Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7696 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5371

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak zwykle, po przedstawieniu konkretów zwolennik zasypał forum nic nie wartymi bzdurami, tylko po to żeby niewygodny post znikł w czeluściach bzdur.... Czekam na komentarze zwolenników odnoście zdjęć i nagrań wideo z przed epoki "oprysków" które zamieściłem wcześniej.

Dodatkowo zapodaje zdjęcie "opryskiwacza" z przed dwóch dni :) Delta Airlines, lot z Istambułu do Nowego Jorku :)

http://imgbox.com/BErkSKWC
  • 0

#5372

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To wytłumacz mi jedną prostą rzecz - jeżeli teoria chemtrails została już n razy obalona, to po co aż tyle osób, aż tak intensywnie, wytrwale, dalej ja obala, obraża innych, traci cenne czas, nerwy i energię?

 

Ja tego po prostu nie mogę zrozumieć. Już odnieśliście sukces, my już leżymy, a leżących się podobno nie kopie. 

 

 

Podejrzewam, a raczej jestem w 100% pewny, że od samego początku w temacie tym uczestniczą po stronie zaprzeczających w większości te same osoby z pozmienianymi nickami. Rozumiem, że nie tylko wy możecie oskarżać innych o posiadanie multikont. 

 

To takie logiczne, że gdyby temat ten traktował o czymś wymyślonym, nierealnym, absurdalnym, to nigdy przenigdy osoby, które się z nim nie zgadzają nie poświęciłyby aż tyle energii, czasu, nerwów na uczestnictwo w dyskusji. 

 

 

Już od bardzo długiego czasu działalność osób, które albo mają problemy z pamięcią, albo ze wzrokiem, albo z logicznym myśleniem, albo są po prostu głupie, albo wszystko łącznie, ogranicza się w tym temacie do obrażania, wyśmiewania, minusowania wypowiedzi i upartego, popartego idiotycznymi argumentami twierdzenia, że przedstawiane dowody i informacje o chemtrails to wymysł  ludzi chorych psychicznie. Taki śmieszny, głupi temat, tacy chorzy psychicznie ludzie o nim rozmawiają, a jeden z drugim siedzą tu od przeszło 5 lat!! i intensywnie temu wszystkiemu zaprzeczają. Kto tu jest chory psychicznie... już straciłem rachubę. 

 

Że też musze cytować sam siebie ... 

Siedzą tutaj Quamliwusie tyle czasu dlatego że :

 

Głupota ma to do siebie ze trzeba z nią walczyć bo niezwalczana pleni sie jak chwast i zarasta wszelką wiedze i zdrowy rozsądek.
Swego czasu na DWS.org forum grasował kolega Markiem Wawrzonkiem sie zwący który stawiał kompletnie absurdalne tezy apropos wielu tematów ( ciekawskich odsyłam do tego forum - warto poczytać ) i też mu znawcy tematu tłumaczyli jak lajzer krowie na rowie, z wyciąganiem wielu źródeł ( często dość "niszowych" jak np oryginalne Nazistowkie meldunki i raporty ) w naprawde długich i skomplikowanych postach. I tak te tematy należa do długich jak cholera a tylu stron co ten nie mają tylko dlatego że Marek w przeciwieństwie do ciebie Quamliwusie nie robił sobie kolejnych alterkont i po prostu przyjał porażke na klate i zniknął z forum.

 

 

No i nie zapominajmy że kolega Wawrzonek nie postulował mordowania pilotów i zestrzeliwania samolotów .... 


Użytkownik Canaris edytował ten post 16.07.2014 - 07:42

  • 1



#5373

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 

A jak chcesz sobie poszukać przykładów wydumanych teorii Maximusa z działu 9/11, jego sposobu argumentacji i przyznawania się do pomyłki, to polecam "wędrujący most" i całą dyskusję na jego temat.
Zakładam, że kojarzysz temat i nie będziesz miał problemów z jego znalezieniem? Tak myślałem.

No widzisz,akukrat w kwestii wędrującego mostu ten Quintus przyznał, że się mylił
http://www.paranorma...-30#entry335870

Odnośnie starych nagrań ze smugami, to ile można wałkować, że na nagraniach tych nie widzimy, czy smugi te zostały na niebie dłużej i czy zamieniły się w chmury.
  • -1

#5374

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 
Odnośnie starych nagrań ze smugami, to ile można wałkować, że na nagraniach tych nie widzimy, czy smugi te zostały na niebie dłużej i czy zamieniły się w chmury.


Czyżby ? A to, to co to jest ?
1940chemtrailsomfg-full.jpg

Temat starych zdjęć był już wałkowany i dowiedzieliśmy się że dla zwolenników te zdjęcia przedstawiają zwykłe contrailsy. Jest to o tyle ciekawe że gdyby te zdjęcia pokolorować, to nagle w magiczny sposób te contrailsy zamienią się w chemitrailsy :)

Użytkownik Kostek edytował ten post 16.07.2014 - 20:07

  • 4

#5375

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6642
  • Tematów: 769
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pokusiłem się o kolorki:

 

10x9es9.jpg

 

Wyciąć żołnierzy ze zdjęcia i chemtrailsy z II wojny światowej gotowe.





#5376

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To też przykład smug w 2 Wojny Światowej

 

 

Tutaj można znaleźć wiele przykładów z filmów, starych zdjęć itp:

 

https://www.metabunk...il-archive.487/

 

chociażby przykład ze starego serialu

 

http://youtu.be/3URrYnZS_Tw?t=22m28s


Użytkownik dzastin edytował ten post 16.07.2014 - 21:18

  • 2

#5377

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

https://www.metabunk...il-archive.487/

Ja już tego linka podawałem kilka postów wyżej, ale to dla zwolenników jest zbyt trudny orzech do zgryzienia...

A tu pięknie "opryskuje" w zachodzącym słońcu, tylko ciekaw jestem dlaczego ten "oprysk" pojawia się tak daleko od samolotu ? :) hehehehe. Czy który mi to wyjaśni ?

http://imgbox.com/o85cjKTH
  • 0

#5378

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To też przykład smug w 2 Wojny Światowej

 

 

 

W okolicy 0:46 można nawet zobaczyć jak piloci "wyłączają oprysk" :D:D:D


  • 1

#5379

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W zasadzie już cytat z Exuperego jaki wstawiał Pdjakow załatwia sprawę.


  • 0



#5380

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6642
  • Tematów: 769
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla celów edukacyjnych, aby było wiadomo, że chmury nie tworzą się tylko na wysokości przelotowej, oraz jako dodatkowy argument za niejednorodnością atmosfery:

 

315fio4.jpg

fot/domena publiczna





#5381

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dlaczego jeszcze żaden sceptyk nie odniósł się do tego nagrania? Ponad 1:50 h dyskusji o chemtrails, tylu oszołomów w jednym miejscu i cudowna Pani, która wszystko wszystkim ładnie tłumaczy, a wy milczycie? Coś tu jest nie tak. Przecież można czarno na białym pokazać, jak wygląda zderzenie oszołomskich umysłów z wykwalifikowaną Panią sceptyk. Przemilczeliście to nagranie, bo jest tam czarno na białym pokazane jak się mają wasze durne argumenty w zderzeniu z rzeczywistością i prawdziwą tragedią bezpardonowo zatruwanych ludzi!

 

Po drugie, czy ktoś choć próbował ustalić, zapytać się autora tego artykułu 

http://www.twojapogo...awka-chemtrails

który napisał, że "W pozostałych przypadkach, gdy smugi będą tylko lokalnym zjawiskiem, istnieje prawdopodobieństwo chemtrailsów, choć jak wcześniej zaznaczyliśmy, skala jest mała i nie dotyczy ogółu społeczeństwa.", o co mu chodziło. Podał wszak w ogólnodostępnym artykule szokującą informację, że chemtrails, choć lokalnie, może występować. 

Wasza działalność jakość dziwnie stopuje w momencie, kiedy odrobina wysiłku mogłaby nas przybliżyć do poznania prawdy. Ale jak wiemy, na tym zależy wam najmniej. 


Użytkownik John Harper edytował ten post 17.07.2014 - 11:33

  • -4

#5382

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6642
  • Tematów: 769
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem, dlaczego mielibyśmy się spuszczać nad czymś, co nie istnieje. Tłumaczymy Ci tylko to samo za każdym razem. Poza tym, ta odrobina wysiłku musi się znaleźć po Waszej stronie, ponieważ na Was ciąży obowiązek udowodnienia Waszej tezy. Nie myśmy wymyślili tą teorię, więc to nie nasza brocha. Dalej, czepianie się słówek to fajna zabawa, tylko dlaczego wyjesz jak raniony zwierz, kiedy u Ciebie znajdziemy zdanie nie pasujące do tego co chcesz udowodnić? Sam później robisz to samo i tak samo olewasz wytknięte paluszkiem błędy. I my tak sobie w kółeczko: my Tobie, Ty masz to gdzieś i zaczynasz z nowym - starym wątkiem, więc my Tobie o tym co było wcześniej, Ty nam, że nie gadamy z Tobą na temat, a jak gadamy na temat, to Tobie się nie chce gadać.

Nie wiem, czy czegoś nie pominąłem, ale jakoś tak nie bardzo nam się gada. No bo o jakim gadaniu tu mówić...

Tylko wrodzone dobre wychowanie nie pozwala mi użyć bardziej dosadnego słownictwa, kiedy widzę jak wpychasz sobie w odbyt najprostsze zasady fizyki i chemii, a o zdrowym rozsądku nie wspominając.  

 

edit: W poście 3580 wstawiłem tablicę z chmurami. Dałeś mi za to minus. Ok. Tylko dlaczego? Napisano nieprawdę, czy prawda nie jest taka, jaką sobie wymarzyłeś? Tym samym potwierdzasz to, co napisałem wyżej.


Użytkownik Staniq edytował ten post 17.07.2014 - 13:02




#5383

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ale bełkot! Proste dwa pytania, a kolega zamotał się jak mucha w butelce po piwie. Kto Tobie kazał się spuszczać nad czymkolwiek? Zrób to w domowym zaciszu, posprzątaj i nie dziel się więcej takimi przemyśleniami.

 

Te wasze stare zdjęcia i nagrania były już w tym temacie prezentowane kilkunastokrotnie i za każdym razem punkt po punkcie zostało wyjaśnione, że nie są to żadne dowody na to, że trwałe smugi takie, jakie obserwujemy dzisiaj, mogliśmy obserwować już od II wojny światowej. Zawsze wyskakujecie z tymi zdjęciami/nagraniami, gdy brak wam jakichkolwiek argumentów choć trochę mogących obalić prawdę o rozpylaniu rakotwórczych smug chemicznych. 

 

Jeżeli nie możecie się odnieść do treści nagrania zaprezentowanego powyżej (1:50 h) z uwagi na nieznajomość języka angielskiego, to służę pomocą i mogę wam przetłumaczyć wypowiedzi osób, które w końcu uderzyły pięścią w stół, a za chwilę te pięści mogą uderzyć w co innego, bardziej miękkiego. 


  • -3

#5384

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6642
  • Tematów: 769
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale bełkot! Proste dwa pytania, a kolega zamotał się jak mucha w butelce po piwie. Kto Tobie kazał się spuszczać nad czymkolwiek? Zrób to w domowym zaciszu, posprzątaj i nie dziel się więcej takimi przemyśleniami.

(...)

Jeżeli nie możecie się odnieść do treści nagrania zaprezentowanego powyżej (1:50 h) z uwagi na nieznajomość języka angielskiego, to służę pomocą i mogę wam przetłumaczyć wypowiedzi osób, które w końcu uderzyły pięścią w stół, a za chwilę te pięści mogą uderzyć w co innego, bardziej miękkiego. 

Wszystko u Ciebie sprowadza się do jednego, a skoro tak, to racz sobie to wepchnąć głębiej niż masz.

Treść nagrania jest nam dobrze znana, a Twoje tłumaczenie pewnie będzie ściągnięte z Tanker Enemy, z obowiązkowo żółtymi literkami. 

Daruj sobie cienki dowcip, bo zaleciało malizną.





#5385

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Tam z dołu poznają nas po perłowobiałej wstędze. którą samolot, kiedy leci na znacznej wysokości, ciągnie za sobą niby ślubny welon panny młodej. Wstrząs spowodowany przelotem szybkiej jak meteor maszyny wywołuje krystalizację pary wodnej zawartej w atmosferze. I oto rozwijamy za sobą smugę pierzastych obłoczków z igieł lodowych. Jeśli warunki sprzyjają powstawaniu chmur, ślad ten będzie rósł powoli, aż urośnie do chmury wieczornej zawieszonej nad polami"

Antoine De Saint-Exupéry, "Pilot Wojenny" 1942

1_1_png_300x300_q85.jpg

2_1_png_300x300_q85.jpg

Tylko przypominam.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych