Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5296

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Ale trolle(Kostyek ,Staniq,Vakowsky) dostają grube tysiące za szerzenie śmieciowej propagandy

 

 

Szkoda, że to tylko kolejne Twoje urojenie, może bym wkońcu pojechał na porządne wakacje.


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 24.06.2014 - 11:37

  • 0

#5297

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja sie dziwie że jeszcze nikt nie zwrócił uwagi na to ze Quintus Maximus wybrał sobie do trollowania tego forum ksywek po rzymskim senatorze Quintusie Fabiusie Maximusie zwanym także "Zwlekaczem" vel Kunktatorem ... A po tym temacie widać pieknie ze co jak co ale zwlekanie to koledze QM wychodzi jak mało co w zyciu. 

 

Spoiler

 

... trolle(Kostyek ,Staniq,Vakowsky) dostają grube tysiące...

 

 

A ja ?? Weź wspomnij o mnie chociaz raz bo mi moi Izraelscy szefowie premie obetną .. ;___; 

 

CHEMTRAILS to zbrodnia ,zaplanowana tak,by wytruć ludzi ,jednocześnie akcja jest tak zaplanowana by ludzie jak najmniej się domyślali co się dzieje .

 

A ludzi przybywa wrecz w tempie wprost proporcjonalnym do wzrostu liczby lotów i "oprysków" ... Ale im plan zagrał, normalnie paluszki lizac. Poza tym fajnie ze na plan którego mało kto ma sie domyślec wybrali najbardziej widoczną i ryzykowna metode jaką tylko sie da.

 

smuga -złożona (z kilku kg pary wodnej na 1km długości) nie może utrzymać się dłużej niż minutę

 

Dlaczego ?? Masz na to jakieś papiery, dowody albo patenty czy po prostu piszesz tak bo tak napisali twoi guru na DI forum ?? 

 

ze smug kond. nie powstaja chmury typu cirrus i podobne twory

 

Z pary wodnej nie powstaje para wodna !!! ............. ok, cool.

 

 

Pomimo setek dowodów przeciwko nim nadal trzymają swoje , bo kasa którą dostają od CIA zaślepiła im mózgil !!!

Rozumiem że to spisek w takim razie CIA ?? Hurra, nareszcie jakieś konkrety.

To teraz przewrotnie sie zapytam : jakim cudem "opryskuje sie" kraje w których CIA nie ma nic do gadania a wrecz przeciwnie jest aktywnie zwalczane jak kazdy inny wywiad obcego mocarstwa ( Rosja, Chiny etc ) ?? 

Czyżby znowu stary dobry "argument" o wszechmocnym CIA które może wszystko ?? Ktos tu sie za dużo filmów naoglądał. 

 


  • 3



#5298

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda że nasz kolega o wielu nickach już się nie udziela, bo nie poznamy odpowiedzi na nasze pytania, a także nie dowiemy się co myśli o tym nagraniu: :)


  • 2

#5299

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Szkoda że nasz kolega o wielu nickach już się nie udziela, bo nie poznamy odpowiedzi na nasze pytania, a także nie dowiemy się co myśli o tym nagraniu: :)

To jest prawdziwa smuga kondensacyjna ,powstała w zimnym powietrzu .Pewnie zniknie za kilkadziesiąt sekund.

Pokaż mi jakkąkolwiek sytuację ,gdy smuga  przerywa się   i pojawia się tak jak na tym filmiku https://www.youtube....h?v=QWE4OFUB9UM

Filmik ma przedstawiać jak samolot ląduje lub startuje w silnym mrozie.Chce bardzo wiedzieć czy nagle zmienią się warunki atmosferyczne w ciągu kilku sekund :...:

PS

Wszyscy co nazywają mnie Quintusem Maximusem :wtf:  ,no i że jestem rzekomo nim powinni dostać Banana


Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 30.06.2014 - 13:16

  • -1

#5300

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Chce bardzo wiedzieć czy nagle zmienią się warunki atmosferyczne w ciągu kilku sekund :...:

 

Nie wiem czy się orientujesz, ale samoloty latają całkiem szybko. Prędkość przelotowa samolotu pasażerskego to ok. 900 km/h czyli jakieś 250m na sekundę, więc w ciągu tych twoich "kilku sekund" samolot może przelecieć kilometr i więcej. Naprawdę myślisz, że na takim dystansie nie mogą zmienić się warunki atmosferyczne? Jeżeli tak, to polecam się gruntownie nad tym zagadnieniem zastanowić...


  • 0



#5301

Anders.
  • Postów: 97
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Niestety poziom wiedzy i dostępu do niej spada na łeb i na szyje od czasów upadku komunizmu. Książki są drogie, biblioteki zamykane albo wypełnione przestarzałym już materiałem, ludzie pracują nadgodziny i nie mają czasu by się czegoś nauczyć - to wszystko musi skutkować w wiarą w kolejne gusła. A że żyjemy w takich warunkach jakich żyjemy to zamiast diabłów w lesie są diabły na niebie.


  • 0

#5302

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę że nasz Aniołek jest trochę w plecy z informacjami ta temat czasu jaki smugi pozostają na niebie. Dzisiaj wbiłem się na DI. i znalazłem taką perełkę 

 

Uważna obserwacja tych maszyn i rozsypywanego z nich paskudztwa pozwala stwierdzić, że rozmiar cząstek uległ znacznemu zmniejszeniu. Dawniej smugi te rozpraszały się po kilkudziesięciu minutach, nawet po 200, obecnie rozmywają się po ok. 5 minutach. Jest to dowodem bezpośrednim na stosowanie nanocząsteczek do rozpylania. Niejednokrotnie widzimy 3-4 samoloty latające jednocześnie i kreślące te złowrogie krzyże w kształcie litery X. Dzisiaj już wiemy, że nad naszym niebem latają samoloty wypożyczone z Ukrainy, a środki do obsypywania dostarcza Ciech SA. Muszą robić interes, nieprawdaż? Oczywiście oficjalnie żaden z aktorów grających rolę polityków nie zabiera w tym temacie głosu. Świadczy to o dobrej tresurze na odpowiednich szkoleniach, o których czasami informuje prasa pod pretekstem skandali.

 Widocznie czas trwania smug był solą w oku chemoludków Wprawdzie cytat pochodzi ze zmian na ziemi ale znalazłem go na DI więc stąd link

http://davidicke.pl/...-t113-4260.html tekst jest w poście @tigeroo9 z 22 cze 2014, 9:38

 Najbardziej ubawiło mnie : "kreślące te złowrogie krzyże w kształcie litery X"  W życiu nie widziałem krzyża w kształcie litery x  :wtf:


  • 0



#5303

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najbardziej ubawiło mnie : "kreślące te złowrogie krzyże w kształcie litery X"  W życiu nie widziałem krzyża w kształcie litery x

 

 

A flaga Szkocji? Albo bizantyjski sztandar? To tak abstrahując...


  • 0

#5304

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 


Równie dobrze mogę wycelować palcem w niebo i nakręcić identyczny film.

 

 

Ty się nie śmiej. Na wiadomym forum czytałem kiedyś post osoby która siłą myśli "znikała" chmury.

 

http://davidicke.pl/...hmur-t7047.html

 

Można tak robić :należy się skupić na chmurze cumulus ,patrzeć na nią i myśleć pozytywnie ,wymyśleć że chmura ta nie istnieje jest za nią błękit

udawać że się jej nie widzi wtedy zaczyna zanikać .Niestety na chemtrails nie działa

Dzieje się tak za sprawą fal mózgowych ,które w czasie medytacji mogą osiągnąć potężną siłę ,mogącą nawet oczyścić niebo.

Sprawdcie to ,to działa !!!


 

 

Chce bardzo wiedzieć czy nagle zmienią się warunki atmosferyczne w ciągu kilku sekund :...:

 

Nie wiem czy się orientujesz, ale samoloty latają całkiem szybko. Prędkość przelotowa samolotu pasażerskego to ok. 900 km/h czyli jakieś 250m na sekundę, więc w ciągu tych twoich "kilku sekund" samolot może przelecieć kilometr i więcej. Naprawdę myślisz, że na takim dystansie nie mogą zmienić się warunki atmosferyczne? Jeżeli tak, to polecam się gruntownie nad tym zagadnieniem zastanowić...

 

Za bardzo się na tym nie znam ale warunki atmosferyczne sa mało ...eee nie mogę trzeźwo myśleć nie spałem od 20 godzin ,Jutro jak się wyśpię to ci  odpowiem.


Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 01.07.2014 - 00:54

  • 1

#5305

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Dzieje się tak za sprawą fal mózgowych ,które w czasie medytacji mogą osiągnąć potężną siłę ,mogącą nawet oczyścić niebo.

Sprawdcie to ,to działa !!!

Rozumiem, że mikrofalówki też nie używasz, bo masz silę medytacji?

Myślę, że to zdanie ostatecznie pokazało z kim rozmawiamy...


  • 0



#5306

John Harper.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Czy aby posądzanie prawie każdego uczestnika tej dyskusji o bycie jakimś Quintusem Maximusem nie jest przejawem jednak lekkiej paranoi coniektórych?

Z Wikipedii znalazłem taką definicję iryzacji na chmurach
Meteorologia
Iryzacja na chmurach

Na chmurach obserwuje się niekiedy ,krótkotrwałe zjawisko powstawania układów pastelowych barw przeważnie zielonych i różowych, które nazywane jest iryzacją. Barwy te bywają niekiedy pomieszane, przypominające błyszczącą masę perłową, niekiedy zaś w postaci smug równoległych do brzegów chmur. Zjawisko iryzacji chmur jest tego samego pochodzenia, co wieńce, czyli powstają wskutek dyfrakcji światła. Występuje na chmurach Altocumulus lenticularis, rzadziej na Cumulus, Cirrocumulus i Stratocumulus.


I pytanie, czy nanagraniu poniżej widzimy taką krótkotrwałą iryzację na chmurach, czy jednak te bardzo dziwnie wyglądające chmury mają w sobie coś chemicznego?
https://www.youtube....SXEnAnMw0#t=123
Co to są za chmury? Wyglądają przerażająco! Odruch wymiotny jak się na to patrzy. To nie są naturalne chmury.
  • 0

#5307

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up:

I pytanie, czy nanagraniu poniżej widzimy taką krótkotrwałą iryzację na chmurach, czy jednak te bardzo dziwnie wyglądające chmury mają w sobie coś chemicznego?
https://www.youtube....SXEnAnMw0#t=123
Co to są za chmury? Wyglądają przerażająco! Odruch wymiotny jak się na to patrzy. To nie są naturalne chmury.

Chmury piętra wysokiego. Wyglądają mi na cirrusy lub wyjątkowo gęste cirrostratusy, ale głowy nie dam sobie za to uciąć. Ten półokrągły ślad to smuga kondensacyjna zawiana przez wiatr.

Muszę przyznać, że niebo piękne, a zwłaszcza tęcze - są jak z bajki.


  • 0



#5308

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@up:

I pytanie, czy nanagraniu poniżej widzimy taką krótkotrwałą iryzację na chmurach, czy jednak te bardzo dziwnie wyglądające chmury mają w sobie coś chemicznego?
https://www.youtube....SXEnAnMw0#t=123
Co to są za chmury? Wyglądają przerażająco! Odruch wymiotny jak się na to patrzy. To nie są naturalne chmury.

Chmury piętra wysokiego. Wyglądają mi na cirrusy lub wyjątkowo gęste cirrostratusy, ale głowy nie dam sobie za to uciąć. Ten półokrągły ślad to smuga kondensacyjna zawiana przez wiatr.
Muszę przyznać, że niebo piękne, a zwłaszcza tęcze - są jak z bajki.

 

Wygląda to na chmurę z metali ponieważ ,mają srebrno-szary kolor,nie biały jak wszystkie normalne chmury,
W Ameryce jawnie opryskuje się ludzi .

Dwa samoloty lecą wokół siebie i wypuszczają aerozole z których robią się owe chmury ,,cirrusowate''.
Proszę by jakiś forumowy ,,specjalista'' wytłumaczył to .Lecz żeby nikt nie mówił że to samoloty akrobacyjne ,gdyż to wojskowe odrzutowce ani manewry wojskowe-filmik nagrany w mieście(San Diego) ( jak wiadomo nad miastami nie można wykonywać ćwiczeń wojskowych ),czy że warunki atmosferyczne nagle
zmieniają się przed jednym i drugim samolotem na przemian . :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:

link https://www.youtube....h?v=QSPeK97NNtg


Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 01.07.2014 - 08:42

  • -2

#5309

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak masz burze i chmury są granatowe albo szare to to są te nienormalne z metalem?


  • 0



#5310

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

A jak masz burze i chmury są granatowe albo szare to to są te nienormalne z metalem?

Im grubsza chmura ,tym bardziej jest ciemniejsza jak się patrzy z ziemii ,gdyż promienie słoneczne są pochłaniane przez chmurę .Ale cienki cirrus powinien być bielutki

jak kryształki lodu z których jest zbudowany,nie szary jak metal.


Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 01.07.2014 - 08:59

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych