Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#6001

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie osobiście urzekł wykład tego pana przebranego za pilota. Dlaczego napisałem że przebranego ? Bo osobiście nie wieżę aby zawodowy pilot (na to wskazują dystynkcje) gadał takie bzdury.

 drugi filmik od 45 sek:

 

w wypuszczanym przez samolot POWIETRZU, jest dwutlenek i para wodna, która zmienia się w kryształki lodu. dlatego widzimy za nim białą wstęgę. BIAŁE KRYSZTAŁKI LODU ROZGRZEWAJĄ SIĘ  DYM ROZPRASZA SIĘ.

  

 Przepraszam w temperaturze minus kilkadziesiąt stopni jaka panuje na wysokościach przelotowych czyli ponad 180 tysięcy stóp a nie jak powiedział ten kolo 30 tyś. lód rozgrzewa się i zamienia w DYM ??? Naprawdę ? 

A tetraz wisienka na torcie.

 

smugi kondensacyjne- nie chemiczne a kondensacyjne pojawiają się ponieważ powietrze jest bardzo zimne -30 stopni. z powodu dużej wysokości, ponad 30 tyś stóp (1 km)

  

 czyli mamy informację że na wysokości około jednego kilometra mamy -30 stopni. 

 dla porównania Zakopane (według wiki)

 

miasto leży na wysokości 750–1126 m n.p.m

 BRRRR jak tam zimno musi być według tego przebierańca. :szczerb:


  • 2



#6002

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam w temperaturze minus kilkadziesiąt stopni jaka panuje na wysokościach przelotowych czyli ponad 180 tysięcy stóp a nie jak powiedział ten kolo 30 tyś. lód rozgrzewa się i zamienia w DYM ??? Naprawdę ?

Niestety ale kolega teraz trochę palnął głupotę, ponieważ wysokość przelotowa to nie 180 tys stóp, tylko wysokość przelotowa jest różna dla danego typu statku powietrznego. Maszyny cywilne poruszają się na wysokości od 28 tyś. stóp, do nawet 42 tyś. stóp. W skrajnych przypadkach można zaobserwować duże maszyny cywilne poruszające się nawet na 45 tyś. stóp. Jednak najczęściej używane pułapy lotu (FL -> Flight Level) są w zakresie od 30 tyś. stóp do 40 tyś. stóp. (FL300 do FL400).

Tu należy nadmienić że jednostka 1 stopy = 30.48 cm.
 

smugi kondensacyjne- nie chemiczne a kondensacyjne pojawiają się ponieważ powietrze jest bardzo zimne -30 stopni. z powodu dużej wysokości, ponad 30 tyś stóp (1 km)

Albo to literówka, albo zwyczajna głupota i niewiedza, ponieważ 30 tyś. stóp to 9.144m (nie całe 10 km).

Użytkownik Kostek edytował ten post 07.01.2015 - 20:55

  • 0

#6003

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up Przepraszam masz rację. Gdzieś mi się zero zgubiło. Ale reszta? 


  • 0



#6004

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najpierw się spaliny ochładzają ( to jeszcze rozumiem) spaliny są gorące i trafiają do chłodnego otoczenia - proste. Lecz nagle z niewiadomych przyuczyn owe kryształio lodu się ocieplają. Copperfield.

 

Miałem postanowienie, żeby się nie wypowiadać ale nie da się :D Komedia totalna a ja w kabarecie chętnie pogram.


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 07.01.2015 - 22:22

  • 0

#6005

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Zamiast pisać bez sensu...  proszę napisać w jaki sposób ta substancja otrzymuje energie niezbędną do roztopienia, na tyle dużą żeby zrównoważyć oddawaną do otoczenia i zwiękrzyć temperature ( albo zmienić ciśnienie etc) wtedy się można na ten temat wypowiadać.


  • -1

#6006

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

GTA V .... cheeeeeeeeeemtraaaaaaails :facepalm:
pctree_full.jpg

:lol3:


Użytkownik Kostek edytował ten post 14.01.2015 - 18:20

  • 1

#6007

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Na DI nasz przyjaciel wesołego maximusa pan @Anioł_Stróż zamieścił cztery dni temu posta, który na moje oko świetnie tłumaczy jego motywy oto on:

 

 

 

Wielokrotnie było to omawiane w tym temacie jest drugi temat mówiący o chembusterach - sposób
na obronę przed chemikaliami http://davidicke.pl/...onit-t2245.html
Jeśli chciałabyś kupić to
http://www.ebay.pl/i...=item463232e0f4
pozostało półtora dnia !
Lub wejdź na stronę Greenharmony
http://www.greenharm...owoc-zycia.html

Inną sprawą jest ochrona organizmu przed negatywnymi skutkami oprysków.
Jest taka mikstura która ochroni przed trucizną
http://www.ebay.pl/i...=item415781538a
Ewentualnie można zażywać naturalne leki : olejek z oregano,chlorelle,B17,naturalną wit.C-
nie z apteki tylko z owoców lub warzyw , srebro koloidalne.Jeśli ktoś wie co jeszcze można brać niech napisze.

W okresie silniejszych oprysków radzę wam nosić maseczki ochronne na nos.Częściowo to też ochroni.

 Czyli biznes się kręci :)


  • 7



#6008

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myśle jednak że nie większy biznes jak w przypadku wielu niedziałających leków z aptek, na których koncerny zarabiaja grube miliony do tego można dorzucic też szczepionki i biznesik się kręci.


  • -3

#6009

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na DI nasz przyjaciel wesołego maximusa pan @Anioł_Stróż zamieścił cztery dni temu posta, który na moje oko świetnie tłumaczy jego motywy oto on:

 

 

 

Wielokrotnie było to omawiane w tym temacie jest drugi temat mówiący o chembusterach - sposób
na obronę przed chemikaliami ...................
Jeśli chciałabyś kupić to
............................................
pozostało półtora dnia !
Lub wejdź na stronę Greenharmony

....................................................................
Jest taka mikstura która ochroni przed trucizną
.......................................................................

 Czyli biznes się kręci :)

A co ja mówiłem jakieś 100 stron temu? Biją pianę, bo się biznesik nie kręci.





#6010

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Aniołek zrobił mały dopisek do swojego posta na DI :szczerb:
 

PS
Chciałbym też powiedzieć że pewien facet w USA ( zapewne mocno przekupiony przez CIA bądź NSA)
prowadzi dwie strony ,w których dezinformuje i ośmiesza proceder chemtrails i geoinżynierię.
Jego strony są bazą dla wszelkich dezinformatorów np na paranormalne.pl agenci brali
zmanipulowane wiadomości by ogłupiać masy ludzi , wchodzące na owe forum .
Te strony to metabunk.com i contrailscience.com . Człowiek który je prowadzi to Mick West ,który
nie jest nie zna się nba meteorologii, nie jest naukowcem ,,tylko pilotem odrzutowca. W dodatku pochodzi z NSA.Znacie jakieś inne dezinformujące strony ?

Jeśli ktoś jest tu hakerem (lub zna jakiegoś),to niech zaatakuje jego strony i najlepiej usunie wszystkie dane .
Trolle nie będą mogły skąd brać spreparowanych przez zawodowych agentów CIA treści.

:facepalm:


  • 0

#6011

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale po co przytaczasz tu posty z DI użytkowników? co tam Cię zbanowali, tam nie możesz z nimi dyskutować?

Jeżeli ta teoria to tylko brednie, nie prawda według np. Ciebie to po co, nieustannie z uporem maniaka przytaczasz tutaj wpisy innych użytkowników tamtej strony?

 

Odpowiedz mu na tamtej stronie :facepalm:


Użytkownik OpenYourMind edytował ten post 01.02.2015 - 13:13

  • -4

#6012

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się pochwale, że dostałem tam bana(chyba po 10 minutach) za post, dlaczego według nich smugi nie mogą być długotrwałe. Jak tak ma wyglądać tam dyskusja to ja podziękuję. Niech żyją we własnym świecie ale niech z niego nie wychodzą, pisać bajki.


  • 2



#6013

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale po co przytaczasz tu posty z DI użytkowników? co tam Cię zbanowali, tam nie możesz z nimi dyskutować?
Jeżeli ta teoria to tylko brednie, nie prawda według np. Ciebie to po co, nieustannie z uporem maniaka przytaczasz tutaj wpisy innych użytkowników tamtej strony?

Odpowiem krótko, po to żeby wszyscy mogli się pośmiać z treści jakie wymyślają zwolennicy najgłupszej teorii dziejów :)
  • 2

#6014

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest tak słabe uzasadnienie, że aż nie chce się go komentować.

 

Rozłożyliście ich tu na łopatki.

Wykazaliście jak bardzo się mylą.

Udowodniliście, że ich teorie nijak mają się do stanu faktycznego.

Sprawiliście, że przestali się udzielać na tym forum.

Ale najwyraźniej  to wam nie wystarcza i nadal sami podbijacie ten temat, pomimo tego, że już od dawna apelujecie o jego zamknięcie.

Już bardziej ich nie wbijecie w ziemię - może czas żeby ta teoria odeszła do lamusa?

Dajcie jej zdechnąć spokojnie - pastwienie się nad jej truchłem nie wygląda dobrze.


Użytkownik pishor edytował ten post 01.02.2015 - 23:10

  • 0



#6015

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właściwie to już tylko Kostek i Juzek podbijają temat aby mieć kolejną okazję do pośmiania się. Moim zdaniem formuła się wyczerpała i powinno się go zamknąć, chyba że ktoś będzie miał coś uzasadnionego do napisania, to niech się zgłosi do moderatora do odemknięcia.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych