Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5401

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Napiszcie mi, jaki jest sens z wami dyskutować, skoro żaden z was nie przyznał, że na przedstawionym przeze mnie nagraniu (dokumencie), zostało udowodnione, że to coś, co wlatuje w wieże WTC, to jedynie grafika komputerowa. Wielu z was "sceptyków" wypowiadała się również w temacie o 9/11 i z taką samą co tutaj zaciekłością ferowaliście kłamstwa i totalne bzdury. Ten prosty zabieg, który nie jest moim zdaniem żadnym OT, w prosty sposób wykazał, że z wami po prostu nie ma sensu dyskutować. Dla mnie dyskusję z kimś, kto mimo przedstawionych dowodów nadal trwa przy swoim, nadal kłamie, nadal obraża, nadal fika nóżkami i grozi paluszkiem, można przyrównać do rozmowy z małpą w ZOO, nie obrażając tych miłych stworzeń. Małpie też można tłumaczyć to i owo, a ona nadal, nie przejmując się tym co do niej mówimy, będzie nadal fikać po linach z gołym tyłkiem i szczerzyć kły na widok ciasteczka. 

 

Rozmowa z wami jest tym samym całkowicie pozbawiona sensu. Nie rozmawia się z kimś kto ciebie non stop obraża, kto z ciebie kpi, robi z ciebie idiotę i się z ciebie śmieje. Po prostu minimum przyzwoitości na to nie pozwala. Będę po prostu przedstawiał kolejne argumenty potwierdzające, że jesteśmy codziennie opryskiwani rakotwórczą chemią. Odpowiadać będę tylko osobom, które z szacunkiem podejmą polemikę ad rem, a nie ad personam. 

 

Niejednolitość atmosfery jest jak najbardziej faktem, tylko że mówimy tu o niejednolitości występującej na różnych jej wysokościach i nie chodzi tutaj o różnicę kilkudziesięciu metrów, tylko o kilometry. Jeżeli na przedstawionych wcześniej kilkudziesięciu nagraniach widzimy samoloty, które lecąc praktycznie obok siebie, jedne zostawiają masywną, trwałą smugę, a inne nie, oznacza to tylko jedno, że jedne maszyny rozpylają smugi chemiczne a inne nie. Nie róbcie z nas dłużej idiotów, proszę was serdecznie i pozdrawiam gorąco. 


  • -1

#5402

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Napiszcie mi, jaki jest sens z wami dyskutować, skoro żaden z was nie przyznał, że na przedstawionym przeze mnie nagraniu (dokumencie), zostało udowodnione, że to coś, co wlatuje w wieże WTC, to jedynie grafika komputerowa. Wielu z was "sceptyków" wypowiadała się również w temacie o 9/11 i z taką samą co tutaj zaciekłością ferowaliście kłamstwa i totalne bzdury. Ten prosty zabieg, który nie jest moim zdaniem żadnym OT, w prosty sposób wykazał, że z wami po prostu nie ma sensu dyskutować. Dla mnie dyskusję z kimś, kto mimo przedstawionych dowodów nadal trwa przy swoim, nadal kłamie, nadal obraża, nadal fika nóżkami i grozi paluszkiem, można przyrównać do rozmowy z małpą w ZOO, nie obrażając tych miłych stworzeń. Małpie też można tłumaczyć to i owo, a ona nadal, nie przejmując się tym co do niej mówimy, będzie nadal fikać po linach z gołym tyłkiem i szczerzyć kły na widok ciasteczka. 
 
Rozmowa z wami jest tym samym całkowicie pozbawiona sensu. Nie rozmawia się z kimś kto ciebie non stop obraża, kto z ciebie kpi, robi z ciebie idiotę i się z ciebie śmieje. Po prostu minimum przyzwoitości na to nie pozwala. Będę po prostu przedstawiał kolejne argumenty potwierdzające, że jesteśmy codziennie opryskiwani rakotwórczą chemią. Odpowiadać będę tylko osobom, które z szacunkiem podejmą polemikę ad rem, a nie ad personam. 
 
Niejednolitość atmosfery jest jak najbardziej faktem, tylko że mówimy tu o niejednolitości występującej na różnych jej wysokościach i nie chodzi tutaj o różnicę kilkudziesięciu metrów, tylko o kilometry. Jeżeli na przedstawionych wcześniej kilkudziesięciu nagraniach widzimy samoloty, które lecąc praktycznie obok siebie, jedne zostawiają masywną, trwałą smugę, a inne nie, oznacza to tylko jedno, że jedne maszyny rozpylają smugi chemiczne a inne nie. Nie róbcie z nas dłużej idiotów, proszę was serdecznie i pozdrawiam gorąco.

Jak zachorują na raka przez chemtrails,lub ich dzieci zachorują na Morgellons -(jakby ktoś nie wiedział -choroba związana z chemtrails,nanowłókna z chemtrails powoduje chorobę) - http://www.macierz.o...ba_brownea.html
zrozumią że nie trzeba było uporczywie kłamać i wmawiać bzdury.
Ich główny argument na zwolennników teorii to ,,głupie chemoludki,oszołomy,tępaki co nie znają fizyki, ''ślepcy co nie widzieli kratownic  chemtrails 20 lat temu.
Nie wierzę w ich kłamstwa związane z nagle urywającymi się  smugami .Temperatura nagle musiałaby się zmienić o 50 stopni,a to możliwe, nie jest w tak stabilnej części atmosfery ,przecież jak Staniq powiedział na wysokości 10km zawsze panuje stała temperatura -55 stopni https://www.youtube....h?v=NfhEtAH0sYA -link do fillmu z nagle urywającą się smugą.chemiczną


Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 18.07.2014 - 11:31

  • -1

#5403

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nie wierzę w ich kłamstwa związane z nagle urywającymi się  smugami .Temperatura nagle musiałaby się zmienić o 50 stopni,a to możliwe, nie jest w tak stabilnej części atmosfery ,przecież jak Staniq powiedział na wysokości 10km zawsze panuje stała temperatura -55 stopni https://www.youtube....h?v=NfhEtAH0sYA -link do fillmu z nagle urywającą się smugą.

 

Aniele stróżu mój Ty zawsze przy mnie stój ;)

 

Otóż to! 

 

ON/OFF ON/OFF ON/OFF ON/OFF ON/OFF ON/OFF ON/OFF ON/OFF i tak bydełko już niedługo nie pofika elicie tej umęczonej planety 

 

Jak inaczej niż działaniem HAARP wyłtumaczyć powstawania takich dziwnych formacji chmur

Od 1 minuty widzimy jak gnojki pięknie tworzą przerywane smugi chemiczne. Rozkaz "Panowie to ma choć trochę przypominać zwykłe chmury!" jak widać został już wdrożony. 


Użytkownik John Harper edytował ten post 18.07.2014 - 11:34

  • 0

#5404

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Pokusiłem się o kolorki:

 

10x9es9.jpg

 

Wyciąć żołnierzy ze zdjęcia i chemtrailsy z II wojny światowej gotowe.

To zwykłe smugi po paliwie złej jakości używanym w czasie 2 wojny,lub smugi po zestrzelonych samolotach.

 

John Harper

Za chwilę sceptycy także znajdą na to wytłumaczenie np; Pilot zrzuca paliwo przed lądowaniem :szczerb: wtf


Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 18.07.2014 - 11:31

  • -1

#5405

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@John Harper

Co do tego samolotu i cienia to nie jest to takie proste jak przedstawia to owy "dokument".

Po pierwsze nagranie jest kiepskiej jakości i cień mógłby być niezarejestrowany przez kamerę (tym bardziej że jest właśnie to owe nagranie kiepskie). No i trzeba też wziąć pod uwagę inne źródła światła niż słońce. Elewacja budynku odbija światło i jest również źródłem światła, przez co cień może być słabo widoczny. A co ważniejsze to okoliczne budynki, ziemia też odbijają światło.

No i jeśli ktoś by miał wtedy odpowiednią technologię do wykonania takich animacji, co jest mało prawdopodobne, to wierz mi, cienie to akurat by był najmniejszy problem.

 

A co do lecących samolotów i smug, w które za jednym samolotem są, za lecącym obok nie ma, to chciałem zauważyć, że na filmie z bombowcami też jest taki efekt. Jak to wyjaśnisz?

Dla przypomnienia od 40 sekundy:

 

 

 

 

Za jednym samolotem smuga się przerywa, za lecącym obok po paru sekundach, a za lecącym dalej jest ciągła.

 

@ Anioł_Stróż

Smugi po zestrzelonych samolotach?

Zestrzelone samoloty nie kręcą się w kółko tylko spadają jak kamień.

Kiepskie paliwo? Znaczy, że co ... samoloty kopciły jak stare syrenki?

 

No i zrzut paliwa to nie jest, tylko smugi najprawdopodobniej po myśliwcach w walce kołowej. Jak widać smugi długotrwałe, takie jakie możemy teraz obserwować za samolotami pasażerskimi. Takie zdjęcie zrobione w czasach dzisiejszych byłoby pewnie głównym dowodem zwolenników tej teorii na istnienie chemtrails. Chyba to przyznasz.


Użytkownik dzastin edytował ten post 18.07.2014 - 11:44

  • 0

#5406

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@up

 

 

Po pierwsze nagranie jest kiepskiej jakości i cień mógłby być niezarejestrowany przez kamerę (tym bardziej że jest właśnie to owe nagranie kiepskie). No i trzeba też wziąć pod uwagę inne źródła światła niż słońce. Elewacja budynku odbija światło i jest również źródłem światła, przez co cień może być słabo widoczny. A co ważniejsze to okoliczne budynki, ziemia też odbijają światło.

No i jeśli ktoś by miał wtedy odpowiednią technologię do wykonania takich animacji, co jest mało prawdopodobne, to wierz mi, cienie to akurat by był najmniejszy problem.

zeyEDq.gif

 

83_28_144_216_y_Kp_Eyy_RIoku_Qq_Fwa.jpg

 

Chciałem cos sensowanego Tobie napisać, ale to co zamieściłem powyżej w 100% wyczerpuje treść moich przemyśleń.

 

CIEŃ NIEZAREJESTROWANY PRZEZ KAMERĘ!!!!

 

Zacieniona elewacja budynku ODBIJA ŚWIATŁO Z INNYCH ŹRÓDEŁ!!! 

 

Technologia była tylko ludzie nie do końca odpowiedni i wierzący że ludzie to cymbały i nic nie wykumają  ;)

 

Tak samo było z nieszczęsnym nosem samolotu (a raczej nosem grafiki samolotu), który przebił sobie jak gdyby nigdy nic całą wieże WTC, by następnie eksplodować. Tak samo próbowali ukryć ten błąd mieszając w późniejszych nagraniach tylko, że ponownie imbecyle zapomnieli o cieniu! Po lewej zmanipulowane nagranie z dorysowanym nosem i cieniem, po prawej oryginalny nos grafiki samolotu wychodzący z wieży i brak tego cienia 

1BVAWO.gif

 

Tutaj widzimy wyraźnie, że zacieniona część elewacji wieży WTC nie odbijała żadnego światła, a samolot do momentu wejścia w wieżę jak w masełko, bez żadnego śladu uderzania, cały czas jest równomiernie oświetlony

JVuA6i.gif

 

Nie traktujcie tego jako OT, gdyż każdy czas i każde miejsce jest dobre by wykazać, że nie rozmawiamy ze zwykłymi, poszukującymi prawdy, użytkownikami. A z kim? Nie chcę juz dłużej dywagować, bo jak wiemy jest to grzech tu na forum śmiertelny. Możesz zostać nazwany idiotą, oszołomem, chemoludkiem, ale już podejrzenie, że ktoś jest wynajętym trollem.. O to to nie!! Ban i koniec.

 

Ile już dowodów zostało w tym tu temacie przedstawionych, a te dziwne osoby, które do tej pory nie wytłumaczyły dlaczego uparcie od 5 lat tłumaczą w ich mniemaniu debilom prawa fizyki, dalej swoje... 


Użytkownik John Harper edytował ten post 18.07.2014 - 12:08

  • -1

#5407

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że obiekty odbijają światło, to chyba normalne.

Księżyc też świeci światłem odbitym i przy pełni księżyca i bezchmurnym niebie w nocy będą powstawały cienie. 

 

A co do odbijającej elewacji to weź sobie kartkę, zegnij na pół postaw na stole i oświeć sobie latarką tak jak słońce na tym "dokumencie". Następnie przykładaj sobie na przeciw owej "zacienionej" części inną kartkę i zobacz czy zmieniło się jej oświetlenie.

 

Muszę powiedzieć, że twoja wyobraźnia przestrzenna jest bliska zeru.


Użytkownik dzastin edytował ten post 18.07.2014 - 12:08

  • 2

#5408

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli nagranie jest słabe, to nie zarejestrować mogło się wiele szczegółów - dlatego lepiej opierać się na lepszych nagraniach.

 

A "chmury haarp" to altocumulusy, znane już od wieków:

036102a63.jpg

 

Tu w atlasie chmur z 1819:

cloud1.jpg


  • 1



#5409

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

dzustin

 

Ale jakie światło odbija elewacja? Jakie jest źródło tego światła? Ktoś walił reflektorami w wieże? Dlaczego to odbite światło z niewiadomego źródła padając na kadłub, skrzydła i silnik niczym nie różni się od światła słonecznego, które odbija się równomiernie na całej długości tego niby prawdziwego samolotu?

 

Zaciekawiony

 

To co przedstawiłeś na zdjęciach ni ptaka nie przypomina tego co jest na nagraniu zaprezentowanym przeze mnie. Pudło jak nic. 


  • 0

#5410

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Dla mnie dyskusję z kimś, kto mimo przedstawionych dowodów nadal trwa przy swoim, nadal kłamie, nadal obraża, nadal fika nóżkami i grozi paluszkiem, można przyrównać do rozmowy z małpą w ZOO, nie obrażając tych miłych stworzeń. Małpie też można tłumaczyć to i owo, a ona nadal, nie przejmując się tym co do niej mówimy, będzie nadal fikać po linach z gołym tyłkiem i szczerzyć kły na widok ciasteczka. 

Może Ci zacytować posty Twoje, albo Twojego alter ego? 

 

 

 Rozmowa z wami jest tym samym całkowicie pozbawiona sensu. Nie rozmawia się z kimś kto ciebie non stop obraża, kto z ciebie kpi, robi z ciebie idiotę i się z ciebie śmieje. Po prostu minimum przyzwoitości na to nie pozwala. Będę po prostu przedstawiał kolejne argumenty potwierdzające, że jesteśmy codziennie opryskiwani rakotwórczą chemią. Odpowiadać będę tylko osobom, które z szacunkiem podejmą polemikę ad rem, a nie ad personam.  

I tak zlewasz wszystkie niewygodne pytania ciepłym moczem, obrażałeś już nie raz i niejednego, każda Twoja wypowiedź nie ma podparcia w argumentach, które rzekomo przedstawiasz, a które setki razy omawiano w różnych wariantach.

 

 

Aniele stróżu mój Ty zawsze przy mnie stój  ;)

Otóż to! 

Znowu sam sobie słodzisz.Nie mogłeś się powstrzymać? Sam sobie sprzedaj chembustera, to będzie interes twojego życia.

 

Zobaczmy, co Twoje Drugie Wcielenie ma do powiedzenia:

 

John Harper

Za chwilę sceptycy także znajdą na to wytłumaczenie ...

 

No, sam sobie odpowiedziałeś. Jest tylko jeden problem, my nie szukamy wytłumaczeń tak jak Wy, my udzielamy odpowiedzi, bo zjawisko jest znane i opisane dawno temu. Tak, tak! Contrails, to zjawisko fizyczne i nie jest tak, że dopasowujemy coś do czegoś. Te odpowiedzi są znane od czasów pierwszych badań atmosfery, z czasem tylko wzrosła ich dokładność, stąd wiadomo, że atmosfera jest taka, a nie inna. 

Tak, że tego... dowodów znowu brak z Waszej strony i najwyraźniej nie będzie. Za to będziecie gonić w piętkę i powtarzać ciągle to samo.

Żaden z Was nie odpowiedział na jedno z pierwszych pytań, które tutaj padło: - jaki jest sens oprysku (pod warunkiem oczywiście jego istnienia), skoro wykonany na wysokości 10 km, celność ma zerową, czyli opryskanie nad Warszawą będzie opryskaniem czegokolwiek poza Polską, a w szczególności Bałtyku. Nie ma mowy o przewidzeniu opadu na cel, ponieważ ze względu właśnie na niejednorodność nie można przewidzieć zmiany kierunku wiatru, prądów wznoszących itp.

Kpić z tej teorii będziemy zawsze, póki nie udowodnicie jej istnienia.





#5411

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak samo było z nieszczęsnym nosem samolotu (a raczej nosem grafiki samolotu), który przebił sobie jak gdyby nigdy nic całą wieże WTC, by następnie eksplodować.

Gdzie ty tam widzisz nos samolotu ? To co widać to jest eksplozja.
 

Tutaj widzimy wyraźnie, że zacieniona część elewacji wieży WTC nie odbijała żadnego światła, a samolot do momentu wejścia w wieżę jak w masełko, bez żadnego śladu uderzania, cały czas jest równomiernie oświetlony.

Jakim sposobem chcesz aby cień pojawił się na zacienionej ścianie wieży WTC ?
Gościu, przestań się już ośmieszać, a przede wszystkim skończ już ten OT ! Brakuje ci argumentów w teorii oprysków, to zaczynasz śmiecić swoimi bzdurami.
 
 

Ile już dowodów zostało w tym tu temacie przedstawionych, a te dziwne osoby, które do tej pory nie wytłumaczyły dlaczego uparcie od 5 lat tłumaczą w ich mniemaniu debilom prawa fizyki, dalej swoje...

Niestety taka jest prawda że zupełnie nie macie najmniejszego pojęcia oraz wiedzy z podstaw fizyki. Nawet macie spore problemy z rozumieniem otaczającego was świata.

Wracając do tematu, macie tu ciekawy albumik ze zdjęciami...

https://plus.google....nner=pwa&sort=1

A tutaj atlas chmur z 1927 roku, a w nim opisane "chemiczne i haarpowe chmurki" :)

https://plus.google....0321?banner=pwa

Co wy na to ? Jaką głupotę teraz wymyślicie ?
  • 0

#5412

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Światło odbija się od przedmiotów. Gdyby się nie odbijało to zacieniona strona owej elewacji byłaby ciemna jak smoła. No bo przecież słońce tam nie pada bezpośrednio. Może padać od innych oświetlonych obiektów. Stojącego obok biurowca, ziemi, nawet od nieba czy chmur.

Weź sobie zrób jeszcze inny eksperyment. Postaw na biurku długopis i oświetl go z boku latarką. Na stole masz piękny ciemny cień. Teraz postaw na drodze owego ciemnego cienia białą kartkę i zobacz jak zmienił się cień na stole. Jak oświetlisz stojący na stole długopis niebezpośrednio, to rzucany cień wręcz zniknie, po przystawieniu białej kartki.

Możesz sobie popróbować i zobaczysz, że obiekt może rzucać cień nawet w kierunku źródła światła, jeśli za nim będzie stała na przykład biała kartka


Użytkownik dzastin edytował ten post 18.07.2014 - 16:07

  • 0

#5413

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

John Harper:

Nie traktujcie tego jako OT, gdyż każdy czas i każde miejsce jest dobre by wykazać, że nie rozmawiamy ze zwykłymi, poszukującymi prawdy, użytkownikami. A z kim? Nie chcę juz dłużej dywagować, bo jak wiemy jest to grzech tu na forum śmiertelny. Możesz zostać nazwany idiotą, oszołomem, chemoludkiem, ale już podejrzenie, że ktoś jest wynajętym trollem.. O to to nie!! Ban i koniec.

 

Podejrzane to.Podczas czytania tematu wielokrotnie widziałem różne obelgi na zwolenników teorii ,ale jak ktoś ich obraża to już musi byc ban...Czy moderatorzy ich chronią ?

Dziwne jest też to że te same osoby dają sobie plusy i nigdy siebie nie krytykują ,za to namiętnie dają innym minusy i wyzywają.Jednocześnie zaprzeczają

i wyzywają.Jednocześnie są przeciwni innym teoriom spiskowym .Przykład: zamach na WTC

 

Zaciekawiony

 

Oto chemiczne chmury których nie widziano przed 2008 rokiem.Widać to przez ich dziwny kolor.

 

 Ten Film ma 420 000 wyświetleń !!!

Chciałbym żeby film Czym spryskiwany jest świat obejrzało miliard ludzi.Wtedy był by koniec chemtrails.


Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 18.07.2014 - 12:43

  • 0

#5414

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

 

O znowu ten bełkotliwy chłopak z uszami owcy.... a może barana.

jaki jest sens oprysku (pod warunkiem oczywiście jego istnienia), skoro wykonany na wysokości 10 km, celność ma zerową, czyli opryskanie nad Warszawą będzie opryskaniem czegokolwiek poza Polską, a w szczególności Bałtyku.

 

I znowu to samo durne pytanie, które zadawaliście w tym temacie już kilkanaście razy i zawsze padała ta sama odpowiedź. Jeżeli akcja przeprowadzana jest globalnie, jeżeli rozpylają tę rakotwórczą chemię na całym świecie, to nie muszą w nic celować, tylko przez kilkanaście - kilkadziesiąt lat skażą całą planetę i zatrują wszystkich ludzi. Tak ciężko to zrozumieć człowiekowi z uszami barana na głowie? 

 

Kpić z tej teorii będziemy zawsze, póki nie udowodnicie jej istnienia.

 

A dlaczego nie kpicie z teorii o reptilianach rządzących tą planetą, z teorii pustej, czy z teorii płaskiej ziemi? Dlaczego nie kpicie z innych waszym zdaniem durnych teorii, one tez jeszcze nie zostały udowodnione. 

 

Anioł stróż

 

 

Podejrzane to.Podczas czytania tematu wielokrotnie widziałem różne obelgi na zwolenników teorii ,ale jak ktoś ich obraża to już musi byc ban...Czy moderatorzy ich chronią ?

Dziwne jest też to że te same osoby dają sobie plusy i nigdy siebie nie krytykują ,za to namiętnie dają innym minusy i wyzywają.Jednocześnie zaprzeczają
i wyzywają.Jednocześnie są przeciwni innym teoriom spiskowym .Przykład: zamach na WTC

Aniołku drogi, to już nikogo chyba nie dziwi. Ciebie podejrzewają o bycie Quintusem, mnie również o to podejrzewają, oni wszystkich o to podejrzewają. Sam jeden jakiś Quintus rozpętał całą aferę z 911, chemtrails, Smoleńskiem ;) Ale to my mamy nie tak pod fryzurą. ;)

 

obraza2.gif

 

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 18.07.2014 - 14:41

  • 0

#5415

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

 

O znowu ten bełkotliwy chłopak z uszami owcy.... a może barana.

jaki jest sens oprysku (pod warunkiem oczywiście jego istnienia), skoro wykonany na wysokości 10 km, celność ma zerową, czyli opryskanie nad Warszawą będzie opryskaniem czegokolwiek poza Polską, a w szczególności Bałtyku.

 

I znowu to samo durne pytanie, które zadawaliście w tym temacie już kilkanaście razy i zawsze padała ta sama odpowiedź. Jeżeli akcja przeprowadzana jest globalnie, jeżeli rozpylają tę rakotwórczą chemię na całym świecie, to nie muszą w nic celować, tylko przez kilkanaście - kilkadziesiąt lat skażą całą planetę i zatrują wszystkich ludzi. Tak ciężko to zrozumieć człowiekowi z uszami barana na głowie? 

 

Kpić z tej teorii będziemy zawsze, póki nie udowodnicie jej istnienia.

 

A dlaczego nie kpicie z teorii o reptilianach rządzących tą planetą, z teorii pustej, czy z teorii płaskiej ziemi? Dlaczego nie kpicie z innych waszym zdaniem durnych teorii, one tez jeszcze nie zostały udowodnione. 

 

Anioł stróż

 

 

Podejrzane to.Podczas czytania tematu wielokrotnie widziałem różne obelgi na zwolenników teorii ,ale jak ktoś ich obraża to już musi byc ban...Czy moderatorzy ich chronią ?

Dziwne jest też to że te same osoby dają sobie plusy i nigdy siebie nie krytykują ,za to namiętnie dają innym minusy i wyzywają.Jednocześnie zaprzeczają
i wyzywają.Jednocześnie są przeciwni innym teoriom spiskowym .Przykład: zamach na WTC

Aniołku drogi, to już nikogo chyba nie dziwi. Ciebie podejrzewają o bycie Quintusem, mnie również o to podejrzewają, oni wszystkich o to podejrzewają. Sam jeden jakiś Quintus rozpętał całą aferę z 911, chemtrails, Smoleńskiem ;) Ale to my mamy nie tak pod fryzurą. ;)

To Quintusomania- ciężka choroba psychiczna na którą cierpią,,normalni ludzie-sceptycy '' wypowiadający się w tym temacie i w innych o teoriach spiskowych.

Twierdzą nawet że wszyscy co głosowali w ankiecie na forum o chemtrails to multikonta Quintusa :facepalm:  :wtf:  Powinni iść do szpitala psychiatrycznego

takie coś trzeba leczyć.

 

3.7 Dyskutuj na temat treści wypowiedzi innych Użytkowników, ale nie atakuj ich personalnie, nie odnoś się do ich cech charakteru, stopnia rozwoju umysłowego, przynależności do określonej rasy, grupy religijnej itp.

7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.

 

To Twoje trzecie ostrzeżenie, więc do zobaczenia za 30 dni.

 

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 18.07.2014 - 13:51

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych