Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5491

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wodę tez można młócić tylko po co?

Żeby ryby robiły "baranki". Zdaje się, że pisałem o tym, że ta teoria to wielka zasłona dymna, aby proste ludki miały co robić i nie grzebały w poważnych politycznych tematach. Quintusy nie czują o co chodzi i liżą chemtrails jak delicje, a cała zabawa rozgrywa się za ich plecami. Później są wybory (takie, czy inne), a oni się budzą z ręką w nocniku, ciągle szukając spisku tam, gdzie go nigdy nie było.

 

Zawsze, kiedy widzimy wysyp dennych, bezwartościowych komentarzy osób, które za hobby obrały sobie długoletnie rozmowy z oszołomami i tłumaczenie im praw fizyki, możemy być pewni, że właśnie w dyskusji pierwszy, czy też kolejny raz, padł mocny argument.

Właśnie hobby... zdaje się to bezpłatne zajęcie i w dodatku sprawiające przyjemność. Znowu Twój tok rozumowania "poszedł na spacer". Cóż, kolejny "argument" z serii tych "mocnych" spowodował, że musimy coś napisać, choć niepisanie jest bardzo kuszącą propozycją ze strony PaZi'ego.

Oczywiście przez wrodzoną uprzejmość nie wspominam o poziomie Twoich "komentarzy".

Ponawiam pytanie:

- skąd wiesz, jakie są obecnie warunki na wysokości np. 10 km?





#5492

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ale człowieku z uszami barana na głowie, co z tymi prognozami pogody?

Przyznajcie, że nie macie instrukcji, co z tą kwestią zrobić, jak ogłupić mróweczki, jakie kłamstweko im zaserwować, by można było dalej bezkarnie sobie bajdurzyć. 

Zapewne było niejedno już pytanie skierowane do osób odpowiedzialnych za zorganizowanie całej siatki wynajętych trollków - co zrobić z prognozami pogody, które nie uwzględniają w ogóle tak dziś powszechnego zachmurzenia wywołanego smugami lotniczymi? Odpowiedź była zapewne jedna - próbowaliśmy to wytłumaczyć naszym miejscowym mróweczkom, że to cząsteczki do mylenia radarów, ale było za dużo pytań, czyje radary wciąż są mylone na terenie USA i dlaczego mylicie radary już od tylu lat. Padła tez zapewne jedna rada - jak ktoś u was zada to niewygodne pytanie, to wymyślcie sami jakieś bzdury, macie w tym wolną rękę. Jak wymyśloine bzdury nadal nie przekonają, udajcie, że nie widzicie tych pytań. Najlepiej jak jeden z Was uda zwolennika spisku, chemoludka, niech podpuści resztę chłopaków do napisania kilkunastu pustych postów, potem ten udawacz przyzna się, że nie jest żadnym zwolennikiem, wygłosi, że chemtrails to bzdura, a temat powinien być zamknięty, a wy odetchniecie z ulgą, że zaoszczędzicie minusy na innych debili. Jeżeli to również nie pomoże, a jakiś niepokorny typ nadal będzie pytał o te prognozy pogody, to zmieńcie temat np. na niejednolitość atmosfery i dlaczego smugi nie mogą być długotrwałe. To zawsze pomaga.

 

Wasz pech, że rozmawiacie z osobą, które takie sztuczki zna doskonale.


  • -2

#5493

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No dobra przejrzałeś nas :C Te kłamstewko nam nie wyszło :C Cały nasz plan właśnie spalił na panewce, a tak dobrze szło. Cholera...

.

.

.

.

.

.

.

:facepalm:

A tak na serio, ja zaczynam podejrzewać, że to ty jesteś jakimś "podejrzanym chłopakiem", który ma szerzyć tą bzdurną teorię.

 

 

PS: Gdzie te twarde argumenty z tych filmików?


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 06.08.2014 - 12:24

  • 0



#5494

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Staniq

Bardzo możliwe. Pytanie tylko czy ludzie inteligentni u władzy są w stanie uwierzyć w ludzką głupotę do tego stopnia by wiedzieć, że te teorie chwycą nawet jeśli są aż tak absurdalne. 


  • 0

#5495

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

PS: Gdzie te twarde argumenty z tych filmików?

A po co Tobie inne twarde argumenty, jak nie potrafisz wytłumaczyć prostego argumentu z prognozami pogody i nie uwzględnianiu w nich dziś już powszechnego i prawie codziennego zjawiska pt. zachmurzenie wywołane smugami lotniczymi. 

Skończmy w końcu tę zabawę i przyznajcie, że ww. argument dowodzi, że na niebie obserwujemy akcję geoinżynierii, chemtrails, zatruwania ludzi i środowiska, wdrożoną w życie. Akcję o której milczą media (z pewnymi wyjątkami) i politycy (również są wyjątki). Akcję do ukrywania do której wynajęto tysiące ludzi, którzy za pieniążki klepią ludziom bzdury i jeszcze ich przy tym bezpardonowo obrażają. 


  • -1

#5496

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żebyśmy uwierzyli w tą teorię to musiałbyś przedstawić dowód, bazujący na fizyce atmosfery, negujący możliwość powstania długotrwałych smug kondensacyjnych. Proste. Czekamy.


  • 2

#5497

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ty to nazywasz argumentem? Dla mnie to logiczne, że nie mówią o tych "chmurach ze smug lotniczy" w prognozach, bo jak mają je przewidzieć, że powstaną lub nie?

Już to widzę:

-Proszę państwa, dzisiaj nad zachodnią polską ujrzymy piękne chmury pozostawione przez <tu nazwy samolotów>.

To idiotyczne.

 

Ale jak dla Ciebie wszyscy tu kłamią, są agentami, trollami, to spoko. Dla mnie to ty jesteś jakiś podejrzany...


  • 0



#5498

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nieeee, nie będziemy dalej bawić się w kotka i myszkę. Moim zadaniem było wykazanie, że na niebie ktoś na nas codziennie zrzuca tony rakotwórczej chemii, jak również, że rozmawiam z ludźmi, którzy po prostu muszą zaprzeczać istnieniu tego zjawiska. 

 

Obie kwestie myślę, że w 100% zostały wykazane. Dlatego też nie będę z Wami dłużej rozmawiał, a jedynie przedstawiał kolejne ciekawe informacje i materiały na temat tej największej zbrodni w historii ludzkości. 

 

Załatwiły Was głupie prognozy pogody... Kto by się spodziewał? ;)

 

Ostrzewmozgu

Dla mnie to logiczne, że nie mówią o tych "chmurach ze smug lotniczy" w prognozach, bo jak mają je przewidzieć, że powstaną lub nie?

 

Ale głupie pytanie! Wystarczy, że powiedzą, że "A jutro spodziewajcie się Państwo zachmurzenia wywołanego smugami lotniczymi. Z naszych danych wynika, że będą warunki ku temu, by powstało zachmurzenie którego źródłem będą właśnie smugi lotnicze. Wiem, że ostatnio obserwują państwo chmury powstałe ze smug lotniczych, ale proszę się nie przejmować, to normalne zjawisko i teraz będziemy je obserwować coraz częściej. Zapewne nie pamiętają państwo II wojny światowej, ale wtedy właśnie mogliśmy już właśnie takie smugi obserwować. To, że później tych smug nie widzieliśmy wynikało z tego, że Polska była biednym krajem z małą ilością lotnisk i samolotów nad nią przelatujących. Teraz jest inaczej, lata tyle samolotów, że smugi przez nie zostawiane tworzą chmury często zakrywające cały nieboskłon. Postaramy się Państwa na bieżąco informować, gdzie należy spodziewać się zachmurzenia tego typu."

 

 

Zamiast tego mamy CISZĘ i palenie głupa, że wszystko jest OK, a mamy niebo zabadźgane chemiczną zawiesiną mimo wczorajszej prognozy zapewniającej o dzisiejszej bezchmurnej pogodzie.

 

obraza2.gif

ban30.gif

/Connor


  • -5

#5499

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@John Harper

Czyli w sumie to nie wiesz dlaczego smuga musi być krótkotrwała i wierzysz w tą teorię.


  • 0

#5500

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Obie kwestie myślę, że w 100% zostały wykazane.

 

A ja myślę, że w 0 %.

 

Nie wiem co się tak uczepiłeś tej prognozy pogody - sprawa jest prosta. Nie uwzględnia się w niej nie tylko smug kondensacyjnych, ale również wszystkich innych chmur piętra wysokiego (o czym jakoś skrzętnie zapomniałeś), bo z punktu widzenia zwykłego zjadacza chleba nie mają one po prostu żadnego znaczenia - nie dają opadów i nie przesłaniają całkowicie słońca.

Druga sprawa to to, że jak wspominał Kostek (co również dziwnym trafem przeoczyłeś), są ogólnodostępne prognozy numeryczne, które już takie zachmurzenie uwzględniają. Widać tutaj doskonale twój tok myślenia - wykreśliłeś sobie to, co ci nie pasuje i został ci czysty "spisek". Tak więc nic nikogo nie załatwiło, a ty dalej bijesz pianę bez powodu. 367 strona tematu a nam nadal nikt nie wyjaśnił podstawowej kwestii - dlaczego smugi nie mogą utrzymywać się dlużej niż kilka minut? Może za ten problem się zabierz, a nie hologramy i prognozy pogody.


  • 2



#5501

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale głupie pytanie! Wystarczy, że powiedzą, że "A jutro spodziewajcie się Państwo zachmurzenia wywołanego smugami lotniczymi. Z naszych danych wynika, że będą warunki ku temu, by powstało zachmurzenie którego źródłem będą właśnie smugi lotnicze. Wiem, że ostatnio obserwują państwo chmury powstałe ze smug lotniczych, ale proszę się nie przejmować, to normalne zjawisko i teraz będziemy je obserwować coraz częściej. Zapewne nie pamiętają państwo II wojny światowej, ale wtedy właśnie mogliśmy już właśnie takie smugi obserwować. To, że później tych smug nie widzieliśmy wynikało z tego, że Polska była biednym krajem z małą ilością lotnisk i samolotów nad nią przelatujących. Teraz jest inaczej, lata tyle samolotów, że smugi przez nie zostawiane tworzą chmury często zakrywające cały nieboskłon. Postaramy się Państwa na bieżąco informować, gdzie należy spodziewać się zachmurzenia tego typu."

 

Buahahahahaha Żeby ktoś powiedział w prognozie pogody ten tekst musiałby być chory psychicznie. Ton tej wypowiedzi nie jest informacyjny a służalczy, a nie od tego jest prognoza pogody by wyjaśniać jak działa fizyka atmosfery.

I widzicie Panowie? Macie teraz miesiąc przerwy, więc w sumie macie ode mnie plusa. Szkoda prądu na sam transfer tych bredni.


  • 0

#5502

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ten temat to ożywa dopiero wtedy jak pojawia się QM. I nie wiem czy można pozwolić na wypisywanie tych jego bredni bez odpowiedzi.
 

Nie widzę żadnego powodu, by mu na to nie pozwalać. Niech pisze ile chce, przynajmniej mamy z tego trochę rozrywki. Trzeba go tylko karmić krytycznymi odpowiedziami, bo inaczej szybko się zniechęca. Na forum DI właściwie się już nie odzywa, bo tam jego farmazony przechodzą bez echa.


  • 0



#5503

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale człowieku z uszami barana na głowie, co z tymi prognozami pogody?

...

Wasz pech, że rozmawiacie z osobą, które takie sztuczki zna doskonale.

Poza tym, nic nie przykuło mojej uwagi w tym bełkocie. Nie mówię o prognozie pogody. Nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Cóż powiedzieć?

Polski język - trudna języka?

Ponowię pytanie:

- skąd wiesz, jakie warunki panują na wysokości np. 10 km?

 

Odpowiesz jak wytrzeźwiejesz.





#5504

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Długotrwałe smugi opisywane w starych opracowaniach na wiele lat przed pojawieniem się najgłupszej teorii spiskowej wszechczasów :P


Użytkownik Kostek edytował ten post 07.08.2014 - 11:04

  • 1

#5505

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To uczucie, gdy chcesz dać "poparcie" dla posta, tylko ze względu na to, że na dole widzisz "ostrzeżenie" i "konto zawieszone" xD (i tak na prawdę to to chcesz "po-like-ować")

I teraz wracając do prognozy pogody: równie dobrze mogli by mówić ludziom, mieszkającym przy lotniskach "dzisiaj, jak i codziennie, nad waszymi głowami będą latać samoloty. Możliwe, że pojawią się smugi.". I tak to wałkować, dzień w dzień, tylko po to, by zwolennicy teorii spiskowych, nie mieli nowego argumentu .-.

 

No i błagam administrację o zamknięcie tematu, i ostrzeżenia za odświeżenie go, które nie wprowadza do niego nic nowego. Żeby możliwe było to tylko, w razie przełomu. 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych