 

Problem jest jedynie w tym, że Wy nie jesteście zwykłymi użytkownikami, których można przekonać jakimkolwiek argumentem, dowodem itd.

 Ależ owszem jesteśmy. Osobiście kilkukrotnie walnąłem się w pierś, gdy ktoś udowodnił mi że się mylę. Ty tych dowodów nie masz. Nawet nie jesteś wiarygodny.  "SETKI" razy udowodniono ci że kłamiesz i manipulujesz. Miałeś wiele kont z których sam sobie tyłek podlizywałeś, a i oddawałeś głosy w ankiecie, która mimo twoich starań jest w większości na nie. W związku z tym, myślę że nie tylko ja, ale też inni użytkownicy śledzący ten wątek, mają pewne podejrzenia co do pana @PoznacPrawde.

 Taki typowy dla ciebie, szumny nick. podobny sposób argumentacji. Mam wrażenie że już to przerabialiśmy Quamliwósie Krętusie. Być może się mylę, ale coś tu śmierdzi.

 

 

a ludzie nadal śpią i nie chcą uwierzyć, że są prowadzeni na rzeź.

Haha, to dobre :) i pewnie dla tego populacja ludzka rośnie w coraz szybszym tempie. :)

To jakiś żart.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 11.03.2019 - 01:13

  • 2



#7262

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

PanJuzek

Przypomnij nam jeden. Bo jakoś nie kojarzę abyś przedstawił choć jeden, który by nie okazał się zwykłym kłamstwem, lub brakiem elementarnej wiedzy, albo po prostu błędnym tłumaczeniem.

Dowód pierwszy lepszy z brzegu - Kristen Meghan i jej świadectwo.

Ani to kłamstwo, ani brak elementarnej wiedzy, ani błędne tłumaczenie. Tylko to, że Wy MUSICIE zaprzeczać i olewać każdy dowód i argument.

 

Haha kolejny użytkownik, który miał czelność uwierzyć w zbrodnię chemtrails to mój kolejny klon ;) Jak już napisałem poza tym kontem nie mam i nie zamierzam mieć już innego, choć marzy mi się powrót do konta Quintus Maximus. Raz tylko poparłem siebie - QM - jako Zagaroth. Nigdy więcej tego nie robiłem. 


  • -3

#7263

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Pani Meghan w każdym filmie mówi, że o chemitrailsach wyczytała w necie, a jej własne doświadczenia w temacie wyglądają mizernie. Księgowała dostawy środków chemicznych, nie znalazła producenta kart bezpieczeństwa, więc... uznała że to wszystko idzie na rozpył!  I tak wyglądają jej dowody.


  • 5



#7264

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zaciekawiony

Hahahahaha o CZYM TY CZŁOWIEKU BREDZISZ!!?? To jest symbol Waszej tutaj działalności. Jesteście tak wielkimi amatorami, ale z tak wielką misją, że aż żal się nad Wami znęcać. Wy MUSICIE zaprzeczać, Wy MUSICIE pisać TOTALNE głupoty, Wy MUSICIE udawać totalnych ignorantów, niby myślących autorytetów, kolesi z niby tam jakąś podstawową wiedzą. A jak jest KAŻDY WIDZI!!! To tylko i wyłącznie łaska admina tej strony że nie poodejmował Wam po 10.0000 punktów reputacji za tak jawny sabotaż, za tak jawną kpinę, i robienie uczciwych, normalnych użytkowników tego forum w ciula, robienie z nich idiotów. Nie wiem kim jest Pani D.K., która zainwestowała w ten padół 800 zł, ale to że pobłaża tak ewidentnym dezinformatorom, manipulantom, zaprzeczaczom hobbystom, każe mi wierzyć, że przejęcie tego forum przez tą a nie inną osobę to nie był przypadek. Na normalnym zdrowym, wolnym pod trolli forum, 3/4 z Was "sceptyków" zrobiła by śliczne wypierpapier z dyskusji i koniec kropka. To że tutaj możecie wieść prym rozdawać sobie nagrody, lizać się po 4 literach i udawać wielce inteligentnych myślących niedowiarków, to mega wielki przekręt i plucie w twarz wszystkim, którzy są normalni, i myślą w sposób logiczny i pozbawiony korzyści. To forum umiera i dobrze o tym wiecie. Prawda Was niszczy, prawda nie daje Wam spać, nie daje spokoju, powoduje, że musicie pilnować tego tematu jak ognia, a z drugiej strony obnaża Was jako zwykłych mało inteligentych chłopczaków z wczytaną misją ogłupiania gojów i manipulowania nimi do czasu resetu. Myślicie że w NWO będziecie wieść prym, że będziecie jednymi z wybranych.... A będziecie pierwszymi do od je pki. Macie jeszcze odrobinę czasu by przejść na naszą stronę, by przeprosić za lata kłamstw. Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga, który chce byśmy się zjednoczyli i razem zawalczyli o lepsze życie dla naszych potomków. Błagam Was, przemyślcie to, wiem że jesteście wartościowymi ludźmi, wiem że możemy walczyć razem. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 11.03.2019 - 21:39

  • -4

#7265

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Zaciekawiony

Hahahahaha o CZYM TY CZŁOWIEKU BREDZISZ!!??

 Jeżeli ktoś tu bredzi, to na pewno nie @Zaciekawiony. W tym temacie to właśnie Ty jesteś specjalistą od wklejania ściany tekstu która nie dość że niczego nie wnosi do tematu, nie ma absolutnie żadnej warstwy merytorycznej, to jeszcze obfituje w wycieczki osobiste. Człowieku ogarnij się. 

 A co do pani Meghan?  Pomijając że było po prostu księgową, czy coś koło tego, to spójż na sprawę z innej strony. Skoro ci wielcy truciciele, odpowiedzialni za "zbrodnię chemitrails" jak to często nazywasz. Są w stanie utrzymać tak szeroko zakrojony spisek, w ścisłej tajemnicy przez wiele, lat, To musiała by spaść niejedna głowa zdradzająca sekrety "firmy" i pani Meghan, była by kolejną ofiarą seryjnego samobójcy, lub zwykłego wypadku. To tak na marginesie. 

 Tak czy inaczej. Znowu potwierdzasz moją tezę że łykasz wszystko jak pelikan, o ile zgadza się to z Twoimi urojeniami. Nie weryfikujesz faktów. Nie zastanawiasz się nad meritum. A od jakiegoś czasu na żeczowe argumenty odpowiadasz: "Hahahahaha o CZYM TY CZŁOWIEKU BREDZISZ!!??" ( w tej lub innej formie) :facepalm:

Słabo jak na "eksperta" i w dodatku, nawet "pseudo-adwokata"


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 11.03.2019 - 22:17

  • 2



#7266

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na forum wolnym od trolli, ty byś nigdy nie wrócił po permanentnym banie za multikonta i wrzucanie fałszywych zdjęć.  Zapomniałeś już jak plusowałeś się z kilku kont?


  • 0



#7267

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Panujuezek

 

 

Pomijając że było po prostu księgową, czy coś koło tego, to spójż na sprawę z innej strony. Skoro ci wielcy truciciele, odpowiedzialni za "zbrodnię chemitrails" jak to często nazywasz. Są w stanie utrzymać tak szeroko zakrojony spisek, w ścisłej tajemnicy przez wiele, lat, To musiała by spaść niejedna głowa zdradzająca sekrety "firmy" i pani Meghan, była by kolejną ofiarą seryjnego samobójcy, lub zwykłego wypadku. To tak na marginesie.

Hahahaha o tym właśnie marzycie. By tą Panię odpierpapier seryjny... tak jesteście zapewniani przez Waszych mocodawców - róbcie chłopcy robotę, którą Wam zlecieliśmy, a jak się pojawią problemy, czytaj ludzie którzy mówią prawdę, to my ich odpierpapier, a Wy będziecie spijać śmietankę, Wy będziecie tymi, którzy będą wieść prym w Nowym Porządku Świata. Spoko jestem niby adwokatem, chcecie dowodów że nim naprawdę jestem? Jakie to ma znaczenie? Mam już dosyć tego tematu. To jest mój  jeden z ostatnich wpisów na tym forum. Mam nadzieję że prawda zwycięży, że my Polacy wstaniemy z kolan i zawalczymy o lepszą przyszłość dla naszych dzieci, wnuków, i prawnuków. Żegnam Was, odbijam od tematu i niech się dzieje wola boża. 5g to jest nasza ostatnia linia oporu. Zaakceptujecie to gie, to naprawdę nic już Wam nie pomoże. Walczcie o swoje, nie tolerujcie trolli, wynajętych chłoptasiów... Pa


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 12.03.2019 - 07:18

  • 0

#7268

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Hahahaha o tym właśnie marzycie. By tą Panię odpierpapier seryjny... t

 Nie to nie są moje marzenia, a TY po raz kolejny udowodniłeś że nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Kolejny post w twoim wydaniu, który można streścić w taki sposób :

 

 Hahahaha blebleble agenci blebleble chłoptasie, blebleble,.  filmik lub fotka z miejsca gdzie plecy pękają, i przestają się tak ładnie nazywać, blebleble, jestem adwokatem a wy agentami.

 Rzygać się chce.

 

 

 

Spoko jestem niby adwokatem, chcecie dowodów że nim naprawdę jestem? Jakie to ma znaczenie? https://www.trojmias...ow-n104992.html Jestem tym kolesiem z lewej.

HAHAHAHA Ubawiłeś mnie do łez:))) To ma być niby dowód? :)))) Zapomniałeś tylko dodać czy tym kolesiem z przedniej czy z tylnej lewej :))))

 

 

 

 

z19162904V.jpg

 

 A ja jestem tym kolesiem z prawej :)) HAHAHA :szczerb:


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 11.03.2019 - 23:35

  • 2



#7269

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

"Teoria" chemtrails jest jednym z największych kretynizmów, z jakim przyszło mi się zetknąć.

Poniżej przedstawiam parę elementarnych argumentów i rachunków pokazujących, z jakim absurdem mamy tu do czynienia.

 

W zależności od wariantu tej "teorii" rozpylane są różnorodne czynniki: chemiczne (np. organiczne i nieorganiczne toksyny, toksyczne metale jak glin, kadm, bar) i biologiczne (np. wirusy, bakterie, grzyby). Ja zajmę się najpopularniejszym wariantem z glinem (aluminium).

 

Glin stanowi ok. 8% masy litosfery, wchodzi w skład ok. 250 minerałów budujących ziemskie skały (gł. glinokrzemianów). Same glinokrzemiany wraz z krzemianami stanowią 95% skał. Zatem absurdem jest opryskiwanie ziemi czymś, co już w niej i to w olbrzymich ilościach w naturalny sposób występuje. W takiej sytuacji jedyne co trzeba tylko zrobić, to ten glin ze wspomnianych minerałów uwolnić. A można to zrobić bardzo łatwo. Tak naprawdę dzieje się to już od wielu lat, gdyż aktywny glin w postaci jonowej z minerałów tworzących gleby uwalnia się w wyniku oddziaływania kwaśnych deszczy (a dokładne reakcji z kationami wodorowymi) spowodowanych przemysłową emisją kwasowych tlenków (gł. siarki i azotu). W ten sposób gleby ulegają zakwaszeniu, a stężenie aktywnego, przyswajanego przez rośliny i zwierzęta glinu w glebie cały czas stopniowo wzrasta.

 

No, ale przyjmijmy, że mimo powyższego glin jest jednak rozpylany z samolotów. Oszacujmy wielkość tego wpływu na środowisko. Nie będziemy się tu rozmieniać na drobne. Dla lepszego zobrazowania absurdu tej teorii przyjmijmy ekstremalne założenie, że cała roczna produkcja przemysłowa (!) tego pierwiastka, ok. 64 mln ton (2018; źródło), jest rozpylana w tym czasie przez samoloty. To daje rocznie ok. 125 mg glinu na każdy metr kwadratowy powierzchni kuli ziemskiej - lądów i oceanów (powierzchnia: 510 mln km2). Przyjąłem jednorodny rozkład glinu, gdyż przy rozpylaniu z wysokości ok. 11-13 km, czas opadania drobin, dla ich najniebezpieczniejszej dla zdrowia frakcji (PM2,5)  wynosi mniej więcej jeden rok (tutaj trochę szczegółów). Krótko mówiąc, zanim glin z danej smugi dotrze do ziemi, dzięki globalnej cyrkulacji wymiesza się praktycznie jednorodnie z całą objętością powietrza atmosferycznego. Pytanie, czy owe 125 mg na  1m2 powierzchni rocznie to dużo? Biorąc pod uwagę, że np. w Polsce w każdym kilogramie gleby znajduje się już średnio ok. 100 mg aktywnej formy glinu, to jest to "kropla w morzu". Zatem mamy kolejny absurd.  I to nawet przy tak skrajnie zawyżonych założeniach.

 

Dużo ciekawych informacji można znaleźć tutaj.


  • 6



#7270

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie można kogoś takiego zgłosić do jakiegoś ośrodka czy coś podobnego? Jeżeli to nie troll to martwię się strasznie, ze tacy ludzie istnieją i mogą tworzyć zagrożenie dla innych. Objawy schizofrenii są chyba bardzo widocznie ale lekarzem nie jestem.


  • 2

#7271

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mariush

Ależ co Ty za bzdury napisałeś? Skoncentrowałeś się na glinie, a wiadomo, że rozpylanych jest mnóstwo innych wzbogacających nasze organizmy rzeczy,  w tym nanocząsteczki, bar, sront, arszenik, wirusy, grzyby... Czas opadania tego syfu wynosi.... ROK!!! :D I Mariush, który bujał nas w temacie o 911 jak najęty, będzie nas bujał i w tym temacie, on jak widać nie odpuści. Zachęcony brakiem wywalenia z forum za lata kłamstw, będzie nadal uprawiał swój fach na nas, w jego mniemaniu totalnych debilach. Będzie nam wmawiał, że aluminium to podstawowy pierwiastek znajdujący się we wszystkim co bóg stworzył, w naszych organizmach. W sumie wszyscy jesteśmy z aluminium, to pierwiastek życia. A to że rozpylają to g.... samoloty, jakie to ma znaczenie, skoro aluminium jest wszędzie w potężnych ilościach Jakie jeszcze bzdety dla nieogarniętych gojów zostaną wymyślone, by uśpić nieświadome owieczki, by kłamstwo mogło nadal trwać w najlepsze?


  • -3

#7272

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mariush
Ależ co Ty za bzdury napisałeś?

To żadne bzdury. Przedstawiłem same suche fakty. Możesz zaklinać rzeczywistość, ale faktów nie zmienisz.

Czas opadania tego syfu wynosi.... ROK!!! :D

Tak, około roku w przypadku cząstek o średnicach rzędu 2 mikrometrów. I czy tego chcesz czy nie, wynika to z podstawowej fizyki.

Będzie nam wmawiał, że aluminium to podstawowy pierwiastek znajdujący się we wszystkim co bóg stworzył...

Bo tak jest. Glin to trzeci najbardziej rozpowszechniony po tlenie i krzemie (a wśród metali najpowszechniejszy) składnik skorupy ziemskiej.

... w naszych organizmach. W sumie wszyscy jesteśmy z aluminium, to pierwiastek życia.

A tego już nie napisałem. To już jakieś Twoje urojenia.
  • 4



#7273

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zaciekawiony

Hahahahaha o CZYM TY CZŁOWIEKU BREDZISZ!!?? To jest symbol Waszej tutaj działalności. Jesteście tak wielkimi amatorami, ale z tak wielką misją, że aż żal się nad Wami znęcać. Wy MUSICIE zaprzeczać, Wy MUSICIE pisać TOTALNE głupoty, Wy MUSICIE udawać totalnych ignorantów, niby myślących autorytetów, kolesi z niby tam jakąś podstawową wiedzą. A jak jest KAŻDY WIDZI!!! To tylko i wyłącznie łaska admina tej strony że nie poodejmował Wam po 10.0000 punktów reputacji za tak jawny sabotaż, za tak jawną kpinę, i robienie uczciwych, normalnych użytkowników tego forum w ciula, robienie z nich idiotów. Nie wiem kim jest Pani D.K., która zainwestowała w ten padół 800 zł, ale to że pobłaża tak ewidentnym dezinformatorom, manipulantom, zaprzeczaczom hobbystom, każe mi wierzyć, że przejęcie tego forum przez tą a nie inną osobę to nie był przypadek. Na normalnym zdrowym, wolnym pod trolli forum, 3/4 z Was "sceptyków" zrobiła by śliczne wypierpapier z dyskusji i koniec kropka. To że tutaj możecie wieść prym rozdawać sobie nagrody, lizać się po 4 literach i udawać wielce inteligentnych myślących niedowiarków, to mega wielki przekręt i plucie w twarz wszystkim, którzy są normalni, i myślą w sposób logiczny i pozbawiony korzyści. To forum umiera i dobrze o tym wiecie. Prawda Was niszczy, prawda nie daje Wam spać, nie daje spokoju, powoduje, że musicie pilnować tego tematu jak ognia, a z drugiej strony obnaża Was jako zwykłych mało inteligentych chłopczaków z wczytaną misją ogłupiania gojów i manipulowania nimi do czasu resetu. Myślicie że w NWO będziecie wieść prym, że będziecie jednymi z wybranych.... A będziecie pierwszymi do od je pki. Macie jeszcze odrobinę czasu by przejść na naszą stronę, by przeprosić za lata kłamstw. Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga, który chce byśmy się zjednoczyli i razem zawalczyli o lepsze życie dla naszych potomków. Błagam Was, przemyślcie to, wiem że jesteście wartościowymi ludźmi, wiem że możemy walczyć razem. 

 

Dzwoncie po pogotowie zanim wejdzie na jakas scene i wsadzi komus kose pod zebro, bez zartow.

A nie przeciez prewencja nie dotyczy psychicznie chorych w tym kraju.


Użytkownik Master Zgiętonogi edytował ten post 12.03.2019 - 11:59

  • 1

#7274

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stront jest nietoksyczny, kiedyś używano go do produkcji cukru. Dziś jest obecny w preparatach do utwardzania kości. Głównym źródłem baru w powietrzu jest spalanie ropy.


  • 0



#7275

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dowód nr 2

 

Mnóstwo, mnóstwo nagrań samolotów po prostu rozpylających rakotwórcze szkodliwe substancje. Dla niby sceptyków na nagraniu widzimy skutki NIEJEDNOLITEJ ATMOSFERY!! Jedno z moich ulubionych:

 

https://www.facebook...92099078257180/

 

Nigdy przenigdy w przeszłości, zanim zaczęli opryskiwać ludzi jak bydło, nie widziałem by smuga kondensacyjna pojawiała się i znikała, była poprzerywana za samolotem. NIGDY! Ale nasi zaprzeczacze hobbyście zaciekle pilnujący tego tematu i minusujący użytkowników, doskonale pamiętają, że już od 2 wojny światowej smugi mogły być poprzerywane! Co za ściema dla idiotów....

 

Eter o chemtrails, systemie i nie tylko, poecam

 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 12.03.2019 - 17:49

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych