Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Please log in to reply
7693 replies to this topic

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5281

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aniołku-ile można Cię prosić o wiarygodne uwierzytelnienie przedstawianych przez Ciebie "faktów"????
Po raz kolejny proszę o fotki tych nitek w deszczówce...
Proszę o fotki wykonane osobiście przez Ciebie.
PS.niestety pisząc na tablecie nie mam możliwości podkreślenia,wyboldowania pewnych słów i użycia emotikonek...a aż się o to prosi...

Użytkownik Magda72 edytował ten post 20.06.2014 - 12:08

  • 0



#5282

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


planes-bigger-whanuapai.jpg

 

Ja sie dalej zastanawiam co dziwnego jest na tym zdjęciu...?


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 20.06.2014 - 12:08

  • 0



#5283

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozpylacze na lotnisku wojskowym położonym na Hawajach
planes-bigger-whanuapai.jpg


Hehehe, co to są "rozpylacze" ? Pewnie miałeś na myśli samoloty którymi coś się rozpyla ? Powiedz mi, jak rozpoznałeś że akurat te samoloty to "rozpylacze" ? Ja tu widzę zwyczajnego Boeinga B757 oraz B767. Jak już chciałeś zabłysnąć to mogłeś pokazać lotnisko wojskowe Pearl Harbor, na którym stoją wojskowe maszyny typu C17 Globemaster, cysterny do tankowania KC135, Herkulesy C130, C5 Galaxy itp...

Zobacz:
https://www.google.p...5c3e404823348ee
https://www.google.p...5c3e404823348ee
https://www.google.p...5c3e404823348ee
https://www.google.p...5c3e404823348ee

A tu masz więcej "rozpylaczy", nawet podpisanych na kadłubach :) hehehehe
https://www.google.p...5c3e404823348ee

https://www.google.p...5c3e404823348ee

 

Znalezione w sieci zdjęcie samolotu z kilkudziesięciokrotnym powiększeniu.Widac wypustki do wyrzutu chemii
fueldumping1.jpg


To zdjęcie przedstawia testowy lot E-6 Mercury na bazie Boeinga B707. Modyfikacja tego samolotu polegała na przekonstruowaniu dysz do zrzutu paliwa. Na zdjęciu jest symulowany zrzut paliwa, lecz do testu była użyta tylko woda.

Znalezione w sieci zdjęcie samolotu z kilkudziesięciokrotnym powiększeniu.Widac wypustki do wyrzutu chemii


Tu masz jeszcze większe powiększenie i pokaż mi "wypustki" do zrzutu chemii, ok ?
http://imgbox.com/ablwwE20

Użytkownik Kostek edytował ten post 20.06.2014 - 12:18

  • 4

#5284

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Do Aniołka i jemu podobnych i tak nic nie dotrze...to chyba jakaś dysfunkcja mózgu...
Możemy napisać jeszcze setki postów udowadniając bzdurę tych fotek i wpisów zamieszczanych przez chemoludków...
Aniolku w bla,bla nikt nie uwierzy...
Gdzie te Twoje fotki?
  • 0



#5285

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do Aniołka i jemu podobnych i tak nic nie dotrze...to chyba jakaś dysfunkcja mózgu...
Możemy napisać jeszcze setki postów udowadniając bzdurę tych fotek i wpisów zamieszczanych przez chemoludków...
Aniolku w bla,bla nikt nie uwierzy...
Gdzie te Twoje fotki?


Ja już to wcześniej pisałem, On CHCE w to wierzyć i widać że go od tego nie odciągniemy.
To coś podobnego jak z wierzącymi w Potwora Spaghetti, wiadomo że go nie ma a wyznawcy są.
  • 0



#5286

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


 

Następny na celowniku  mafii zwanej rządem USA jest Edward Snowden.Kolejny który ujawnił prawdę o chemtrails przed opinią publiczną

http://niewiarygodne...,wiadomosc.html

 

Naprawdę żałosne robi się czytanie takich tekstów po raz któryś...

Kilkadziesiat stron temu była o tym mowa - Snowden nigdy niczego takiego nie mówił ani nie robił, był to wymysł satyrycznego portalu internetowego w stylu naszego Faktu.

 

 

Fakt to przy tym rzetelne źródło informacji

 

http://www.chronicle...hind-chemtrails

 

http://www.chronicle...ertakes-bitcoin

 

http://www.chronicle...lent-videogames

 

Niektóre chemoludki nawet zdają sobie z tego sprawę, i po tym jak okazało się, że źródłem informacji jest "Internet Chronicle" to z większości stron poświęconych chemtrails zniknęły artykuły dotyczące "rewelacji" Snowdena.

 

Nawet chemtrailsowym facebooku pojawił się taki post

https://www.facebook...&id=12282631069

 

Wystarczy spojrzeć tylko na daty artykułu na Chronicles i w reszcie portali. Od razu widać co było pierwsze.

 

Mam wrażenie, że twardogłowe chemoludki nawet jak już będą wiedzieć, że popełniły błąd, to dalej będą szły w zaparte byle by tylko nie przyznać w czymś racji przeciwnikom tej teorii. Czy przyznanie, że ktoś sobie z nich zrobił jaja obaliło by definitywnie ich teorię? Oczywiście, że nie. Jest tyle powodów by uznać tą teorię za absurdalną, że akurat "rewelacje" Snowdena są tylko przykładem jak bezmyślnie chemoludki łykają wszelkie informacje znalezione w Internetach. Nie sprawdzając ich, nie weryfikując i nawet nie zastanawiając się czy mają sens. I może tego się boją. Lepiej iść w zaparte. No i taki dowód może kogoś przekona.

W sumie to takich ich pseudo dowodów jest masa. Zobaczy taki zdjęcie samolotu gaśniczego i już się cieszy, że ma niezbity dowód. Zobaczy tajemnicze beczki z testowego Airbusa i już się trzęsie w ekstazie.

 

Pokaż takiemu okładkę z Times'a z okresu II Wojny Światowej na którym widać długotrwałe smugi, film z lecących na Berlin bombowców za którymi widać smugi, to zacznie przebąkiwać coś o oszustwie, fotomontażach, a w ogóle to zdjęcia są nieistotne, bo nie widać na nich czy smuga po chwili się rozwiała. A potem radośnie sam wkleja zdjęcia smug z "chemolotów"

 

No i jeszcze jedna sprawa. Czy jest jakiś meteorolog, który jest zdziwiony smugami za samolotem? Przecież co jak co, ale chyba wszyscy meteorolodzy by zauważyli smugi, które nagle w okolicach lat 90 zaczęły by pokazywać się na niebie.


  • 1

#5287

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Do Aniołka i jemu podobnych i tak nic nie dotrze...to chyba jakaś dysfunkcja mózgu...
Możemy napisać jeszcze setki postów udowadniając bzdurę tych fotek i wpisów zamieszczanych przez chemoludków...
Aniolku w bla,bla nikt nie uwierzy...
Gdzie te Twoje fotki?

 

Napisalem o tym 5-6 stron temu, ten człowiek ma problemy natury psychologicznej. A ta niby fotka z dyszami, śmiałem się na podłodze. Kostek wszystko pięknie obnażył. I Znowu potwierdza się to co mówiłem (5-6stron temu). Ten człoiwiek ma problemy powinniśmy mu jakoś pomóc, ma ktoś jakiś pomysł?


  • 0

#5288

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@ 

Mam kilka pomysłów, ale jeden z nich nie może być zrealizowany ze względu na regulamin.

Najlepszym rozwiązaniem jest, aby moderacja zaczęła wymagać potwierdzenia słów pisanych za pomocą dowodów, a nie tylko twierdzeń. Jeżeli zaczniemy tego wymagać, niuniek nie będzie miał wyjścia, albo poda dowód, albo zamilknie. Jeżeli będzie dalej wypisywał bzdury, należy to potraktować jako prowokację i celowe wprowadzanie czytelników w błąd, oraz sianie niepokojów społecznych na portalu. 

Innym rozwiązaniem jest zamknięcie tematu, a ew. nowe wątki do zgłoszenia i rozpatrzenia przez moderatora, oraz brak zgody na otwieranie tematów o identycznej tematyce (zapobieganie sztuczkom).

Nie ma wykładni regulaminu, więc Wasza interpretacja jest Waszym odczuciem. Moderator może mieć inne zdanie, ale Wy również. Poza tym, na decyzję moderatora każdemu przysługuje prawo do odwołania, a przy lawinie raportów, głos ludu może przeważyć. Używajcie przycisku "raportuj", jeżeli uważacie, że regulamin został naruszony, ale rozsądnie.





#5289

dziewoja.
  • Postów: 32
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem czy wiecie, ale to cecha schizofreników (bez obrazy dla nikogo), że myślą że istnieją jakieś spiski przeciwko nim. Jedna kobieta mając schizofrenię, może uważać że mąż ją zdradza, szef chce zwolnić, a rodzice wydziedziczyć, nie mając żadnych dowodów. Inny mężczyzna mający schizofrenię albo choć mniejsze urojenia, będzie traktował chemtrails i nwo śmiertelnie poważnie.


  • 0

#5290

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

nie wiem czy wiecie, ale to cecha schizofreników (bez obrazy dla nikogo), że myślą że istnieją jakieś spiski przeciwko nim. Jedna kobieta mając schizofrenię, może uważać że mąż ją zdradza, szef chce zwolnić, a rodzice wydziedziczyć, nie mając żadnych dowodów. Inny mężczyzna mający schizofrenię albo choć mniejsze urojenia, będzie traktował chemtrails i nwo śmiertelnie poważnie.

CHEMTRAILS to zbrodnia ,zaplanowana tak,by wytruć ludzi ,jednocześnie akcja jest tak zaplanowana by ludzie jak najmniej się domyślali co się dzieje .

Smugi chemiczne są łudząco podobne do smug kondensacyjne,choć różnią się znacznie: smuga -złożona (z kilku kg pary wodnej na 1km długości) nie może utrzymać się dłużej niż minutę ze smug kond. nie powstaja chmury typu cirrus i podobne twory

Nie może w żadnym przypadku być że smuga kond.nagle się przerwie za samolotem bo nagle zmieniły się warunki atmosferyczne : http://www.youtube.c...h?v=NfhEtAH0sYA  Ale trolle wiedzą swoje  . Jeden  troll(Kostek) z tego forum napisał o smudze iryzacyjnej-zmyślonego przez niego pojęciu... Które nigdzie nie istnieje

samemu to sobie wymyslił,by ogłupiać .

 Nie jestem schizofrenikiem tylko człowiekiem chcącym ukazać ukryte wytrucie przyrody i ludzi .Ale trolle(Kostyek ,Staniq,Vakowsky) dostają grube tysiące za szerzenie śmieciowej propagandy

Pomimo setek dowodów przeciwko nim nadal trzymają swoje , bo kasa którą dostają od CIA zaślepiła im mózgil !!!

 

 

nie wiem czy wiecie, ale to cecha schizofreników (bez obrazy dla nikogo), że myślą że istnieją jakieś spiski przeciwko nim. Jedna kobieta mając schizofrenię, może uważać że mąż ją zdradza, szef chce zwolnić, a rodzice wydziedziczyć, nie mając żadnych dowodów. Inny mężczyzna mający schizofrenię albo choć mniejsze urojenia, będzie traktował chemtrails i nwo śmiertelnie poważnie.

CHEMTRAILS to zbrodnia ,zaplanowana tak,by wytruć ludzi ,jednocześnie akcja jest tak zaplanowana by ludzie jak najmniej się domyślali co się dzieje .

Smugi chemiczne są łudząco podobne do smug kondensacyjne,choć różnią się znacznie: smuga -złożona (z kilku kg pary wodnej na 1km długości) nie może utrzymać się dłużej niż minutę ze smug kond. nie powstaja chmury typu cirrus i podobne twory

Nie może w żadnym przypadku być że smuga kond.nagle się przerwie za samolotem bo nagle zmieniły się warunki atmosferyczne : http://www.youtube.c...h?v=NfhEtAH0sYA  Ale trolle wiedzą swoje  . Jeden  troll(Kostek) z tego forum napisał o smudze iryzacyjnej-zmyślonego przez niego pojęciu... Które nigdzie nie istnieje

samemu to sobie wymyslił,by ogłupiać .

 Nie jestem schizofrenikiem tylko człowiekiem chcącym ukazać ukryte wytrucie przyrody i ludzi .Ale trolle(Kostyek ,Staniq,Vakowsky) dostają grube tysiące za szerzenie śmieciowej propagandy

Pomimo setek dowodów przeciwko nim nadal trzymają swoje , bo kasa którą dostają od CIA zaślepiła im mózgil !!!

 

 

Edit

Minęła minuta już się trolle pojawili

Ludzie którzy przeglądacie tą stronę,załóżcie konta i zbierajcie dowody na potwierdzenie chemtrails !!!

 

 

obraza2.gif

 

Kolego, ochłoń troszkę, bo się zapędziłeś mocno.

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 22.06.2014 - 20:49

  • -9

#5291

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Spytam się po raz kolejny, ale i tak pewnie konkretnej odpowiedzi nie uzyskam.

Dlaczego za samolotem nie ma prawa powstać długotrwała smuga? 

Dlaczego meteorolodzy nie podnoszą krzyku na widok smug, a jedynie grupa ludzi budujących chembustery i orgonity, która o zjawiskach zachodzących w atmosferze nie ma bladego pojęcia?

Smuga za samolotem może przerwać się i pojawić się dalej, tak jak i między chmurami są przerwy.


  • 3

#5292

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście pierwsza cześć postu to znów ta sama paplanina, która każdy zna. Druga część to natomiast nic innego jak brak argumentów i najazd na innych.

Jak widac nie ma co spodziewać się jakieś kulturalnej i stojacej na wysokim poziomie rozmowy z chemoludkami ^^


  • 1



#5293

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... trolle(Kostyek ,Staniq,Vakowsky) dostają grube tysiące za szerzenie śmieciowej propagandy
Pomimo setek dowodów przeciwko nim nadal trzymają swoje , bo kasa którą dostają od CIA zaślepiła im mózgil

No to teraz przesadziłeś bo to co napisałeś nie tylko jest śmieszne ale jest też publicznym pomówieniem i jako takie podlega pod art.212 KK.
Forum to nie rynsztok w który można wylewać swoje chore przemyślenia ,obrażając przy tym ludzi którzy ośmielili się nie zgodzić z Twoim zdaniem....
Zamiast płodzić kolejne tego typu posty zrób te fotki deszczówki z nitkami.... lub zamilknij....

Użytkownik Magda72 edytował ten post 22.06.2014 - 17:26

  • 0



#5294

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... trolle(Kostyek ,Staniq,Vakowsky) dostają grube tysiące...

No cóż, skoro tak daleko sięgasz, poproszę dowody. Jeżeli nie pokażesz ich publicznie, możesz pożegnać się z możliwością wypowiedzi na jakiś czas, bo raporcik właśnie idzie. Poza tym, za grube tysiące, to każdy chciałby pisać na forum i jeżeli trafię na taką okazję, zamierzam z niej skorzystać.

Co do Twoich wypocin, nie potrafisz udowodnić żadnej swojej tezy, a postępujesz zgodnie ze znanym nam wcześniej scenariuszem. Koniec Twój będzie prawdopodobnie taki jak zawsze. Swoje pustogłowie przelewasz w literki, nawet już nie bardzo kontrolując co piszesz.

 

edit: oczywiście, żądam przeprosin.


Użytkownik Staniq edytował ten post 22.06.2014 - 17:57




#5295

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Anioł...
Ja również żądam przeprosin za bezpodstawne wyzywanie mnie od trolli. Nie odpowiedziałeś na ani jedno pytanie które zadałem, zwyczajnie mój post zlałeś.

Do twojej wiadomości, Iryzacja to nie wymyślony termin przeze mnie. To zjawisko występuje w różnych formach, także na chmurach a smuga kondensacyjna to normalna chmura.

W dalszym ciągu czekam na odpowiedzi na moje pytania, zwłaszcza dotyczące zdjęcia które wstawiłem.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych