Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#241

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zagaroth, tak z ciekawości spytam, czy naukowców opisujących od 60 lat wyniki swoich badań nad tym, co nazywasz "chemtrailsami", też uważasz za kłamców?
  • 0



#242 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Lynx zwykłeś dobierać sobie "swoich" naukowców.
Zagaroth, uważaj bo ten Pan ma dziwny nawyk do przekręcania i do nad interpretowania cudzych wypowiedzi, a także do manipulowania nimi.Nie daj się wkręcać.

Użytkownik Muhad edytował ten post 18.05.2010 - 17:54

  • -1

#243

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O, witaj, Muhad. Jakże się cieszę :-) Widzę, że wróciłeś do propagowania pustosłowia. Może pokażesz koledze Zagarothowi tych "innych" naukowców?
  • 0



#244

songohan.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lynx to jednak nie kpina! to raczej metodyka działań.

Jakich dowodów nie ma chemtrails?
Twardych, nie budzących wątpliwości, przekonujących.


Na zdecydowaną wiekszość tematów poruszanych na forum nie ma twardych dowodów - przynajmniej nie dla wszystkich. O to właśnie chodzi, że to w konspiracji się dzieje, jak wiele innych spraw. Gdyby nie konspiracja to w ogóle takie fora nie byłyby potrzebne. Dzieci w szkole by się uczyły o prawdziwej naturze rzeczywistości.

Cytat
mam halucynacje i tysiące innych na świecie również?
Nie. To, co widzisz na niebie i nazywasz "chemtrailsami", to zwykłe smugi kondensacyjne.


W przeciwieństwie do ciebie potrafie rozróżniać smugi kondensacyjne od chemicznych. Nie raz widziałem oba rodzaje smug jednoczesnie na niebie i różnica jest gołym okiem zauważalna, bo te pierwsze wyparowują a drugie się rozłażą.

Cytat
najbliższe maximum bedzie znacznie potężniejsze od tego z 2001
Chętnie o tym z tobą pogadam w 2013 roku :-)


Możemy pogadać, ale w innym stanie świadomości bo w tym nic nie rozumiesz.

kończe dyskusje w tym temacie, moje zdanie na temat chemtrails juz znacie. Wszystkiego dobrego.
  • 0

#245

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad, dziękuję. Wiedziałem, że można na ciebie liczyć :-)

Nie raz widziałem oba rodzaje smug jednoczesnie na niebie i różnica jest gołym okiem zauważalna, bo te pierwsze wyparowują a drugie się rozłażą.

Tydzień temu podałem odnośnik do tego artykułu z 1972 roku, który całkowicie obala twoje stwierdzenie. Smugi kondensacyjne mogą utrzymywać się godzinami i rozlewać po niebie tworząc chmury typu cirrus.

Użytkownik Lynx edytował ten post 18.05.2010 - 18:12

  • 0



#246 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak, wszystko jest zdrowe, nic nam nie grozi, a świat jest piękny, pełen miłości wobec bliźniego swego. Wolny jest także od hipokryzji, cynizmu i despotycznych zuchwalców.
  • -1

#247

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, wszystko jest zdrowe, nic nam nie grozi, a świat jest piękny, pełen miłości wobec bliźniego swego. Wolny jest także od hipokryzji, cynizmu i despotycznych zuchwalców.


Ten w którym ja żyję , tak . Czasem tylko trafi się ktoś irytujący , ale to on ma problem a nie ja . Co do zdrowia , nic nigdy nie było do końca zdrowe , gdyż wszystko niewłaściwie stosowane , zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu . Dotychczas nie przekonał mnie nikt ,ze ktoś rozsiewa wspomniane wcześniej "gówno" za pomocą samolotów . Co więcej , moje prośby o dowody , nagradzane były filmikami z facetami mówiącymi o duchowej odnowie , lub dającymi wykład na temat stanu ich świadomości , lub nieświadomości , co nie ma związku z chemitrails żadnego . Ale to nie przeszkadza zwolennikom trucia twierdzić , ze "to" są właśnie dowody . Obserwacja z ziemi nic nie da , opracowania naukowe na temat powstawania smug kondensacyjnych są dowodem . Obalić to może tylko badanie bezpośrednie podejrzanych smug , gdzie materiał dowodowy musiałby być zebrany w powietrzu . Pytanie brzmi : dlaczego nikt tego nie wykonał ? Może wykonał , tylko wyniki badan wam nie pasują do waszej teorii ; mogą rozsypać tą misterną układankę ? Poza tym , badanie chmur i smug jest częścią nauki potrzebnej lotnictwu , meteorologii i nauk pokrewnych . Nie wydaje mi się , aby komuś coś takiego prześliznęło się w rutynowych próbkach , a takowe na pewno są gdzieś przez kogoś pobierane . Powtarzam raz jeszcze - zbyt grubymi nićmi to jest szyte .



#248

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widzę, że temat żyje. Całe szczęście, bo ta sprawa MUSI zostać wyjaśniona. Takiego przekrętu w Polsce jeszcze chyba nie było.

Widzę paru nowych użytkowników zatroskanych o nasz los, którzy nie dają się zwieść tutejszym manipulatorom.

Widze naszych kochanych manipulatorów Lynx, mariush, Aquila... kto jak nie wy - etatowi zaprzeczacze i ogłupiacze - mógł zaprzeczyć temu co wszyscy widzimy na niebie.

staniq

Nie wydaje mi się , aby komuś coś takiego prześliznęło się w rutynowych próbkach , a takowe na pewno są gdzieś przez kogoś pobierane .

No z pewnością, już widzę jak w jakiejś próbce okaże się że jest o dużo za dużo np. baru, to ktokolwiek cokolwiek coś z tym zrobi. W spisku jak widać uczestniczy rzesza ludzi na przeróżnych szczeblach - od partii rządzącej, po samorządy, inspekcje, dziennikarzy, zwykłych, młodych, wynajętych do ogłupiania innych ludzi. Ktoś tu wspomniał, że chce to zgłosić na Policję :D Powodzenia chłopie! Zostaniesz wyśmiany! To spisek większy niż się nam wszystkim wydaje, a sądząc po aktywności manipulatorów - tych samych co w temacie o 11 września - jego autorem jest ta sama ekipa odpowiedzialna za 911. A nasza kochana rządząca partia ... wyszło szydło z wora.

Obserwacja z ziemi nic nie da , opracowania naukowe na temat powstawania smug kondensacyjnych są dowodem . Obalić to może tylko badanie bezpośrednie podejrzanych smug , gdzie materiał dowodowy musiałby być zebrany w powietrzu .

No to d....! To co widzimy WSZYSCY jak jeden mąż (nie mówię tu o wynajętych młodych manipulatorkach, którzy próbują wmówić nam przeróżne historie) nie jest żadnym dowodem w sprawie. Potrzebne są dowody zebrane w powietrzu! Ma ktoś samolot może? Ja mam słoiczek, polecimy, zbierzemy do słoiczka, zbadamy u mnie w domu pod mikroskopem.... Sprawa musi zostać jak najszybciej wyjaśniona, a odpowiedzialni za to masowe nas otruwanie pociągnięci do odpowiedzialności.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 19.05.2010 - 13:12

  • 3

#249

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gadać to można sobie dużo... ale przekonujących dowodów ciągle brak ;D
Czy wszyscy są w spisku, wszystkie laboratoria, wszyscy naukowcy? :D Ciężko jest nie wyśmiać takiej tezy....
  • 0

#250

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widze naszych kochanych manipulatorów Lynx, mariush, Aquila... kto jak nie wy - etatowi zaprzeczacze i ogłupiacze - mógł zaprzeczyć temu co wszyscy widzimy na niebie.

Dobry początek, prawie jak u Hitchcocka, a potem zamiast rozwinięcia ostrej tezy - lipa... A już miałem nadzieję, że ktoś w końcu przedstawi jakiekolwiek dowody na zmowę sceptyków, fałszowanie dowodów i manipulowanie danymi. Że podważy wyniki wieloletnich badań nad smugami kondensacyjnymi i dowiedzie, że "chemtrailsy" tak naprawdę różnią się od zwykłych smug typu persistent contrails.

Zamiast tego Quintus ostantacyjnie zatkał sobie uszy, krzycząc że wszyscy, oprócz wierzących w "chemtraisly", są spiskowcami i że on nie da sobie wmówić niczego innego. To się nazywa umysł otwarty. Na przestrzał.

Użytkownik Lynx edytował ten post 19.05.2010 - 13:38

  • 0



#251

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Palmaero - wygląda na to , ze wszyscy w tym biorą udział . Maximus Quintus ( sorki - odwrotnie) pewnie wysunie tezę , ze on sam tez , tylko jeszcze o tym nie wie . Quintus rozrzuca inwektywy na prawo i lewo , jak wspomniane wcześniej "gówno " po niebie ; bez dowodów , tak tylko dla zasady...
Błysnąć nawet nie próbuje jakimś mądrym linkiem - za lub przeciw - ...tak chociażby dla zasady.



#252 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ten w którym ja żyję , tak . Czasem tylko trafi się ktoś irytujący , ale to on ma problem a nie ja . Co do zdrowia , nic nigdy nie było do końca zdrowe , gdyż wszystko niewłaściwie stosowane , zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu . Dotychczas nie przekonał mnie nikt ,ze ktoś rozsiewa wspomniane wcześniej "gówno" za pomocą samolotów . Co więcej , moje prośby o dowody , nagradzane były filmikami z facetami mówiącymi o duchowej odnowie , lub dającymi wykład na temat stanu ich świadomości , lub nieświadomości , co nie ma związku z chemitrails żadnego . Ale to nie przeszkadza zwolennikom trucia twierdzić , ze "to" są właśnie dowody . Obserwacja z ziemi nic nie da , opracowania naukowe na temat powstawania smug kondensacyjnych są dowodem . Obalić to może tylko badanie bezpośrednie podejrzanych smug , gdzie materiał dowodowy musiałby być zebrany w powietrzu . Pytanie brzmi : dlaczego nikt tego nie wykonał ? Może wykonał , tylko wyniki badan wam nie pasują do waszej teorii ; mogą rozsypać tą misterną układankę ? Poza tym , badanie chmur i smug jest częścią nauki potrzebnej lotnictwu , meteorologii i nauk pokrewnych . Nie wydaje mi się , aby komuś coś takiego prześliznęło się w rutynowych próbkach , a takowe na pewno są gdzieś przez kogoś pobierane . Powtarzam raz jeszcze - zbyt grubymi nićmi to jest szyte .



A może to lepiej dla Ciebie, że żyjesz w świecie fantasy? Podobno zakładanie masek i wpasowywanie się w tło jest bezpieczne, ale i odwzorowuje tym samym charakter słabego i wystraszonego człowieka. Ciekawe uogólnienia i generalizacje stosujesz. Lanie wody, inaczej rzekłszy. A jakich dowodów Panie Janie się spodziewasz w internecie? Dowodów oczekujesz...ciekawe. Dowodów to i nawet politycy nie mogą się niektórzy doprosić, bo co rusz ktoś coś utajnia. Wy to żyjecie w świecie, gdzie jest miłość, wspaniały kościół niosący pomoc wszystkim biednym i uciemiężonym, i w świecie w którym źródłem zła są terroryści i nie wypada nawet myśleć, że tu wszystko kręci się wokół kasy i władzy. Oczywiście też można czuć się bezpiecznym, bo przecież światowe władze nie chcą z nas zrobić niewolników (już nimi jesteśmy- niewolnikami terroryzmu ekonomicznego). Każdy tylko zapier...a po kasę , jak te mrówki i nie ma nawet czasu ani siły pomyśleć nad swoim zidiociałym życiem...bo trza rodzinę wyżywić. No fakt, tu nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. Przyjmijmy życie takim jakim jest. Nie zastanawiajmy się nad tym, co cwaniacy w garniturach zrobią kolejnym razem albo jakie są ich plany. Zamiast tego kupmy sobie nowe auto, zróbmy dzieciaka, potem dajmy sobie wczepić chipy do dowodów, jak w USA, zjednoczmy państwa, a potem kontynenty, podstawmy pod jedne prawo, by mieć absolutną władzę. Zagarnijmy cały ziemski dobrobyt... Dajmy ludziom ułudę życia.
  • 2

#253

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad , jestem rozczarowany Twoimi - pozwolisz - uogólnieniami i bezsprzeczną generalizacją . Tak poza kościołem , mój świat to faktycznie fantasy dla kogoś , kto widzi zagrożenie nawet w zupie mlecznej . Co gorsze , wiem nawet co mnie truje , nikotyna, alkohol, E 222 , E159, witamina C , w zasadzie multiwitamina - po co wymieniać je wszystkie , kupa sąsiada , mocz rozwielitki , i pierdnięcie konia patrolu straży miejskiej - o samej straży nie wspominając . Nie próbuję badać nieba wzrokowo ani nie dowiem się co Oni knują . Pytam o dowody "za" , bo "przeciw" , jak widzisz można znaleźć ,tylko trzeba ich poszukać . Co do terroryzmu ekonomicznego ( admin - sorki za oftopa) , dopóki nie będziesz miał kilku milionów na drobne wydatki , ten kto ma więcej od Ciebie , będzie krwiopijcą który Cie wykorzystuje - biedaczysko . Dobre zadatki na walczącego socjalistę w Tobie drzemią . Aż dziw bierze , jak w takim stresie możesz żyć... Spójrz na swoją maksymę - ja tak mam , odczuwam szczęście , i nie jest to po wcześniej wspomnianych grzybkach . Chciałbym zobaczyć dowody "za" na tym forum , a nie tylko obrzucanie się błotem . Wolność wypowiedzi to nie jest przyzwolenie na wyzwiska (choć delikatne w formie - ale "manipulator"? ), tylko na wyrażenie swojego zdania . Tak ,tak bronie Lynx'a , bo ma podobne zdanie do mojego . W " laniu wody " - kapelusze z głów - jesteś lepszy , nie powiedziałeś nic , aż tyle mówiąc .



#254

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Staniq spodziewales sie czegos wiecej od Muhada??? Na jego ponad 5000 postow moze kilka bylo merytorycznych i zawierajacych cos wiecej od "to wszystko klamstwa, nie poznacie prawdy, obudzcie sie... i inne w tym stylu". 

Co do reszty wiernych wyznawcow chemtrails i samego M. to musimy sie pogodzic z faktem, ze czesc ludzi czerpie satysfakcje z chodzeniu caly dzien w masce gazowej, chodowaniu wlasnych marchewek w schronie przeciwatomowym... pisaniu, ze globalizacja jest beee bo, bo, bo... taka jest i koniec... :)




 


  • 2

#255

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W rzeczy samej... Widać,ze to nie jedyny bardzo Freudowski przypadek . Tak po prawdzie , spodziewałem się czegoś więcej , niestety , facet lubi się bać . No cóż , aby mu zrobić przyjemność , a pozostawić po sobie jednak mile wspomnienie - zrobię - BUUUUUUUUUUUUUJ SIĘ !!!!!!!!
Natomiast zupełnie poważnie , brak nam dalej dowodów , ze to się dzieje . Dotychczasowi uczestnicy dyskusji , popierający tezę rozpylania szkodliwych substancji ,nie dostarczyli nic , poza - nazwijmy to - frywolnymi opiniami wyznawców jakiejś sekty , bo nie miało to nawet znamion wykładu dla laików , a nimi przecież w większości jesteśmy.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych