Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7126

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O cześć, czekaliśmy na Ciebie (przynajmniej ja). A teraz do treści:
- nauka obrazkowa z uniwersytetu Youtube - funta kłakow niewarte.
- (foliarski) artykuł bez przypisów - jak wyżej
Trzymasz poziom, nie ma co. Jakbyś tylko chociaż poczytał o błędach poznawczych, może zapaliłaby się lampka, ale wyskoczenie z bańki informacyjnej i ze strefy komfortu mogłoby być jak sądzę nawet śmiertelne ;)
  • 2

#7127

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pominę filmik, bo słów nie mogę znaleźć, które pod wulgaryzmy się nie wpisują.

Artykuł zaś... cóż...

Zacznę od tytułowego zdjęcia. Quintusie, zawsze powtarzamy jedną myśl, abyś spróbował podejść sceptycznie do wszystkich kitów, które Ci ktoś wciska na innych portalach. To zdjęcie:

         Chemtrails-1.png

         Fot/koniec-swiata.org

pokazuje inną sytuację, niż ta opisana, ale u Ciebie to norma, wklejanie zdjęć podrobionych, lub ukazujących zupełnie coś innego. Muszą tylko pasować do teorii. Wiesz, jaki jest oryginalny podpis pod tym zdjęciem? W języku niemieckim: flugzeug lässt kerosin ab co oznacza tyle, co "zrzut paliwa". Jak to wygląda, oraz za pomocą jakiej instalacji jest to robione możesz obejrzeć sobie pod poniższym linkiem:

Fuel Dumping





#7128

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

A dlaczego jak ognia omijacie ten świetny materiał, tę świetną analizę i przytoczenie szeregu dowodów na tę zbrodnię w wykonaniu panów z Edge of Wonder? Odwalili kawał dobrej roboty przytaczając same suche fakty na temat chemtrails. Z niecierpliwością czekam na dalsze części. No i poczytajcie komentarze do tego materiału. Tam wszyscy już wiedzą, że ta zbrodnia to fakt. 

 

posłuchajcie tego człowieka o oficjalnie już zapowiedzianych planach zakrycia słońca przez ... oczywiście rozpylanie aerozoli.

i oczywiście polecam komentarze pod materiałem... sami handlarze chembusterów. 

 

edit: a jednak już jest 2ga część materiału panów z Edge of Wonder, jeśli część 1 Was nie przekonała.... Panowie przytaczają SUCHE FAKTY i nie mogą się nadziwić, że to jest tak oficjalnie przeprowadzane, i oficjalnie próbuje się ograniczyć liczbę ludzi na świecie. 

polecam włączyć tłumaczenie automatyczne na polski


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 17.01.2019 - 19:55

  • -1

#7129

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

A dlaczego jak ognia omijacie ten świetny materiał, tę świetną analizę i przytoczenie szeregu dowodów na tę zbrodnię w wykonaniu panów z Edge of Wonder?

 Nikt nie omija. Obejrzałem obie części. Postanowiłem sprawdzić o co chodzi z operacją "Popeye"  panowie przedstawiali to jako dowód na Chemitrails. Patenty nazwiska, daty itd. Problem polega na tym że to wszystko dotyczy zasiewania lub rozganiania, chmur za pomocą głównie jodku srebra. Fajnie tyle że nie na temat. Zasiewanie chmur dotyczy cumulusów.  To te takie chmurki co to nisko nad ziemią wiszą, można w nich dostrzec fajne kształty i często pada z nich deszcz. Co to ma wspólnego z tymi niby chemitrailsami? "Nie wiem, ale się domyślam" (cyt. T. Sznuk)  I jedne i drugie to chmury.I pal licho że zupełnie inne i na innych wysokościach, powstające w skrajnie różnych warunkach. Ważne że chmury. :facepalm: 

 

Tak i cała fura "suchych" faktów padła na pysk, ponieważ nie dotyczy tematu. Jeżeli to jest fachowa analiza, to dla czego gadają nie na temat?


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 17.01.2019 - 20:29

  • 1



#7130

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Odwalili kawał dobrej roboty przytaczając same suche fakty na temat chemtrails. 

A samych suchych faktów dotyczących warunków tworzenia się contrails nie doczytali? Czy jednym z suchych faktów jest "fakt", że smugi nie mogą być długotrwałe? Jakoś słówkiem nie wspomnieli dlaczego... Ty zresztą też nie.

Jak już posiadasz wiedzę na ten temat, to się podziel. Chcę wiedzieć, dlaczego smugi nie mogą być długotrwałe i jaki fakt fizyki to potwierdza.





#7131

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Panjuzek

Aha 40 minutowy materiał naszpikowany faktami, dowodami, solidną, logiczną analizą jest nie na temat, bo wspomniana w nim operacja "Popeye" (jeden ze 120 argumentów) dotyczy.... zasiewania chmur cumulus!!!! :D :D Więc UWAGA!: cały materiał jest nie na temat!! :D I taki oto poziom rozumowania prezentują tzw. "sceptycy", których NIC NIGDY NIE PRZEKONA! Oni mają tylko i wyłącznie zaprzeczać i robić to nawet w tak idiotyczny sposób jak Pan Juzek ;) No przecież ileż razy można się kompromitować i nadal uważać się za poważnego dyskutanta, logicznie myślącego sceptyka, który wszystko dokładnie analizuje i ma powody by nie wierzyć i zaprzeczać. Co za błazenada....


  • -5

#7132

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Suchymi faktami byłyby wyniki z prawidłowo przeprowadzonego badania spektrograficznego, na które moglibyście się złożyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. A tak to tylko krzyki, podrabiane fotki i wymysły.
Do tej pory strona prochemitrialsowa nie zaprezentowała ŻADNEGO dowodu. Nie ma się do czego odnieść, czemu przyjrzeć.

Użytkownik Tiga edytował ten post 18.01.2019 - 10:56

  • 1

#7133

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Quitusie pamiętamy jak pisałeś o tym że jadłeś żółty śnieg a jego smak i zapach miały świadczyć o tym że dokonano oprysków. To była dopiero kompromitacja. 


Użytkownik iLuminatek edytował ten post 18.01.2019 - 22:16

  • 4



#7134

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 Hehe :)

 MI Ojciec od dziecka powtarzał. Synu nigdy nie jedz "żółtego śniegu"  to nie smakuje tak jak wygląda :)))

 

@Ogarnięty

 

 

Aha 40 minutowy materiał naszpikowany faktami, dowodami, solidną, logiczną analizą jest nie na temat, bo wspomniana w nim operacja "Popeye" (jeden ze 120 argumentów) dotyczy.... zasiewania chmur cumulus!!!! :D :D Więc UWAGA!: cały materiał jest nie na temat!! :D

Jeżeli wszystkie fakty i dowody są na tym samym poziomie, to troszkę słabo.  Jak znajdę chwilę, (może jutro) to sprawdzę kilka innych "faktów, dowodów" i spróbuję ogarnąć tą "logiczną analizę"

 

 

polecam włączyć tłumaczenie automatyczne na polski

 

 Nie muszę korzystać z translatora. Kolesie używają prostej angielszczyzny, więc: no problemo.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 18.01.2019 - 22:37

  • 0



#7135

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Quitusie pamiętamy jak pisałeś o tym że jadłeś żółty śnieg a jego smak i zapach miały świadczyć o tym że dokonano oprysków. To była dopiero kompromitacja. 

ha ha ha. Nie jadłem żółtego śniegu tylko posmakowałem coś co przypominało śnieg, a raczej miało nim być, a nie było. Kręcenie beki, przywoływanie jakichś zaszłych rozmów, to jedyne co potrafią zaprzeczacze hobbyści. 

 

Juzek

 

 

Jeżeli wszystkie fakty i dowody są na tym samym poziomie, to troszkę słabo.  Jak znajdę chwilę, (może jutro) to sprawdzę kilka innych "faktów, dowodów" i spróbuję ogarnąć tą "logiczną analizę"

Mistrzu - jeśli z ponad 100 mocnych argumentów, dowodów wybrałeś jeden, że operacja Popeye polegała na.... rozpylaniu chemi by utworzyć chumry więc...  nie ma ona nic wspólnego z tematem chemtrails polegającym na..... rozpylaniu chemi by utworzyć chmury - to naprawdę robisz z siebie już nie napiszę kogo. Pokazujesz jedynie, że Wy już nie macie jakichkolwiek argumentów, by zaprzeczać tej ewidentnej zbrodni. 

 

 

 

Nie muszę korzystać z translatora. Kolesie używają prostej angielszczyzny, więc: no problemo.

Korzystaj korzystaj, bo moim zdaniem ni hau hau nie zrozumiałeś z tego naszpikowanego argumentami i dowodami materiału. Albo zrozumiałeś ale totalnie nie wiesz jaką bzdurę wymyślić, by dalej bujać użytkowników tego forum, pokazując, że Ty tak naprawdę nic nie rozumiesz i mało wiesz. Jesteś po prostu słabiutki i za krótki na zaprzeczanie tej zbrodni. Zostaw to bardziej wyrobionym, wprawionym w bojach kolegom, którzy i tak się pochowali po szafach wiedząc, że dalej już po prostu się nie da robić z ludzi imbecyli bez mózgów. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 19.01.2019 - 11:41

  • 0

#7136

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakież to argumenty i dowody Ty usłyszałeś z tego... hmm materiału? Napisz te, które nie były jeszcze omawiane i obalone na łamach forum.

Nie traćmy czasu na bzdury.





#7137

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakież to argumenty i dowody Ty usłyszałeś z tego... hmm materiału? Napisz te, które nie były jeszcze omawiane i obalone na łamach forum.

Nie traćmy czasu na bzdury.


Przecież nie chodzi o to, by podać jakiekolwiek argumenty. Chodzi o to, by wrzucić dwa długie filmy, na które masz tracić czas, a potem ponownie tracić czas na pisanie elaboratu obalającego argumenty w filmach. To jasne, że to wszystko bzdury, ale jeśli chcesz to pokazać, to na każdą musisz poświęcić co najmniej 20 minut, a rozbicie na czynniki pierwsze każdego takiego filmu trwa wieki. To klasyczny Gish Gallop, a autor najwyraźniej w świecie trolluje. Co ciekawe, ten sam autor przyznaje się do multikont, z których przynajmniej część głosowała w sondzie. Stąd autor przyznaje się do manipulacji głosowaniem.

A że jego wrzutki nie mają sensu? Pierwsza z brzegu sprzed paru stron, gdzie próbuje nam wmówić, że przymierzają się do "pryskania". Szybki rzut okiem na źródło i okazuje się, że to również nie prawda. Oni chcą wrzucić trochę węglanu wapnia (mniej niż 1 kg z tego co rozumiem), żeby badać jak się będzie rozprzestrzeniał. I zrobią to za pomocą, uwaga, balonu:
https://www.nature.c...586-018-07533-4

Tyle na temat rewelacji tego pana wrzucanych tu z prędkością karabinu maszynowego.


  • 1

#7138

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Na początku chcę podziękować wszystkim którzy zagłosowali na mnie w sondzie na najlepszego "Zwolennika", i Ty Staniq zagłosowałeś na mnie jako najbardziej nakręcającego ruch na forum... Szacun i niedowierzanie :)

 

Każdy kto włączy (nie znając angielskiego) automatyczne tłumaczenie tego 40 minutowego materiału, będzie w stanie odpowiedzieć na Twoją prośbę. Ja sam tu na forum od 10 lat przedstawiłem setki dowodów i argumentów na potwierdzenie tej zbrodni. Jaki jest sens ponownie je wyliczać na rozpaczliwe zawołanie pospolitego trolla, któremu nie chciało się z nimi wszystkimi zapoznać? No jaki sens? Staniq wierzy w oficjalną wersję "zamachów z 11 września 2001" i to powinno z automatu usunąć go z grona użytkowników tego forum, jako osoby niemyślącej, pozbawionej piątej klepki, naiwnej, podatnej na manipulację, na fałsz, a co gorsza, jako jednostki wynajętej do propagowania kłamstw, i szerzenia debilnego sposobu myślenia. Szkoda czasu na Ciebie, i na Twoje wywody chłopaku. 

 

pdjakow

Chłopie daj mi namiar na Twojego dilera. Prochy jakie bierzesz muszą byc niesamowicie dobre, skoro popełniasz taki bzdurny post o niczym i dla nikogo. Wrzucasz materiał o rozpylaniu chemi by zakryć słońce w zaprzeczeniu teorii chemtrails o rozpylaniu chemi by zakryć słońce!! Brawo!!

 

obraza.gif

Proszę powstrzymać się od takich epitetów.

TheToxic


  • 0

#7139

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pdjakow
Chłopie daj mi namiar na Twojego dilera. Prochy jakie bierzesz muszą byc niesamowicie dobre, skoro popełniasz taki bzdurny post o niczym i dla nikogo.


Ależ mój post ma dużo więcej sensu, niż cokolwiek co napisałeś. Przecież wszystkie twoje tzw. dowody były wielokrotnie obalane, włącznie z tzw. "badaniami", które pojawiły się i w ostatnim filmiku. Fajnie, że panowie opowiadają o tym z takim przejęciem, niefajnie że nie przyszło im do głowy sprawdzić jak to badanie było przeprowadzone i co z tym się wiąże:

la.png

Creepy, nie? Bar 1376 ppm, 688 razy powyżej dopuszczalnej normy ;) No więc robimy to, do czego nie jest zdolny przeciętny chemludek z tobą na czele: idziemy do źródła i czytamy:

"From May 15, 2011 through August 15, 2011 one of our members ran a Honeywell HHT081 Hepa Air Filter in her backyard continually. The dust sample was gathered from the filter cartridge and submitted to American Scientific Laboratories, LLC for analysis."


I tu powinno się wkleić zdjęcie kapitana Enterprise walącego się w czoło. Otóż po tylu latach, chemludki nadal nie potrafią przeprowadzić normalnego badania stężenia baru czy innego aluminium w powietrzu. Sami to napisali: zmierzyli stężenie w pyle zebranym z powietrza. A ile metrów sześciennych powietrza przeszło przez filtry HEPA w czasie tych 3 miesięcy badań? Bóg raczy wiedzieć, bo chemludkom nie przyszło do głowy tego sprawdzić. Bo po co :D

Otóż ten wynik drogi Quintogarniętyquintusieopenyourmindzie należy odnieść do normy stężenia baru w glebie, bowiem dokładnie to oni zbadali. I co ciekawe wynik ten mieści się doskonale w normie. Jeśli chcieli sprawdzić stężenie baru w powietrzu, powinni wiedzieć ile tego powietrza przez te filtry przeszło. Ale jak widać, ani oni, ani tym bardziej ty tego nie rozumieją. Fajnie patrzeć, jak chemludki wyrzucają pieniążek w błoto :)

Pozdrowionka :)

P.S.
Wrzuciłem artykuł mający na celu zbadanie, jak roznosi się węglan wapnia w stratosferze. Badanie dokonane ma być balonem. I oczywiście drogi Quintogarniętyquintusieopenyourmindzie, jest to zupełnie co innego niż rzekome rozpylanie czegokolwiek za pomocą samolotów w górnej troposferze, ale rozumiem, że nie jesteś w stanie tego... ekhm... ogarnąć.

P.S.2

No nie mogę się również nie odnieść do kolejnego bezsprzecznego dowodu z ostatniego z twoich filmów:

baal.png

I to rozbrajające stwierdzenie prowadzącego z dziwnymi oczami: "it could be a coincidence" :D
Ja mam inną tezę. Oni pomylili kolejność. Ja bym raczej pytał, co ma wspólnego z chemtrails Jessica Alba.

Użytkownik pdjakow edytował ten post 19.01.2019 - 16:50

  • 0

#7140

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

haha!  koleś połączył mnie i moje multikonta z użytkownikiem OpenYourMind!! Paranoja poziom hard ;)

 

Cały ten Twój powyższy wywód jest tak debilny i niedorzeczny, że aż szkoda mi moich palców, by cokolwiek więcej napisały na mojej klawiaturze ;) Totalna bzdura i błazenada kolesia, który chce bardzo, a nie może w jakikolwiek sposób zabłysnąć. Nie kompromitujcie się więcej błagam. Chcę mieć za adwersarzy poważnie myślących zaprzeczaczy hobbystów a nie takich amatorów .. błagam Was!!


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 19.01.2019 - 16:55

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 15

0 użytkowników, 15 gości oraz 0 użytkowników anonimowych