Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#6691

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

najnowsze informacje o chemtrails

 

Co do kłębków  - skoro od II wojny światowej mogliśmy niby te kłębki obserwować, to dlaczego jedyna praca "naukowa" na ten temat powstała dopiero w 2001, i dlaczego jest to ten sam periodyk, który tłumaczył możliwość powstawania długotrwałych smug lotniczych. Ten argument był już podnoszony, że jest t niemożliwe by nikt inny w przeszłości się tym nie zajmował. Dlaczego kłębki powstają tylko na smugach trwałych rozchodzących się? Nigdy nie widziałem tych kłębków na smudze która zniknęła w ciągu minuty, kilku minut. Nigdy. 

 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 24.01.2018 - 16:25

  • -2

#6692

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Obejrzałem całe 4 minuty, dalej tego czegoś nie będę oglądać bo zakrawa to o masochizm. 
Ci ludzie chyba myślą, że żyjemy w jakimś XXII lub XXIII wieku gdzie najpewniej będziemy mieć kontrolę nad pogodą globalnie, i niby te śmieszne opryski mają skazić nam teren ?! :D Albo wywoływać katastrofy ?!! 
NIEogarnięty, zrób taki eksperyment, pryśnij aerozolem na 20 piętrze budynku, a teraz zostaw na dole obserwatora i ciekawe czy poczuje, że coś na niego spadło. 
Jeszcze ta para chemioludków mieszka w ANGLII! W Kraju gdzie samolotów jest od *** i jeszcze trochę... 
 

 

Co do kłębków  - skoro od II wojny światowej mogliśmy niby te kłębki obserwować, to dlaczego jedyna praca "naukowa" na ten temat powstała dopiero w 2001, i dlaczego jest to ten sam periodyk, który tłumaczył możliwość powstawania długotrwałych smug lotniczych. Ten argument był już podnoszony, że jest t niemożliwe by nikt inny w przeszłości się tym nie zajmował. Dlaczego kłębki powstają tylko na smugach trwałych rozchodzących się? Nigdy nie widziałem tych kłębków na smudze która zniknęła w ciągu minuty, kilku minut. Nigdy.

Bo może była zimna wojna ? Bo może nie było to tak ważne ? Bo co to zmieni ? 
Zadajesz pytania na które dostałeś już odpowiedz, ale zamiast coś przeczytać to wolisz pisać bzdury....Dlatego ja ci na to nie odpowiem. 
Kłęby NIE MAJĄ CZASU ZROBIĆ SIĘ NA SMUDZE KILKUMINUTOWEJ! (No chyba, że ktoś ze sceptyków to wyjaśni, sam nie dostałem 100% odpowiedzi na to) 
 


  • 0

#6693

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

 

dlaczego jest to ten sam periodyk, który tłumaczył możliwość powstawania długotrwałych smug lotniczych.

Bo to periodyk publikujące prace na takie właśnie tematy. To tak jakby pytać, czemu gazeta "Osiągnięcia przemysłu drzewnego" ciągle publikuje prace na temat wiertności drzewa brzozowego.

Tutaj masz skany książki o chmurach z 1972, w której wszystko jest wyjaśnione, od powstania zawirowań, przez niestabilność Crowa aż po powstanie kłębków:

https://plus.google....0081?banner=pwa

 

To nie była pierwsza praca na ten temat, to pierwsza jaką znalazłem. Samo zjawisko powstawania zaburzeń na smugach wyjaśnił teoretycznie Crow w 1970 (to od  niego wzięła się nazwa niestabilności Crowa).

http://flair.monash....7/Crow_1970.pdf


  • 5



#6694

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Samo zjawisko powstawania zaburzeń na smugach wyjaśnił teoretycznie Crow w 1970 (to od  niego wzięła się nazwa niestabilności Crowa).

Co wcale nie znaczy, że to zjawisko wcześniej nie występowało. Czasem odnoszę wrażenie, że jeżeli o czymś wcześniej nikt nie napisał, to dla chemoludków przed tą datą to nie istniało. Zwolennicy pokroju Quintusa mają zasadę: przed 1970 niestabilności Crowa nie było, bo jej nie opisał nikt wcześniej. Podobnie logika Quintusa: smug kondensacyjnych wcześniej nie było, bo on nie zwracał na nie uwagi.

 

 

Co z tym listem do ministerstwa wojny i dugotrwałością smug?





#6695

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Klaus

Na kilkuminutowej też mogą powstać, tylko wtedy zanim smuga się rozwieje nie wykształcą się takie duże. Poszukam w archiwach fotografii czy mam zdjęcia z wiosny z kłębkami na zanikającej smudze, pamiętam że jakieś robiłem.


  • 1



#6696

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe ::) pierwszy filmik , który wstawił @ogarnięty, 31.33 koleś mówi o liście wysłanym do ministerstwa obrony tym razem, i o odpowiedzi na niego, i co?? I musi go poszukać, mają go i  niedługo przedstawią...  To już się robi legenda. Gdyby ten list istniał, to byłby publikowany wszędzie i w każdy możliwy sposób. Byłby to bardzo mocny argument. A tak ? Wygląda to na kolejne kłamstwo chemiludków.


  • 1



#6697

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie była pierwsza praca na ten temat, to pierwsza jaką znalazłem. Samo zjawisko powstawania zaburzeń na smugach wyjaśnił teoretycznie Crow w 1970 (to od  niego wzięła się nazwa niestabilności Crowa).
http://flair.monash....7/Crow_1970.pdf

Ta dyskusja to raczej próżny trud.

Powyższą pracę Crowa, podobnie jak pracę na temat "kłębków" z 2001 roku, linkowałem w tym temacie już kilka lat temu. Kwestię tego, dlaczego większość prac naukowych nt. trwałych smug, w tym "kłębków" pochodzi z ostatnich kilkunastu lat, też już na forum wyjaśniałem. Zacytuję fragment mojej wypowiedzi sprzed 3 lat:

Wzrost Intensywności badań smug jest odzwierciedleniem wzrostu znaczenia transportu lotniczego. Dziś ruch lotniczy jest 10-krotnie większy niż w latach 70-tych ubiegłego wieku i dwukrotnie większy niż dekadę temu. Tak samo zwiększa się też jego wpływ na środowisko (np. na klimat). To, co 30-40 lat temu miało znaczenie marginalne, dziś go nabiera. Pojawia się potrzeba dokładniejszych, szerzej zakrojonych badań. I tak zapewne było i z tymi nieszczęsnymi "kłębkami". Badania naukowe kosztują i nikt nie da pieniędzy na coś, co w danej chwili jest nieistotne. Nie bez znaczenia są też kwestia możliwości technicznych. Miarodajne i dokładne badania trwałych smug (powstawanie i ich późniejsza ewolucja) wymagają dziś dobrych i wydajnych komputerów. Bez porządnego modelowania numerycznego nie można w tej materii zbyt wiele osiągnąć. Pewnych rzeczy po prostu nie dało się zrobić 20 czy 30 lat temu.

 

Nie oznacza to jednak, że niczego się nie robiło. Badania były, ale w mniejszym zakresie. Prace naukowe na temat trwałych smug robiono już dziesiątki lat temu. Przykłady:

Condensation Trails - Where they occur and what can be done about them (1942)

Measurements of the Growth of the Ice Budget in a Persisting Contrails (1972)


  • 4



#6698

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mariush

znalazłem Twoją wypowiedź sprzed kilku lat 

 

"1. "Wybrakowane" prognozy pogody.

Tu raczej Cię niczym nie zaskoczę, bo mam praktycznie to samo zdanie co reszta. Celem medialnej prognozy pogody jest przejrzyste i najprostsze przedstawienie najważniejszych z praktycznego punktu widzenia informacji. Ogólne dane na temat zachmurzenia, ciśnienia, wiatru, opadów i temperatury to wszystko, co interesuje przeciętnego obywatela. Nie wierzysz, to zrób sondę i spytaj się ludzi, czy interesują ich prognozy dotyczące zachmurzenia chmurami piętra wysokiego (cirrusami, cirrocumulusami, cirrostratusami), do których zalicza się też pozostałości po smugach kondensacyjnych. Absolutna większość odpowie, że nie i wcale się temu nie dziwię, bo wpływ tego czynnika na codzienną aktywność jest marginalny. Chmury te tylko w niewielkim stopniu zmniejszają poziom nasłonecznienia, nie powodują opadów, więc czym się tu przejmować?

Z drugiej strony czasem w prognozach pogody prezenterzy wspominają o tego typu zachmurzeniu. Szczególnie Jarosław Kret z TVP i Tomasz Zubilewicz z TVN lubują ubarwiać prognozy takimi różnymi, dodatkowymi wstawkami informacyjnymi. Nieraz już miałem okazję usłyszeć coś w stylu: "Jutro będzie bardzo ciepło i pogodnie; na niebie pojawi się tylko trochę niegroźnych cirrusów." Pamiętam, że kiedyś nawet Zubilewicz walnął krótki "wykładzik" objaśniający, jak to cirrusy zwiastują zbliżanie się frontu i załamania pogody."

 

To jest sedno sprawy - chyba każda osoba zainteresowana prognozą pogody chce się dowiedzieć a. jaka będzie temperatura b. czy będzie padało, czy i kiedy będzie zachmurzenie i czy będzie "świeciło słońce" (słońce wszak zawsze świeci). Innych może zainteresować również ciśnienie, zapylenie, kierunek wiatru, czy jakość powietrza. I to są marginalne sprawy, a nie to, czy niebo będzie pokryte zachmurzeniem, czy też nie. I niestety prognozy pogody NOTORYCZNIE wprowadzają nas w błąd. Zapowiadana jest bezchmurna pogoda, a na drugi dzień bum cały nieboskłon zakrywają chmury strasznie dziwnie wyglądające, powstające z nieprawdopodobnie masywnych, trwałych, świecących kolorami tęczy smug, na których powstają kłębki, których nigdy wcześniej (ok 10 lat temu) na smugach nie obserwowaliśmy. I ten cały NIEPRAWDOPODOBNY scenariusz dzieje się w czasie, w którym tak wiele osób na całym świecie, a co najważniejsze ta wiele WTAJEMNICZONYCH osób mówi o tej zbrodni. MI to osobiście powiedział Janusz Korwin-Mikke, wyraźnie mi przyznał, że TAK, to się naprawdę odbywa, ale nie ma się czym przejmować. To czy mamy się czym przejmować, czy też nie, pozostawiam waszej ocenie. Argumentu z prognozami pogody nie macie jak obalić, bo jest oczywisty, jasny, przejrzysty i zrozumiały dla każdego, a wasze wytłumaczenia są totalnie absurdalne i pozbawione sensu. Kowalskiego nie interesuje zachmurzenie, nie interesują go chmury, bo co? Bo nie można inaczej przykryć tego kłamstwa i tej zbrodni, jak pisać tak wierutne bzdury. 

 

Jak nas może nie interesować, czy powstanie na niebie coś takiego

64j968.jpg

2vvt7k1.jpg

 

i nie ważne czy z takich chmur będą opady, czy nie. Ważne że zakrywają nieboskłon i słońce, wpływają na wysokość temperatury, jak i na inne czynniki. A politycy, urzędnicy, osoby pracujące w mediach O TYM MILCZĄ! NIkogo nie zastanawia jak to możliwe że w bezchmurną pogodę powstają jednak chmury, które zmieniają w sposób istotny pogodę. I jak tego nie nazwać najprawdziwszym spiskiem?


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 25.01.2018 - 13:10

  • -2

#6699

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i mamy pelne koleczko... Quamliwus wkleil wlasnie te same fotki ktore wklejal na stronie nr 10, orzekl ze jestesmy opryskiwani i basta..
  • 0



#6700

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Quamliwusie Quintusie:

- pokaż list do ministerstwa wojny

- wytłumacz, dlaczego smugi nie mogą być długotrwałe

 

Ludzie, przestańcie karmić trolla. Na powyższe pytania on nie odpowie nigdy, tak jak schował głowę w piasek, gdy mu pokazano fotografie inne od jego przerobionych. Nawet się nie poniżył do słowa "przepraszam", czy choćby lakonicznego "nie wiedziałem".

Teraz, on będzie brnął głębiej i duma nie pozwoli mu się przyznać do porażki.

Nie odpowiadajcie na jego trolling, niech najpierw odpowie na pytania.





#6701

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

 

Quamliwusie Quintusie:

Nie rozumiem, dlaczego moja osoba karana jest ostrzeżeniami za nazwanie innego użytkownika forum kłamcą, a już chyba sam zostałem 598 razy w ten sposób obrażony i nie zobaczyłem ŻADNEGO ostrzeżenia? Quamliwus sugeruje w sposób oczywisty, że adwersarz uważa mnie za kłamcę. 

 

- pokaż list do ministerstwa wojny

tu jego treść:

 

Szanowny Panie Ministrze!

 

Od kilku lat, na naszym niebie obserwujemy, na terenie całej Polski, powstawanie swoistych „sztucznych chmur”. Pojawiają się one w wyniku tego, że wiele samolotów zostawia za sobą smugi, które stopniowo się rozszerzają i rozrzedzają, tworząc na niebie, przez wiele godzin, intensywną zawiesinę, w dużym stopniu zasłaniającą słońce. Czasami, całe obszary nad naszymi miastami, pokryte są tego typu „sztucznymi chmurami”. Skala tego zjawiska jest tak duża, że w zasadzie wielu ludzi uważa, że bez ich wiedzy i jakiegokolwiek umocowania prawnego, dochodzi do modyfikowania pogody. Jak bowiem ocenić działania, zaburzające wygląd naszego nieba, ukształtowany tysiące lat temu? Zjawisko to ma miejsce również w wielu innych krajach świata.

 

My, polscy obywatele, zwracamy się do Pana, jako osoby reprezentującej konstytucyjny organ władzy Rzeczpospolitej Polskiej, w którego gestii jest ostateczna odpowiedzialność za ruch powietrzny w naszym kraju, o udzielenie nam odpowiedzi na następujące, zasadnicze dla nas pytania:

– Co jest powodem zostawiania, przez dużą część latających w naszej przestrzeni powietrznej samolotów śladów, które na wiele godzin zmieniają obraz nieboskłonu?
– Czy tych oblotów dokonują polskie, czy zagraniczne samoloty?
– Czy powodem powstawania tych trwałych smug jest jakiś rodzaj paliwa? Jeżeli tak, to jaki jest jego skład i jakie atesty dopuszczają jego używanie?
– Czy prowadzono badania, na temat wpływu tego rodzaju oparów, utrzymujących się w powietrzu, na stan środowiska naturalnego i zdrowia ludzi?
– Czy może Pan podać podstawę prawną, do tak dalekiej ingerencji w środowisko naturalne w naszym kraju?

 

Jeżeli te ślady i „sztuczne chmury” nie są wynikiem stosowania jakiegoś rodzaju paliwa, to w takim razie czy nie są one efektem spryskiwania naszego nieba jakimś rodzajem środków chemicznych? Jeśli tak, to co to są za środki i czemu ma służyć ta gigantyczna akcja i jaka miałaby być podstawa prawna tego typu działania?

Szanowny Panie Ministrze!

Bez względu na to, co jest powodem powstawania, w przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej, tego typu „sztucznej zawiesiny”, niniejszym domagamy się natychmiastowego przerwania tej sprzecznej, według nas, z prawem praktyki. Jednocześnie domagamy się całkowitego ujawnienia prawdy w tej sprawie i zapowiadamy ewentualne podjęcie kroków prawnych, związanych z pociągnięciem do odpowiedzialności osób, winnych tego skandalicznego procederu.

 

 

- wytłumacz, dlaczego smugi nie mogą być długotrwałe
 

Od początku istnienia tego forum było podnoszone, że smugi kondensacyjne mogą być trwałe, ale ich trwałość jest diametralnie krótsza - minuta, kilka minut. Tak było zawsze i tak być powinno. Zdjęcia z 2 wojny nie mówią nam, czy te smugi rozchodziły się w kilka godzin do sztucznej zawiesiny pokrywającej nieboskłon, jak również nie wiemy czy nie przedstawiają one faktycznych chemicznych oprysków, czy też czy nie są fotomontażem. 

 

Ludzie, przestańcie karmić trolla.
 

Troll mówiący innym trollom by nie karmili domniemanego trolla. No tego jeszcze nie było. 

 

Na powyższe pytania on nie odpowie nigdy, tak jak schował głowę w piasek, gdy mu pokazano fotografie inne od jego przerobionych. Nawet się nie poniżył do słowa "przepraszam", czy choćby lakonicznego "nie wiedziałem".

O czym Ty bredzisz człowieku? Jakie fotografie inne od moich przerobionych? Za co ja mam kogokolwiek przepraszać? Za to że nagłośniam oszustwa, kłamstwa i zbrodnie? Za to, że doprowadziłem, ja i inni, by legendarny Mariush przyznał się, że nie wierzy w oficjalną wersję 911? To był sukces nas wszystkich. Wykazaliśmy że największego nieprawdziwka można przyprzeć do muru i zmusić się do przyznania, złożenia broni. 

 

Teraz, on będzie brnął głębiej i duma nie pozwoli mu się przyznać do porażki.
To Wy przegrywacie totalnie. Wszyscy już doskonale widzą wasze manipulacje, miałkość argumentów, zbiorowe, zorganizowane działanie, i obrażania adwersarzy. Obniżanie ich reputacji konsekwentnym minusowaniem praktycznie każdego posta.. Zobacz, nawet pozostali wykonują Twoje rozkazy!! Pan kazał, chłop musiał. Cytuję:

 

Nie odpowiadajcie na jego trolling, niech najpierw odpowie na pytania.

Rozkaz padł i już żaden się nie odezwał. Znamienne i dające jasno do myślenia. 


  • -2

#6702

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałam zaapelować do pewnych osób, które nagminnie wciskają raport. Nikt was nie zmusza do udzielania się w tym temacie jak i w żadnym innym. Jeśli komuś nie podobają się wypowiedzi to proszę się po prostu nie udzielać, pan @Ogarnięty ma takie samo prawo wypowiedzi jak druga strona, swoim udziałem dajecie mu powód do odpowiedzi i koło się zamyka. Nie ma popytu - nie ma podaży. Jeśli zobaczę w jego stronę epitety typu kłamca itp. polecą belki.





#6703

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od początku istnienia tego forum było podnoszone, że smugi kondensacyjne mogą być trwałe, ale ich trwałość jest diametralnie krótsza - minuta, kilka minut. Tak było zawsze i tak być powinno.

Ale chodzi właśnie o te długotrwałe smugi. Te, które przetrwają nie kilka minut, ale nawet kilka godzin. Od lat czekam na uzasadnienie, dlaczego tego typu smugi nie mogą powstać za zwykłym, nie rozpylającym żadnych morderczych chemikaliów samolotem odrzutowym. Wystarczy JEDEN, MOCNY, BEZPOŚREDNI i KONKRETNY, najlepiej FIZYCZNIE ugruntowany argument, a odszczekam wszystko, co tu przez lata pisałem. Wyznania jakichś anonimowych mechaników, byłych pilotów i paplaninę z jakichś oszołomskich konferencji możesz sobie darować. Naprawdę nie oczekuję zbyt wiele.


  • 0



#6704

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mariushu drogi

 

 

 

Ale chodzi właśnie o te długotrwałe smugi. Te, które przetrwają nie kilka minut, ale nawet kilka godzin.

Te które mogą przterwać kilka godzin są tak wielką nowością, że NASA dopiero niedawno musiała umieścić je obok tych, które zawsze obserwowaliśmy, dodając 2 nowe rodzaje smug. Nigdy sensownie się do tego nie odniosłeś. Te, które mogą przetrwac do kilku godzin, mimo iż nie ma warunków do powstawania jakichkolwiek chmur, są właśnie tematem niniejszej dyskusji. Są one niesamowite i przerażające jednocześnie, że nikt o nich OFICJALNIE nie mówi. 

 

 

 

Od lat czekam na uzasadnienie, dlaczego tego typu smugi nie mogą powstać za zwykłym, nie rozpylającym żadnych morderczych chemikaliów samolotem odrzutowym. Wystarczy JEDEN, MOCNY, BEZPOŚREDNI i KONKRETNY, najlepiej FIZYCZNIE ugruntowany argument, a odszczekam wszystko, co tu przez lata pisałem. Wyznania jakichś anonimowych mechaników, byłych pilotów i paplaninę z jakichś oszołomskich konferencji możesz sobie darować. Naprawdę nie oczekuję zbyt wiele.

Napiszę Ci, jako prawnik z wieloletnim doświadczeniem, argumentów aka dowodów na chemtrails w tymże temacie zostało przedstawionych SETKI!! Zarówno tych bezpośrednich, jak zeznania świadków, zeznania ludzii którzy mieli bezpośredni z tym kontakt, fotografie, nagrania, konferencje, artykuły, wypoweidzi oficjali, dokumenty, reportaże, programy tv, badania gleby etc. jak i tych pośrednich przedstawiających jasny, logiczny, uporządkowany, merytoryczny, udokumentowany, łączący wszystkie elementy układanki sposób myślenia, w definitywny sposób dowodzący prawdziwości chemtrails. Argumentów masz 100x więcej niż w sprawie 911, gdzie potrafiłeś się wycofać i odszczekać swoje nieprawdy i manipulacje. Piłka jest po Twojej stronie. NIgdy nie jest za późno by przejść na jasną, dobrą stronę mocy....


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 25.01.2018 - 21:00

  • -4

#6705

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ogarnięty

 

 

Cytat

    - pokaż list do ministerstwa wojny

tu jego treść:

 To teraz pójdź za ciosem i wklej skan odpowiedzi od "ministerstwa wojny"

 

 

Zdjęcia z 2 wojny nie mówią nam, czy te smugi rozchodziły się w kilka godzin do sztucznej zawiesiny

 

To zdjęcie mówi:

1940chemtrailsomfg-full.jpg

 

Widać na nim zarówno cieńkie czyli świeże smugi jak i takie co zdążyły się rozejść przypominając "sztuczną zawiesinę" jednakże nią nie będąc.  A jeżeli chodzi o czas trwania, to ciężko mi sobie wyobrazić aby te (dość powolne jak na współczesne standardy) samoloty uwinęły się w minutę. 

 

 

Te które mogą przterwać kilka godzin są tak wielką nowością, że NASA dopiero niedawno musiała umieścić je obok tych, które zawsze obserwowaliśmy, dodając 2 nowe rodzaje smug.

 

To może dla porównania wkleisz inną infografikę na której nie ma tych rzekomo dodanych smug.

 

 

mimo iż nie ma warunków do powstawania jakichkolwiek chmur

 

 Atmosfera nie jest jednorodna o tym było pisane wielokrotnie, a to że Ty wierzysz debilom z filmików, ktorzy mówią: "o patrz jest 30stopni, gorąco a samolot zostawia smugę" świadczy jedynie o tobie. 

 

 

Napiszę Ci, jako prawnik z wieloletnim doświadczeniem

HAHAHA :szczerb: to się uśmiałem. Fajny dowcip. 

 

 

Rozkaz padł i już żaden się nie odezwał. Znamienne i dające jasno do myślenia.

 

Jak widać tu też nie masz racji :szczerb:

 

A jeżeli drażni cię że ludzie nazywają cię kłamcą... to nie kłam.


  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych