Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#6361 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

A ludzie dalej wałkują temat smug... ehh, a w telewizji mówili, że taki postęp :D


  • 0

#6362

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ludzie dalej wałkują temat smug... ehh, a w telewizji mówili, że taki postęp :D

A czego się pan spodziewałeś ? :) dla "oświeconych" nigdy nie zakończy się temat smug ponieważ osobniki te uważają,iż tak na prawdę ich "opryskują" "samoloty NATO" choć tego nigdy nie udowodnili dalej kłócą się o to ale przegrywają na każdym froncie.  


  • -1

#6363

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Klaus,  gdzie Twój padawan foxtrot i spotter ze zmiany na ziemi? a nie spotter to tutejszy kostek, to niebawem i foxtrot może sie pojawić, albo i tez ma tutaj konto, ale pod innym nikiem.

 

offtop2.gif

 

Nie masz nic do dodania w temacie - nie pisz.

 

Kronikarz


  • -2

#6364

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, ponieważ przy zaprezentowaniu faktów, ogólnie dostępnych i weryfikowalnych nie ma miejsca na gdybanie.

Żałosna prowokacja. Jak na razie to właśnie sceptycy dali dziesiątki jak nie setki dowodów, że ta debilna, tak DEBILNA, jedna z najgłupszych teorii jaka w ogóle powstała jest bzdurna, a zwolennicy prócz własnego bajdurzenia kompletnie nic nie wnieśli i nie dali żadnego dowodu.

Szkoda czasu na pomaganie i szkoda czasu na oglądanie.


  • -1



#6365

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

temat chemtrails jest tak zabawny, że można zrolbić komedie na ten temat a nie dokument. Ta teoria sama w sobie jest tak bezsensowna, że robienie filmu na ten temat ma CHYBA tylko i wyłącznie podłoże finansowe.


  • -1

#6366

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I takim sposobem, Ripsonar przeniósł dyskusję z głównego tematu Chemtrails do własnego. Sztuczka.





#6367

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Klaus,  gdzie Twój padawan foxtrot i spotter ze zmiany na ziemi? a nie spotter to tutejszy kostek, to niebawem i foxtrot może sie pojawić, albo i tez ma tutaj konto, ale pod innym nikiem.

 

offtop2.gif

 

Nie masz nic do dodania w temacie - nie pisz.

 

Kronikarz

Widzę,że mnie znasz ale co ci to przeszkadza ? 

A poza tym pytanie na temat gdzie macie dowody na chemtrails bo jakoś żaden ze zwolenników nie chce dać zdjęć "samolotów opryskujących" lub ich "dysz" a niby obserwują to "miliony" ludzi tak więc czekam. 


  • 0

#6368

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I takim sposobem, Ripsonar przeniósł dyskusję z głównego tematu Chemtrails do własnego. Sztuczka.

 

 

To samo myślałem. Eh.

 

@Ripsonar: ja chętnie bym pomógł, ale najpierw musisz mi przedstawić ogólny plan, co chcesz zawrzeć, wraz z tą elementarną wiedzą. W życiu nie widziałem porządnego opracowania czy choćby cząstki tegoż na temat chemtrails - skoro więc Twój dokument ma być rewolucją, to ja chcę znać podstawy ;).


  • 0

#6369 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Ktos ze zwolenników tej teorii zna przynajmniej genezę jej powstania? Tak tylko z ciekawosci pytam.
  • 0

#6370

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ktos ze zwolenników tej teorii zna przynajmniej genezę jej powstania? Tak tylko z ciekawosci pytam.

Nie trzeba znać jej genezy panie wystarczy się domyśleć :) chyba powstało to tak,że pewien użytkownik ze swojej niewiedzy o smugach wytyczył se taką teorię o tym,iż nas trują potem podłączyli się panowie od NWO i Haarp'a no i taka jest geneza tej (śmiesznej) teorii.


  • 0

#6371 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

 

Ktos ze zwolenników tej teorii zna przynajmniej genezę jej powstania? Tak tylko z ciekawosci pytam.

Nie trzeba znać jej genezy panie wystarczy się domyśleć :) chyba powstało to tak,że pewien użytkownik ze swojej niewiedzy o smugach wytyczył se taką teorię o tym,iż nas trują potem podłączyli się panowie od NWO i Haarp'a no i taka jest geneza tej (śmiesznej) teorii.

 

Chyba nie ;)


  • 0

#6372

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Było tak, że dwa dni po tym, jak zorientował się, że samoloty pozostawiają smugi na niebie dostał kaszlu i zdechł mu chomik. Nie było ważne, że gościu od 15 lat palił po 20 sztuk papierosów dziennie, i że chomik miał 5 lat. 





#6373

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to sorry panowie @Staniq i Convers za błąd jednak źle myślałem :)


  • 0

#6374

Quebec.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam wrażenie, że jeżeli ktoś ma dużo czasu/nudne życie, to sięga po teorie spiskowe. Żeby byli chociaż kreatywni... Ale nie, ciągle UFO, Yeti, La Chupacabra i Chemitrails.
  • -1

#6375

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o genezę, to chyba zaczęło się na początku lat 90. tylko wtedy teoria dotyczyła wyłącznie samolotów wojskowych. Zaczęło się od informacji, że wojskowe odrzutowce zaczęły używać nowego paliwa z jakimś specjalnym dodatkiem, ktoś powiązał to z eksperymentami w czasie wojny w Wietnamskiej i w świat poszła wieść że wojsko zrzuca na cywili Agent Orange dodany do paliwa. Dowodem miały być oczywiście smugi, których rzekomo przed zmianą paliwa odrzutowce nie zostawiały. Temat rozpropagował w swoim paranormalno-spiskowym radiu Art Bell, amerykański dziennikarz zajmujący się takimi tematami, jak obozy FEMA, kosmici czy chipowanie ludzi. W 1996 roku teoria pojawiała się w paranormalnych czasopismach, a podstawą był opublikowany rok wcześniej przez wojsko raport na temat manipulacji pogodą, zawierający hipotezy i nieprzetestowane pomysły. Około 1998-1999 roku temat rozgościł się w internecie za sprawą wiralnego artykułu a w roku 2000 powstała strona internetowa na ten temat.

http://contrailscien...-of-chemtrails/

http://rationalwiki....ory_and_culture

https://en.wikipedia...ad_and_response


  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych