Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7111

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nie przypadkowo poruszam temat 911, by po kolei obnażać Was jako zwykłych manipulantów, kolesi, którzy mimo dowodów są w stanie powiedzieć, że kał jak najbardziej dobrze smakuje, a Ci co nie próbowali niech stracą. Jesteś kolejna ofiarą polityki tych którzy Cię wynajęli redaktorze naczelny Staniqu haha. Wyłożyłeś się jak gówniarz, za którego Cię uważam. Broniąc oficjalki 911 haha. Co za przypał. Aż sam jestem zdziwiony, jak jeden koleś jest w stanie spuszczać wam majty i pokazywać innym, że tam nie ma żadnych jaj, tylko jakieś wydmuszki ;) Broń dalej oficjalki 911, a na pewno wszyscy będziemy Tobie wierzyć w Twoje zaprzeczenia zbrodni chemtrails!!! Czy Ty masz w ogóle świadomość, jak wielkiego kretyna tutaj z siebie robisz? Żal mi Ciebie, bo z pewnością wierzysz w swoją misję, w debilizm nas gojów, w wyższe intencje, w to że w nowym światowym porządku będziesz pił najlepsze drinki, na najpiękniejszych plażach, otoczony najfajniejszymi dupeczkami. Strasznie mi Ciebie innych Tobie podobnych szkoda. Zasypiając zapewne zalewa Was pot niedowierzania, że można udawać tak wielkiego debila, i tak bardzo oszukiwać uczciwych zdrwoych na umyśle ludzi, którzy po prostu chcą żyć i być szczęśliwi.... 


  • -2

#7112

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja chcesz gadać o WTC to pisz w odpowiednim temacie. Nawet ci jeden podbiłem z listą kilkunastu błędów jakie popełniłeś w dyskusji.


  • 0



#7113

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

zapewne zalewa Was pot niedowierzania, że można udawać tak wielkiego debila, 

No, nawet nie wiesz jak bardzo. Mamy tak za każdym razem, jak przeczytamy napisane przez Ciebie wyjaśnienia. Szczególnie te, w których tłumaczysz, dlaczego smugi nie mogą być długotrwałe.





#7114

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

zostałeś zdemaskowany, obnażony, naznaczony jako niebezpieczny koleś do wynajęcia, jak w Oświęcimiu do sypania ludziom gaz na głowę, jak w Katyniu do strzelania Polakom w tył głowy, jak po wojnie, do strzelania patriotom w mózg, jak każda dziwka która dla klejnotów jest w stanie zjeść kał każdego bogatego Araba. Ale ja wierzę, że Ty i inni Tonie podobni się nawrócicie. Że się opamiętacie! Te zbrodnie są wymierzone również przeciwko Wam, obojętnie jakie prańsko mózgu przeszliście w dzieciństwie, obojętnie kto i jak skutecznie kazał Wam nienawidzić nas normalnych ludzi. Zapomnij o tym, co Tobie spryciarze zbrodniarze nawalili w Twojej mózgownicy. Jesteśmy wszyscy tym samym, boskim stworzeniem. Naprawdę  apeluję do Was, przejdźcie na jasną stronę mocy. Zaufajcie, że Bóg Was kocha, i wierzy w to że do niego wrócicie! Modlę się za Was i za nas, nieświadome ofiary chorego systemu, kontrolowanego przez paru zj..ych starszych panów którym już nie staje, a marzą o zagładzie ludzkości. Pa

 

wulgaryzmy2.gif

ban30.gif

Skoro same ostrzeżenia nie pomagają, to 30 dni urlopu.

Alucard


  • -5

#7115

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

by po kolei obnażać Was jako zwykłych manipulantów, kolesi, którzy mimo dowodów są w stanie powiedzieć, że kał jak najbardziej dobrze smakuje,

 

 Przepraszam ale to Ty jesteś najznamienitniejszym  smakoszem tego specjału. Łykasz jak pelikan każde ścierwo, które na youtubie ma żółte napisy.  Oskarżasz wszystkich o multikonta, kłamstwa, i unikanie odpowiedzi. Ale to są właśnie cechy które doskonale charakteryzują Ciebie na tym portalu.  Zamilcz błaźnie, i nie rób z siebie jeszcze większego debila. 

 

obraza2.gif

TheToxic


  • 0



#7116

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak samo w temacie o 911 moglibyście wciąż i wciąż powtarzać jedno pytanie: Dlaczego samolot o delikatnej konstrukcji, którego paliwo wybuchło praktycznie całe w momencie impaktu, nie może zburzyć ogromnej wieży WTC 1 i 2, a odłamki z tych wież - wieży WTC 7? No dlaczego.

Tutaj trochę na temat.


  • 0



#7117

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie przypadkowo poruszam temat 911, by po kolei obnażać Was jako zwykłych manipulantów, kolesi, którzy mimo dowodów są w stanie powiedzieć, że kał jak najbardziej dobrze smakuje, a Ci co nie próbowali niech stracą. Jesteś kolejna ofiarą polityki tych którzy Cię wynajęli redaktorze naczelny Staniqu haha. Wyłożyłeś się jak gówniarz, za którego Cię uważam. Broniąc oficjalki 911 haha. Co za przypał. Aż sam jestem zdziwiony, jak jeden koleś jest w stanie spuszczać wam majty i pokazywać innym, że tam nie ma żadnych jaj, tylko jakieś wydmuszki ;) Broń dalej oficjalki 911, a na pewno wszyscy będziemy Tobie wierzyć w Twoje zaprzeczenia zbrodni chemtrails!!! Czy Ty masz w ogóle świadomość, jak wielkiego kretyna tutaj z siebie robisz? Żal mi Ciebie, bo z pewnością wierzysz w swoją misję, w debilizm nas gojów, w wyższe intencje, w to że w nowym światowym porządku będziesz pił najlepsze drinki, na najpiękniejszych plażach, otoczony najfajniejszymi dupeczkami. Strasznie mi Ciebie innych Tobie podobnych szkoda. Zasypiając zapewne zalewa Was pot niedowierzania, że można udawać tak wielkiego debila, i tak bardzo oszukiwać uczciwych zdrwoych na umyśle ludzi, którzy po prostu chcą żyć i być szczęśliwi....

 

Tak mi się jakoś skojarzyło...  :)

 

kasacja.gif

wulgaryzmy2.gif

 

Obojętnie czy w obrazku czy napisane, ja taryfy ulgowej na chamskie wulgaryzmy nie daję.

TheToxic


  • 2



#7118

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 ...nieświadome ofiary chorego systemu, kontrolowanego przez paru zj..ych starszych panów którym już nie staje, a marzą o zagładzie ludzkości. Pa

Weź coś na uspokojenie, bo Ci żyłka pęknie. Widzę, że bez podtekstów seksualnych już nie potrafisz posta napisać. 

Obsesje, świntuszenie, fobie... powinieneś do lekarza się przejść.





#7119

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Ogranięty

To raczej tobie nie staje rozumu w głowie.

 

Jego argumentacja jest tak powtarzalna, że można by z tego zrobić tabelkę bingo.

 

O, proszę:

YPFvx5J.png


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 17.12.2018 - 23:18

  • 2



#7120

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja, proponowałbym zamknąć temat, do czasu aż ktoś będzie miał coś nowego do powiedzenia.  Jak na razie prowokacja ogarniętego odniosła skutek.  Zaraz posypią się warny i bany.

 Sam dałem się sprowokować.

 Paradoksalnym jest fakt że @ogarnięty miał kiedyś konto o nazwie : "walczący z trollami" . Niezły sarkazm :) doceniam :)


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 17.12.2018 - 23:24

  • 0



#7121

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Tak! Zamknijcie ten temat!! Proszę Was bardzo, bo tak długo, jak jest on otwarty, tak długo jestem zmuszony go udowadniać, i wykazywać że mamy do czynienia z pospolitymi wynajętymi trollami, którzy usilnie chcą Nas przekonać, że zbrodnia, która ma miejsce, nie ma miejsca. Zamknijcie ten temat błagam, bo już kolesie szykują się na mnie z kaftanem bezpieczeństwa, i tylko czekają aż popełnię tu kolejny post. Jeszcze jedna wypowiedź i będę wpierpapier psychotropy!!! Zamknijcie błagam ten temat. Tylko to uratuje mnie przed kaftanem i czapką Napoleona Bonaparte! Zamknijcie!!! Tego chcą wynajęci chłopcy od zaprzeczania!! Ale już! Chyba nie chcecie mieć problemów!???


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 18.12.2018 - 00:14

  • -1

#7122

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzisiaj, 18/12/2018 po raz kolejny został zbanowany Ogarnięty vel Quintus Maximus vel ( tu wstawić dziesiątki innych multikont ). 

Odszedł w sile wieku, dysponując -343 punktami reputacji, zebranymi przy napisaniu zaledwie ~160 postów. 

Cześć Jego Pamięci. 

 

P.s. Czy to oznacza że temat chemtrails umrze śmiercią naturalną ??.... Hehe, kogo ja oszukuje :)

 

offtop2.gif

TheToxic


  • 2



#7123

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie przypadkowo poruszam temat 911...

Wiemy o tym. Brak argumentów w dyskusji i wszyscy dopominają się dowodów których Ty nie masz skąd wyskrobać. To dlatego zaczynasz bredzenie o 9/11, aby odwrócić uwagę. To jest ta "merytoryczność" Twoich postów. Poza tym, tam też potrzebna jest wiedza choćby z technologii metali. Wiedzą nie zaskoczyłeś nas tutaj, więc tam raczej lepiej nie będzie. Oficjałka podaje to co powinna podać: rezultaty dochodzenia. Tak na marginesie, Twoje źródło prowadziło jakieś dochodzenie na miejscu zdarzenia? Rozgrzebywali zgliszcza? Zbierali ślady w ruinach? Badali je w laboratorium? 

Twoje filmiki temu przeczą, a Ty powielasz brak wiedzy ich twórców.

 

Tylko to uratuje mnie przed kaftanem i czapką Napoleona Bonaparte! Zamknijcie!!!

Czapkę już masz, a na resztę ciężko pracujesz. Pamiętasz, kilka lat temu mówiłeś, że nie dożyjemy Nowego Roku. A tych Nowych Roków już było kilka i tak w kółko, jak z końcem świata.

Ale, no tak, ja jestem opłacony, więc mnie zaszczepili przeciwko truciźnie, tak? Albo, wiem! Podają mi w e-mail'u, kiedy będą pryskać, a wtedy ja chowam rodzinę w domu, w piwnicy i nie wychodzimy trzy dni, aż wszystko opadnie, tak?

Poczytaj chłopie czasem to co napiszesz.





#7124

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli nasz kochany paranoik będzie działał, to temat nie ucichnie. Chyba że admin się postara, ale obawiam się, że z tego miejsca forum ma dużo wyświetleń.

 

I niech to będzie ostatni post nie na temat, tym razem sobie daruję warny, czy upomnienia. Skoro emocje opadły, wracamy do tematu.

Alucard


  • 1



#7125

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Tutaj panowie bardzo fajnie i dokładnie przeanalizowali tę "teorię"

 

ciekawy artykuł

https://www.koniec-s...olu/#more-36027


  • -2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych