Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#6901

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zaciekawiony
Już wiele razy źródło pt. American Meteorological Society zostało wyśmiane, a pytanie, dlaczego tylko ten instytut opisał tak niesamowite zjawisko, które obecnie obserwujemy, pozostało nadal bez odpowiedzi. 
 
Najważniejsze pytanie są takie:
1. dlaczego, mimo, że chemtrails zostało OFICJALNIE potwierdzone (mamy wszystkie dowody), to nadal grupa tutejszych trolli tego nie uznaje. Zupełnie tego nie rozumiem. Jedni z NWO każą to ujawnić, a inni każą swoim trollom nadal zaprzeczać. Z 911 wyszło idealnie, trolle zapewniły elicie niezbędny czas do rozmycia tematu, do powstania przekonania u ludzi, że no doooobra, była zbrodnia, zabili miliony niewinnych ludzi, ale to już było dawno, być może i osiągnęliśmy dzięki temu jakieś korzyści (paliwo, narkotyki itd.) i nie ma sensu do tego wracać, osłabiając pozycję kraju. Z chemtrails będzie identycznie, stąd tak zajadła, wytrwałą działalność trolli. Po czasie uznamy, że i tak nie ma już co grzebać w temacie. Kto miał zdechnąć, to się wylogował z tej rzeczywistości, kto miał przeżyć, przeżył, po [wulg] dalej drążyć temat? 
 
2. Dlaczego powszechnie dziś występującego zachmurzenia wywołanego tylko smugami lotniczymi nie uwzględnia się w prognozach pogody?? Dlaczego mimo że prognoza zapowiadała bezchmurny cały dzień, to dzięki smugom lotniczym chmury jednak były i to gęste! Dlaczego nigdy ludziom się nie tłumaczy tej niesamowitości, tych sprzeczności. Nigdy sensownie nie odpowiedzieliście na to pytanie, bo zupełnie nie wiecie co odpowiedzieć. Jest to jeden z najmocniejszych argumentów potwierdzających zbrodnię, o której dyskutujemy.  
 
Staniq
 
 

Od tego zastanawiania się, musiała Ci pęknąć żyłka i nie zauważasz tego, że jestem po stronie sceptycznej w tym temacie, a więc identyfikuję się z grupą, która od 460 stron tłumaczy zwolennikom, co, jak i dlaczego nie mają racji. Piszę więc MY.

I doskonale wiesz że z kilkudziesięciu osób niby sceptyków, żadna nie jest Żydem, blondynem, czy wynajętym trollem. Z każdym rozumiem rozmawiałeś, każdy Ci zaprzeczył, więc wiesz. Człowieku nie kompromituj się więcej.


Proszę bez wulgarnych neologizmów.

wulgaryzmy.gif

TheToxic


  • -5

#6902

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chm... pomyślmy. Czemu artykuły na temat chmur powstających ze smug nad Ameryką, są publikowane w amerykańskim czasopiśmie na temat meteorologii? Niechybnie jakiś spisek...


  • 0



#6903

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Staniq

Od tego zastanawiania się, musiała Ci pęknąć żyłka i nie zauważasz tego, że jestem po stronie sceptycznej w tym temacie, a więc identyfikuję się z grupą, która od 460 stron tłumaczy zwolennikom, co, jak i dlaczego nie mają racji. Piszę więc MY.

I doskonale wiesz że z kilkudziesięciu osób niby sceptyków, żadna nie jest Żydem, blondynem, czy wynajętym trollem. Z każdym rozumiem rozmawiałeś, każdy Ci zaprzeczył, więc wiesz. Człowieku nie kompromituj się więcej. 

Powiedz mi po co miałbym się o to pytać. To jest Twój problem, bo ciągle o nim mówisz. Nie cierpię na fobię o rozpylaczach nad głową i spisku na forum. 

Pytanie, po czym rozpoznałeś w kimś Żyda? Bo trolla w Tobie każdy widzi po wpisach. Uprzedzę Twoją ew. odpowiedź: nie, nie jestem Żydem, Niemcem, ani blondynem, lecz Polakiem od kilkudziesięciu pokoleń. Co więcej moje koligacje rodzinne mocno by Cię zaskoczyły, ale nie zamierzam Ci niczego udowadniać w tym względzie.





#6904

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ogarnięty

 

 

Już wiele razy źródło pt. American Meteorological Society zostało wyśmiane,

 Gdzie kiedy i w jaki sposób. Podaj źródła kłamco.

 

 

a pytanie, dlaczego tylko ten instytut opisał tak niesamowite zjawisko, które obecnie obserwujemy, pozostało nadal bez odpowiedzi.

 To zjawisko jest niesamowite dla półgłówków, i dla Ciebie. Odpowiedź jest w książkach do fizyki.

 

 

1. dlaczego, mimo, że chemtrails zostało OFICJALNIE potwierdzone (mamy wszystkie dowody)

 Pokaż choć jeden. Jak na razie wszystkie pseudodowody zostały obalone, przy użyciu fizyki na poziomie podstawówki. Dawaj geniuszu. Chhociaż jeden dowód. 

 

 

Zupełnie tego nie rozumiem. Jedni z NWO każą to ujawnić, a inni każą swoim trollom nadal zaprzeczać.

To Twoja cecha podstawowa. Niewiele rozumiesz. Stąd Twoje paranoiczne wnioski.

 

 

Z 911 wyszło idealnie, trolle zapewniły elicie niezbędny czas do rozmycia tematu, do powstania przekonania u ludzi, że no doooobra, była zbrodnia, zabili miliony niewinnych ludzi, ale to już było dawno, być może i osiągnęliśmy dzięki temu jakieś korzyści (paliwo, narkotyki itd.) i nie ma sensu do tego wracać, osłabiając pozycję kraju. Z chemtrails będzie identycznie, stąd tak zajadła, wytrwałą działalność trolli. Po czasie uznamy, że i tak nie ma już co grzebać w temacie. Kto miał zdechnąć, to się wylogował z tej rzeczywistości, kto miał przeżyć, przeżył, po uj dalej drążyć temat?

 

Bla Bla Bla. A później się dziwisz że posądzają Cię o paranoję. Czytasz to co piszesz?

 

 

2. Dlaczego powszechnie dziś występującego zachmurzenia wywołanego tylko smugami lotniczymi nie uwzględnia się w prognozach pogody??

Uwzględniają. I ten temat był już wałkowany. Przypomnę. W telewizyjnych prognozach o tym nie mówią, gdyż podawana tam prognoza jest bardzo ogólna i dotyczy dużych obszarów. Cirrusy powstałe ze smug to zjawisko lokalne.

 

Jest to jeden z najmocniejszych argumentów potwierdzających zbrodnię, o której dyskutujemy.

Jeżeli to jest jakikolwiek argument, to szacun. Wyznawaj dalej swoją religię, ale w domu. Nie obciążaj ludzi swoimi problemami.

 

 

Zastanawiam się jednak, który z Was jest tym jednym wielkim trollem z multikontami lub ew. trollem prowadzącym, dyrygującym pozostałymi.

Ty nim jesteś.

 

 

No mi to nie wygląda na opis smugi kondensacyjnej, tylko czegoś rozpylonego właśnie po to by OD RAZU praktycznie powstała z tego chmura! Wydechowe chmury, które SZYBKO się rozchodzą. To już nasze kochane chemtrails tak się nie zachowują, one potrzebują godzinki, kilku by się zamienić w sztucznie wyglądającą zawiesinę. A tu proszę bardzo - tutaj w krótkim czasie utworzyły się NATURALNE chmury!! A może to pierwsze testy chemtrails były co?

A przedtem napisałeś:

 

Uczyłem się 3 lata niemieckiego i nie wyczytałem w tym opracowaniu nic a nic co opisywałoby to, co obecnie obserwujemy na niebie.

Jesteś parszywym kłamcą.


  • 0



#6905

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Panjuzek

Uwzględniają. I ten temat był już wałkowany. Przypomnę. W telewizyjnych prognozach o tym nie mówią, gdyż podawana tam prognoza jest bardzo ogólna i dotyczy dużych obszarów. Cirrusy powstałe ze smug to zjawisko lokalne.

I tu Was mam, bo w żaden sposób nie uwzględniają! Gdyby uwzględniali, to by mówili wiele razy, że na jutro zapowiadamy bezchmurną pogodę, jednakże proszę się nie zdziwić, gdy wzmożony ruch lotniczy spowoduje jednak powstanie zachmurzenia, które zakryje cały nieboskłon. Nigdy tego ludziom nie powiedzieli! A to zjawisko jest przecież dzisiaj tak bardzo powszechne. Jakim cudem pytam? Oczywiste jest, że aby utrzymać tę zbrodnię w tajemnicy, telewizja (która jak praktycznie każde liczące się inne media w Polsce jest w obcych rękach, czytaj 90% mediów jest w rękach żydowsko/syjonistycznych) nie może o tym mówić. Nie można W OGÓLE poruszać tego tematu, bo ludzie najzwyczajniej zaczną myśleć i zadawać pytania. Ludzie zaczną się domagać, by tak zmodyfikować silniki samolotów, by jednak ze smug lotniczych nie powstawało tak powszechnie dziś występujące zachmurzenie. To jest TEMAT TABU! Te cholernie sztucznie wyglądające cirrusy nie są lokalnym zjawiskiem, bo bardzo często, pomimo zapowiadanej bezchmurnej pogody w całym kraju, zachmurzenie jakie jednak powstaje ze smug lotniczych pokrywa CAŁĄ POLSKĘ! A w tv, radiu, gazetach o tym cisza. Spisek? No i to jaki! 


  • 0

#6906

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak ci się Ameryka nie podoba, to może UK?

 

"Weather" wydawane przez Royal Meteorological Society w UK

- 1968, praca na temat wpływu długotrwałych smug na nasłonecznenie

https://rmets.online....1968.tb07369.x


  • 0



#6907

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierwsze co Quintusie piłeś nie pisz, piszesz nie pij :)

 

I tu Was mam, bo w żaden sposób nie uwzględniają! Gdyby uwzględniali, to by mówili wiele razy, że na jutro zapowiadamy bezchmurną pogodę, jednakże proszę się nie zdziwić, gdy wzmożony ruch lotniczy spowoduje jednak powstanie zachmurzenia, które zakryje cały nieboskłon

 

Wiele razy było mówione że nie uwzględnia się tego typu zachmurzenia z tego powodu że nie ma ona żadnego wpływu na to co dzieje się na dole. Może tak byś pokazał nam jakieś zdjęcie o jaki rodzaj zachmurzenia ci chodzi? Bo tak dużo mówisz o tej mglistej zawiesinie a nie wszyscy wiedzą o jaką zawiesinę chodzi. Mogły ci pokiełbasić się rodzaje chmur tak jak kiedyś pomyliłeś diodę alarmu samochodowego z opadem chemtrails. No cóż może zdarzyć się każdemu.

 

Oczywiste jest, że aby utrzymać tę zbrodnię w tajemnicy,

 

Taaa... w takiej tajemnicy że latają z lewej do prawej i rozpylają na oczach milionów ludzi. To tak jakby złodziej chodził z tabliczką jestem złodziejem.

Zastanawiam się jednak, który z Was jest tym jednym wielkim trollem z multikontami lub ew. trollem prowadzącym, dyrygującym pozostałymi.

 

Naszym głównym zleceniodawcą jest izraelski Kneset. Płaci 7.50zł za post, dorabiam do pensji. 


  • 2



#6908

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wiele razy było mówione że nie uwzględnia się tego typu zachmurzenia z tego powodu że nie ma ona żadnego wpływu na to co dzieje się na dole. Może tak byś pokazał nam jakieś zdjęcie o jaki rodzaj zachmurzenia ci chodzi? Bo tak dużo mówisz o tej mglistej zawiesinie a nie wszyscy wiedzą o jaką zawiesinę chodzi. Mogły ci pokiełbasić się rodzaje chmur tak jak kiedyś pomyliłeś diodę alarmu samochodowego z opadem chemtrails. No cóż może zdarzyć się każdemu.

Już pokazuje, o jaki rodzaj zachmurzenia mi chodzi...
 

 
o takie... tu DOSKONALE widzimy różnicę między zwykłą smugą kondensacyjną a chemiczną!!
 

 
więcej NAPRAWDĘ nie ma sensu wklejać. Jeżeli ktoś po 10 latach, prawie 7 tysiącach postów, nadal nie wierzy, że chemtrails to prawda, to już nic go nie przekona. Moje zadanie tutaj w zasadzie dobiegło końca. Nie mam w sumie już nic więcej do dodania. Nie ukrywam, że pisanie o tym strasznie wypompowało mnie psychicznie. Wiem, że ludzie mają to najzwyczajniej w [wulg]!! Możesz mamie, tacie, bratu, siostrze, wujom i ciociom tłumaczyć, że to się naprawdę dzieje, że zostaliśmy zdradzeni przez ludzi, którym zaufaliśmy, że nie jesteśmy suwerenni, że się nas na chama okłamuje, oszukuje, manipuluje nami, niszczy się ludzi, którzy chcą dobrze dla Polaków. Oni i tak to oleją. E tam. Zajmij się czymś poważnym synku. Masz przecież rodzinę na utrzymaniu. Odpuść sobie smugi hahahaha. Ilu z nas napotkało taką ścianę obojętności wśród najbliższych, znajomych, ludzi? Totalna obojętność na zbrodnię, którą..... WIDZIMY NA NASZYM NIEBIE! Jak bardzo ludzie mogą być jeszcze ogłupieni, że nie zrobili z tym naprawdę wielkiego porządku. Że jeszcze ludzie nie wyszli na ulice? Doskonale wiemy, że tzw. sceptycy DOSKONALE zdają sobie sprawę, że tematy których bronią się nie obroniły. 911 teraz ten. Pytanie tylko, co my z tym zrobimy? Ja obstawiam, że niestety nic.

wulgaryzmy2.gif

 

Wszystko.


  • -4

#6909

MofD21.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Captaii - chwila chwila, to teraz długotrwale utrzymujące się na niebie smugi nie liczą się już jako chemtrails? Bo właśnie coś takiego widzieli moi rodzice, smugi pozostawiane przez samoloty, czasem utrzymujące się parę ładnych godzin - tak wynika z ich relacji. No, ale zapewne źle pamiętają, bo:

Niebo to jest coś co jest i większość ludzi nie zwraca na to większej uwagi i nie zapamiętuje szczegółów.

Ta... Tylko że są jeszcze tacy co lubią patrzeć w niebo i gapić się w chmury, dasz wiarę? I są też tacy, którzy przy tym nie mają problemów z pamięcią ;)

Zresztą ponawiam pytanie - od kiedy te opryski miały być? Pamiętam jak w 1997 jako mały dzieciak spędzałam wakacje na wsi, pogoda bywała różna - ale pamiętam również długotrwałe smugi na niebie w słoneczne dni. Czy to już były chemtrails?

 

@Ogarnięty - serio chemtrails zostały oficjalnie potwierdzone? Nic o tym nie wiem, musiało mi tu umknąć, zarzucisz linkiem?

 

PS Aha, i wiem, że odpowiadam ze sporym opóźnieniem koledze Captaii, ale pardon, nie siedzę cały czas na forum.


  • 1

#6910

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No mi to nie wygląda na opis smugi kondensacyjnej, tylko czegoś rozpylonego właśnie po to by OD RAZU praktycznie powstała z tego chmura! Wydechowe chmury, które SZYBKO się rozchodzą. To już nasze kochane chemtrails tak się nie zachowują, one potrzebują godzinki, kilku by się zamienić w sztucznie wyglądającą zawiesinę. A tu proszę bardzo - tutaj w krótkim czasie utworzyły się NATURALNE chmury!! A może to pierwsze testy chemtrails były co?

Najpierw twierdziłeś, że przed 2001 rokiem nie było żadnych naukowych opracowań nt. trwałych, rozchodzących się smug kondensacyjnych. W odpowiedzi dostałeś ode mnie niemiecki artykuł z 1942 roku, który właśnie takie smugi między innymi opisuje. No to zachciało Ci się opisu zawiesin powstających ze smug, kłębków (do nich jeszcze wrócę) i Bóg wie czego jeszcze. Pokazałem Ci, że w tym artykule opisano przypadki rozwoju zachmurzenia w obszarze, gdzie samolot zostawił smugi. I jaka jest Twoja reakcja na powyższe, przeczące Twoim twierdzeniom i samej teorii chemtrails, fakty? Najwyraźniej nie mając już pomysłu na to, jak się do nich przyczepić, postanawiasz ostatecznie nagiąć je pod siebie - byle tylko pozostać przy swoim. I oto właśnie "dowiadujemy się", że: Ten artykuł jest o testach chemtrails! Szkopy coś tam rozpylały!

I dalej już w ten deseń:

Kolejny piękny opis rozpylonej na niebie chemii - widać potrójną barwę glorii :D kolory tęczy dla niekumatych czy co? Za samo tłumaczenie masz u mnie plusa haha ;)

A co masz do glorii? Gloria to zwyczajne, dobrze znane zjawisko optyczne. Twoich chemtraili do niego nie mieszaj.
 

Nie wiem co oni tam w czasie wojny rozpylali, ale dlaczego przez kolejne 70 lat do 2001 roku nikt tego naukowo nie opisał? To takie niesamowite, zakładając że nie były to faktyczne próby wywołania sztucznego zachmurzenia, a musieliśmy od 1942 do 2001 czekać na opisanie tego zjawiska. Nadal twierdzę, że nie ma tam nic o kłębkach, które charakteryzują smugi chemiczne, jakie możemy obecnie obserwować, ani nic o właściwościach tej niby naturalnej chmury jaka powstała z chmur wydechowych (jakże piękne określenie). O mój niemiecki i szybkość czytania nie musicie się więc martwić

Już to wielokrotnie pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Liczba artykułów o smugach kondensacyjnych wzrasta mniej więcej proporcjonalnie z wzrostem natężenia ruchu lotniczego. A ono wzrasta bardzo dynamicznie. W 1970 roku wynosiło ono niespełna pół bln pkm, a na koniec 2018 roku oczekuje się już przekroczenia 8 bln pkm (wykres).

W nawiązaniu do Twojej ostatniej wypowiedzi, kolejny niemiecki artykuł, tym razem z 1940 roku:
Die Entstehung von Eisnebel aus den Auspuffgasen von Flugmotoren - pod koniec masz kilka zdjęć, które mogą Cię zainteresować. Szczególnie te ze strony 21 są bardzo ciekawe. Widzimy na nich zachmurzenie, o jakie Ci chodzi - poprzecinane ze sobą trwałe smugi w różnym stadium rozwoju. Te względnie świeże, na których widać nawet Twoje ulubione kłębki, i te starsze mocno rozlazłe, tworzące coraz bardziej jednolitą powłokę.

I co Ty na to?
Nazistowskie testy chemtrails? ;)
  • 2



#6911

ppp.
  • Postów: 771
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

https://www.welt.de/...0-000-Euro.html

 

Koszty ochrony przed globalnym ociepleniem szacuje się an 2.300.000.000.000 Euro

____________________________________________________________________________________________________________

 

Geoinżynieria klimatu?

 

Czym jest geoinżynieria klimatu ?
Przez geoinżynierię klimatu rozumiemy wykorzystanie technologii w celu zmiany pogody w danym regionie. Znaczące organizacje naukowe z Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA definiują CE /Climate Engineering/ jako międzynarodowy, zakrojony na dużą skalę wpływ na system klimatyczny, w celu osłabienia globalnego ocieplenia….
Jakie technologie są wykorzystywane w CE?
Telchnologie CE dzielą się na dwa podstawowe typy:
- Technologie, redukujące promieniowanie słoneczne /SMR - Solar Radiation Management/
- Technologie, redukujące występowanie CO2 /CDR - Carbon Dioxid Removal/
Czy geoinżynieria klimatu jest obecnie wykorzystywana?

Są prowadzone obecnie doświadczenia na modelach komputerowych, w laboratoriach na wielu małych instalacjach gdzie istnieje możliwość wpływania na pogodę. Rzeczywiście wykożystują tą możliwość niektóre kraje jak np. Austria programy wpływania na warunki atmosferyczne oraz zapobiegania katastrofą pogodowym.

 

Każda ze stosowanych technologii posiada swój indywidualny faktror ryzyka, niepewności, koszty ekonomiczne i polityczne, problemy prawne. Na przykład rozpylanie aerozoli w górnej warstwie atmosfery zwiększa ryzyko globalnych zmian opadów, powodując susze i powodzie.

abb1.jpeg

Zaczerpnięte z: http://scienceblog.a...el#.W4v9JsiFOUl

Nils Matzner is a doctoral candidate in Science and Technology Studies (STS) at Alpen-Adria-Universität Klagenfurt (AAU, Austria)


Użytkownik ppp edytował ten post 02.09.2018 - 18:51

  • -4

#6912

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ ppp

I jak plany potencjalnego wpływu na klimat w przyszłości mają się do smug kondensacyjnych? Tym bardziej, że przedstawione plany (nigdzie jeszcze nie wprowadzone) dotyczą hamowania globalnego ocieplenia, a akurat smugi kondensacyjne mają na temperatury wpływ odwrotny. W dzień przepuszczają wciąż dostatecznie dużo światła aby ziemia się nagrzewała, natomiast w nocy zmniejszają wypromieniowanie ciepła w kosmos. Najsilniejszy wpływ klimatyczny mają nocne loty międzykontynentalne.


  • 3



#6913

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

więcej NAPRAWDĘ nie ma sensu wklejać. Jeżeli ktoś po 10 latach, prawie 7 tysiącach postów, nadal nie wierzy, że chemtrails to prawda, to już nic go nie przekona. Moje zadanie tutaj w zasadzie dobiegło końca. Nie mam w sumie już nic więcej do dodania. Nie ukrywam, że pisanie o tym strasznie wypompowało mnie psychicznie. Wiem, że ludzie mają to najzwyczajniej w [wulg]!! Możesz mamie, tacie, bratu, siostrze, wujom i ciociom tłumaczyć, że to się naprawdę dzieje, że zostaliśmy zdradzeni przez ludzi, którym zaufaliśmy, że nie jesteśmy suwerenni, że się nas na chama okłamuje, oszukuje, manipuluje nami, niszczy się ludzi, którzy chcą dobrze dla Polaków. Oni i tak to oleją. E tam. Zajmij się czymś poważnym synku. Masz przecież rodzinę na utrzymaniu. Odpuść sobie smugi hahahaha. Ilu z nas napotkało taką ścianę obojętności wśród najbliższych, znajomych, ludzi? Totalna obojętność na zbrodnię, którą..... WIDZIMY NA NASZYM NIEBIE! Jak bardzo ludzie mogą być jeszcze ogłupieni, że nie zrobili z tym naprawdę wielkiego porządku. Że jeszcze ludzie nie wyszli na ulice? Doskonale wiemy, że tzw. sceptycy DOSKONALE zdają sobie sprawę, że tematy których bronią się nie obroniły. 911 teraz ten. Pytanie tylko, co my z tym zrobimy? Ja obstawiam, że niestety nic

 

Quamliwusie czemu ignorujesz moje posty ? 
Czemu nie odniesiesz sie do faktu ze wytknałem ci zmienianie zdania na przestrzeni jednego posta ? 
Czemu nie odniesiesz sie do statystyk zachorowania na raka w Izraelu które podałem a które całkowicie zaprzeczyły twoim teoriom ?

Czemu ignorujesz kazde opracowanie naukowe i zamiast odpowiadania, zarzucasz ludzi tutaj kolejnymi filmikami z YT ? 

Czemu nie interesuje cie prawda pomimo twoich gorących zapewnień o byciu poszukiwaczem prawdy ? 

Czemu nie podałeś przez 10 lat żadnego NAUKOWEGO OPRACOWANIA NA TEMAT TEGO ZE SMUGI KONDENSACYJNE NIE MOGA BYC DLUGOTRWAŁE ? ( znowu kolorek i wielka czcionka bo widze ze twoje kłopoty ze wzrokiem robią sie coraz gorsze ). 


  • 2



#6914

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ogarnięty
 

Już wiele razy źródło pt. American Meteorological Society zostało wyśmiane,

 Gdzie kiedy i w jaki sposób. Podaj źródła kłamco.

Buhaha! Nie rozśmieszajcie mnie! Przecież wszystkie artykuły stamtąd są sfałszowane! Hahaha!
Tak mniej więcej przedstawiała się "miażdżąca" linia argumentacyjna naszego "prawnika z wieloletnim doświadczeniem" ;)


  • 2



#6915

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zaciekawiony

Tym bardziej, że przedstawione plany (nigdzie jeszcze nie wprowadzone) dotyczą hamowania globalnego ocieplenia, a akurat smugi kondensacyjne mają na temperatury wpływ odwrotny. W dzień przepuszczają wciąż dostatecznie dużo światła aby ziemia się nagrzewała, natomiast w nocy zmniejszają wypromieniowanie ciepła w kosmos. Najsilniejszy wpływ klimatyczny mają nocne loty międzykontynentalne.

Po pierwsze skąd wiesz, że plany dot. hamowania globalnego ocieplenia nie zostały nigdzie jeszcze wprowadzone? Pochwał się swoim źródłem informacji. Po drugie jak sam piszesz chemtrails nie mają najmniejszego wpływu na temperatury, także bajki o walce za ich pomocą z jakimś globalnym ociepleniem można wrzucić do śmieci. 

 

Canaris

Za każdym razem mnie obrażasz. Nie mam najmniejszej ochoty z Tobą dyskutować. 

 

Mariush

Buhaha! Nie rozśmieszajcie mnie! Przecież wszystkie artykuły stamtąd są sfałszowane! Hahaha!

Tak dokładnie chciałem odpowiedzieć, dzięki że mnie wyręczyłeś. 

 

I co Ty na to?

Nazistowskie testy chemtrails? ;)

Tak, dokładnie. Pozdro

 

ciekawy dokument

https://gloria.tv/vi...zo4FhZUFqsbS2Lf


  • -4


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych