Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5896

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Wiem, że nie możecie się z tym pogodzić, ale ktoś Wam zrobił przykre kuku wmawiając że macie walczyć do upadłego by z ludzi robić głupoli a z drugiej strony potwierdzając to czemu zaprzeczacie!! Jeszcze to do Was nie dotarło?

Znów zaczynasz? Żebyś się czasem nie zdziwił...

O NASA:

Post Zaciekawionego :

Już przedstawialiśmy. W dokumencie nie ma słowa o tym, że przedstawiają tu nowe, wcześniej nieznane typy smug (tak, przetłumaczyłem sobie napisy). To co opisuje to jedynie klasyfikacja przedstawiająca różne typy contrails. A dokument jest sprzed 10 lat.

Post Dzastina:

Co do tego zdjęcia z NASA, to ja cały czas czekam aż wytłumaczysz w którym miejscu NASA stwierdziło, że to są smugi NOWE ? Czy są jakieś materiały z ubiegłego wieku, w którym NASA, lub jakakolwiek inna organizacja, twierdziła że smugi mogą być tylko krótkotrwałe. No wiesz, jakiś oficjalny dokument z lat poprzedzających 1995 rok, w którym napisane jest, że smuga od razu znika i porównanie do tego zdjęcia od NASA. Bo takie samo rzucenie zdjęciem od NASA, na którym są przedstawione długotrwałe smugi kompletnie o niczym nie świadczy.

Znów Dzastin:

Przepraszam, czy ty w ogóle rozumiesz co do ciebie piszemy? Od zawsze to piszemy, że smuga może być krótkotrwała i długotrwała i czas jej istnienia zależy tylko i wyłącznie od warunków panujących na wysokości przelotowej. Dalej nie kumam jakim cudem NASA potwierdza, że są to smugi NOWE. Gdzieś NASA twierdziła że nie ma takich smug?

I znów
 

They sometimes disappear quickly, but on other occasions they persist for a long time, spread out and become a cirrus or altocumulus type of cloud.

 

 

W 1969 roku pisano, że smuga może zniknąć od razu, może być długotrwała lub może nawet rozszerzyć się i przeobrazić się w chmurę.

I tak dalej. Trzeba też podkreślić, że nie są to tylko książki nowe, ale także są to oryginalne druki z lat 60.

Jak widać NASA nie wyskoczyła nagle z nowymi typami smug, długotrwałymi i długotrwałymi rozszerzającymi się, tylko jest to wiedza raczej stara.

Seba88:

Ręce opadywują...
Jeśli NASA nawet zrobiła taki podział to pewnie na zapytanie zwolenników chemtrails, bo ja od 26 lat widzę te same smugi.
Tak w wielkim skrócie:
Smuga krótkotrwała-mała ilość pary wodnej w atmosferze
Smuga długotrwała- dużo pary wodnej w atmosferze
Więcej info na ten temat:
http://marcinlewicki...to-takiego.html
https://inicjacja.wo...oja-z-nieuctwa/ Miłej lektury

Dzastin:

Po pierwsze, gdzie jest tutaj informacja, że NASA uważa że jest to zjawisko nowe?

Po drugie, jeśli uważasz, że smuga może być tylko chwilowa, jak na pierwszym obrazku, to udowodnij podpierając się fizyką, że smuga nie może być długotrwała, ani nie może się rozprzestrzenić.

Czy są może jakieś opracowania meteorologiczne cokolwiek, powiedzmy z lat wcześniejszych niż 1990, w których byłoby napisane, że smuga może być tylko krótkotrwała, a po roku 1990 zdanie naukowców i specjalistów się zmieniło?

Zaciekawiony:

Tam nie piszą nic o "nowych rodzajach smug" podzielili je jedynie wedle czasu trwania, na krótkotrwałe, trwałe i trwałe rozprzestrzenione. Tak samo można sobie klasyfikować dowolne zjawiska. W dodatku przy dokumencie jest informacja, że został utworzony w 2004 roku, czyli 10 lat temu.

Od siebie dodam, że na obrazku od NASA nie ma nic o nowych "smugach" ani o tym, że mają rakotwórczą chemie. Na końcu jest ładnie napisane:"Natural cirrus clouds"...


  • 0



#5897

Bezlistosny egzekutor.
  • Postów: 91
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Chryste Panie! Człowieku zajmij się tym od czego tutaj jesteś, bo Tobie nic innego nie wychodzi i pogrążasz siebie i kolegów coraz bardziej!!Czy Ty nie rozumiesz, że nie chodzi mi o tę informację NASA, tylko o obszerny dokument NASA, o których dyskutowaliśmy tutaj jakiś czas temu? Już to Tobie pisałem, a Ty dalej palisz głupa!! To, że nie zrozumiałeś, że NASA wyróżniła 3 rodzaje smug w zależności od tego jak różnią się JUŻ W MOMENCIE POWSTANIA (o czym nigdy nie pisaliście) i od tego jak długo pozostaną na niebie, to jedno, a to że w iście durny sposób próbujesz wyręczyć kolegów, którzy zadeklarowali się, że przedstawią właściwą interpretację obszernego, oficjalnego dokumentu NASA i nadal tego nie zrobili, to drugie.

Skittles

Co do strzałek - nic dziwnego, że nie ma tam przerw, bo to po prostu nie są smugi powstałe z kondensacji na spalinach! To smugi aerodynamiczne, takie jakie kilka stron temu widzieliśmy powstające na spoilerach bolidów.

No co Ty nie powiesz? Przecież Twoi koledzy pisali, że ta 3cia smuga to efekt usuwania nieczystości ze zlewów w samolocie!! Teraz to... smuga aerodynamiczna za drain mastem!! Czy Wasze działanie mogą być jeszcze gorzej skoordynowane? Wątpię. Podejrzewam, że ilość zaprzeczaczy hobbystów których trzeba było powynajmować w poszczególnych krajach (oficjalna informacja!) była tak wielka, że mając do wyboru zatrudnienie wysokiej klasy specjalistów, którzy mogliby na poziomie zaprzeczać przeróżnym niewygodnym dla elit tematom, czy też wynajęcie totalnych amatorów, trzeba było wybrać tę drugą opcję. No i mamy tego efekt!

Użytkownik Bezlistosny egzekutor edytował ten post 03.11.2014 - 13:40

  • -2

#5898

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@egzekutor

Ja nie widzę powodu by nie miała powstać smuga aerodynamiczna za wystającym elementem samolotu, jakim jest niewątpliwie drain mast. Nie widzę też powodu by nie miała powstać za drain mast smuga kondensacyjna, bo jak by nie patrzeć wyrzucana z niego jest podgrzana woda.

 

No ale może się mylę. Jako że jesteś najwyraźniej ekspertem od powstawania smug kondensacyjnych i aerodynamicznych i rozpoznajesz smugi kondensacyjne i chemtrails na podstawie odległości za jaką one powstają za silnikami, to zapewne fizykę atmosfery masz w małym paluszku. Tak więc odpowiedź na pytanie "Dlaczego smuga musi być krótkotrwała" nie powinna sprawiać ci problemu.

 

 

Podejrzewam, że ilość zaprzeczaczy hobbystów których trzeba było powynajmować w poszczególnych krajach (oficjalna informacja!) [...]

 

A jakieś źródło tej oficjalnej informacji ? :)

Czy też jest ona oficjalna bo TY tak uważasz ?


Użytkownik dzastin edytował ten post 03.11.2014 - 13:56

  • 0

#5899

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ah, no dobra przynajmniej zdjęcie mamy z głowy bo ono nic nowego nie mówi.

Chodzi pewnie o ten dokument(co pani w filmiku z żółtymi napisami ładnie próbowała tłumaczyć). http://www.stopthecr...utureof-war.pdf

A więc to ty na początku przedstaw co CIEBIE poruszyło czytając ten dokument(bo pewnie czytałeś jako zwolennik?) a później się do tego odniesiemy. 150 stron fiu fiu.

 

Znów sami agenci...

 

Tak poza tym może skończymy tą zabawę i zaczniecie porządnie odpowiadać i nie rozmywać temat wpisami o agentach, ufo, orbach itp?

Zacznijmy od(ale proszę o dowody i argumenty poparte choć trochę fizyką, a nie bo tak było na niebie kiedyś):

1.dlaczego atmosfera ma być jednorodna i jak powstają takie chmury jak na zdjęciu na poprzedniej stronie?

2 dlaczego smuga ma być krótkotrwała?(chociaż widać że mogą być długotrwałe od dawna?)

3. Jaką macie wiedze o fizyce atmosfery? Z czego ją czerpaliście?


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 03.11.2014 - 14:20

  • 0



#5900

Bezlistosny egzekutor.
  • Postów: 91
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

dzastion

Ja nie widzę powodu by nie miała powstać smuga aerodynamiczna za wystającym elementem samolotu, jakim jest niewątpliwie drain mast. Nie widzę też powodu by nie miała powstać za drain mast smuga kondensacyjna, bo jak by nie patrzeć wyrzucana z niego jest podgrzana woda.

Wy sami nie wiecie, co piszecie. Już dawno zostało wykazane, że kłamiecie w tym temacie do potęgi, piszecie straszne bzdury, udajecie idiotów, wciskacie nam totalną ściemę. To zdecyduj się albo lepiej przeszukaj strony dla zaprzeczaczy, jest to smuga aerodynamiczna, kondensacyjna, czy też ścieki ze zlewozmywaków. O informację, że samolot usuwa w czasie lotu jakiekolwiek nieczystości nie mogę się nadal doprosić.

A jakieś źródło tej oficjalnej informacji ? :)Czy też jest ona oficjalna bo TY tak uważasz ?

Podawałem wczesniej.

Ostrze

Chodzi pewnie o ten dokument(co pani w filmiku z żółtymi napisami ładnie próbowała tłumaczyć). [url="""]http://www.stopthecr...utureof-war.pdfA[/url] więc to ty na początku przedstaw co CIEBIE poruszyło czytając ten dokument(bo pewnie czytałeś jako zwolennik?) a później się do tego odniesiemy. 150 stron fiu fiu.

Nie pal głupa. To Twoi koledzy deklarowali się, że przedstawią właściwą interpretację słów tego dokumentu podanych przez panią z zezem i do dzisiaj osoby te siedzą w szafie! Nauczcie się w końcu brać odpowiedzialność za swoje słowa.
 

1.dlaczego atmosfera ma być jednorodna i jak powstają takie chmury jak na zdjęciu na poprzedniej stronie?2 dlaczego smuga ma być krótkotrwała?(chociaż widać że mogą być długotrwałe od dawna?)3. Jaką macie wiedze o fizyce atmosfery? Z czego ją czerpaliście?

Walisz zwykły spam...

Ja mam inne pytania:
1. Skoro wiesz, że 11 września 01 to był jeden wielki przekręt, to jak traktujesz osoby, które kłamały w tamtym temacie przez lata, nie przeprosiły nigdy za to, a w tym temacie udają wiarygodnych, prawych dyskutantów z wiedzą na odpowiednim poziomie.
2. Czy zostałeś wynajęty do udawania idioty w tym temacie?
3. Jaka jest stawka za jeden wpis w tym temacie, czy jest to 100 zł, i czy otrzymujecie tyle kasy za każdy post nie ważne mądry, czy ultra głupi, których jest najwięcej.
4. Czy Ty naprawdę jesteś tak głupi, jak to możemy zaobserwować, czy też udajesz głupola?
5. Czy traktujesz udział w tym temacie, jak coś pożytecznego, fajnego i lubisz to robić, czy też udzielasz się w nim tylko i wyłącznie dla pieniędzy, czy dla dzikiej satysfakcji, że ludzie, których ktoś codziennie zatruwa muszą się użerać z jednostkami, którzy po prostu za pieniądze robią sobie z nich jaja?
6. Czy nie razi Cię nierówne traktowanie dyskutantów w tym temacie, czy akceptujesz jednostronne, chamskie, bezpardonowe obrażenia uczestników tej dyskusji, jeśli tak to dlaczego, jeśli nie, to co zrobiłeś, by temu zapobiec w przyszłości.
7. Dlaczego, jako tłumacz, nie przetłumaczyłeś jeszcze nagrań z kilkugodzinnymi wypowiedziami doświadczonych naukowców, badaczy, meteorologów, pilotów umieszczonych wczesniej?

 

obraza2.gif

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 03.11.2014 - 16:13

  • -2

#5901

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

 

2. Czy zostałeś wynajęty do udawania idioty w tym temacie?

Mam ochotę zapytać o to samo ciebie, oraz użytkowników multikontowców. Przecież nikomu nie chciało by się od tak przez dwa lata dyskutować na forum, na którym wiadomo że reakcja będzie sceptyczna. Tracić czas na polemiki zamiast czynić coś konkretnego (w rodzaju przyjazdu na protest). W dodatku multikontowcy najwyraźniej mają dużo czasu, skoro zdarza się, że wrzucają posty w środku nocy. I zawsze szybko odpowiadają, jakby specjalnie monitorowali temat, a to już jest podejrzane. Dlatego może zapytam inaczej:

1 Masz jakieś powiązania finansowe z producentami chembusterów i maseczek przeciwpyłowych?


  • 12



#5902

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i oto takim wpisem znów rozmywasz temat, zero odpowiedzi ani argumentów. Nawet własnego zdania nie potraficie  uargumentować. Insynuacje co do mojej osoby już nie będą pomijał. Kolejny raport bo z wami widać inaczej się nie da.

A może to wasza broszka, przetłumaczyć argumenty, to wy jesteście zwolennikami! No ale czego się spodziewać po osobie gdzie wszędzie widzi agentów. Wasz wzór postępowania w 99% wygląda identycznie...

Dalej czekam na odpowiedzi.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 03.11.2014 - 15:44

  • 0



#5903

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Egzekutor,

Czyli zgodnie z tym co napisał Pan Mariush na zdjęciu A mamy samolot naparzający chemią!

Czy ty zdajesz sobie sprawę z wielkości samolotu Airbusa A380 ? To ten na który "naparza chemią" :facepalm" Te smugi tworzą się w dość dużej odległości od silników bo jest to dobre 4-5 metry.
 

Tak samo tutaj, zero odległości smug od silnika, czyli chemia jak nic!

Gdzie ty tu widzisz smugi kondensacyjne ? Tam są tylko smugi aerodynamiczne oraz iryzacyjne (tęczowanie).
 

Na znikające samoloty potrzebuję jeszcze trochę czasu, bo temat jest bardzo, ale to bardzo ciekawy.

Tak, to bardzo ciekawy temat... znikające samoloty :facepalm: I jeszcze się dziwisz że was postrzegają jako idiotów ?
 

No i końcu znalazłem to nagranie, które bez żadnego powodu zostało ot tak sobie wychlastane z tego tematu. Nie wiem, co to jest, ale nagranie ciekawe


Znowu przypalasz głupa bo to nagranie osobiście ci wyjaśniłem i napisałem co to za maszyny. A tak poza tym, co to nagranie ma wspólnego z chemtrails ? Przecież tam smugi powstają bardzo daleko od maszyn a w dodatku nie możesz określić jak długo te smugi pozostały na niebie.
 

Na zdjęciach a, b, d widzimy smugi które wydostają się praktycznie od razu z silnika, co przeczy temu, by były to zwykłe smugi kondensacyjne. Nikt nie twierdzi, że na zdjęciu widać trwałość tych smug!

Twoich głupot ciąg dalszy. Już ci napisałem że ta odległość smug kondensacyjnych od silników jest bardzo duża. Mam wrażenie że tobie się wydaje że samoloty są wielkości samochodów i dlatego nie zdajesz sobie sprawy z wielkości silników i skrzydeł. Dla przykłądu, na zdjęciu B jest Boeing B777 który posiada silniki o średnicy ponad 3 metrów:
1557193.jpg

Odległości pomiędzy smugą a silnikiem to w przypadku samolotu B ze zdjęcia to co najmniej 5-6 metrów. A tak poza tym na jakiej podstawie twierdzisz że smuga kondensacyjna nie może wytworzyć się tuż za silnikiem, np. 1 metr.

 

I znowu zaśmiecasz temat zdjęciami z II wś! Skończyły się Wam instrukcje, więc zaczynacie od punktu pierwszego? :D

Te zdjęcia pokazują że kłamiecie jako że dawniej nie było długotrwałych smug kondensacyjnych. Te zdjęcia są wam nie na rękę i burzą wam jeden z podstawowych fundamentów tej teorii.


A tak przy okazji, przypomniała mi się taka komiczna sytuacja kiedy to taki jeden chemoludek oskarżył mnie o to że ja swoje zdjęcia retuszuję i dorysowuję smugi kondensacyjne tak aby rzekomy "oprysk" wyglądał jakby się miał wydostawać z tajnych dysz do oprysku zamontowanych w silnikach odrzutowych. Na dowód swojego twierdzenia użył jednego z moich zdjęć w którym rzekomo krzywo dorysowałem smugę kondensacyjną. Poniżej to właśnie zdjęcie :facepalm:

fd5050b550fc51608f76119c58f2b378.jpg

Śmiechu co nie miara :) Co tym ludziom siedzi w głowach ? :facepalm:
  • 1

#5904

Bezlistosny egzekutor.
  • Postów: 91
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

UP

Odległości pomiędzy smugą a silnikiem to w przypadku samolotu B ze zdjęcia to co najmniej 5-6 metrów. A tak poza tym na jakiej podstawie twierdzisz że smuga kondensacyjna nie może wytworzyć się tuż za silnikiem, np. 1 metr.

Ja bardziej wierzę Mariushowi, który jasno i wyraźnie napisał, że musi to byc odległość minimum kilku metrów!

Z oficjalnego dokumentu NASA:

strona 39 - Aluminum/Vortex Combustror - Mirco powdered Aluminium fed into a vortex combustor "burns" SEAWATER (mikro sproszkowane aluminium! wprowadzone do komory spalania!)

strona 43 - Micro Dust Weaponry - A Mechanical Analog to Bio, Micron sized mechanized "dust" which is distributed as an aerosol inhaled into the lungs. Dust mechanically bores into lung tissue and executes various "Pathological Missions." A Wholly "New" class od Weaponry which is legal. (miro zmechanizowany pył, który jest rozprowadzany JAKO AEROZOL WDYCHANY DO PŁUC! Pył trafia do tkanki płucnej i WYKONUJE RÓŻNE PATOLOGICZNE MISJE! Ta nowa klasa broni jest całkowicie legalna!)

strona 48 - "Volumetric" Weaponry - Fuel/air, dust/air/Thermobarics, Chem/bio Antifunctionals/antifuana

strona 49 - Antipersonnel MW/RF Weaponry - Heatint [High Power Requirements(s)] - Surface Effects - BRAIN INTERACTIONS [Low Frequency Modulation]

strona 50 - Effects of low power MICROWAVES - Behavioral perfomance decrements - Gross ALTERATION IN BRAIN FUNCTION - 30 to 10% increases in brain blood flow - Lethality (Interactions between low power [microwatts per sq. cm./.4 to 3 GHz] MW and BRAIN FUNKCTIONi dalej - Toxinsm Anti flora/fauna/functional - Viruses! - Bacteriological - Parasites! - Airborne varieties of EBOLA, Lassa etc.

Strona 53 - Easily TRANSMITTED VIA AEROSOL! - TESTED ON HUMANS

Strona 55 - Co najwidoczniej jest legalne? - Microwave/RF Anti-Functional nad Anti-Personnel Weaponry - CHEMICAL ANTI-FUNCTIONAL Weaponry - CHEMICAL "Psychological Effects" via Sensory Organs Weapons - Chemical Personnel Incacitation Weaponry - PSYWAR! - Acoustic Weaponry - MECHANICAL MICRO DUST!

itd. Dzisiaj na niebie widziałem gęste zachmurzenie tylko i wyłącznie ze smug chemicznych - prognozy pogody oczywiście, że było bezchmurnie!

1 Masz jakieś powiązania finansowe z producentami chembusterów i maseczek przeciwpyłowych?

Mam rodzinę, którą założyłem i będę jej bronił do upadłego...

Użytkownik Bezlistosny egzekutor edytował ten post 03.11.2014 - 18:12

  • -2

#5905

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja bardziej wierzę Mariushowi, który jasno i wyraźnie napisał, że musi to byc odległość minimum kilku metrów!

A co ja napisałem ? 5-6 m, to inaczej kilka... rozumiesz znaczenie słowa kilka ?
A tak poza tym wierzysz w anonimowego mechanika a nie wierzysz ludziom którzy wiele lat hobbistycznie zajmują się lotnictwem, zwłaszcza Spotterom RNAV ?
 

Dzisiaj na niebie widziałem gęste zachmurzenie tylko i wyłącznie ze smug chemicznych - prognozy pogody oczywiście, że było bezchmurnie!

Prognozy numeryczne mówiły wyraźnie że dziś niebo będzie zasnute sporą ilością chmur piętra wysokiego. Niestety ty oczywiście ignorujesz prognozy numeryczne bo nie umiesz ich czytać. Może pora się nauczyć ?

http://www.meteo.pl/
 

Mam rodzinę, którą założyłem i będę jej bronił do upadłego...

To broń, tylko uważaj na latające hologramy i znikające samoloty. :facepalm:

W dalszym ciągu czekamy na twoje odwiedzi na nasze pytania.

Użytkownik Kostek edytował ten post 03.11.2014 - 20:27

  • 0

#5906

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bardziej wierzę Mariushowi, który jasno i wyraźnie napisał, że musi to byc odległość minimum kilku metrów!

To się cieszę. Przy okazji, na żadnym z przedstawionych przez Ciebie kadrów filmowych raczej nie widać, aby smuga zaczynała się BEZPOŚREDNIO za silnikiem. Zresztą, bądźmy szczerzy, te kadry są tak lichej jakości, że trudno z nich cokolwiek wartościowego wywnioskować.
 

itd. Dzisiaj na niebie widziałem gęste zachmurzenie tylko i wyłącznie ze smug chemicznych - prognozy pogody oczywiście, że było bezchmurnie!

Dziś na niebie nie było chmur piętra niskiego i średniego. Zbliżający się powoli z północnego-zachodu front chłodny zaczął wypierać do góry zalegające nad Polską wilgotniejsze warstwy cieplejszego powietrza stwarzając warunki do tworzenia się i rozwoju lodowych chmur piętra wysokiego, do których należą także pozostałości smug kondensacyjnych. Bardzo śliczny przykład tego procesu:

  • 1



#5907

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

No co Ty nie powiesz? Przecież Twoi koledzy pisali, że ta 3cia smuga to efekt usuwania nieczystości ze zlewów w samolocie!! Teraz to... smuga aerodynamiczna za drain mastem!!

 

Umiesz czytać? Od początku mówiono ci, że to jest smuga aerodynamiczna za drain mastem. Jeżeli ty w taki sposób przyswajasz nowe informacje, to ja nie dziwię się, że najprostszych kwestii nie rozumiesz.

 

Post kostka ze strony 387:

 

Ta 3-cia smuga kondensacyjna powstaje za masztem odpływowym służącym do odprowadzania wody ze zlewów kuchennych.

 

Smuga powstaje ZA drain mastem i jest smugą aerodynamiczną. Ta smuga to NIE jest woda tamtędy odprowadzana, której ilości są niewielkie.

 

 

Przerwa może jest ale 5-10 cm

 

Problem z pojęciem skali? Kostek pokazał ci jakiego rozmiaru są silniki. Na zdjęciach, które zamieściłeś, te przerwy bez żadnego problemu będą miały po kilka metrów.


Użytkownik skittles edytował ten post 03.11.2014 - 21:12

  • 0



#5908

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Egzekutor co do prognoz pogody, to w tv nikt nie będzie Ci podawał szczegółów, bo to mało kogo obchodzi, poza tym jak sobie wyobrażasz prognozę pogody, która trwała by 15min? Natomiast jeśli jesteś ciekawy to w necie są prognozy tak dokładne, że możesz sobie sprawdzić temperature, ciśnienie, zachmurzenie każdego rodzaju(niskie, średnie, wysokie, konwekcyjne), opady(wszystkie rodzaje - nawet marznący deszcz), występowanie mgieł i ich siłę, nasłonecznienie, wiatr(prędkości, kierunek) + kilka jeszcze dodatkowych parametrów, których byś nawet sam nie zrozumiał i to wszystko możesz sobie sprawdzić dla niemal każdego miasta jakie chcesz o każdej godzinie(zazwyczaj jest przedział 3godzinny lub 1godzinny).

Teraz sobie wyobraź taką prognozę pogody w tv. Zresztą mam wrażenie, że dla Ciebie wystarczyłaby prognoza pogody na zasadzie: "będzie padać, będzie zimno, ale...na niebie będą powstawać smugi chemtrials, bo...blablabla". A reszta szczegółów takich jak np nasłonecznienie czy kierunek wiatru już Cię tak bardzo nie insteresuje(tak jak innych nie interesuje, że będzie cirrus czy stratus).


  • 0



#5909

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

 

 

A jakieś źródło tej oficjalnej informacji ? :)Czy też jest ona oficjalna bo TY tak uważasz ?

Podawałem wczesniej.
 

To może nam przypomnisz? Sporo piszesz więc nie powinno stanowić to dla ciebie problemu. Chyba że kłamiesz.


  • -1



#5910

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Egzekutor
Mam wrażenie, że według was chmury piętra wysokiego kiedyś nie istniały.
Wszystkie cirruso-podobne chmury sa dziełem chemtrails? Dobrze myślę?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych