Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2056

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Są tam, tylko najzwyczajniej w świecie warunki panujące na wysokości na której lecą nie umożliwiają tworzenia smug, przez co nie zwracasz na takie samoloty uwagi i nawet często trudno je dostrzec. A jak smugi się tworzą, to widzisz ślad samolotu którego nawet nie widziałeś.

Co do trollowania to wybacz QM, ale taki zarzut w Twoich ustach brzmi śmiesznie :)
  • 0

#2057

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie, dzustin. Miałem wielokrotnie okazję przez całe, piękne, słoneczne dni obserwować niebo i nie było na nim żadnych samolotów, oprócz tych kilkunastu rejsowych, które zawsze latają w ten sam sposób. Natomiast w dzień, kiedy pojawiają się smugi możemy na niebie przez cały dzień doliczyć się setek samolotów latających i produkujących długie, białe chemiczne pasy. Zwiększony ruch lotniczy w odniesieniu do chemii na niebie to po prostu bzdura. Powiedzmy, że teraz w Polsce mamy podobny ruch lotniczy, co w USA w latach 70. Pokażcie mi zatem zdjęcia z lat 70 (może nawet z 80 lub 90) z USA, na których możemy zobaczyć długie, białe linie na niebie poukładane w kratownice, iksy i inne wzory. Nie pokażecie mi takich zdjęć, bo po prostu wtedy nas nie opryskiwali ;)

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 02.06.2011 - 11:41

  • 0

#2058

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałeś?To masz.

http://www-pm.larc.n...grand.Fig.1.jpg
http://www-pm.larc.n...ravis.Fig.3.jpg

I na dokładkę jeszcze coś,ale znajomość języka angielskiego wymagana,aby zrozumieć zawartość,a nie poprzekręcać logiki artykułu(format pdf).

http://www-pm.larc.n...nsformation.pdf


edit:literki.

Użytkownik Staniq edytował ten post 02.06.2011 - 12:21




#2059

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oj nie QM, to Ty masz mnie przekonać, że w latach 90 nie było smug i teraz są.

Ja stary koń jestem, pamiętam jak na niebie buczały samoloty turbośmigłowe, pamiętam jak zaczynały latać rejsowe odrzutowce i od kiedy pamiętam zostawiały smugi takie jak teraz kondensacyjne.

BTW: Widzę, że kolejna teoria spiskowa do kolekcji w którą wierzysz :) Lubujesz się w wersjach nieoficjalnych ? :)
  • 0

#2060

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chciałeś?To masz.
http://www-pm.larc.n...grand.Fig.1.jpg
http://www-pm.larc.n...ravis.Fig.3.jpg

No proszę cię :) Bierzesz dwa aktualne zdjęcie satelitarne z długimi, białymi pasami chemtrails, stosujesz filtr "czarno-białe" i podpisujesz, że jedno zdjęcie zrobiono w 1977 roku, a drugie w 1987 :) Tak samo jak z tymi zdjęciami z II wojny światowej. Znając ich fałszerskie zdolności - patrz 9/11, gdzie mamy całe tony sfałszowanych fotek i nagrań - można śmiało przyjąć, że te dwa zdjęcia to fałszywki, albo zrobione w czasie rzeczywistych chemicznych oprysków. Żadna smuga kondensacyjna NIGDY nie będzie taka długa i tak długo utrzymywać się na niebie. Wszyscy mieliśmy w szkole geografię i nikt z pewnością nie słyszał na lekcjach o chmurach mogących powstać ze smug kondensacyjnych. To kolejna bzdura wymyślona, by karmić nią ogłupiony lud, który nie jedno już łykał ;)
  • -1

#2061

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po co więc prosisz o zdjęcia z dawnych lat, skoro w zasadzie na każdą odpowiedź z takimi zdjęciami możesz argumentując w ten sposób odrzucić ?

Użytkownik dzustin edytował ten post 02.06.2011 - 12:41

  • 0

#2062

lompi.
  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to w takim razie Ty QM udowodnij że w latach 70 lub 80 nie było długich contraili.
  • 0

#2063

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdybyśmy w latach 70, 80, 90 mogli gdziekolwiek na świecie przez długi okres obserwować takie długie pasy poukładane w kratownice, to zdjęć byłoby CAŁE MNÓSTWO! A ty mi pokazujesz dwa satelitarne zdjęcia podpisane jedynie, że zrobione zostały w latach 70 i 80. Naprawdę myślicie, że ludzie są aż tak naiwni?
  • 0

#2064

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zarzucasz mi kłamstwo?Do tego wprowadzasz użytkowników portalu w błąd,manipulujesz faktami w takim samym celu.Nie posiadasz dowodów na to,że te zdjęcia to oszustwo.Pochodzą z legalnego portalu i dotyczą zjawiska atmosferycznego (nad którym NASA prowadziła badania za pomocą słabiutkich satelitów z lat 70-tych),a nie teorii spiskowej.
Mnie w szkole też nie uczyli o tym,że chmury mogą powstać ze smug kondensacyjnych.Uczyli natomiast o warunkach potrzebnych do zaistnienia podobnych zjawisk w atmosferze,ale nie tylko na geografii,na fizyce również.

http://www.dfrc.nasa...ll/ECN-4242.jpg

to samo ale większe
http://www.dfrc.nasa...ge/ECN-4242.jpg

Użytkownik Staniq edytował ten post 02.06.2011 - 13:12




#2065

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie zarzucam ci, że sam spreparowałeś te zdjęcia. Mogłeś jedynie natrafić na nie w internecie i tutaj nas nimi poczęstować. Jednak pamiętajmy, że smuga kondensacyjne to ZAWSZE zjawisko krótkotrwałe i jest niemożliwe, aby tworzyła tak długie pasy, by można je było sfotografować za pomocą satelity. Twierdzenie przeciwne, że smuga kondensacyjna może utrzymywać się godzinami i zamienić w chmury cirrus, jest MOIM ZDANIEM wierutnym kłamstwem, które jak wiele innych jest powtarzane do znudzenia między innymi przez te same osoby, które bronią bzdurnej, sprzecznej, kłamliwej oficjalnej wersji o 9/11.

Mnie w szkole też nie uczyli o tym,że chmury mogą powstać ze smug kondensacyjnych.

To do jakiej szkoły ty chodziłeś? Pokaż mi jakikolwiek szkolny podręcznik z lat powiedzmy poprzedzających rok 2000, w którym możemy przeczytać o chmurach powstających ze smug kondensacyjnych zostawianych przez samoloty.

W moim podręcznikach, ani w podręcznikach mojego dziecka czegoś takiego nie było.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 02.06.2011 - 13:15

  • 0

#2066

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie w szkole też nie uczyli o tym,że chmury mogą powstać ze smug kondensacyjnych.

To do jakiej szkoły ty chodziłeś? Pokaż mi jakikolwiek szkolny podręcznik z lat powiedzmy poprzedzających rok 2000, w którym możemy przeczytać o chmurach powstających ze smug kondensacyjnych zostawianych przez samoloty.

W moim podręcznikach, ani w podręcznikach mojego dziecka czegoś takiego nie było.


Quintus,czy Ty czasem czytasz to co napiszesz?

Skoro twierdzisz,że wszędzie są manipulacje,to aby się przed nimi ochronić wyrzuć telewizor,nie czytaj gazet,ani książek i najważniejsze,nie używaj internetu,nawet do sprawdzenia godziny,bo to tez może być zmanipulowane...

poczytaj sobie to:
http://science-edu.l...ion_English.jpg

Użytkownik Staniq edytował ten post 02.06.2011 - 13:26




#2067

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Polecam relację wideo z 6 GODZINNEJ konferencji o Chemtrails, która odbyła się 30 stycznia bieżącego roku we Wrocławiu. Organizatorem był badacz zjawisk niewyjaśnionych Janusz Zagórski.


















  • 0

#2068

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Quintus,czy Ty czasem czytasz to co napiszesz?

A czy ty czasami myślisz, co robisz?

Skoro twierdzisz,że wszędzie są manipulacje,to aby się przed nimi ochronić wyrzuć telewizor,nie czytaj gazet,ani książek i najważniejsze,nie używaj internetu,nawet do sprawdzenia godziny,bo to tez może być zmanipulowane...

Nie oglądam telewizji (poza sportem), nie czytam gazet. Książka od czasu do czasu, a internet, jako jedyne wiarygodne, nieocenzurowane źródło informacji przeglądam codziennie.

poczytaj sobie to:
http://science-edu.l...ion_English.jpg

Nie wiesz, co wymyślić odnośnie argumentu, że w żadnych starszych podręcznikach (pewnie w tych najnowszych już tak) nie napisali o smugach kondensacyjnych mogących utrzymywać się przez długie godziny i tworzyć chmury typu cirrus, co nie? Poszukaj jeszcze. Może jest gdzieś podręcznik, z którego dzieciaki mogłyby się dowiedzieć o trwałych smugach i chmurach z nich powstających. Tylko pamiętaj - znajdź taki opublikowany przed rokiem 2000, a zatem w czasach, kiedy nie byliśmy opryskiwani chemią na masową skalę. Jak nie znajdziesz, to sobie sam odpowiedz, czy jest nadal sens zaklinać rzeczywistość i bronić teorii o trwałych smugach.
  • 0

#2069

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiec masz coś jeszcze:

http://science-edu.l...and_clouds.html

zdjęcia pochodzą z różnych lat.

Użytkownik Staniq edytował ten post 02.06.2011 - 13:42




#2070

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zdjęcia pochodzą z różnych lat.

Bo tak napisali? Proszę cię, wysil się chociaż troszkę. Znajdź mi ten podręcznik (myślę, że do dzisiaj wydano ich całe setki) i pokaż jak to przez lata uczyliśmy się o trwałych smugach kondensacyjnych zamieniających się w chmury cirrus.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych